Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
hall on taevas ja....vägisi peab jõlutuju tekitama hakkama :)
 
c*) 17. detsember 2011, kl 21.40
samas kohas, teise või siis selle nimega,ah vahet pole. põhiline, et on olla saanud, vahel isegi praegu oldud ;-D
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 21.41
mina küll ei ole praegu olnud...täiesti truu padja ja matratsile olnud...peaaegu:P
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 21.43
aeg oli tenine, nimi teine...aga koht oli juba siin kah...siis:P...ikka algusest peale siin eksisteerind:P
 
c*) 17. detsember 2011, kl 21.44
padjale ja madratsile annab ka foorumis truu olla, isegi nendega koos annab siin olla kui läpakas sülle võtta :-D
 
n 17. detsember 2011, kl 21.45
ei mina viitsi kõhutada voodis...ja või, veel hullem ...voodis istuda...ikka voodi on pikali olemiseks:P
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 21.46
veteranid meenutavad;p taandun targu
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 21.47
voodi on minu jaoks püha koht. arvutiga seal ei maga;p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 21.47
ei ole veel heietama hakanud...ega vist hakka ka:P
 
c*) 17. detsember 2011, kl 21.47
taanduda ei ole nüüd küll vaja, ruumi jagub kõigile, ka veteranidele :-)
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 21.53
selliste vanade kaladega nagu siinseist aru sain, ei maksa mul suht algajal midagi plõksida;p ei tea neid aegu mil see foorum loodi, igiammu arvatavasti;pp
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 21.54
ja kus sa uueke siis siia kukkusid?
 
c*) 17. detsember 2011, kl 21.55
ole nüüd, saabki segasem ja huvitavam kui rahvast rohkem. kaua need vanakesed ikka omavahel jageleda jõuavad :-D
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 21.59
kui vanakesed te olete? ikka algusaegadest siin arvatavasti. minu paar aastat vahelduva eduga siin ja seal jõlkuda ei anna ju mingit võrdlusvõimalustki;p

korra kukkusin taevast põrgu;p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.01
no jah...asi tundub jah kahtlane...ei usu ma uutesse tulijatesse...kindel see et vanad uues kuues:PP aga ega sellest kah midagi halba ole...aint ma ei saa aru, miks teised unetud aint loevad...ja rääkida ei viitsi...ja siis ütleme lõpuks ni...et nii nad välja suridki...aamen:P
 
c*) 17. detsember 2011, kl 22.02
kui esimene kord meeldima hakkab, siis kukud veelgi.
delfi foorumid on kindlasti vanemad, kui minu siin oldud aeg ja nimed aga eks ole saanud oldud nii siin kui seal kui ka kolmandas kohas ;-D
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.04
unetute nurk peaks kõige noorem olema..ma seepärast:P
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.07
nonohh tunneb elu, eks pikk suhtlemispraktika annab oma eelise;p

kuskil oli kirjutatud, et kui midagi öelda pole, võid ju ainult lugeda - seda nad usinalt kasutavadki, kes vaikselt silmi volksutades siin neid pisikesi kiirkribasid silmavad;p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.13
eks ikka jah...vaata, kui päris uus tuleb foorumi...siis arglikult loeb algul...siis kirjutab mõne rea...ja siis, kui ta kuskil veel peaks hea keretäie saama, siis kaob ta tükiks ajaks ära...ja siis...nii ta karastubki vaikselt...tugevaks... ja parapapaaaa..on juba päris karastunud...aga tegelt..uutele unetutele tuleb kohe jah test teha...la femme puudumisel siis...küsimused...a, juuksed olid ja varbad kah....aga siis järgnevad küsimused..kas terav pliiats...ja pikk...voodiseis...sugu...ja ülejäänud..võid juba ise jutustada:P
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.25
karupeppu mustikale oma testiga;p
juuksed? on isegi midagi pähe loodud, mis kogu aeg varesepesa ei meenuta;p
varbad? mingi aeg tagasi olid olemas kui avastasin, et villase soki sisse ootamatult tekkinud august piilub üks välja;p
pliiatsi küsimusest ei saa aru. järelikult pole ma terav ega tark;p
pikk? ei ole pikk nagu taputeivas ega lühike nagu pöidlaliisi;p
voodi seisab omal kohal, ei liigu;p
sugu? naistekas ei peaks mingit küsimust tekkima, kes siin plära ajavad - 99% on naised;p
ülejäänud on luku taga kindlalt:p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.32
päris hea...aga la femme võiks ka ülejäänud küsimused esitada...ma enam ei mäletagi...mida kõike ma vastama ei pidanud:P...la femme on meil nimelt siin suur pedagoog, teda tuleb austada:P
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.35
la femme on liiga tark, et õnge minna;p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.37
mille õnge...uee tulija?
 
c*) 17. detsember 2011, kl 22.38
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.41
ja ega siin suurt vahet polegi..on uus või vana...peaasi, et pikk jalg ja pisike peps::P
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.44
kui kirjutan enda kohta, et käin sandaalides, mille otstest ulatuvad välja kollakasmustad küünekaljud, millega võiks alusmetsa niita ja mu näole hakkab mõnd vastassoost isikut nähes tekkima see keskealise vallalise daami romantiline kiskjanaeratus, mille eest jookseb iga mõistust omav mees peale yxikmehe, siis olen hull valmis;pp

kui lisan, et hommikuti joon peale öist pummelungitamist joogi kahest toorest munast, poolest klaasist õllest, punasesõstramahlast, küüslaugust, meest ja söögisoodast, siis saan end kuidagi parlanksi ja mu kõõrdi piiluvad silmad saavad joonelt otseks;p


kui olen suurema osa ajast ergas ja energiline, pakatamas tegutsemistahtest nagu värskelt viksitud seitsmepenikoorma saabas, siis olen kas mees või naine?;pp
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.47
uus või vana? pisi või suure pepsi omanik? pikkkoib või masajalg?;pp
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.47
see tekst on mulle juba raskesti loetav...vastu õhtat...hommiku tuleb uuesti üle vaadata:PP...kui sa just ei tea...siis mina olen väiksejutu mees...kolme sõnaga peab asi öeldud saama:PPP
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.48
krdi naljatilgad;ppp
 
parapapaaa 17. detsember 2011, kl 22.49
oli piisavalt lühike ja hallollusele arusaadav?;p
 
nonohh 17. detsember 2011, kl 22.53
tilkadest ma sain küll aru...a ülejäänuga on kehvad lood:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!