Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Milline on teie eelistus?
 
DelfiKass 23. oktoober 2010, kl 22.27
Õhtust! Ehk la-femme pistis nahka enne, kui teisi puuvilju serveeris :D nüüd põsed punnis ja rõõsad.
 
DelfiKass 23. oktoober 2010, kl 22.32
panter kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda kindlasti ja on tore, et la femme neid
> teemasid siia teeb. Ausalt. Muidu sureks siin vist
> kõik välja
-------------------------------------------------------
Tore muidugi, et keegi jõuab ja tahab siia teemasid teha, mul kisub rohkem välja ja õhtud on need, kus kiikan ka siia, kui aega leian.
 
DelfiKass 23. oktoober 2010, kl 22.54
.... magamise ja söömise vahele muidugi.
la-femme 23. oktoober 2010, kl 23.09
Ärge greibi kadumist minu kaela küll ajage! Ei maitse, liiga mõru on.
la-femme 23. oktoober 2010, kl 23.12
Vaat mis välja tuleb - m on juba pikemat aega siia kiiganud, kust ta muidu greibist teab?
 
üks greipidest 24. oktoober 2010, kl 07.27
ma ei tea, kas mind just silmas peeti. mina olin ainult unetute nurgas greip.
leidsin, et mujal tegutses ka üks greip ja kuna ta oli enne mind, siis loobusin sellest nimest.
nüüd olen registreeritud kasutajate hingekirjas hoopis teise nimega.

m.- ära ole nii tagasihoidlik ja dissidentlik! registreeri end ära ja sa ei kahetse.
isegi auhinna võid nii võita, küsi ööliine käest kui ei usu.
 
üks greipidest 24. oktoober 2010, kl 07.29
kas m. oli varem angelina?
 
banaan 24. oktoober 2010, kl 08.01
Ja ise oled praegune vihmauss1?
 
õun 24. oktoober 2010, kl 08.11
nii-nii-nii. tõde selgub tasapisi. kõik tuleb päevavalgele!
polegi uusi kasutajaid, vaid kõik on vanad, ainult uute nimedega:DDD
 
üks greipidest 24. oktoober 2010, kl 08.42
uskumatu, et see õunapunn ka veel siin tegutseb!:D
 
õun 24. oktoober 2010, kl 09.09
mis siin siis nii väga uskumatut on?
mina imestaksin hoopis, kui luna päevavalgele ilmuks!:DDD
 
üks greipidest 24. oktoober 2010, kl 09.48
sa ära hirmuta siin midagi!
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 10.37
greip ei ole mõru, teada on ainult paha süüa, mängima peab. kui igalt viilakalt nahk pealt koorida, pole paremat asja olemas olemaski. viilakate nank ongi see, mis greibi mõruks teeb. muidu on ta parem veel, kui kõik teised tsitrused kokku:P
 
Rexx 24. oktoober 2010, kl 15.27
jah, lunast pole ammugi olnud midagi kuulda. ja Liisist ka. ja marist...
 
sähvi 04. november 2010, kl 14.13
Leidsin "Puuviljade erakordsed omadused"....www.kirss.net

Huvitav, mis välja tuleb? :)
 
õun 04. november 2010, kl 16.31
Puuviljade erakordsed omadused:


Kirsid toovad tööalase edu ning tugevdavad inimese energiavälja.

Pirnid muudavad arukaks. Kui sul on kiire tähtsa otsuse tegemisega, söö ära pirn ning leiad kohe lahenduse.

Viinamarjad annavad kaastundlikkuse, tugevdavad eneseusku ja tõstavad enesehinnangut.

Õun on ilu sümbol, mis tugevdab energeetilist võimekust, aitab teistest inimestest aru saada ning meeste tähelepanu köita.

Aprikoosid on seotud intuitsiooniga. Aprikoose söövad inimesed võivad oma kuuendat meelt usaldada, kuna see neid alt ei vea.

Ploomid teevad inimese lahkemaks ja sõbralikumaks.

Maasikad arendavad fantaasiat ning muudavad tundlikumaks. Maasikadessert on suurepärane valik romantilise kohtingu jaoks.

Sidrun kaitseb väliskeskkonna negatiivse toime eest, võitleb stressi vastu ning varustab elujõuga. Sidrunitee on seega optimistide jook.

Apelsin kui päikesesümbol mitmekesistab igapäevaelu ning tugevdab suhet. Et armastust säilitada, söö hommikul pool apelsini ning ülejäänud pool anna partnerile.

Ananass hävitab depressiooni ning lisab enesehinnangut.

Hurmaa on inimest kaitsev vili, mida peaksid sööma need, kellel on palju vaenlasi.

Granaatõun aitab viljatuse vastu ning kingib pikaealisuse. 13. kuupäeva südaööl söödud granaatõun toob karjäärialase edu.

Virsik võitleb haiguste vastu. Et olla talvel terve, hakka virsikuid sööma juba praegu – ühest puuviljast päevas piisab.

Mango aitab avastada andeid ning teeb ilusaks.

Banaanid köidavad meeste tähelepanu. Kui ootad endale külla meestuttavat, kes sulle meeldib, pane lauale banaanid. Banaanid toovad edu ka tööl: söö neid enne tähtsaid läbirääkimisi.
 
õun 04. november 2010, kl 16.35
Õun on ilu sümbol, mis tugevdab energeetilist võimekust, aitab teistest inimestest aru saada ning meeste tähelepanu köita.

esimesed ja viimased kolm sõna kriipsutaks kohe eraldi alla!:DD

aga mida teeb greip? temast pole tuhkagi kasu, kui teda isegi ära märgitud pole!:D
diip 04. november 2010, kl 16.45
See oleks minu uhhuuteemasse ka hästi sobinud;)
diip 04. november 2010, kl 16.47
Ses mõttes, et kui usku on, siis kõik see kindlasti toimib ka. Elu kohe maru lihtne:) Igas olukorras ainult tarvis õige puuvili valida:)
diip 04. november 2010, kl 16.50
Kookos on ka kasulik, kui on palju vaenlasi. Saab neil pead lõhki lüüa;)
diip 04. november 2010, kl 16.54
la-femme 04. november 2010, kl 19.08
Täna paistab diibi valvekord olevat. Õige varakult platsis ka juba!:)))

Vaatasin seda puuviljade nimekirja ja jõudsin järeldusele, et peaksin neid kõiki sööma hakkama.
Peale hurmaa, sest vaenlasi mul pole.
 
lajataja 13. november 2010, kl 23.50
arbuus oleks raudselt minu valik. üsna halb on seda seltskonnas süüa, no võtad viilu või seibi ja see siis tilgub, takkaotsa lendavad seemned, kuhu juhtub. aga kodus on arbuusi väga mõnus süüa!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!