Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
päevataja 01. september 2013, kl 11.17
Kes avab kooliukse, suleb vangla oma. (Victor Hugo)
...................................................
Elu õpetab, kool harib.
 
kiks 01. september 2013, kl 13.38
Kes avab kooliukse, suleb vangla oma. (Victor Hugo)

see võis ehk tema ajal nii olla- praegusel ajal on kõrgharitud pätte jalaga segada. neid ei kiputa küll pättideks nimetama, sest nad on ju ikkagist soliidsed inimesed soliidsetel ametikohtadel, aga minu arust on see isegi suurem pätlus kui madalama haridusega inimeste puhul!
 
p 01. september 2013, kl 13.54
_ praegusel ajal on kõrgharitud pätte jalaga segada ... soliidsed inimesed soliidsetel ametikohtadel, _

Ja kui palju neid vangis istub?
Tundub, et mõttetera kehtib ühel või teisel moel siiski ka tänapäeval.
 
-diip- 01. september 2013, kl 18.16
Tarkusekuu käes;)

Ma ütleksin, et haridust on ka erinevat. Mõni stuudium ei õpeta isegi korralikult kahtlema.

Inimesel on ümber kaitsev lollusekiht. Mõnel on see kiht nii tugev, et võib kasvõi doktorikraadini jõuda, ilma et lollus alla annaks;)
 
p 01. september 2013, kl 22.04
See oli hullumeelne mäng! Uhke. Võimas.
 
päevataja 04. september 2013, kl 11.58
Guugel!
04.sept.1998 Google.com asutamise päev.

Targematelt küsisin
peas kui oli suu veel.
Nüüd mind igas küsimuses
välja aitab guugel.
Ei ma mitte ühtki fakti
ise enam tea,
vaikselt klahvid klõbisevad,
tühjust täis on pea.

Priit Liiviste

.....................................................

Google began in March 1996 as a research project by Larry Page and Sergey Brin, Ph.D. students at Stanford.
Originally the search engine used the Stanford website with the domain google.stanford.edu.
The domain google.com was registered on September 15, 1997.
They formally incorporated their company, Google Inc., on September 4, 1998 at a friend's garage in Menlo Park, California.
 
c*) 04. september 2013, kl 22.36
kuuseriisikad!
 
-diip- 04. september 2013, kl 23.03
Mis meeleolud on septembrikuus? Nutame suve taga või ootame huviga uut „hooaega” (mida see kellelegi tähendab)?

Mõtlesin, miks tahtsin kunagi haritud meheks saada. Mul oli kujutlus, et haritud inimene on meeldivam ja põnevam. Haridus ei ole ju ainult teadmiste omandamine, see on ka mõtlemisharjumus. Mõeldes muutub inimene omanäoliseks, huvitavaks. Kas see vastab ka tõele? Vaat ei tea enam. Võibolla määrab inimese „toreduse” siiski rohkem loomulik intelligentsus ja sarm. Ja ehk on just loogilised mõtlejad üksteisega sarnasemad, oma näo annavad inimestele hoopis isikupärased mõtlemisvead?
 
stupi. 05. september 2013, kl 00.08
etsiis idioodid on isikupäraste mõtlemisvigadega?
 
-diip- 06. september 2013, kl 00.38
Mõtlemisvead ei pea ilmtingimata olema isikupärased. Kergeusklik võtab ümbritsevast üle käesoleval ajal kehtivad usulised tõekspidamised, mis osalt võivad põhineda laialt levinud mõtlemisvigadel. Siis võib öelda, et inimene on tüüpiline loll.

Ebatüüpiline loll mõtleb oma peaga, aga mõtleb valesti. Võib-olla see ongi parim, mida inimene võib saavutada. Ma olen lugenud arvamust, et vigade tegemise võime on inimese loomingulisuse eeldus.

Tark saab olla ainult tüüpiline. Ta jõuab iga asja kohta arvamusele, millele loogiliselt mõtlev isik peab jõudma. Nii et targad mõtlevad ühtemoodi.

Kas tark saab olla ebatüüpiline? Üks võimalus on, et inimliku piiratuse tõttu on igaühel oma valdkond ja kogemuste hulk, mis muudab ta unikaalseks. Inimesel on küll tüütava järjekindlusega õigus, aga kõike ta ikka ei tea.
 
kiikaja 06. september 2013, kl 11.02
ma arvasin, et siit tuleb tänase päeva pakkumine.:)
samas filosoofiline arutelu päeva alustuseks pole ka paha, hoiab ära mõttelaiskuse.
ja näitab mõtiskleja erudeeritust.
 
noh 06. september 2013, kl 17.31
viitsite ka te aga pikalt kirjutada:PPP
alkoholi reklaam pidavat keelatud olema...aga mille alla see ofeelia siis kuulub?:P
lähme parem torti sööma:P...ja ehk ka ofeeliat jooma:PP
 
p 06. september 2013, kl 20.29
See on küll hea pakkumine.:)))

Kena, et sa Ofeliale reklaami tegid. Mul on Adblock Plus masinas ja poleks muidu teadnudki, et selline väärt kraam saadaval on.
 
c*) 06. september 2013, kl 22.21
ofelia, pudelisse aetud laev, väikse kõrvalmaitsega ;-D
 
-diip- 06. september 2013, kl 23.46
Ilus ja kummaline mäng oli:)
 
lfme 07. september 2013, kl 00.16
Kuhu on kadunud, ma küsin:

LaFemme

Vastused palun saata 50+
 
Rexx 07. september 2013, kl 09.51
ei tea, kuhu nad kõik kaovad, aga vahel harva ilmuvad nad siiski jälle välja.
 
-diip- 07. september 2013, kl 21.34
Võib-olla on ainult alkoholireklaam telekas keelatud.

Ma arvan, et LF lahendab niisuguse hooga MR-i, et muuks ei jää mahti;)

Mul on ka MR pooleli, aga 20.-ndani on veel küll aega teha.
diip 08. september 2013, kl 21.10
Täna pakuti väga palavat ilma:) Tekkis vaidlus, kas on vananaistesuvi või harilik suvi. Ei ole ju olnud jahedamaid ilmu, mis peaksid vananaistesuvele eelnema.
 
p 08. september 2013, kl 21.55
Praegu kestab siiski veel klimaatiline suvi.
Vananaistesuvi on soojalaine koos päikesepaistega peale esimesi öökülmasid, kuid neid pole ju veel olnud.

Head suve jätku!:)
 
noh 10. september 2013, kl 20.27
mitu päeva ..pole enam pakkumisi olnud?,,,kõik on otsas?:PP
 
eksole 10. september 2013, kl 20.50
täna peaks ju pakumisi olema seinast seina, alates päiksest kuni äikseni välja, udu, sudu ja muud nähtused sinna juurde ;P
 
noh 10. september 2013, kl 20.57
äikest pole küll... juba mitu päeva pakutud:PPP
 
noh 10. september 2013, kl 20.58
kõiki nähtusi..ei saa täna vastu võtta:PP
 
c*) 10. september 2013, kl 21.04
paras ;-D
 
noh 10. september 2013, kl 21.05
ei parasta...siin midagi:PPP
 
c*) 10. september 2013, kl 21.08
viisakas inimene oleks öelnud, et mis mulle paras, see sulle väike aga no jah, kus meil siin neid viisakaid leidub ;-D tegelikult on mul isegi hea meel, tänu loobutud pakumistele saan üksi troonil laiata
 
noh 10. september 2013, kl 21.10
eks ma mõni öö..su sealt maha tõukan:PPP
 
c*) 10. september 2013, kl 21.12
oo, või kohe ööl......
 
noh 10. september 2013, kl 21.15
nii on ennegi juhtund,,,kui sa veel märganud ei ole:PPPP..peale kohvi joomist ..on ikka vahetevahel u netuid öid ette tulnud:PPP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!