Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas saab teada, kas inimene neetud?
 
copyjale 26. august 2010, kl 22.34
Tänud muidugi suure info eest, aga kahjuks on siin vähe neid, kes vene keelt valdavad niivõrd, et võiksid sellest kõigest aru saada, mina saan ja seda munaga trikki on ka siin õpetatud, nats teisiti küll, aga mõte on sama, ei pea klaas asuma pea peal!!! Võib ülejäänud päevad, need 8, hoida klaasi muna ja veega ka voodi all peatsis, et natuke lähevad siin need arvamused lahku.

Suguvõsade needus e. siis "prokljatie" on ka siiski nats teisem asi ja need tunnused ei pea ka kindlalt olemas olema, näiteks oma ema või isa needus on kõikidest kõige jubedam ja tagajärjed ka väga hullud.
Nii või teisiti on ikka vaja nõida, kes kogu selle prahi pealt võtab ja ausalt, eestist praktiliselt pole võimalik sellist leida...see peab olema ikka nägija ja tegija kah, mitte mingi loba-ajaja ja niisama kätega vehkija, kes pärast pooletunnist seanssi sulle 700-2000 arve esitab, nagu nad siin meil on enamus.
Aga kes aru saab, palun väga, tehke nii nagu õpetus on ja saate hulga targemaks.
 
nik 26. august 2010, kl 22.45
on erinevaid maagia koole ja erinevaid juhendeid, kuid põhimõte on sama.
kahjuks, kirjandus, kus on tõsised protseduurid, on netis kättesaamatu.
eestis on tegijaid, kuid jah, nad ise pole eestlased. olen ise sellise inimesega eestis kohtunud, tema juures nägingi raamatuid, mis pärit veel 1870 aastast jne, seal kirjutatud veel vanas vene keeles, arvan, et nendes maagia raamatutes on ikka paremad õpetused.
aga eks maagia ole eluaegne õppimine.
 
lisan juurde... 26. august 2010, kl 22.47
...et need 9 muna peaksid olema ostetud maalt, äsja munetud. Poes saadavatega pole siin midagi peale hakata!
ja veel, need 8 päeva võib ju neid mune hoida kas pea kohal või voodi all, aga see ei garanteeri needuse mahaminemist, peab ikka minema nõia juurde ja see juba vaatab, kas on maas või mitte.
 
zz 26. august 2010, kl 23.04
to zz
Aeg: 08-26-10 20:45

Kuule kas sa elektrit oled näinud? Kuid siiski maksad elektriarve.
Eks jah, Issanada loomaaias on ka selliseid loomi,nagu sina.
Sina zz, vist ootasid kahte tunnistajat, kui Jumal mõistust jagas.
---------
ma oskan isegi elektri hulka mõõta, mis siin veel rääkida nägemisest, masinad näevad minu eest.
JA mina ei jäänud jumala mõistuse jagamise peale lootma, nägin ise vaeva.
Sinu jumal on päris kitsi olnud või polnud tal endalki mida jagada.
Miks te neid tunnistajaid nii kardate, ju põhjust.
----------
1870 aastast jne, seal kirjutatud veel vanas vene keeles, arvan, et nendes maagia raamatutes on ikka paremad õpetused.
Ja senini pole ühtegi needust ülesse leidnud, üle saja aasta ja ei tuhkagi, jama küll.
 
)) 26. august 2010, kl 23.12
kulla zz, vähe oled selle mõistusega vaeva näinud, pead edasi nägema. ok ela ja mõõda elektrit)
palun, shtuge sellesse zz hoolivamalt, ikkagi haige inimene vajab kaastunnet.
 
to nik 26. august 2010, kl 23.16
Ehk viitsid kirjutada, keda sa eestist tunned, kes tõesti näeb ja oskab needust (väga proffilt ja põhjalikult pandud) maha võtta, olen otsinud ja mõnele ka kirjutanud, aga....
vaata, on ütlus: dõšet na ladan...et kui juba selline olukord, mida saaks veel teha, loodan et mõistad, mul pole kirillitsat võtta kuskilt. maili panin.
 
nik 26. august 2010, kl 23.23
Sain sinust aru, kuid, kas siis pole juba hilja midagi teha, kas on vana inimene?
ma pole nii suur arvutispetsialist ja ei oska nii mailile kirjutada. sellest maagist on siin juttu olnud, talvel oli ja isegi hiljuti. kuna ta on selle vastu, et ta nimi siin foorumil ilmub, siis ei saa nimetada. lubas iga teema kustutada, kus tema nime mainitud) ka nõidadel on oma taraknid.
 
nik 26. august 2010, kl 23.31
saatsin sulle mailile kirja
 
nikile 26. august 2010, kl 23.38
 
zz 27. august 2010, kl 14.24
niki naki,
<ma pole nii suur arvutispetsialist ja ei oska nii mailile kirjutada.
<sellest maagist on siin juttu olnud,
st, et saa ei tunne teda, räägid kuulujutte, mine ise arenema.

ja
))
minu pärast ei pea sa kindlasti muretsema, vaata kuidas ise hakkma saad,
oled õnnetu algharidusega ja erialata töötu, tunnen su emale kaasa.

ja to nik
Aeg: 08-26-10 23:16
anna siis kuulda, mida tarka räägiti, või keelati avalikustada?
 
greip 27. august 2010, kl 19.29
Kuigi üksjagu huvitav oleks teada, kui kaua peaksin ühe ja sama teema kallal jahuma, et ei oleks "greibisugune" ja mis asi üldse on "greibisugune", aga see huvi ei ole just üleliia painav :) Ilma igasuguse kahetsuseta nendin Uriinia vaimset üleolekut, tundub paljulugenud inimene, ja igati hea, et on sääraseid mõtlevaid isikuid, kes siin aeg-ajalt paar iroonilist pärlit poetavad, mis liigse vahutamise normaalsuse piiridesse tagasi tõmbab.
Aga eks selle müstikasse uskumisega ole üksjagu nagu religioonigagi: on fanaatilisi tõsiusklikke, on pühapäevausklikke, on analüütilisi usklikke, lisaks veel eitajad, uskmatud ja siis kogu see ülejäänud kirev seltskond...
Ise kaldun pigem sinna analüütilise uskliku poole, ja kui greipe peaks vaid selle eest hakkama mahlaks pressima, siis minu arust on see küll natuke liialdatud reaktsioon :)
 
Piret22 02. september 2010, kl 19.11
Tekkis selline küsimus, et kui tuttavad ütlevad et mul suust tuleb mädamuna lehka siis on keegi needuse peale pannud. Seda olen päris mitmelt tuttavalt kuulnud ka et vist müne mehe pärast on veeneedus peal.Kuidas seda peale pannakse ja kuidas ära saab.
Suur tänu.
 
ööö 02. september 2010, kl 19.26
See on halb suuhügieen, paras needus on see muidugi, kui selline näkku hingab.
 
Piret22 02. september 2010, kl 19.48
Jessas kui nõme.Tahaks siiski teada , kuidas sellest needusest lahti saab.Suud pesen peaaegu iga nädal, igemed valusad, kas keegi tõlgiks kuidas seda 9 munaga needuse vaatamistt eha. Mis Vene keeles oli.
 
küss piretile22 02. september 2010, kl 20.02
Mida mõtled veeneeduse all?
 
ööö 02. september 2010, kl 20.45
Ei taht õelutseda. Kui lisaks hammastele ka keelt korralikult pesed, aga see ka ei aita, tuleb haisu põhjuseid otsida mujalt organismist, selle kohta leidub ka netis rohkelt materjali. Aga et needus, kulla Piret, see on laustotrus. Tegele ikka reaalse põhjuse otsimisega, ebameeldiv hingeõhk on ju tegelikult nii levinud probleem inimeste hulgas, aga needusest sellega seoses kuulen küll esimest ja loodetavasti viimast korda, seni on sellega ikka maisemate vahenditega edukalt jagu saadud.
 
to piret22 02. september 2010, kl 20.59
Ma küsin seda veeneeduse kohta sellepärast, et ka mul on see pandud, aga väga raske on lahti saada, mulle pandi kohe nii, et lausa öeldi näkku, mis toimuma hakkab....vasta, kui saad!
 
Piret22 02. september 2010, kl 21.07
Ma tean kautselt, et see on needus, ja seda on peale pannud Venemaal üks naine. Mulle nii öeldi. seda tehakse pühitsetud vee ja munaga. Ja munadega pidi seda Vene maal ka ära saama. Mind hakkas see 9 muna teema huvitama ja tahan sellest lahti saada, olen kõik ära proovinud, magasin isegi pissi-küüslaugu maskiga aga see ei parandanud, veel hullemaks tegi.
 
ööö 02. september 2010, kl 21.23
Oo, palun öelge, et see iroonia!
Aga ilmselt on kõik võimalik. Nii öeldi? Nii öeldaksegi, kui tahetakse inimest mõjutada, aga KUS on öeldud, et sa pead seda uskuma ja sellele mõjutusele alluma?! Ole ikka inimene, mitte alistuv ja voolitav millimallikas. Palun. Ma vist rohkem siia teemasse ei vaata, muidu hakkab väga hale ja imelik olemine. Igasugust jampsi ei pea ju otsekohe uskuma hakkama, isegi kui seda väga mõjuvalt öeldakse.
 
nik 02. september 2010, kl 21.23
http://www.astromeridian.ru/magic/oberg_ot_porhi18.html
 
to nik 02. september 2010, kl 22.12
Kas sina tead, mismoodi avaldub "veeneedus", Piret22 ei oska mulle kuidagi seda seletada, nagu näen, uurisin seda linki, aga seda ei leia, mis oleks mul, vesi jääb kinni, misasi see on? Ja välja enam ei tule, nii mulle öeldigi, et vot teen sulle nii, et...palun kui viitsid!
 
Piret22 02. september 2010, kl 22.19
Aga see on Vene keeles. Natuke saan aru. Kas tuleb ise Vene Maale sõita, et see veeneedus maha võtta. Mida rohkem ma sellele mõtlen seda rohkem tunnen selle veeneeduse jõudu ja tahan maha võtta. Millised need munad peaks olema millega see needus maha saab.
 
nik 02. september 2010, kl 22.24
http://bez-porchi.narod.ru/index-8-9.htm
http://fictionbook.ru/author/ilya_melnikov/lechenie_zagovorami_i_molitvami/read_online.html?page=1
 
nik 02. september 2010, kl 22.30
Veeneedus, see on lihtsalt vee laadimine.
Higust, et vesi ei eemaldu organismist, see ei pea olema veeneedus. Veeneedus programmeerib organismi, kuna inimene koosneb veest 80%
Piret22
Sa ei pea minema venemaale, seda saab teha ka siin. Kui leiad inimese, kes vene keelest aru saab, siis ka selle teksti alusel.
Ka meil eestis on mõni vene nõid, kes aitab, kui ise jagu ei saa.
Mina soovitan sulle, alguseks saada mõnele nõiale oma foto, võibolla ei olegi mingit needust.
 
tänud, nik 02. september 2010, kl 22.39
...aga see pole siiani aidanud, tehtud vist juba mitusada korda:
Снятие порчи на мочезадержание

Если тянуть с лечением этого недуга, больной может умереть.
Нужно подвести больного к колодцу или к реке и там читать:
«Как вода течет, журчит и живет, так и в рабе (имя) все поправит Бог. Аминь».
Oskad ehk midagi veel soovitada, mis poleks vene maagias nii levinud, tont teab, kuidas see mulle üldse pandud on?
 
nik 02. september 2010, kl 22.49
http://mewo.ru/tumb/20/247/
 
nik 02. september 2010, kl 22.51
http://trigadalki.ru/page40
 
nik 02. september 2010, kl 22.54
http://babulca.ru/narmed2/10.htm
 
nik 02. september 2010, kl 23.02
Eestis on olemas head vene nõiad, kes on võimelised aitama ka neti teel, tihti isegi rohkem, kui teised isiklikult kohtudes.
Konsulteerige nendega. Enne, kui kusagil hakkatte needust maha võtma, võibolla ei olegi seda needust.
Tihti lihtsalt meid petetakse, et meilt raha saada ja aetakse hirmu naha vahele.
 
rv 03. september 2010, kl 00.04
Mis te kraaklete, asja võiks ikka rahulikult arutada. Venelastel
on niisugune mõiste nagu "surnuaias "ära kaetamine#needmine" ja
minuga niisugune asi tehti, olin siis veel väga noor; nüüd, kui
ise juba mitukümmend aastat energiate liigutamisega tegelen, otsus-
tasin ükskord, et MINULE SELLEST SURNUAIAS PEALEPANDUD JAMAST
AITAB! VÕIT MINU-LOOMULIKULT! JA VÕIN TEILE KÕIGILE KINNITADA: kõik
on teie endi teha! Võib kaua elada õnnetult mingit pealepandut jama
kaasas kandes ja justkui väljapääsmatus olukorras olevana, aga võib
ka teisiti otsustada! Arvata, et ainult Venemaal on tegijad, on
väga vale! Aga igaüks võib muidugi mõelda nagu ise tahab:pealegi,
võib ju siis ennast ka tähtsamana tunda, kui hädagi nii eriline,
et kaugel Venemaal ainult abi võib saada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!