Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
p. 17. oktoober 2014, kl 21.36
... elektrilise...
 
-diip- 17. oktoober 2014, kl 23.04
Küllap nagu märulipolitsei. Antakse elektrišokk, väänatakse käed (õigemini jalad) selja taha, pannakse raudu, antakse korralikult pasunasse ja visatakse aknast välja. Tagasi ei tule.
 
Pixie 17. oktoober 2014, kl 23.08
http://www.bargainstation.com/Product/226365-Perfect-Solutions-Talking-Fly-SwatterBlack
-----------
mulle nt. sobiks selline rääkiv kärblaste piits -
hasta la vista, baby!
 
p. 18. oktoober 2014, kl 09.17
Rikkurite asi!:D

Aga kas see hind on ikka eurodes või on äkki Vene rublades?
Ah, olgu või Jaapani jeenides, ma ei osta nagunii.
Õige mul selle mõne kärbse jaoks sitamaisi vaja. Löön ajalehega maha ja kogu lugu!:)
 
p. 18. oktoober 2014, kl 12.13
Hõimupäeva mõlgutusi

xxxxxx

saime Lätist panderolli
panderollis liivi keel,
võtke mälestuseks see
võtke päris endale
kirjutasid liivlased,
meie keelt pole enam vaja
läti keelel kenam kaja

Jaak Prozes

------------------------

Kallid liivlased!
Aitäh teile, et saatsite oma keele meile ega visanud prügikasti!
Kahjuks pole ka meil seda vaja, sest meil on endil väga kaunikõlaline keel. Kunagi oli see Itaalia järel maailmas teisel kohal, kuid inglise keele pealetungiga kaasneva suure surve tõttu on nüüdseks tükk maad madalamale langenud. Läti keel jääb meist siiski veel kaugele maha.

Saadame teie keele järgmise laevaga Soome. Seal on suur ja jõukas eestlaste kogukond, kes väljaspool kodu oma keeles rääkida ei saa. Kindlasti võtavad nad saadetise armulikult vastu ja pikkadel pimedatel talveõhtutel tegelevad sellega natuke.

Teie hõimuvelled

.......................................................................

Liivi keel peab ikka päris kole olema, kui läti keel temast veel kenam on?
Lisan saadetisele ka kodused ja soojad Lehte Hainsalu värsiread:

Ma kuulen! ... Privet!
Okei. Eks teemegi nii …
Okei, okei. Tsau!
 
p. 21. oktoober 2014, kl 22.23
"Südamel on hääl"
Toetame Ukrainat!
 
p. 22. oktoober 2014, kl 00.05
Vaikus kõneleb sealgi,
kus kuulmas ei ole
ühtki hinge.

Sõnad kõnelevad sealgi,
kus lugemas ei ole
ühtki silmapaari.
diip 26. oktoober 2014, kl 00.57
Üks legendaarne mängusait näitab jälle elumärke http://homeoftheunderdogs.net/
 
p. 30. oktoober 2014, kl 10.17
Neljapäev ja süda pole
üldse paha
kõiki teid ma näha tahan...:)))
 
p. 30. oktoober 2014, kl 23.35
Kui sa harid vanemat meest, harid sa ühtainust inimest.
Kui sa harid vanemat naist, harid sa kogu suguvõsa.

Ole sa haritud, alaharitud või üleharitud, oma margi võid täis teha ühtmoodi ainsa hetkega.
 
-diip- 31. oktoober 2014, kl 00.02
Mida tähendab üle haritud? Üks võimalus, et haridust on rohkem, kui loomuliku intelligentsi põhjal võiks eeldada.

On see halb? Võimalik, et üle haritud inimene on sattunud kokku üle jõu käivalt keeruliste teemadega ja seetõttu pinna täiesti alt kaotanud. Viibib alalises segasusseisundis.
 
moosimadu 31. oktoober 2014, kl 03.17
Üle haritud võiks äkki olla midagi sellist, et haridust on muudkui antud ja antud ja antud, aga anum on ammu täis ja suurm osa antust on mahakallatud vaev?
 
p. 31. oktoober 2014, kl 10.16
Tere, mu head alalised kaaslased, diip ja moosimadu.:)))
Pixiele viipan ka eemalt.:)
Kena päev täna. Päike paistab, laadige oma akud täis.

-----------------------------------------------
Üleharitusest. Anumad võivad vahel nii täis olla, et isegi piisake andestust sinna enam ära ei mahu. Lepituseks pakutud käe vastuvõtmisest rääkimata.
 
moosimadu 31. oktoober 2014, kl 18.37
Mõtlesin siin kahe kiire vahepeal:
Süda on täis
Süda valutab
Südame peal
Murtud süda
Suure südamega
Südamest tulnud
Südamlik
Südametu

Küll ikka jaksab!
Tere pisikese p-ga p.!
 
p. 31. oktoober 2014, kl 19.28
Vaatame, mis hingega teha annab.:)

Hing on täis
Hing on haige
Hing on kinni
Hing on sees
Hinge peal
Hinge all
Hinge taga
Kogu hingest
Hingetu
 
moosimadu 01. november 2014, kl 02.28
Kasinasti on emakeeles ilusaid ja häid asju nimetavate samasõnadega. Mida hirmsam, seda rohkem on sõnu selle kirjeldamiseks.
Vana tõde ju, et purjusoleku kirjeldamiseks on emakeeles enam kui seitsekümmend võimalust, kaine pea nimetamiseks on neid vaid neli.
 
p. 01. november 2014, kl 10.21
Oeh! Hing paelaga kaelas! Või lõngaga. Või niidiga.
Tegelikult ei ole. Kõik on korras.:)
Pea iseloomustamiseks piisab ka kui vaid üks väljend neljast valida.:D

Diip oli eile õhtul ja öösel kadunud. Kas peab seitsmekümne seast otsima?
 
moosimadu 01. november 2014, kl 10.38
Kas kohe nii hullusti.. äkki käis väljamaa pühade puhul kolli tegemas ja sai füüsilise kurnatuse tagajärjel hää une?
 
p. 01. november 2014, kl 19.01
LLugesin ajalehest Jaan Kaplinski arvamust kakskeelsete tänavasiltide kohta Ida-Virumaal:
"Neis piirkondades võiksid tänavasildid olla kakskeelsed kasvõi päris arvukate Eestisse saabuvate vene turistide tõttu, kes siin oma sisseoste teevad."

Kas lugupeetud kirjanikuhärra arvab tõsimeeli, et venelased on nii rumalad, et ei tunne ladina tähti? Vene keelde tõlkida tänavanimesid ju ei saa.
 
:p 01. november 2014, kl 19.09
Paljud käivad surnuaedadel küünlaid panemas ja haudu korrastamas. Ega diipki võib-olla erand pole.
 
p. 01. november 2014, kl 19.54
Diip on muidugi julge poiss, ega ta pimedas surnuaias koolnuid karda.

Aga mida sa seal õhtul näed? Või öösel? Kuu ka alles liiga poolik, et selle valgel toimetada. Kui ta üldse paistiski või oli hoopis pilve taga?
moosimadu 02. november 2014, kl 08.45
Juba on november käima lükatud, puhver septembrikuu lehesahina ja detsembrikuu lumevalguse vahel.
Oma ühte otsa sikutab ta veel pisut lehti peale, teise otsa kahmab kamaluga lund, aga keskpaik kisub porist liimendama.
Ootamise aeg.
Aga mida oodata? Või keda?
 
-diip- 02. november 2014, kl 16.37
Ma olen vist nii sage postitaja, et kui paar päeva midagi ei tule, siis pannakse juba tähele.

See jutt, et diip on julge poiss, on vale ja laim. Lugu on lausa vastupidine. Kolli kardan väga!
 
p. 02. november 2014, kl 20.21
Diip, ma palun väga vabandust, et su kohta laimu ja valet levitasin. Mingid hääled mu peas seda teha ei käskinud ja täiesti ärkvel olin ka, seega pole mul enda kaitseks midagi öelda. Ma lihtsalt vaistlikult arvasin, et küllap sa üks julge poiss ikka oled, kui siin põhiliselt naiste seltskonnas nii hästi vastu pead.

Ma loodan, et sa mu vabanduse vastu võtad. Vastasel juhul oleks mul eetiline siit lahkuda ja sellest oleks mul väga kahju, sest nii palju päevapakkumisi on veel tegemata.

Ps Millega sa need paar päeva tegelesid? Ehk annad väikese ülevaate? Seitsmekümne seast ma sind ei leidnud, aga ega ma kõike nii täpselt ei näinud ka.
moosimadu 02. november 2014, kl 21.02
....siiamani segaduses: kuidas te teate, kes mis soost on? Ma olen täielikut loobunud sellele mõtlemast ja ometi üllatun tihti kui kusagilt otsevihje tuleb.....
 
-diip- 02. november 2014, kl 21.08
Kui see nüüd nali ei ole, siis on see küll üks hea nali;) Igaks juhuks võtan vabanduse vastu;)

Mis ikka tegin. Ei mäleta. Ilmselt lugesin midagi ja mõtlesin. Deprekas on kallal. Ühtegi meeldivat tegevust ei tea.
 
-diip- 02. november 2014, kl 21.12
Osad on juba aastaid siin foorumis tegutsenud. Kunagi oli juttu nii sugudest kui vanustest. Eks vanadest teemadest leia.

Mina vahel imestan, kuidas sünnipäevasid teada saadakse. Enda oma olen lahkesti küsimise peale avaldanud. Aga vahel on siin kellelegi õnnitlus üleval ja ma pole midagi kuulnud.
moosimadu 02. november 2014, kl 21.15
Aa, siseringi teave ja internetimüstika.
Ega see polegi nii oluline, kes on kes. Kui virtuaalolend on hea inimene, siis ei ole muu tähtis.

(parandasin kirjavea...)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 02.11.2014 21.18.
 
p. 02. november 2014, kl 21.18
See on ju käekirjast kohe aru saada. Naistel on tähtedel õrnemad ja kumeramad jooned, meestel aga sirgemad ja tugevamad.
Sina, moosimadu, oled naine!

See käekirjavärk oli nali! Tegelikult saame kirjastiili järgi aru.
 
p. 02. november 2014, kl 21.20
Vana lehekülg oli ees. Vahepeal on juba postitatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!