Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 12. märts 2011, kl 10.27
Tubli, diip!

Minu arvamus on, et armastusel on siiski piirid!

Ühel on täpsusemaania, teisel täiusehullus.
Kumb on parem?
Ühed ohtlikud mõlemad....

Kumb saab rohkem petta:
kas see,
kes usub poolt ja saab kolmveerandiga petta
või see, kes
usub veerandit ja saab poolega petta

"See teeb ju sama välja:)"

M.O:T:T....mida oligi tarvis tõestada!
 
Anja 12. märts 2011, kl 10.29
Oi ei ole armastusel piire, la femme! Sa vist pead sillmas haiglast kiindumist ja kirge, mida tihti armastusega segi aetakse..;b;))
la-femme 12. märts 2011, kl 10.32
Mõned lihtsamad küsimused ka:

Kuidas saavad ööd kuuvalged olla, kui kuu on kollane?
Kas pimedad mõtteid saavad lugeda?
Kuidas hambuni relvastatud sõdurid süüa saavad?
Kas silmaarstid võivad kõrvalt teenida?
Kas teetöölised võivad kohvipausi teha?
Kas lillad jäävad kollatõppe?
Miks kaine inimene peab bussis täispileti ostma?
Kas tätoveerija töö läheb alati nahka?
Kui viin on värvitu, miks siis öeldakse valge viin?
diip 12. märts 2011, kl 10.42
Aga need on ju sellised naljaküsimused, millele ei peagi vastama.

Seda ma ei teadnudki, et sooduspiletid on purjus inimestele:) Narkarid saavad üldse tasuta vist.

Kui viin oleks värvitu, siis ei oleks seda ju näha.
 
Anja 13. märts 2011, kl 10.40
Need jah, pole üldse küsimused..ja veel lihtsad..:))) Kui on näha kuuratsanikud kuuvalgel ööl, siis ongi ööd kuuvalged..:DD
la-femme 13. märts 2011, kl 15.42
Kuulake vahepeal linnulaulu ka! Suviseid siristajaid.:)))
Rulatajatel paistab lõbu laialt olevat!

http://www.objekt2011.ee/
la-femme 20. märts 2011, kl 09.40
Oeh, miks küll minul ei vea!:(((
Tahtsin eile superkuud vaadata, aga juba hommik tõotas halba - selline ühtlaselt hall taevas, kust mingitki selginemist õhtuks polnud loota. Nii ka loomulikult läks. Täna jälle sama lugu.
Kui nüüd ilmateade ei peta, siis homme õhtuks peaksid olud pisut paranema, aga kuu tõus on nihkunud eilsega võrreldes juba 3 tundi ja 22 minutit hilisemale ajale. No küll käib see tal kähku! Ilmselt jääb ta ka järjest väiksemaks.

Ma pole kunagi süvenenud aegade võrdlusse, aga eile tegin seda ja täitsa huvitav oli vaadata:

http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/efemeriidi...


Arvan, et vingerpussi mängis tegelikult see ülimalt pettunud noormees, kes oma nägu nii suurelt ja selgelt ei taha näidata ja sellepärast pilved ette puhus:


Kuuprintsess ja noormees

Üks noormees olevat kangeste kuupaistel magada tahtnud, sest siis nägevat ta unes näkineide. Ühel ööl oli kuuprintsess tema juurde tulnud ja ta ilusate pikkade kullakarva juustega mänginud. Noormees oli printsessi kinni püüdnud ja küsinud, kas see ei tahaks talle naiseks tulla. Printsess lubanud seda, kui ta oma ilusad juuksed ära lõikab ja näkineidudele annab.
Järgmisel päeval lõiganudki mees juuksed ära ja andnud need näkineidudele, kes neist redeli teha lubanud, mida mööda mees kuule pääsevat. Sääl peetavat pulmad.
Kui redel valmis oli, roninud mees kuule ja läinud kuuprintsessi juurde.
See ütelnud aga, et ta teda nüüd, kus tal enam oma ilusaid juukseid pole, meheks ei tahtvat.
Kui mees alla tahtnud tulla, pole ta enam redelit leidnud ja pidanud kuule jääma,
kust me teda veel nüüdki täiskuu ajal mõruda näoga alla näeme vahtimas.
 
Rexx 20. märts 2011, kl 11.02
no juuste pärast poleks küll nad pidanud kurvastama ja pirtsutama - need kasvavad ju uued! ja selle aja peale peaks need praeguseks olema juba palju-palju pikemad, kui alguses olidki.:)
 
Rexx 20. märts 2011, kl 11.05
põnev! sõnamaraton on jõudnud otsaga juba kuu peale!:)
la-femme 20. märts 2011, kl 11.26
Kõik, mis kasvab, vajab hapnikku. Kuu peal minu teada seda olulist elementi ei leidu.
Nii see poiss juusteta jääbki.....:(((

Aga kuu peale jah! Pisut rohkem kui 36 000 km....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 20.03.2011 18.58.
 
Rexx 20. märts 2011, kl 16.51
kui keegi saab istuda kuu peal ja seal kurvastada, siis saab ka juukseid kasvatada.:))

kosmos on suur ja lai. kui sõnamaraton juba sinna sihid seab, siis on oht ära eksida ja igaveseks kaduma jääda. samas jälle väga põnev uusi asju avastada.
 
-frukt- 20. märts 2011, kl 18.02
superkuust pole ma kuulnudki. kas see tähendab, et kuu on super-hüper-megasuur?
täna on taevas selge, ju siis vaatan järele.
nädal aega tagasi sai öösel viimati kuud vaadatud. tundus nagu suurem kui tavaliselt, kuigi siis veel oli tal jupp küljest puudu.
la-femme 20. märts 2011, kl 18.50
Lisaks sellele, et sa superkuust kuulnud pole, ei vaata sa ka Aktuaalset Kaamerat!:) Eile õhtul räägiti seal temast pikalt-laialt.
Või jäid sa järjekordselt teleka ette magama....kuigi ilmateade on ju saate lõpus ja selleks ajaks oleks pidanud juba üles ärkama......:D:D

Aga olgu, loe siis lähemalt siit:
http://www.ilm.ee/?48644
la-femme 20. märts 2011, kl 18.56
Mis noormehesse puutub, kes mõru näoga kuu pealt alla vahib, siis võib-olla ta muutus hoopis kivikujuks nagu tudengipaar Tartus Raekoja platsil?
Või Kalevipoja ema Linda?
Või kivivalvur Ropka?
Niobe?
Kass Parm Viplala lugudes?
Või.....ah, kes neid kõiki üles lugeda jõuab!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 20.03.2011 20.34.
 
-frukt- 20. märts 2011, kl 19.12
tänan lingi eest!

"Superkuu" nimetus pärineb astroloog Richard Nolle'lt, kelle väitel põhjustab Kuu tavapärasest suurem lähedus Maale mitmesuguseid looduskatastroofe, kuid teadlased on kõik vastavasisulised teooriad ümber lükanud."

-nõustun täielikult selle Nollega! teadlased käigu kuu peale oma teooriatega:(
la-femme 20. märts 2011, kl 20.48
NB!
Algas viimane veerandtund, mil saab veel Objekt Nr. 2011-s olevat kultuuritegelast näha.
Pika ekspositsiooni lõpetab maestro Eri Klas, kes seal praegu külalisteraamatut sirvib!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 20.03.2011 20.53.
la-femme 20. märts 2011, kl 20.57
Superkuu vaatab otse aknast sisse, pole isegi õue vaja minna!:)))
 
skiso 21. märts 2011, kl 11.18
superkuu on juuli
mind ei ole võimalik selles küsimuses ümber veenda

http://etv.err.ee/arhiiv.php?kullafond...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
la-femme 21. märts 2011, kl 18.43
Oo, meil on külaline käinud!:)
Härra skiso isiklikult!:D

Kahju, et kedagi kodus ei olnud, oleks kohvi pakkunud ja veidi juttu puhunud.
Külakosti on ka toodud - aitäh! - kohe vaatame, mis see on.:)))

Aga see, et ta end ümber veenda ei lase, aina lisab tema aktsiatele väärtust juurde.
Inimesel peavad kindlad põhimõtted olema!:)
 
skiso 21. märts 2011, kl 19.38
külalised on head ainult kaks korda
siis kui tulevad ja siis kui ära lähevad

ma olin hea kaks korda vahepeal
11:18 ja 11:19

aga aktsiatega on lood kehvakesed
mul pole mitte ühtegi serveerida, emiteerida ega marineerida
on ainult osakud
kolhoosi omad
a need on kah kellegi teise käes kusagil
kunagi olid kollased kaardid kah
(mitte need jalgpalli ega superstaari omad, vaid RKO-d e rahvakapitali obligatsioonid - on alles nimi eksole!)
enam ei ole. maimäleta enam kuhu ma nad toppisin
seega jube segane lugu

hea küll. ma ei risusta rohkem Teie Sõnamaratoni

ahjaa, külakosti kah



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
la-femme 21. märts 2011, kl 19.56
Mis te ometi räägite, härra skiso! Te ei risusta vähimalgi määral minu Sõnamaratoni. Vastupidi, mul oli suur rõõm teid siin näha!:)))

Alati, kui ma kellegagi koos oma teekonda jätkata saan, kaovad kilomeetrid märkamatult.:)))

Loodan siiski Teid siin jälle näha!:)))

Tänan külakosti eest!:)))
Mul on küll mingid eelarvamused teatud lippude suhtes, kuid loodan, et te mind ehmatada ei tahtnud.....
la-femme 21. märts 2011, kl 20.06
Vaadake, härra skiso, mul ei jäänud see sugugi märkamata, et Te 11:19 ühe kena luuletuse olite kirjutanud, kuid selles teemas seal tohib ainult luulekeeles rääkida, ja kuna mina seda ei valda, olin kodukorda austava inimesena sunnitud vait olema.

Tunnistan, et olen muidu Teie luule suur austaja!:)))
 
skiso 21. märts 2011, kl 20.06
* teie ärge neid lippe vaadake eksole
lipud pole oluline, laul on põhiline, see on siiski oluline, armas lipuhuvilne

tähtis on see, et ma külakosti ise küpsetasin teile

unetut ööd ;)

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
la-femme 21. märts 2011, kl 20.11
Midagi on viltu, luuletus on siiski mõnevõrra varem kirjutatud.
Aa, need teie poolt nimetatud kellaajad puudutavad vist ainult maratoni, nagu ma nüüd aru sain!

Lippe ei saa ju vaatamata jätta, või kuidas?
la-femme 21. märts 2011, kl 20.14
Külakosti küpsetasite küll ise, aga šampust ma teile sellegipoolest ei paku! Kuiva veini ega viskit ka mitte!:)))
 
Rexx 21. märts 2011, kl 20.43
tore, et vähemalt kuu pealt oleme alla saanud:))) maa peal ikka kindlam tunne astuda.:)
la-femme 21. märts 2011, kl 21.40
Minul omakorda on hea meel, et astroloog Richard Nolle nii mõistlik mees oli ja kuu superkuuks, aga mitte staarkuuks nimetas.
Päris kole oleks, kui see ilus taevakeha praegu staarkohtualusega ühes reas peaks olema!

Quo vadis, media?
 
Rexx 21. märts 2011, kl 21.55
miks peaks kuu üle kohut mõistma? kuu on kuu, kord kahaneb, kord kasvab ja vahel pilve sees ja vahel täitsa paistab.:)
la-femme 21. märts 2011, kl 22.00
Ei, Rex, sul on tänased ajalehed lugemata, nagu ma aru saan.
Teen sulle asja pisut lihtsamaks:

http://www.ohtuleht.ee/419007
 
Rexx 21. märts 2011, kl 22.08
neid staare ja staarikesi on ju väga palju ja igasuguseid. ei see nimi kuud rikuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!