Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Milline on teie eelistus?
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.15
loomulikult, oleks et ma eile poleks maasikate järgi juba haaranud:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.15
Privaadi?
 
DelfiKass 21. oktoober 2010, kl 21.19
Panter, sa võid oma laisa Liisu minu poole ka nõusid pesema saata, just lõpetasin söögi tegemise :))
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.21
üks laisk liisu kuluks mullegi ära:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
DelfiKass 21. oktoober 2010, kl 21.25
Väga laiska ikka ei tahaks ka, siis jäävadki nõud vedelema ja tuleb endal kõik ära teha, telli või privaatselt :)
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.26
Tõehetk on käes! Aeg on kaardid avada!


Apelsine jumaldavad pehmeloomulised, heasüdamlikud ja suhtlemisaltid inimesed, kes teistega hästi läbi saavad ning kellelegi koormaks olla ei taha .

Arbuusi eelistavad need, kes viivad alustatud töö hoolikalt lõpule, säästmata jõudu ja aega.

Banaani valivad tahtejõulised ja mehised natuurid, kes ei karda olla esmaavastajad. Tõsi küll: banaani austajatel vaheldub aktiivsus tihti elunautimisperioodidega.

Viinamarjad võluvad neid, kes ei kaldu avameelsusele ja hindavad ka teistes oskust saladust hoida.

Pirnid meeldivad sõbralikule rahuliku iseloomuga inimesele, kellel on head jutustamisoskust.

Aedmaasikat eelistavad sellised inimesed, kellele meeldivad ilusad ja kallid asjad ning kellel ei ole kahju kulutada oma raha luksusele.

Virsiku valivad need, kellel on õrn hing ja kelle haavatavus on peidetud välise tagasihoidlikkuse taha.

Ploomid meeldivad eriti natuuridele, kes kipuvad sümbolitega mõtlema ja on mõningal määral melanhoolsed.

Õunu eelistavad praktilised ja töökad inimesed, kes on oma harjumustes konservatiivsed, kuid valmis abivajajale kohe appi tulema.
 
DelfiKass 21. oktoober 2010, kl 21.29
pigem siis juba virk laisk Liisu, selline, kes muidu on laisk, aga end käsile võttes teeb kõik korraga ära: peseb nõud, peseb pead ja trepikoja põranda ka ära.
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.30
Ja nüüd, - kui ma kellegi suhtes eksisin, või mõnele liiga tegin, siis palun julgesti mulle teada anda ja parandame vea ära.
 
DelfiKass 21. oktoober 2010, kl 21.31
Jõudsin ära oodata.
Muide MR. propper poleks ka paha. panter kadunud, nagu tina tuhka:(
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.32
ei noh...oi, ma olen nii tubli:PPP...aga oot...midagi halvasti polegi siis või?...kõigil ainult head omadused:D..ja la femme...mina ja viin asjad lõpuni?:D.....noh, arbuus tõesti ei sobi mulle:DD
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.33
neid on vähe, kellele ei meeldi ilusad asjad aga see ei tähenda, et neid kõik ise omama peaks:DD

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.35
nii kena paari nagu laisk liisu ja mr. propper, kutsun kindlasti enda poole kohvile:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.35
Ma arvasin jah, noh, et sina asju poolikuks ei jäta.:)))
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.37
__...midagi halvasti polegi siis või___

Kas peaks?
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.38
arvasid nähtavasti valesti:D...kuigi eks ma pean ikka vahel piruka lõpuni küpsetama ja pudru ka valmis keetma...ega sa väga palju ei ekisnudki...ainult veidikene:D
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.39
ma lihtsalt mõtlesin, et oleks võinud siis juba ju kõik korraga haarata...oleksin kõigiga rahul:D
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.42
ma olen ka täna laisk...ja tulen kohvile:DD
 
lem 21. oktoober 2010, kl 21.43
Kõik on õige ju! Lahe test!
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.44
Kõigiga rahul?
No näed, mis välja tuleb! Ma ei teadnudki, et sa luksuslikku elu elad.
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.45
ainult koos mr. propperiga:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sabagat2ht 21.10.2010 21.45.
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.46
ja kus see välja tuli, et luksuslik elu?:D
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.47
ma võtan eraldi aja..ei hakka mingite mr...koos ühest tassist luristama:D
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.48
Sa ju olid kõigiga rahul, noh. Ka maasikatega.
Egas ma ilmaasjata neid võtmata jätnud ja viinamarju nokkinud!
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.49
olgu, saate teine teise tassi. aga pärast tuleb need teil ise puhtaks pesta:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.53
sabagat2ht ,
Kallitest asjadest rääkides jäi su lause poolikuks......
Mitte ainult ei vaata, vaid ikka ostad ka!
 
DelfiKass 21. oktoober 2010, kl 21.53
Kuidas siis jääb MR. propper juba kohal, aga Liisut pole kuskil näha.
Oli tore, pean lahkuma te meeldivast seltskonnast ;))
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.53
kui veel hästi meelde tuletada...siis soovisin suuri maasikaid...et kahekesi koos ammustada..ehk säält saab välja lugeda...et kaunid naised, eelisjärjekorras, esemed jätaks tahaplaanile:DDDD
la femme, sina teadsid seda asja...ja sinu vastus on sul juba omal kindlasti kombineeritud meeldivuse järgi:D
la-femme 21. oktoober 2010, kl 21.56
Kombineeritud? Kas ei vasta siis tõele? Tore kuulda!
 
sabagat2ht 21. oktoober 2010, kl 21.57
on juhtunud sedagi, la-femme:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
noh 21. oktoober 2010, kl 21.57
ma arvan, et luks elust ei ütle keegi ära...kui peris aus olla:D
a kohvi ma jätaks mõneks teiseks hommikuks...kui päikesekiired kardinate vahelt tuppa piiluvad...ja kohvi voodi serveeritakse:D näd, hakkas juba mõjuma, see luks elu:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!