Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Milline on teie eelistus?
la-femme 20. oktoober 2010, kl 23.01
Vaagnal on apelsinid, arbuusid, banaanid, viinamarjad, pirnid, aedmaasikad, virsikud, ploomid ja õunad.
Milline on teie eelistus, mille järele kõige enne käe sirutate?
Mind ahvatlevad kõige rohkem aedmaasikad ja virsikud, kuid võtan siiski esmalt mõned viinamarjad.
 
away 20. oktoober 2010, kl 23.06
miks esmane eelistus teiseks valikuks jääb?
 
sabagat2ht 20. oktoober 2010, kl 23.10
suured ja punased maasikad, rohelise tutsuga, mmmm:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 20. oktoober 2010, kl 23.11
Niiviisi sobib mulle rohkem:D
la-femme 20. oktoober 2010, kl 23.12
Sabaga täht,
kellele meist ei maitseks suured ja punased maasikad, rohelise tutsuga!:)))
 
sabagat2ht 20. oktoober 2010, kl 23.15
sulle ju ei maitsenud, miks muidu haarasid esimesena viinamarja järgi, la-femme:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 20. oktoober 2010, kl 23.21
Ärge olge nii kärsitud, küll hiljem teada saate, miks ma esimesena viinamarjad haarasin.:)))
 
sabagat2ht 20. oktoober 2010, kl 23.24
kahtlane, väga kahtlane:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
sabagat2ht 20. oktoober 2010, kl 23.26
aga kas sa sellele pole mõelnud, et viinamarjad võivad võrreldes maasikatega palju hapumad olla ja esimene haare polegi see kõige õigem:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
Talib 20. oktoober 2010, kl 23.33
oleneb tujust, aa üldiselt oleks apelsin (mandariin) esimene valik. olen tegelikult üldse selline puuvilja inime ja söön neid suht valimatult ja suurtes kogustes :-)

_______________
no onju hää pääv :-)
 
Rexx 20. oktoober 2010, kl 23.53
kõigepealt ikka maasikad:)
la-femme 20. oktoober 2010, kl 23.56
Kindlasti on viinamarjad hapumad, kui suured, punased ja magusad maasikad! Päris kindlasti kohe. Aga mis teha, kui maasikaid kõigile ei jätku!
 
Rexx 20. oktoober 2010, kl 23.59
no kui nii vähe on, et kõigile ei jätku, siis pole ju mõtet pakkudagi. aga viinmarju oli siis rohkesti?:)
la-femme 21. oktoober 2010, kl 00.02
Võtke, võtke aga julgesti maasikaid, teie jaoks ikka jätkub!:)))
 
Rexx 21. oktoober 2010, kl 00.05
loodan, et need puuviljad on ikka pestud...
 
bad girl 21. oktoober 2010, kl 00.07
miski kahtlane lugu nende maasikatega kui pakkuja neist ise kaarega ringi läheb :D
ja viinamarjad võivad vabalt magusamad olla
mina löön hambad arbuusi sisse hoopis :)
 
Rexx 21. oktoober 2010, kl 00.09
ütleme siis nii, et õunad ja ploomid oleks mu viimane valik, mitte esimene.
 
olavsu1 21. oktoober 2010, kl 00.11
selle mis ligemal. kuigi kõik kõlbavad.

aedmaasikate sees on viimasel ajal usse leitud.
la-femme 21. oktoober 2010, kl 00.20
Küll on tore, et keegi hambad ka arbuusi sisse lööb!
Ja kahju, et õunad kõige viimane valik on. Tõesti kahju! Õunad on ju väga tervislikud.

See maasikatest kaarega möödaminek on nii ja naa.... sa, paha tüdruk, sellele ei mõelnud, et võib-olla olen allergiline nende suhtes?
 
bad girl 21. oktoober 2010, kl 00.26
tegelikult mõtlesin küll, aga eeldasin et see pole asi mida varjata ja oleks teemas juba enne jutuks tulnud
ja ega sööma ju ei sundinud :D
 
m. 21. oktoober 2010, kl 00.32
arbuusi või maasikad.

eelviimane oleks õun ja viimane banaan.
 
noh 21. oktoober 2010, kl 06.58
minu eelistus siin oleks pirnid, hästi valminud...hambad sisse lööd, siis mahl kõik jookseb...mmmmm, selliseid olen ainult kunagi väga ammu Pihkvast saanud:D teine eelistus võiks banaan olla.....banaani rullbiskviit...võrratu:D no nüüd võiks aedmaasikas tulla, kindlasti, et see oleks suur...mida kahest otsast kahekesi ammustada saab:D.......ja muideks viinamarjad on mõneti kasulikud, aga kõikse tervislikumad nad siin loetud nimekirjast ei ole
alissandra 21. oktoober 2010, kl 08.03
Ma valiks viinamarjad või maasikad, oleneb, kummad sel vaagnal tol hetkel ahvatlevamad tunduvad.
 
vihmauss1 21. oktoober 2010, kl 10.46
mina ütlen kohe ausalt ära, et pole ammu head maasikat saanud!!!
ise neid ei kasvata ja poe omad on väga hapud:(

praegu on minu lemmikud õunad ja ploomid
 
pliks 21. oktoober 2010, kl 10.57
alustaks vist arbuusist ja virsiku jätan hoopis puutumata.

maasikaga löpetaks...lemmik ikka viimaseks suhu maitset jätma :)
 
kuu 21. oktoober 2010, kl 12.53
no ei viitsi sisse logida :))
esmalt võtaks midagi sellist, mida pole vaja koorida ja millest ei jää pärast mingit jama järele, mille sülitamiseks peab prügikasti otsima minema. kui viinamarjad on seemneteta, siis võtaks neid, kui maasikatel oleks otsad ära korjatud, siis maasikaid, kui apelsin oleks kooritud ja viilutatud, võtaks apelsini. arbuusi kindlasti mitte , sest tilgub liialt ja ei sooviks kaunist kostüümi täis lödistada, banaan on raudselt out, sest seeepi ma ei söö. kui õunad-pirnid on kooritud ja tükeldatud, siis oleksid need esimeses valikus, sest sealt pole midagi enam järele jätta, hopsti suhu ja valmis. ühesõnaga, kõike ja mittemidagi :)
 
hulkur 21. oktoober 2010, kl 16.06
tänan pakkumast, ilmselt kaoksin vaikselt nohisedes koos vaagnaga - ainult virsikud jätaksin kaasa võtmata......aga muidu olen meelsasti monkey-dieedil:)
...ega seal läheduses kusagil juustu ei olnud???
 
lem 21. oktoober 2010, kl 19.26
Alustaksin arbuusist, edasi pirnid, kui on küpsed ja mahlased, siis natuke õuna, kui on magusad ja mahlased ja lõpetaks kollaste mahlaste ploomidega.

Mulle meenus praegu Bestselleri puuviljasalat meekastmega, väga hea ja turgutav on.
 
m. 21. oktoober 2010, kl 19.32
mulle maitsevad just kõvad pirnid. mida kõvemad, seda paremad.
 
mh 21. oktoober 2010, kl 19.49
Sedasi ei teeks mingit valikut, kõik sõltub ikka pakutava puuvilja väljanägemisest ja serveeringust. Arbuus oleks üsna ahvatlev, kui seda pakutakse parajate kuubikutena tiku otsa torgatult, ehk olekski esimene, mis suhu lipsaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!