Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 10.01
...meenub vanaaeg, siis kui sai veel oldud päevalehe lugeja...
...see oli enne interneti saabumist...
...nüüd ei ole nii paksu lehe lugemiseks enam aega...
...vaba aeg kulub erinevates portaalides...

siiski pole ma veel nii mandunud, vähemalt kohalik leht käib ja vahest saab see suisa otsast otsani läbi loetud:DDD
 
گربه ادم اواره و ولگرد 10. juuni 2011, kl 12.18
Teksa või nahk.(materjal) LP või EP.(plaadid)
Crowdsurf või mosh.(rockkontserdil) Jack või Jim.
Must või kamo(kaitsevärvused). Telecaster või stratocaster.(kitarrid)
Blond või brünett. Bandana või nokk(peakatted).
Rütm või soolo. Flanger või distortion.(heliefektid vms)
Jazz või blues. Hari või mullet.(juukselõikus)
Tattoo või piercing. Hammet või page.(kitarristid)
Kick või Hi-hat.(löökriistadesse puutuv)
------------------------
et kõik see on ühendatud ÕLLEGA, on ..............:P, kahjuks ma õlut ei joo...
aga küsimus hullult lahe!
 
luilak kat 10. juuni 2011, kl 15.03
küsiks hästi sellise reedese küsimuse:

Arnold Schwarzennegeril on - ja pikk!
Michael J. Foxil on - ja pisike!
Madonnal ei ole.
Paavstil on - aga ei kasuta.
Bill Clintonil on ja kasutab kogu aeg:)

misseeon? nuh, ja vastuse võiks panna nt. madjarite keeles:)
-------------------------------------------------------------------
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 15.59
protesteerin! maeioska siukseid keeli nagu siin nõutakse, aga kangesti tahaks ka vastata!:(
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 16.01
vahel kui tahetakse eestikeelset vastust, siis ma jälle ei oska vastata:(

aga praegu oskaks.
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 16.14
aga mis sellise palavaga ikka muud teha kui keeli õppida: családnév oleks siis minupoolne lahendusvariant.
Ropp-Raivo 10. juuni 2011, kl 16.37
Minu arvates ei tohiks M.J Foxil siiski lühike olla, sest tal on suured käe- ja jalalabad.
 
csavargó macska 10. juuni 2011, kl 16.37
fruktile- no näädsa, ei olnudki ju nii raske! ja otse loomulikult on see õige vastus.:)
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 17.52
hurraa!!!
 
-frukt- 10. juuni 2011, kl 17.54
RR ikka omal kursil: kui jutt on aiast, siis tema muretseb ikka augu pärast:)
 
kot bezdomnõi 10. juuni 2011, kl 19.46
nuh, RR püsib kindlameelselt rollis ja ei kaldu kõrvale ja tekitab massides elevust.
-----------------------------------------

"Õlu on tõestus, et Jumal armastab meid ja tahab, et oleksime õnnelikud."
ütles kes? vihje - president:)
 
flame 11. juuni 2011, kl 10.02
Lennart Meri see kindlasti polnud! Arnold Rüütlist ja härra Ilvesest pole ka kuulnud, et nad õllesõbrad oleksid. Tuleb välismaa poole vaadata.
Rootsis on kuningas, Hollandis ja Hispaanias samuti.
Saksamaa? Sealne president on ju ilma võimuta hall hiireke, kelle nimegi ma ei tea. Kunagi oli Rau, aga mitte praegu. (Siinkohal küsin: kas teie teate? Ilma guugeldamata muidugi!)
Venemaa? President Medvedev, kes on minuga ühte kasvu? Ei, ei, venelased armastavad pigem vodkat!

Tuleb vist üle Suure Lombi vaadata. Otsejoonelt Ameerikasse põrutada.
Mida ma üldse tean sealsetest presidentidest? Atentaadid, armulood... aa, Bushil oli ju rantšo, seal võis õlleotra kasvatada küll...pigem ei...vaataks õige kaugemale ajalukku....ma arvan, et see oli president....president....Benjamin Franklin!
 
आवारा बिल्ली 11. juuni 2011, kl 10.27
BF õige vastus!
flame´le - loomulikult kuugeldan:) sp ei vastagi aga nüüd vahemalt tean.

minu tänane päevaplaan näeb ette saslikut ja lompi, st grill ja järv, kui end viisakalt üleval pean vbl lastakse simmanile ka:),sama soovin teilegi, suuremates mastaapides muidugi.
 
-frukt- 11. juuni 2011, kl 12.42
Õlu on tõestus, et Jumal armastab meid ja tahab, et oleksime õnnelikud."
ütles kes? vihje - president:)

-no sedasi saabki öelda ainult mingi klikiaegne president! siis ei olnud veel tehtud põhjalikke teaduslikke uuringuid alkoholi kahjulikkusest inimorganismile.
aga elu on edasi läinud ja nüüd niimoodi enam öelda ei riskeerita:)
 
-frukt- 11. juuni 2011, kl 12.45
mis on grillimisest ja järvest suurema mastaabiga?

kas broiling ja meri?
diip 11. juuni 2011, kl 12.57
Ma ei teadnudki, et Franklin on ka president olnud;) http://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Franklin#P...
 
flame 11. juuni 2011, kl 15.05
- 6th President of the Supreme Executive Council of Pennsylvania.-
- He played a major role in establishing the University of Pennsylvania and was elected the first president of the American Philosophical Society. -

No oli ju president!
Riigipeadega võrdlesin teda sellepärast, et ma madalama astme omi lihtsalt ei tea.
 
Anja-Nanja 11. juuni 2011, kl 18.35
-!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.11.
 
Anja-Nanja 11. juuni 2011, kl 18.47
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.10.
 
ahhh 11. juuni 2011, kl 19.21
flame (la femme) oskab luuletada küll. see, et ta ise tagasihoidlikult oma sõnul ei oska, on jamajutt. on ta siiagi foorumisse enda stiilinäite üles pannud ja see pole sugugi mitte vilets olnud. muusika on üldse teine teema. on ülekohtune öelda inimesele, et ta ei pea muusikast midagi kui ta ei kommenteeri ega lingita siin. see, mida ta (või keegi teine siinseist) teeb väljaspol foorumit, pole paraku teistele teada.

la femme, kas nimemuutus on nüüd põhjalik või asi selles, et oled end päikese käes ära põletanud, juuksed leekivpunaseks värvinud või lihtsalt samastad end leegi või kirega?
 
Anja-Nanja 11. juuni 2011, kl 19.52
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 12.09.
 
आवारा बिल्ली 11. juuni 2011, kl 20.53
nii - ülekuumenenud, ülesöönud, misiganesveel:)
keski lihasööja putukas hammustas mu küljest tüki ja jooksis sellega kiiresti minema, sääski mitte ei mainigi enam....
aga muidu oli tore.
 
panther 11. juuni 2011, kl 21.27
Ma vist ka ülekuumenenud, ei saa siin viimseist sõnavõttudest tuhkagi aru. Ega mulle ikka seda aru kulbiga enam juurde ei pane, pigem kipub se viimnegi aurustuma.:) Tuleb leppida paratamatusega...:)
la-femme 11. juuni 2011, kl 21.52
Ahhh,
sa oled äärmiselt sõbralik inimene ja sinuga on arvatavasti igaühel tore vestelda!

Ma ei ole end päikese käes ära põletanud, juukseid leekivpunaseks värvinud ega samasta end leegi või kirega.:)
Ka nimemuutus pole põhjalik. See on osa mu nimeanagrammist ja teen seda lihtsalt lõbu pärast.

Siin oli hiljuti anagrammidest juttu. Keegi pani lingi ja siis ma ütlesin, et minu oma on flame me. Arvan, et võin seda täiesti õigustatult kasutada.

Muusikat ma kuulan küll, aga mitte juutuubist, kuna ma ei viitsi lugudega iga 3-4 minuti järel tegelda. Samal põhjusel ei ava ma ka muusikalinke.
Ise olen tegelnud koorimuusikaga ja laulukaare all laulnud.:)
 
run via :) 11. juuni 2011, kl 22.02
see mõtteavaldus oli flame'i poolt ootamatu. meeldivaks pole mind küll vist eriti paljud kiitnud. :D

info laulukaare ja muu sellise kohta oli mulle teada juba eelmine aasta.:D teises foorumis, teises teemas ja loomulikult olid sa seal ka teise nime all nagu ma isegi.:D

meeldivat teema arendamist!
la-femme 11. juuni 2011, kl 22.37
http://deanjackson.dj/nameanagram/index...

Ai-ai-ai!
Kuid pole hullu! Minu pärisnime anagramm on tõlgitult "liitu mürgitajaga!"

Ma juba mõtlesin, et sul on valeandmed, aga jah - ma tõepoolest olin see ainuke kord ühes teises foorumis ja teise nime all. Tohutult lõbus oli ja kõik olid nii meeldivad inimesed!:))) Kuidas sa mu üles leidsid?

Oiii, pagan, et ma sind praegu ära ei tunne!:(( Ja ma ei saa küsitleda ka, sest meid oli seal liiga vähe!
 
RR 11. juuni 2011, kl 22.52
Aga sa guugelda lf, äkki siis tuleb meelde.
 
Anja-Nanja 11. juuni 2011, kl 23.31
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 12.23.
Ropp-Raivo 11. juuni 2011, kl 23.46
Kutsu la femm lõunale.
Minu silmis on la femme inimtüüp-lipitsev nohik (äkki suisa prillidega). Nohikud armastavad ju ristsõnu lahendada? Temaga lõunale minek tähendaks Tartusse sõitmist, mis iseenesest pole suur probleem, kuid kardan, et meie huvid on erinevad ja meil pole kerge leida ühiseid jututeemasid. Ausalt öeldes pole ka ammu ühegi vanatüdrukuga lõunal käinud:)
Ropp-Raivo 11. juuni 2011, kl 23.58
Mul oli paari kuu eest Tartus selline juhus. Olin tööreisil ja ööbisin ühes hotellis. Kuna õhtul miskit teha polnud, kutsusin välja õhtust sööma leivakombinaadis töötava Tanja (43 a), kellega oli tutvunud kuu aega enne ühel venekeelsel internetisaidil (tema ankeeti kaunistas isuäratav võltspilt, nagu hiljem selgus). Ma detailidesse ei lasku, kuid kokkuvõtteks ütleks järgmist. Juttu oli temaga ajada enam vähem, ent Tanja välimus oli nagu 53 aastasel (okei raske töö). Salamisi olin lootnud enne kohtumist, et kui on norm välimus, siis üritan kotid taha sättida, kuid see soov haitus poole tunni jooksul. Õhtu sai sisustatud, rohkem pole talle kirjutanud.
Mis ma selle looga öelda tahtsin, eks lugege ridade vahelt:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 12.06.2011 00.03.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!