Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
diip 03. oktoober 2013, kl 21.25
Täna oli täitsa soe:)

Valimised lähenevad. Piilun juba programme ja lubadusi. Väga palju tahetakse teha, minu arust võiks mõned asjad ka rahule jätta.
 
p 04. oktoober 2013, kl 17.25
"Piilun juba programme ja lubadusi."
.............................................................................
Kes ütles, et valimislubadused pole KROSSIGI väärt?
Ikka piilutakse ju.
 
-diip- 05. oktoober 2013, kl 18.30
Ei tea, kas poliitikud on vaimselt terved inimesed? See pidev enesekiitus läheb nagu piinlikuks. Tõsi, seda on ka mujal kõik kohad täis.
 
Juulia 05. oktoober 2013, kl 20.04
Poliitikuil peab olema eriline geen ja silmaklapid. See geen võimaldab neil süüdimatult tegeleda enesekiitusega ning silmaklapid takistavad neil nägemast kaugemale kui enda ninaesine.:)
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 13.26
Ma olen täitsa haige:( Kopsus krõbiseb ja palavik on ka. Vahepeal on parem tunne, vahepeal halvem. Igatahes põdrasambla tee on palju vähem mõru, kui arvasin. Hoiatati, et viib silmanägemise.
la-femme 06. oktoober 2013, kl 16.42
No nii halva sõnumi järele ma küll siia ei tulnud!:(((
Krõbin kopsus ei ole muidugi hea märk, kuid loodame , et midagi hullu ka pole. Bronhides võib-olla kerge põletik.

Mul endal pole ammu palavikku olnud, ei mäletagi õieti, mis tunne see on. Tean, et palavikuga juuakse pärnaõieteed. Vaatasin netist, et põdrasamblatee oli vanasti tiisikuserohi. Ega sa ometi arva, et sul tiisikus on?:))

Kas tahad, ma jutustan sulle midagi? Muinas- või muidujuttu?
la-femme 06. oktoober 2013, kl 16.49
Panen siia ühe värske anekdoodi. Naljahambad ei maga!:))

Liikluspolitseinik peatab ühest teeäärest teise vänderdava auto, mille roolis on Siiri ja küsib: "Proua Sõnajalg, kas te olete alkoholi tarvitanud?"
"Ainult vett!" vastab Siiri, käsi südamel.
"Aga minu arust on teil veinilõhnad!"
Siiri sirutab käed hardalt taeva poole ja hüüab: "Oo, Jeesus! Sa tegid seda jälle!"

(Selgituseks: ühes Kaana pulmas lõppes vein ja Jeesus muutis oma ema palvel vee veiniks. See oli tema esimene imetegu.)
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 17.21
Vaata Siirit;) Ma mõtlen, kas kristlus ei tähenda inimese südametunnistuse üle irvitamist. Ja võib-olla ka jumala (kui ta on) tasalülitamist. Natuke koogutad, saad justkui patud andeks (omast arust), võid minna uut käkki keerama.

Kirikuõpetajate seas pidavat palju psühhopaate olema. Kindlasti valmistab neile heameelt, et õige ja hea inimene risti löödi. Samuti meeldib neile kujutlus suurest meelevaldsest bossist, kes keelab, käseb, poob ja laseb. Kõige meeldivam on bossi lakei olla, kes ka saab natuke lammastega manipuleerida.
 
pixiebob 06. oktoober 2013, kl 18.09
Vastuseks p-le: mul on pool saba! Tarkpead üritasid mini-ilves-metskassi aretada.
Diip, sinepipulber sokkide sisse ja ööseks sokid jalga! Kuum grokk ja aspiriin aitab ka.
la-femme 06. oktoober 2013, kl 18.55
Diip, joo julgesti grokki! Vaata kui hea, et sa viinakuu eriprojektis osalemiseks ei registreerunud.:)
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 19.10
Purju jääda küll praegu ei tahaks. Siis on vist veel kehvem enesetunne.
la-femme 06. oktoober 2013, kl 19.18
Ei jää sa midagi purju. Näed, kuidas tervis tuleb!:)
Grokk ei ole ju kuigi kange ja ega palju ei pea jooma.
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 19.23
Aga mul on teed. Panen pärnaõisi ja põdrasammalt läbisegi. Peab aitama.
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 19.24
Aga mis see viinakuu eriprojekt on?
la-femme 06. oktoober 2013, kl 22.12
Jõudsin ka koju tagasi!:)))

Viinakuu eriprojekt?
Kas sa siis ei lugenud: viinakuu ilma viinata!
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 23.28
Ei ole tõesti lugenud. Kuigi ma üldiselt loen ajakirjandust. Koguni nii palju on tellitud, et kuidagi ei jõua kõike ära lugeda.

Kas MR paneb vahel vana ristsõna uuesti sisse? Seekordne Trulli luuletus on nagu tuttav. Pilt on vist teine. Ma mõtlen seda kassidega.
 
-diip- 06. oktoober 2013, kl 23.30
Ja veel MR kohta. Ma ei saa kuidagi jagu nr 3 mõistatusest. Isegi reeglid jäävad osaliselt arusaamatuks. Kas kohad, kuhu sõna ei tule, jäävad kindlasti tühjaks või võib sinna tulla ükskõik mis tähejura?
la-femme 07. oktoober 2013, kl 18.34
Kuidas läheb, diip? Kas põdrasamblatee aitas? Või tuli ikkagi arsti juurest abi otsima minna?

Enne, kui sõidad Pariisi, käi ära Nuustakul!:)
Milleks otsida ajalehtedest seda, mis on siinsamas käe-jala juures?
Ehk siis päevapakkumine eelmisel leheküljel.

Ilmar Trullil on kassiluuletusi õige mitu olnud, ma küll täpselt ei mäleta, kas see konkreetne juba olnud on. Aga vana ristsõna taaskasutamist on ette tulnud.
Ma jätsin paigutamised seekord üldse tegemata, sest kui selget pidepunkti alustamiseks pole, siis katse-eksituse meetodil pole neid mõtet lahendama hakata. Ega selle eest eriauhinda anta, et ühtki valget laiku pole.:))
 
-diip- 07. oktoober 2013, kl 19.00
Käisin arsti juures. Analüüside tulemusi veel ei ole, aga kahtlustatakse kopsupõletikku.

Enesetunne on nagu tsipa parem. Nii halb ei ole köhida.

Tahan küll kogu MR ära lahendada. Mulle isegi meeldivad need „erilised” vahel rohkem kui tavalised ristsõnad. Selle kolmandaga võib aga palju aega minna.
 
-diip- 07. oktoober 2013, kl 19.10
Ennäe, ongi viinata viinakuu idee siin välja käidud. Lasin vist hajameelselt silmad üle, ei jäänud meelde.

No seni pole sel kuul küll tilkagi võtnud, eks näe, kuidas edaspidi kujuneb.
la-femme 07. oktoober 2013, kl 19.31
Kust sa selle kopsupõletiku üles korjasid? Pole ju enam nii, et kui "heidad maa pääle õhukese särgiga maha suve ajal kuuma ihuga, siis on sul haigus käes."

Aga kui sa kõik mõistatused ära lahendad, ehk ütled siis, mis oli augustikuu nr.3-e vastus? Ruudustiku täitmine tuli küll ilusti välja, kuid mingit mõistlikku sõnaühendit ma äärtelt kokku lugeda ei osanud.
 
-diip- 07. oktoober 2013, kl 19.38
Ei tea aidata. Eelmist MR-i ma ei teinud lõpuni, ka see äärtega jäi pooleli.
la-femme 07. oktoober 2013, kl 19.52
Pole viga! Varsti tuleb oktoobrikuu number ja siis saab teada.

Aga sulle nuputamiseks üks väike küsimus:
Miks ükssarvikud välja surid?
 
noh 07. oktoober 2013, kl 21.18
ma soovitaks diibile...raudrohu teed...olen seda kunagi köhaga joonud ja aitas...nüüd oleks omalgi tarvis seda teed jälle juua...aga laiskus ei luba välja raudrohtu otsima minna:PPP
 
päevataja 08. oktoober 2013, kl 11.10
Raudrohutee! Raudselt.

Raudrohuteega tuleb pesta nägu, näonahk läheb nooreks, ilusaks ja imepehmeks.:)
Teest on abi ka köha ja külmetushaiguste korral. Tarbimisega tasuks aga ettevaatlik olla, kuna raudrohi soodustab vere hüübimist. Üle kahe tassi päevas ei ole mõistlik tarbida.
la-femme 08. oktoober 2013, kl 18.33
Misasja sa, noh, siin sellisel kellaajal veel ringi sahistasid? Kas sa ei tea, et haiged ja lapsed peavad kell üheksa voodis olema? Niimoodi ei saa ju magama jääda.
Ma panin endal arvutigi kinni, et hiire krõbin haige und ei segaks.

Diibilt ootaks ka uudiseid, kui tervis tal vähegi tõusta lubab.
 
noh 08. oktoober 2013, kl 19.20
la femme...ma olen natuke vanemaks saanud..ja magama lähen nagu alati 21.30:PPPPP...seega täitsa kellaajas:P...aga egas väike köha sega tööl käimist...seega ei ole haigete nimekirjas:P
...ja diibile võiks veel soovitada...kapsalehe või takjalehe kasutamist....see tähendab ...kopsukohad nendega katta ja siis rätik ümber...ja küüslauk..jua väike seksovärk lõpuks:P ...siis peaks terve nagu porgand olema:PP
la-femme 08. oktoober 2013, kl 19.31
Ei-ei, noh, sa said must täitsa valesti aru. Loomulikult ei liigitanud ma sind väikese köha pärast kohe haigete hulka. Ma pidasin ikka diipi silmas, ja seda, et sa haige toas ringi kooserdasid.:)
la-femme 08. oktoober 2013, kl 19.38
Ei tea, kas neil sügisestel taimedel veel tervendavat väge enam sees ongi? Vananevad ja koltuvad lehed ning õied.
Nagu vanal inimeselgi ei ole seda jaksu, mis noorel.
 
noh 08. oktoober 2013, kl 20.42
kas diip on päevapakkuja?...diip vist käib siin külas...ja haiges olekus....ma ei tea..kas nii on ilus...võib ka nii mingi nakkus siin levima hakata...niiviisi:PPP
...ja üleüldse...la femme...mis diibi poputamine siin üleüldse käib...kus on võrdõiguslikus...me tahame ka jutukesi...kas me peame sellepärast haigeks jääma?:PP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!