Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
hall on taevas ja....vägisi peab jõlutuju tekitama hakkama :)
 
huvitav ? 04. detsember 2011, kl 21.41
Lugsin ja lugesin, aga pidevalt naeratamine pole olnud küll selle teema mõte.Millest küll selline paranoia naeratamise vastu? Vaid panther on asjast aru saanud.
alissandra 05. detsember 2011, kl 11.02
Mul pole juba aastaid tahtmist mingeid jõule pidada. Mõtle ainult, mida kellelegi kinkida ja ikka välja ei mõtle ning kuna perekond järjest suureneb, siis mõtle aga rohkem ja rohkem. Ehh, krdile need jõulud.
 
-frukt- 05. detsember 2011, kl 11.16
oi-oi alissandrakene!
mis jutt!!!
kas sa ei tea, et see kingituste tagaajamine ja pakkimine ja kuuseallla sättimine näitab kui väga sa hoolid oma lähedastest! see on niiütelda kõige alus!
üks tõeline perekond saabki just sellest alguse.
nii toetad sa lisaks ka majanduse arengut, osaled euro positsioonide tugevdamisel ülemaailmsel valuutaturul, jne, jne.
 
panther 05. detsember 2011, kl 11.20
Hommik!:)

No siis jaanuari lõpus allahindlustelt hakka uueks jõuluks kinke kokku juba ostma.:)
Tegelikult on võimalik ju kokku leppida omavahel, et sel aastal näiteks kinke ei tee. Pakud lähimatele sugulastele jõululõuna või õhtusöögi näiteks mõnusas õhkkonnas ja kogu moos.

Arusaadav, et ajab hulluks kui pead mitmekümnele inimesele hakkama mingeid kinke kokku pungestama.:) Jõulud on sel juhul mitte mingi rahulik püha vaid hullumeelne stressiallikas.
alissandra 05. detsember 2011, kl 11.20
Ma hoolin oma lähedastest ka ilma jõuludeta.:)
 
-frukt- 05. detsember 2011, kl 11.32
huvitav ? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millest küll selline paranoia naeratamise vastu? Vaid panther on asjast aru saanud.

eks igaüks vaatab asjale oma mätta otsast. minul on just vastupidine kogemus kuna kuulun nn. mittenaeratajate koolkonda.
saan aru, et see on teistele väga hirmus vaadata, et miks ma küll nii tõsine olen, kahtlustatakse, et olen üks hirmus tigedik! minu väljaütlemiste tagant otsitakse mingeid seal mitteolevaid süngeid põhjusi.

üritan siiski kuidagi vastu pidada.

kuid seda süüd ma endale küll võtta ei saa, nagu oleks ma mõnda naeratajat halvustanud! tegelikult ei salli ma üldse teiste arvustamist.
mina mõtlen, et kes tahab naeratada, lasku aga käia ja kes ei taha, see olgu nagu on.
(aga ma tunnen end normaalselt ja elu on ka sellisena elamistväärt)
 
Rexx 05. detsember 2011, kl 19.44
lastelastele võiks ikka mingi väikese kingikese teha, ühine pidusööming tuleb kah nagu igal aastal. kord aastas meeldib mulle hullult süüa vaaritada ja pakkuda seda kallitele külalistele.:)
 
Rexx 05. detsember 2011, kl 19.46
ja seda naeratamist ei maksa ka liiga ületähtsustada. kõik ei pea mõtlema ühtemoodi.
 
VagrantCat 05. detsember 2011, kl 20.30
(naeratab oma mätta otsast)
http://th04.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011...

mina olen ka toitmise poolt, isegi nõusid ei sunni pesema:).........erandi korras teen kingid neile, kes siiralt usuvad. veel.(päkapikkusid)
 
z 05. detsember 2011, kl 22.54
Mul pole veel mingit jõuluvärki kodus. Nüüd just arvutile panin temaatilise taustapildi:)
 
Rexx 06. detsember 2011, kl 00.10
aga nii see jõulutunne tulebki...vaikselt ja tasapisi...kõigepealt arvutis, siis selle ümber ja lõpuks ka enda sees... hinges.:)
 
noh 06. detsember 2011, kl 07.02
hommikust lumist jah...ei tea, kas peaks kohe jõulupeo püsti panema, saab lumised jõulud kohe kätte...või annab veel sellega oodata?:PPP
 
panther 06. detsember 2011, kl 10.10
Hommik! Noh viskab siin enda meelest nalja vist ja üritab kõigis elevust tekitada olematu lume kiitmisega.:)))

Igatahes õue minnes tuleb siinkandis midagi rasket endale külge riputada täna, muidu tuul viib minema.:) Ja hoolega on vaja vaadata, et autot ei pargiks kuskile mõne vana puu lähedusse, õhtuks võib juhtuda, et pole puud ega autot millega sõita.:)

Lahe ilm tegelikult! Lähen nüüd taas tuulega rinda pistma!:)

Päeva meeldivat kõigile!
 
päkapliks 06. detsember 2011, kl 11.44
veelveel on vee peal lumevalget.asi seegi.
lapsedki sai hommikul hopsti voodist ,kui kuulsid ,et maa on valge.

nii ta algab...toas esimene jöulutäht saanud kaaslaseks küünla ja laterna...stolleni ained ootavad kypsetamist

tiptiptip...ja varsti on ta siin...see tunne :)
 
c*) 06. detsember 2011, kl 12.04
kes need jäljed lumme jättis,
kes see lörtsus paterdas?
 
noh 06. detsember 2011, kl 17.23
kuidas olematu lumega...praegugi on maa valge:P
alissandra 06. detsember 2011, kl 18.12
Mõni lumi või asi, lauslöga ju.
 
panther 06. detsember 2011, kl 18.15
Meil pole midagi. Isegi vihma ei tulnud.:(
 
panther 06. detsember 2011, kl 18.16
Aga äkki homseks on meil ka juba maa valge ja tuju tänu sellele veelgi helgem.:)))
 
päkapliks 06. detsember 2011, kl 20.34
meelsasti jagan köigile soovijatele seda,mis taevast alla tuleb.....ja seda on juba täna öite palju tulnud...kas ta hommikul valge enam on...krt seda teab.
hetkel oli see hall ja seda jätkus autole ja ...palun vabandust...ka jalakäijate riietele :(
 
Rexx 06. detsember 2011, kl 21.03
täna on just selline vastik koerailm, kui hea peremees ei tahaks koeragi välja lasta:)
 
noh 06. detsember 2011, kl 21.37
kus maakeral teie küll elate..ilma oli küll igati ok...ja lumine:Phommiku kohe sadas õige laia lund
 
noh 06. detsember 2011, kl 23.35
mitte kogu maa ei ole veel kaetud lumega...vaata, seal vee piiril on paar musta laiku...

nipernaadi..
 
-frukt- 07. detsember 2011, kl 11.11
käesoleval sügisel, rõhk sõnal sügisel, olen kokku puutunud ainult rahega.
lund hakkan ootama alates 22. detsembrist.
väga hästi veel meeles eelmise aasta pada-hädaorg. ma arvan, et selline asi saab juhtuda ainult siis kui lumi liiga vara maha tuleb.
 
revalcafe 07. detsember 2011, kl 11.21
maa on valge ja päike särab, jess

paar salmikest päheõppimiseks ;)


 
päkapliks 07. detsember 2011, kl 11.47
päike...mis see veel on?
valget isegi on maas ,aga päike.....enam ei mäletagi,mis see on.
alissandra 07. detsember 2011, kl 12.09
Väga mõnus on, et nii kaua soe on olnud ja ka lumetu. Mulle täitsa meeldib. Kellele seda tuisku ja möllu ikka vaja on. Eelmisel aastal sai ka lumevangis istutud, sel korral võiks asi parem olla.
 
skiso 07. detsember 2011, kl 19.28
kuldsed sõnad alissa
graaverisin need elutoa seinasisse
see nimelt tuhaplokkidest ja igati graveeritav
_____

mina kasvatan habet näituseks
sellist valget ja pikka
pikkusega saab jaanideks hakkama aga valgendamisega on probleeme
eritihästi mõjutab habemekasvu stabiilne kange alko (mumeelest parim toidulisand 2011)

jõuluärevus on suur
küttepuudest tühi kuur
aga et saaks sooja sisse
investeerin habemesse

habe katab algul rinna,
hiljem naba, jõuab ♂♀♥ sinna...
ja kui lõpuks puutub maad
varbadki siis soojaks saad

seega, habe on kui ime!
olgu kütteta ja pime!
habemega meest ei murra
masu, pupu ja muu jurra!

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
-frukt- 08. detsember 2011, kl 07.13
kui nüüd pisut viriseda, siis kuidas saab praegusel ajal olla kuur puudest tühi?
no veebruaris, sellest saaks veel kuidagi aru, et läksid kütmisega hoogu ja lisaks kasutas sinu puid ka mõni "heatahtlik" naaber.
aga praegu, vastu talve...habe ka nii kiiresti ei kasva ju!
olen päris mures!
 
von Freen 09. detsember 2011, kl 18.28
kuur on empty koguaja
muleiole halge vaja
kütab keskelt meie maja
maksan üüri üle saja

aga ühel vaiksel öööl
olen salajasel tööl
rauasaag on minu vööl
torud juppideks kõik löön

plaanin suuremat pogrommi
sponsoreerin ju gasprommi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!