Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
APPI!
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 10.51
kõik on õpitav. kui ilusolemisest tüdined võid lugeda ÕS-i. võib leida uskumatult palju sõnu, mida rääkimiseks tarvitada.
viisakuse kohapealt võiksid tutvuda mõne etiketiõpikuga. samas ülearune viisakus on ka liiast, niiet pea piiri sellega:)
 
autor x 06. november 2010, kl 10.57
Mulle meeldibki vaikne olla ja teisi jälgida ja siis kõigile kohutavalt halvasti öelda.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 10.59
no ma väga loodan, et sa mulle ei hakka siin halvasti ütlema:(
ma olen nimelt väga tundlik isend. paks kasukas küll mingil määral kaitseb, kuid ei tahaks teda rikkuda:D
 
autor x 06. november 2010, kl 11.04
Ei ütle, ma luban. Mitte kellelegi ei ütle siin. Mul oli kunagi kooliajal samasugune paks valge kasukas (aga vaid pepuni, mitte üle pea) ja see oli väga armas.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 11.10
mina olen ka väga ilus:D
siit pildi pealt võibolla ei saa hästi aru, kui ma oskaks paneks end siia kohe suurelt kõigile vaatamiseks:DDD
 
autor x 06. november 2010, kl 11.14
No seda minagi, et oled ilus, võib-olla kasukata lausa kaunitar. Ja kasukat võib Eesti riigis kanda juba septembrikuust, sest ilmad on nii külmad, prr.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 11.29
tegelikult on siin kõik väga ilusad, mitte mina üksi.
lihtsalt vahel lööb see kelkimine mus välja.

aga sina, kas sa siis nüüd ikkagi tahaksid end meile näidata?
 
autor x 06. november 2010, kl 11.57
Ainult puusajoont. Aga ma veel ei tea, kas teha päris nabarõngas või see joonistada. Nii et enne ei juhtu midagi.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 16.55
no sa oled tubli, et midagi mõtlematult ei tee.
9 korda mõõdad,1 kord lõikad.

ma siin natuke kobisen veel. kui minul tsenseeriti ära nina, siis leidsin just gwendolini, kellel on lausa terve pea läind!

ma ei tea, peaks otse kaebused kokku koguma ja kuhugi pöörduma:P
kõik ma olen siin vaikselt ära kannatanud, näiteks kasvõi sinise pealetungi, kuid minu mõõt on täis!!!
 
autor x 06. november 2010, kl 17.11
olin juba vahepeal igasugused rõngad unustanud, hea et meelde tuletasid.
ega mina ei augustagi end, vist. vähemalt mitte sealt kohast. kuigi mu sõbrannal on neid igalpool (kus pigem ei ole). lihtsalt unistasin. täna vähemalt arvan nii, et naturaalne naine on kõige ilusam. kes teab, kuidas homme arvan.
tegin salatit ja päris hea tuli, nüüd kukkusin sööma. ega ma jälle ei ole selles luuleteemas, kust kästi tõmmata minekut, kui luuletada ei oska?
aga kaebuse võiksite ju ikka esitada. mina olen harjunud igasuguste veidrustega, nii et see siin ei ole üldse nii veider. täiskuu ajal tuleb eriti huvitavaid pöördumisi asutusse. aga oma tööd võiks teha ikka südamega nad siin. sellepärast ma ei logi ka end sisse. poolik värk. pärast ei saa enam välja.
aga mis värvi sa tahad sinise asemel? ühel sinisel on juba 12 erinevat variatsiooni. kas tahad tumedamat või veel heledamat või hoopis kollast kolmel erineval moel?
valge põhi on vist kõige parem.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 17.34
siin kuskil keegi pakkus välja, et autori riba võiks olla kollakasroheline ja tekstiosa hall. see oleks mulle väga meeldinud.

sinine oli kunagi väga pikalt mu lemmikvärv, kuid nüüd olen tast tüdinud.

ja kahju, et sinusugune algaja nende jurade pärast siia nüüd sisse ei taha logida:(
minumeelest kuskilt peaks ikka oma kontot saama ära ka kustutada kui karjuv vajadus tekib.
 
sabagat2ht 06. november 2010, kl 19.23
tulin kontrollima, kas olen ka suuremaks sirgunud või ei :P
 
DelfiKass 06. november 2010, kl 19.29
Tühja neist kõrvadest, peaasi, et sinised silmad olemas on:D
Kaua sa neid hiiri ikka nuusutad, ampsaks mõne suhu ka.
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 19.47
tore tore, et sa delfiKass nii positiivselt meelestatud oled:)

sabagat2ht on minu meelest nats pikema sabaga kui enne, seega on muutus igati tervitatav:)

mina üksi olen siin hüüdjaks hääleks kõrbes:(
ju tuleb siis saatusega leppida
 
vihmauss1 06. november 2010, kl 19.50
minu mäletamist mööda olevat kassi kõige arenenum meel kuulmine.
nüüd on siis suurepärane võimalus neist erineda.
 
sabagat2ht 06. november 2010, kl 19.50
priskemad ussid püüavadki suuremad kalad :PP
 
autor x 06. november 2010, kl 20.05
kas te neid pilte ei saa ise muuta endiseks tagasi?
 
sabagat2ht 06. november 2010, kl 20.21
ise ma ei näe selleks vajadust ja mis kassi sügavsinistesse silmadesse puutub, siis kindlasti jääb mõni hiireke neid nii pingsalt vaatama, et lõpub neisse :D
 
DelfiKass 06. november 2010, kl 20.33
:D seda kohe kindlasti. Vihmauss1- l see paisumine viib lõpuks selleni, et näha jääb vaid üks valge pepu, nagu siis vihmauss valguses ;)
 
DelfiKass 06. november 2010, kl 20.37
Mõtlesin midagi sellist, nagu liine pimeduses.
 
Rexx 06. november 2010, kl 22.28
tere, saan aru, et täna on siin kohaloleku kontroll ja sellega seoses kontrollitakse kas nägu on endine või muutunud. ma ise paistan endale küll selline, kui varemgi, aga enda muutusi on raske märgata.
 
Toro1 06. november 2010, kl 23.18
V...U!!!!! Olen juba mitu aga tahtnud siin sona votta voi oma arvamust avaldada, aga nii kui ennast sisse login "Toro" nime all....nii enam miski ei toimi! Ei saa miskit "tarka" oelda ega yleyldse mitte midagi!!!!! RSK!!!! Kas moni helgem pea oskab oelda, et milles asi voiks olla?????
Antud teema kohta tahtsin oelda, et mitte alati ei istu laupaeva(ja ka reede) ohtul kodus....saab ikka valjas ka kaidus ja pulli tehtud. Aga vahel on monus ka kodus olla ja kamina ees veini juua ja tunda ennast monusalt(ei ole enam 20-e aastased).
Ja veel....Oskab akki keegi oelda, et miks "shovinistide" ja "feministide" nurka on kogunenud hulk moistuseinvaliide ja muidu lolli-jutu-ajajaid ja siia sellised normaalemat masti persoonid? Olen siin foorumites juba hulka aega ringi luusinud ja leidnud, et "unetud "on koige monusam paik, kuigi minu unetusest on asi paris kaugel...hihiiii....
 
Rexx 06. november 2010, kl 23.39
kas see just unetusega on seotud, aga unega kindlasti. väljapuhanud inimesed on ju palju mõnusamad suhtlejad.:)
 
viimane 07. november 2010, kl 00.00
Nüüd vist viimne vapper unetu ka jalalt voodisse vajunud...
 
unetu 07. november 2010, kl 00.12
ei ole, ei ole!
 
viimane 07. november 2010, kl 00.15
Sul tuleb jalad alt lüüa, siis vajud ka.
 
unetu 07. november 2010, kl 00.34
miks sa siis kohe niiviisi....et jalad alt lüüa! mul pole praegu aega magama minna.
 
unetu 07. november 2010, kl 00.37
.....tule aita mul parem nõud ära kuivatada!
 
viimane 07. november 2010, kl 00.43
kurb küll kui kiire on ja magada ei saa. ma lähen nüüd oma voodisse. panen pea pehmele padjale, tõmban teki kurguni ja sirutan end välja ning panen silmad kinni. loodan, et uni tuleb ilus. pole mingeid langevaid lennukeid, kolle ega tonte või saataneid. keegi ei ürita mind kirvega tükeldada, ära uputada või elusalt matta.

selle asemel näen unes pehmeid heljuvaid pilvekesi ja heljun ise nende peal näol õnnis naeratus ja hinges meeletu kergus. kui igav hakkab lendan üle maa ja mere, vaatan ilmaelu ja naudin lendamisetunnet. hommikul ärgates on kõik ääretult ilus ja vaimustav. tervitan päeva ja lähen tööle.

Head ööd kõigile kiirustajaile ja neile, kes lihtsalt igavusest siia lugema satuvad!:D
 
esimene 07. november 2010, kl 06.18
kus seda enne kuuldud ja nähtud on, et magades igav hakkab?:D tarvitseb vaid pea padjale panna, kui ongi juba hommik käes. öine aeg lendab nii kiirelt, et igavus ei jõua kohale tullagi :DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!