Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Miks te pilte ei demonstreeri???
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.31
pealtnägijas oli just juttu ühest juhtumist, kuhu netisuhe võib areneda ja kes selle taga olla. siin vasti ikka nii hull ei ole?
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.34
mul jäi see saade nägemata aga äkki valgustad, kuhu netisuhe siis viia võib
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.35
teema läks nüüd teiseks, aga olge ettevaatlikud, eriti lastele õpetage, kellega ja kus suhelda. ma üldse mitte paha pärast ei räägi, aga kindlasti ei ole, kurb, aga tõsi, 60% vanematest teadlikud, millega nende võsukesed tegelevad.
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.35
hh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahhaa, nohhike, sa oled siis saritutvuja (hea et
> mitte sarivägistaja, kuid kes sedagi teab, siin
> leidub igasuguseid), delfi naiste alal asjatundja
> ja ilu hindaja. see muidugi ei tulnud üldse
> üllatusena.

kas ma olen siis sinuga juba tutvunud...et kohe tead, et saritutvuja:P
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.36
kuhu ta ikka viib...saabastega voodi, mis muud:P
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.40
nüüd küll kõik segamini kui pudru ja kapsad, kas mitte saladustes sellest juttu polnud, kuidas lapsi ära kasutatakse.. ja kasvatatud inimesel on nii palju selle kiire asjaga aega, et jõuab enne voodisse minekut saapat jalast võtta :P
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.41
Einohh, Raivol muidugi õigus, mis õigus.:) Ma nii kole nagu öö, seepärast mul see musta pantri pilt oligi pandud. Nüüd mõtlesin et tuunin end veidi võõra kasukaga ja ehk näen natukenegi parem välja...aga võta näpust, Raivo teravsilm näeb kõik kuvari taha ära, eks ole?:))))

Ma nüüd ei tea, millist pilti "noh" silmas pidas, kas seda musta kasukaga või praegust lumeleopardi oma, et mind kenaks nimetas:))))))). aga mina pole näiteks peale nohhi hirmlaia naeratuse siin delfis küll midagi näinud...:)))) Iseenesest on naeratav inimene ikka ilus, eriti kui omada selliseid säravvalgeid hambaid nagu nohhikese pildi näha võib.:)

Selle kohta kas noh on saritutvuja või mitte, mul andmed puuduvad, aga näib, et nii mõnigi on tema eraeluga päris hästi kursis....:)))


Hilist hommikut kõigile!:)
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.42
vahel ei pidavat isegi kasvatatud inimesed saapaid ara votma...no kui laheb ikka kiireks, mis sa hing siis ikka ara ei tee...ja loppude lopuks, liiguime ka ju seda valjamaa radapidi...oled sa nainud, et seal saapaid jalast voetakse:P
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.44
panter...ei seda ega teiust...vaid kolmandat:D
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.44
pole kohal olnud, ei tea kaasa rääkida :D
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.46
aaa, seda Anja poolt mainitud "rohelist hiirt"........:)))))) Olgem ausad, see näeb tõesti välja nagu oleks mõni haldjas mu näo peale oksendanud...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.48
nohhist ei tea midagi, lihtsalt kaagutasin tema tekstile juurde.
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.48
heakene kull...las jaab see su oma otsustada millist pilti ma motlesin:D
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.49
MInu kodus ei talla keegi saabastega ringi.... esikust edasi välisjalanõudega ei tulda olgu tegu siis ükskõik millise hurmuriga!:)
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.50
aga on ju täitsa tavaline, et sõdur ei võta saapaid salast sellel ajal. isegi järgi proovitud. isegi kellelgi oli püss seljas sellel ajal, olen kuulnud
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.51
aga see onju alati nii olnud, et ridade vahelt üritatakse rohkemat välja lugeda, kui seal kirjas on ja siis vähemalt pool juurde mõelda. just see pool, mis endale kõige sobivam tundub :D
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.52
panter, ma tean ka üht sellist puhtusefriiki, kes käis lapiga ringi külaliste jalgade ümber. ma olen ise ka mõnesmõttes, aga mitte nii pedant
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.52
madsa...polegi ma siis nii saritutvuija?..oeh...kuidas oleks tahtnuid olla..a nuud tuleb vaid ohata....kui saaks, kull teeks:P
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.53
targutaja, ma juba unustasin, mida eelmisele lehele ütlesin. mis sa rohkem targutad
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.53
aga on ju täitsa tavaline, et sõdur ei võta saapaid salast sellel ajal. isegi järgi proovitud. isegi kellelgi oli püss seljas sellel ajal, olen kuulnud

???????????????????????????????????????????????????????????????

Sõdur võib-olla mitte, aga ei usu, et ohvitserid selliselt käituksid.:) Nemad on täielikud härrasmehed!:)
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.54
mõned asjapulgad, kes tulevad midagi remontima või korrastama, neil ma küll ei palu saapaid ära võtta, kui nad vahel isegi hakkavad esikus kohmerdama. kõik ülejäänud külalised aga teavad ise, mis sobib ja mis ei sobi
 
targutaja 04. detsember 2010, kl 11.55
kui ei ole, siis võib alati selleks hakata :D
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.55
Minu mäletamist mööda käis see repliik selle noorsandi suhu, kel eksamid ees....:))) Sul ka noh eksamid tulemas või?
 
hh 04. detsember 2010, kl 11.56
aga kena päeva ja minge kõik suusatama. on teil ikka lund?
ma ise lähen poodidesse saapaid otsima (juba 3. päev). kõik, mis tehakse, on nii õhukesed. ilusat ja klassikalist enam pole.
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.57
Kui sul on kodus väike laps, kes veedab suurema osa ajast põrandal mängides...siis ei teki küsimustki kas lasta inimesel saapad jalast võtta või mitte!
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.58
seda ma isegi ei tea...kellel meil siin eksamid tulemas...voibolla keegi valgustaks pimedat:P...huvitav, kas ma siis pidin see nukataga suitsetaja olema:P
 
panther 04. detsember 2010, kl 11.58
Usun, et suurem osa Eestist on endiselt lume all, pole ju suurt sula olnud... või kuskil on?
 
noh 04. detsember 2010, kl 11.59
hh tuli talv ootamatult?:P
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.00
Kuna mehi on siin nii vähe, siis pole küsimustki vist kellega tegu....:)))))
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.00
mina panen saapad jalga ja siis käin veel kõik toad läbi nagu hull, ega midagi pole sisse jäänud (triikraud, pliit, jne). vot see on haigus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!