Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Miks te pilte ei demonstreeri???
 
Anja 03. detsember 2010, kl 23.31
Kes veel end tänu uuendustele (delfi) hästi tunneb`? Mulle meeldib, et kui ma tuhinaga postitust kirjutan, saan hiljem omi vigu parandada..ja mis muklle eriliselt meeldib, on võimalus oma pilt nime taha sättida. Ma tahaks teie pilte näha!!!;b

Oma pildi panen alles siis, kui vähemalt kümme delfikat on oma näoga siin kirjas..;b
 
lihtsalt yks naine 03. detsember 2010, kl 23.40
Mul ongi oma pilt.:) Natuke töödeldud Photoshopis, aga oma. Ja siis......:)
 
Anja 03. detsember 2010, kl 23.45
Asiin ju pole..? Pane siia, ja siis ma näen, kellega kirjutan..;b No see väike kastike, kus näopilt peaks olema..ega ma tontidega oma kuldaväärt mõtteid küll vahetada viitsi..;b;)))
 
lihtsaltyksnaine 03. detsember 2010, kl 23.47
Oled nüüd rahul?:)
 
Anja 03. detsember 2010, kl 23.49
Ei ole..ma ei nää mitte midagi...mingi roheline hiir vä? Ma tahaks imineste nägusid näha..;b
diip 03. detsember 2010, kl 23.52
Roheline hiir, heheh:) Väga ilus pilt:)
 
lihtsaltyksnaine 03. detsember 2010, kl 23.59
See on selgem?
 
lihtsaltyksnaine 04. detsember 2010, kl 00.03
Nii, nüüd panin selle vana ja harjumuspärase tagasi.:))))) Kõik rahul? Head ööd!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lihtsaltyksnaine 04.12.2010 00.03.
 
Anja 04. detsember 2010, kl 00.09
diip ja lihtsltyksnaine..hiirele müts pähe, ja ongi nagu nägu..vää?;b
Pole ju..paluks ikka endast pilti..mitte mingit varju..loomad on küll armsad, aga imelik on nendega inimkeeli rääkida..koeraga ehk äärmisel juhul võib..;b
Ropp-Raivo 04. detsember 2010, kl 00.11
Tõsi ta on, teemapüstitus on õige. Ilmselt on enamus naisunetuid pehmelt öeldes koleda välimusega ja seetõttu kasutavad (ilusate) loomade pilte (näit.panter, rex). Mul ilusa mehena pole vaja loomapilti kasutada ja tähelepanelik vaataja märkab vannivahu sees isegi minu karvast rinda vilksatavat:)

NB! lihtsaltyksnaine on tegelikult panter.
panter 04. detsember 2010, kl 00.13
Te magasite selle õige hetke maha, kui õige foto oli üleval kella 23.59st kuni 00.03ni.:) Vot nii. Head ööd nüüd lõpuks!
 
Anja 04. detsember 2010, kl 00.17
pantherit mu silm veel kuidagi seletab, aga ei mina märka ei vannivahtu ega muud karvast jalga, mida sinna juurde mõeldakse..seepärast ma kokutan siin, et olge nii kenad, ja pange ikka inimeste pilte!
panter, palun korda!;b
 
RR 04. detsember 2010, kl 00.19
Karvast rinda Anja, karvast rinda ikka
 
Rexx 04. detsember 2010, kl 00.22
pole neil loomade piltidel häda midagi.
 
RR 04. detsember 2010, kl 00.28
Parem tõesti ilusa looma kui koleda naise pilt Rex
 
metsas 04. detsember 2010, kl 00.29
tee seda, mida suudad, sellega, mis sul on , seal, kus oled karwik :)
 
Rexx 04. detsember 2010, kl 00.29
muidugi, muidugi!:)
 
sabagat2ht 04. detsember 2010, kl 00.34
tõehetk aga palun
 
Rexx 04. detsember 2010, kl 00.38
kas varsti nõutakse ka oma pärisnime kasutamist siin? pilt on ju vaid illustratiivne...
 
Anja 04. detsember 2010, kl 00.38
Asi pole ju üldse ilus..ega siit unetute nurgast suurt ilu leiagi - on ju unetud teadaolevalt loppis ja väsinud inimhinged..;b Asi poel üldse välimuses, vaid võiks ju vahel olla tunne, et kirjutad inimesega, mitte kuuga, tähega (ilmselt kustuvaga;b) või hiirega võo mõne muu loomaga..lõvi maijulgeks üldse kõnetada..;)))
 
sabagat2ht 04. detsember 2010, kl 00.47
vabadust, kui nüüd kellegi ära ehmatasin, see polnud mul plaanis :D
 
Anja 04. detsember 2010, kl 00.54
Ei ehmata sa midagi..inimesi on igasuguseid..ja kui sa nüüd omaarust nalja tegid, siis väga tobe nali..;b
Enda pilt peaks olema - võta Talib eeskujuks (geez - õpeta kui võõrale lapsele!;b), mitte laenatud.. aise tead, millega riskid..;b
la-femme 04. detsember 2010, kl 08.50
Anja,
aga Talibil on ju ühe näitleja pilt, kes kohe ära tunti. Kas sa tahad, et meie samuti teeme? Mina küll teise inimese näo all esineda ei soovi.
Oma pilte ei saa siin sellise suhtumise juures kunagi olema, kus igaüks tahab alles üheteistkümnes olla. Anna head eeskuju - tee ots lahti ja ole esimene. Me tahame su säravaid punaseid juukseid näha!:)))
la-femme 04. detsember 2010, kl 08.52
Mulle meeldib uue Delfi juures see, et oma nime ei pea iga postituse juures trükkima või kopeerima.

PS Toimetasin trükivea ära. Tuleb sedagi proovida.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 04.12.2010 08.55.
alissandra 04. detsember 2010, kl 10.06
Minu pilt oli eile täitsa olemas mingi aeg, kes nägi see nägi, pikemalt pole plaaniski end demonstreerida, selleks on teised kohad, kus mu pildid üleval on.:)
alissandra 04. detsember 2010, kl 10.08
Aga miks ma hetkel hamster olen? Rivo tahtis, et ma endast veidi ümarama pildi üles panen ja kuna mind kunagi kutsuti ka hamstriks mingi periood, siis see täitsa sobiv pilt.
 
hh 04. detsember 2010, kl 10.46
peab leppima, sest ei ole võtta seda fotogeenilisust, nagu mõnel on sünnipäraselt kaasa antud.
ma olen lihtsalt niisma ilus.
 
nohhike 04. detsember 2010, kl 11.07
noh, mina olen algust peale oma naolapi ara toonud siin, ei peaks kull kellegil mingit nurinat olema......./ja RR sinu oletus ei pea paika, et siin naised ei ole ilusad....on kull...j..naiteks panter on isegi kenam, kui sellel panthri pildil...voin muidugi veel naiteid tuua...aga aitab kull:D
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.21
ahhaa, nohhike, sa oled siis saritutvuja (hea et mitte sarivägistaja, kuid kes sedagi teab, siin leidub igasuguseid), delfi naiste alal asjatundja ja ilu hindaja. see muidugi ei tulnud üldse üllatusena.
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.27
keegi peab ju ka ilmas kõigi asjadega kursis olema :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!