Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Aeg muutusteks on käes!
 
hädapätakas 18. mai 2011, kl 15.22
No tõepoolest, kaua võib!

Aeg on viia unetute nurk uuele tasemele! Kogu maailm on täis ilusaid, seksikaid. Miks ei jõua nad siia? Et ka siin saaks tekkida põnev arutelu, et ka siin oleks tõeline elu!

Sest siin hallitab! Ja see teatavasti on tervisele kahjulik. Igaüks, kes oma tervisest hoolib, teab seda.
Mida selle vastu küll ette võtta?
Kas tõesti jääme ajale jalgu...või võtame end kokku ühise uue ja parema tuleviku nimel?!
alissandra 18. mai 2011, kl 16.47
Noh, siin võivadki kõik olla ilusad ja seksikad, keegi nagunii ei näe ju.:P

Muideks, FB-s lõi üks inglane mulle külge ja kiitis, et mul on tark naeratus ja seksikad silmad, ju ma siis polegi nii lootusetu juhtum nagu näib.:)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 18.05.2011 20.41.
 
hr.noh 18. mai 2011, kl 17.05
On vaid üks ainus küsimus. Millised on ilusad inimesed?
 
-frukt- 18. mai 2011, kl 17.52
mulle meenus üks tõeliselt lahe reklaam:

 
-frukt- 18. mai 2011, kl 18.30
annan siis oma panuse uuenemisse:)
loodetavasti vastan ikka kehtestatud parameetritele?
 
Rexx 18. mai 2011, kl 19.48
küllap võib igas inimeses midagi ilusat leida, kui otsida. loomad on lihtsalt nunnud:)))
 
ei ole seksi 18. mai 2011, kl 19.58
Krt, kas vähe atraktiivsema välimusega inimesed ei võigi enam kaasa rääkida? Et lipake kõik aga rasvaimusse ja toppige end silikooni täis või lõigake oma nina väiksemaks, õhemaks, sirgemaks. Ah? Misasssja?

Kõik see selle nimel, et siin paar kommentaari lisada ja näevad sind jee nad sinna ekraani taha kui sire säär või kui suur/väike nina sul on. Sellisel juhul peaks olema üliseksi inimene, et kiirgab seda oma kommentaaridest kõigile lugejaile.:D

Näiteks, et kirjutab paar rida ja juba mõnel vastassoost isendil liblikad kuskil lendavad.:D Selle, kus kohas nad lendavad, võivad nad siiski enda teada jätta. Teiste säästmiseks.

Hallituse lendumise koha pealt ei tea rääkida. Ei tunne isiklikult siin ühtegi hallitusehõngulist siresäärt. Nii et arvan, et jutud hallituse levimise kohta on suuresti liialdatud. Ja kui hallitust pole, pole vaja selle vastu ka võidelda.
 
isepäine 18. mai 2011, kl 21.00
ilu on vaataja silmades :)
 
Rexx 18. mai 2011, kl 21.56
ja maitse üle ei vaielda.....vaid kakeldakse?:)))
diip 19. mai 2011, kl 09.09
Leidis koha, kust vapraid ja ilusaid otsida — unetute foorum! Siin peaksid olema hoopis uimased, kottis silmaalustega zombilaadsed olendid;)
 
Hulkurkass 19. mai 2011, kl 11.57
loivav, unine ja silmad pilukil.......
juba muutsin pilti ja muutusin. kas ka paremuse poole? kahtlane.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Hulkurkass 19.05.2011 12.34.
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 12.51
igasugune muutus on tänapäeval äärmiselt olulise tähtsusega.
kehtib selline moto- sa ei tohi paigal püsida, vaid pead muudkui arenema. tööl, kodus, puhkehetkel...
ja kui siis saabub moment, et polegi nagu kuhugi enam edasi areneda või sa ei viitsi seda enam teha, siis hakkad taandarenema...
(mul on igatahes väga külm olla, kaua ma enam vastu ei pea, igatsen taga oma hallitanud, kuid turvalist kesta)
 
Hulkurkass 19. mai 2011, kl 13.26
........silmad juba natuke rohkem lahti....mõte magab ja lohiseb....................
teisest küljest - paigalpüsimine on stabiilsus ja taandareng on ikkagi a r e n g.

fruktile- ära külmeta:)
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 13.34
hädapätakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tõepoolest, kaua võib!
>
> Aeg on viia unetu
> te nurk uuele tasemele! Kogu maailm on täis ilusai
> d, seksikaid. Miks ei jõua nad siia? Et ka siin sa
> aks tekkida põnev arutelu, et ka siin oleks tõelin
> e elu!
>
> Sest siin hallitab! Ja see teatavast
> i on tervisele kahjulik. Igaüks, kes oma tervisest
> hoolib, teab seda.
> Mida selle vastu küll ette
> võtta?
> Kas tõesti jääme ajale jalgu...või võta
> me end kokku ühise uue ja parema tuleviku nimel?!

Minu arvamus on selline. Huvitava elu unetute nurgas saavad tekitada ainult huvitavad (palju reisinud, palju lugenud, suure elukogemusega, haritud) inimesed. Sest nemad oskavad kirjutada pikemaid ja põnevamaid kommentaare. Kuna neid siin nurgas hetkel väga olemas ei ole, siis ongi see elu selline "kidur". Ilmselt olemasolevaid inimesi ei saa muuta. Kes on võimeline täna korraga kirjutama kaks lihtlauset, see teeb seda ka homme, ärgem nõudke õunapuult apelsine! Ainsa päästva mõttena tuleb pähe see- äkki leiab mõni uus põnev inimene tee unetute nurka. Ütlen ausalt- kohati on ka minul siin igav mõtteid vahetada inimestega, kel haridust piltlikult öeldes kaheksa klassi ning kelle jaoks on kõrgpilotaaziks lause- täna on väljas ilus kevadilm!
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 13.38
Ah jaa! Huvi pärast lugesin kokku, mitmes välisriigis ma elanud/reisinud olen ja sain kokku arvu 28.
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 13.42
lihtsalt vapustav!!!
millega küll oleme selle au ära teeninud, et niipaljumaailmanäinud tüüp siin sõna käib võtmas? minusuguse halli hiirega tahab mõtteid vahetada???

aga ilm on täna suht jahe:(
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 13.59
leiutasin ühe muudatuse, kuidas maailmatasemel ilmast rääkida.
et oleks lugemist ka erudeeritud maailmainimestel:

Almeria 21.8 18 65 80 1013.9 +1.0
Antalya 24.4 5 18 170 1013.6 +0.4
Ateena 18.0 6 22 300 1015.3 +0.5
Barcelona 18.9 12 43 80 1017.3 +0.6
Belgrad
Berliin 22.4 2 7 10 1016.2 +0.3
Brüssel 15.3 2 7 280 1017.7 +0.9
Budapest 24.3 1 4 170 1020.7 +0.6
Dublin 10.5 7 25 250 1019.0 +0.3
Frankfurt 22.4 2 7 210 1016.4 +0.6
Genf 18.9 3 11 230 1017.6 +0.2
Göteborg 13.3 4 14 230 1012.7 +2.1
Hamburg 15.1 2 7 270 1016.9 +1.4
Helsingi 8.4 6 22 190 1013.2
Jalta 22.0 6 22 80 1015.4 -0.3
Kiiev 22.5 0 0 0 1022.5 +0.1
Kopenhaagen 14.2 17 61 260 1013.3 +1.9
Lissabon 19.4 4 14 60 1012.8 +1.3
Ljubljana 20.7 1 4 70 1019.3 -0.3
London 14.4 3 11 20 1018.9 +0.6
Luxemburg 20.0 2 7 140 1015.9 +0.8
Madriid 15.8 6 22 80 1015.8 +0.2
Malta 20.0 6 22 100 1017.9 +0.8
Marseille 24.0 6 22 290 1017.0 -0.3
Minsk 17.4 1 4 250 1022.7 +



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 19.05.2011 14.03.
 
rahu 19. mai 2011, kl 14.23
Kodanik Ropp Raivo provotseerib. Vaja ju teha selliseid sõnavõtte, sest elu hallitab tema meelest siinses nurgakeses.

Kahju küll, et unetute tagasihoidlik seltskond pole vist kõik kokku ka nii paljudes maades reisinud kui sõnavõtja Raivo kokku luges. Samas pole kõigil siinsetest sellist soliidset vanust ka käepärast võtta. Seega, paljudel on veel võimalus Raivole kiiresti samaks elueaks järele jõuda või siis teda heal juhul isegi edestada.

Haridusega on lood samad. Kõik kiiresti ja ruttu teist või kolmandamat kõrgharidust omandama. Pärast seda võite tagasi siia nurka tulla ja erudeeritud inimesele kohaselt sõna võtta. Muidugi kui selleks ajaks üldse seda nurka ja foorumit veel alles on.

Ilmast rääkimine on ju meeldivalt neutraalne teema. Mis selles halba on kui keegi ütleb "Ilus ilm täna. Kuidas käsi käib?" Muidugi siinses keskkonnas tundub see ruumi raiskamisena, aga kui inimesed on harjunud niimoodi suhtlema või vestlust alustama? Kas peab kohe peale lendama küsimusega "Kui palju sa vahepeal k...i oled saanud?" Ma ei ütleks, et see viimane variant näitab inimese kõrget erudeeritust ja seab ta teistest kõrgemale astmele.
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 14.33
mnjaa, alles eile olin ma õhku täis, ega soovinud RR-ilt midagi küsida!
oleks ma siis teadnud, kellega mul tegelikult on au kokku puutuda...

nüüd aga olen end kokku võtnud ja ühe küsimuse välja mõelnud. see on selline isiklikku laadi ja kindlasti on ta nõus mind oma maailmatasemega aitama.

kavatsesin täna kartuleid keeta, aga ei jõua kuidagi otsusele, kas teha seda koortega või ilma? mis seisukoht selles küsimuses valitseb maailmas üldiselt?
 
rahu 19. mai 2011, kl 14.52
Kasutan juhust ja poetan siia oma paar lihtlauset, mis mõne marru ajavad.

Arvan, et frukt, sa esitasid oma küsimuse liiga lihtlabasel moel Ropp Raivole. Oleks ehk pidanud lähenema asjale filosoofilisest küljest. Muidugi on sellisel juhul võimalik küsida näiteks hiina filosoofia seisukohta või siis mõne euroopas enamlevinud filosoofilise koolkonna arvamust sinu poolt esitatud küsimusele.

Veelgi huvitavamaks võid sa oma küsimuse muuta, kui küsid, kas ei peaks mitte kartulist loobuma riisi kasuks. Jääks ära probleem kartulikoorte koha pealt ja võiks laskuda sügavasse mõtisklusse riisi tarnimise kohta Euroopasse. Kas ka meile, siia väikesesse Euroopa riigikesse on jõudnud juba plastikriis nagu Delfi majanduses kunagi kirjutati? Niimoodi võib arendada jututeemat lõputult erinavetesse suundadesse.
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 14.53
Tubli sooritus kodanik rahult, sellist postitust on kohe meeldiv lugeda, kohe näha, et tegu on erudeeritud maailmakodanikuga. Seda, et elu hallitab siin, ütles muidugi teemaalgataja, mitte mina.
Kartuleid võib keeta mõlemat moodi, otsusta ise. Enamus keedab ilmselt eelnevalt kooritud mugulaid.
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 14.58
Igaks juhuks, kui keegi ei tea, mida tähedab lihtlause ja liitlause. See eelnev lause oli liitlause, sest sisaldas sidesõna ja komasid. Lihtlause on näiteks selline. Täna on ilus ilm. Pidev lihtlausete kasutamine näitab madalat haridustaset ja kehvi hindeid emakeele vallas kooliajal:)
 
rahu 19. mai 2011, kl 15.09
Tore, Raivo, et seda märkasid. Ootasingi põnevusega, kas võtad sel teemal erudeeritult sõna või mitte. Ootuspäraselt võtsid.

Tubli, istu, neli. Miks just neli? Seetõttu, et mõned minu poolt meelega tehtud vead jäid sul märkamata.


Aga üldiselt võiks öelda teie kahe diskussiooni vaadates vaid üht:
"Kui kaks inimest võitlevad omavahel mingi asja pärast, siis võib öelda, et illusioon kempleb illusiooniga illusiooni pärast. Kõrvalt on seda päris kosutav ja naljakas vaadata."


Tuttav oli meeldida! ;)
alissandra 19. mai 2011, kl 15.14
Mul olid ka kooliajal emakeeles väga kehvad hinded. Kirjandid nt ainult kolmed kahe pika miinusega.:) Sellepärast ma pikalt midagi ei kirjutagi, et lihtsalt ei oska kirjandeid kirjutada, aga kirjandus oli mul 5. Tänapäeval on kõik üks emakeel, seega mul enam nii kehvad hinded polekski.:)))
Tegelikult kuskil mujal koolis, sain emakeeles suurepärase hinde.
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 15.14
mulle tundub lausa, et kodanik rahu on võtnud RR-ilt sõnad suust:D

nüüd mul tekkis hoopis huvi liitlause vastu. et õpiks ka kasutama või nii...

sain just teada, et komad ja sidesõnad on siin määrava tähtsusega. aga on ehk veel midagi, millega arvestada?
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 15.22
Tundub, et va panther on jälle unetute nurgakeses rahu nime all käimas.
Sina frukt võiksid alustada iga lauset suure tähega.
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 15.31
pagan!!!
seda ma kartsin kõige rohkem, et suur algustäht luubi alla võetakse:((((
just sellepärast üritasin arendada liitlause teemat, et ohtlikust teemast eemale hoida.

olen süüdi, et olen nii laisk, kuigi üritan endast igatepidi head muljet jätta:(

pill tuleb pika ilu peale, seda ma naersin siin ennist kõht kõveras(:
Ropp-Raivo 19. mai 2011, kl 15.45
Või nagu Metsikus Läänes öeldakse- Bill tuleb plika ilu peale:)
 
isepäine 19. mai 2011, kl 16.02
tsiteerides RR...on inimesi erinevaid.mina kahjuks ei viitsi pikemaid arutlusi filossoofia vallas siit delfist lugeda, kuna delfis olen vaid siis, kui midagi hetkel teha ei jaksa.
liht-,liit- ja rindlaused jätan mönuga töölauale. unustan komad ja suurtähed......ja yllatus yllatus leian nad hommikul taas eest ja oskan vajadusel ka kasutada :))))))

meil linnud laulavad ennastunustavalt.kass lööb nurru ja minu hetkel loetava raamatu lk52 viies rida ( mida raamatunädala raames kysiti) on....Kuid Medeia oli noorpölvest peale harjunud vähe magama, nyyd aga, vanaduses, ei löönud yks unetu öö teda rööpast välja.....

raamatunädal on kyll läbi,aga häid lugemis- ja reisielamusi :) kas neid ka siin jaksab jagada...eks näis :))))))
 
-frukt- 19. mai 2011, kl 18.27
Tahaks lühidalt selgitada, mis raamatut ma juba pikemat aega kavatsen lugema hakata.
See sai ostetud juba mõni aeg tagasi, kuid lihtsalt ei olnud aega seda lugeda, sest olin raamatukogust toodud raamatu lugemisega jänni jäänud ja tagastamistähtaegki oli mööda läinud, mille eest kasseeriti mult lausa trahv, mille tasusin siiski vastuvaidlematult.
See selleks, igatahes praegu olen vaba uue raamatu lugemiseks, mis pidevalt mu silma riivab, sest ta on pandud käidava koha peale ja hakkab igati silma kuna kipun vahest asju unustama, aga nüüd seda juba ei juhtu.
Raamat ise on suhteliselt ebamugavas köites, aga tol hetkel sai sellise kasuks otsustatud ja nüüd on hilja kahetseda, kuid teinekord üritan peale sisu ja soodsa hinna ka muid tegureid arvestada.

Siin on ka üks suurepärane lause sellest suurepärasest raamatust:
"Võib juhtuda, et raamatut esimest korda lugedes koorite pealt enda jaoks kõige magusamad "suutäied"."
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!