Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
viies 05. detsember 2014, kl 09.07
Omik! Eks näljane räägib ikka leivast.:)))
Alusta oma juttu ükskõik millest, aga Raivo jõuab ikka ühte ja samasse kohta omadega välja.:)
 
RR 05. detsember 2014, kl 14.39
Ma vaatan, et minu kommentaare kustutatakse, kuigi need on viisakad. Tundub, et va metsavana tegutseb siin "luuana". Vanasõnadest. Kuna sa tõid mängu hundi, siis ma lihtsalt kirjutasin vastu, millised vanasõnad mulle hundiga meenusid:) Vanarahva suu ju ei valeta. Kas sa viies ka ise vahetevahel "leivast" mõtled?:)
 
viies 05. detsember 2014, kl 16.35
Ma ei ole näljane ja selliste mõtetega oma pead tõesti ei kurna.
 
Kolla 05. detsember 2014, kl 16.43
RR reetis Mõhu. egas ta ilma asjata oma kontot siin kinni pannud ja vanale identiteedile viitavaid postitusi lase kustutada.
Ikka selleks, et kaitsta ennast ja oma perekonda. Aga näib, et RR soovib valesüüdistuste ja kahtlustuste jätkumist.
 
viies 05. detsember 2014, kl 16.47
Mina ei saa aru, mis maania see on, et peab ühte inimest järama nagu konti. Elage oma elu ja jätke teistele võimalus ka seda teha.
Mõhk Metsavana 05. detsember 2014, kl 18.30
viies Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei saa aru, mis maania see on, et peab ühte i
> nimest järama nagu konti. Elage oma elu ja jätke t
> eistele võimalus ka seda teha.

noh, pidades silmas eestlase tegelikku rahvusrooga, siis ei saagi see teisiti olla...
la-femme 07. detsember 2014, kl 15.33
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõikse mees hakkab jõuluks luuletusi pähe õppima.
> pärast võib ka siin deklameerida, kel kuidas ;-D

Sain ka lõpuks luuletuse pähe õpitud:

Elasid kord eit ja taat.
Taadil oli vana paat,
milles istudes siis taat
püüdis kala.
Eidel aga olid part,
kukk ja kana.

Elasid nad rahuga,
ühel päeval aga
kostis õuelt kriips ja kraaps:
keegi seisis ukse taga ...

See oli jõuluvana.

(...)
 
c*) 07. detsember 2014, kl 18.34
Karud, siilid, jaaniussid,
panid akna peale sussid.
Talve läbi aga nad,
ise muudkui magavad.
Siis kui möödas lumeiilid,
unest ärkavad kõik siilid.
Näevad: sussid seeni täis,
päkapikk ka nendel käis!
Ropp-Raivo 07. detsember 2014, kl 18.52
Mul selline küsimus, kas teil kõigil on (iseenda)lastele juba jõulukingid ostetud?
Mida nad kingiks ootavad?

Mulle tundub, et ise pean minema vist Furbyt või mõnd suuremat Lego ostma.
 
viies 07. detsember 2014, kl 19.07
Oled õigel teel, Raivo. Mul olid ka lapsel need jõuluvana soovikirjas olemas, lisaks muidugi ka muud nänni.:)
 
c*) 07. detsember 2014, kl 19.24
dotaalselt ajast maas, kingid kõik ostmata. panustan tulevale nädalale, äkki näkkab nii mõtete kui ostudega. kui aga ei, siis lükkan jõulud jaaniks. meie peres poleks see ka ime, sest täna eksis alles selle aasta esimene päkapikk tuppa ära. varem lihtsalt polnud nõudlust :-D
Mõhk Metsavana 07. detsember 2014, kl 19.54
on teil aga mured. ma olen siis ainuke, kes ei pea mingeid kingitusi ostma ega tegema.
Võibolla järgmine aasta peaks laskma näärivanal midagi thomannist tuua. midagi sellist: http://www.thomann.de/intl/steinberg_mr816...
 
c*) 07. detsember 2014, kl 22.58
miskit kenakese tolmukorra alt, lootusega, et hommikul oleks põhjust kah sussi piiluda ;-D

kuuse ümber pabistades,
ikka üksteist abistades
pere kodu korda tegi,
aga kõik läks täitsa segi:

vorstidega ahju köeti,
panni pealt briketti võeti.

süldianum oli Strauss,
grammofonilt kõlas kauss.

pähklit peeti mandariiniks,
serpentiini tärpentiniks.

Muri 12 korda paukus,
televiisor nurgas haukus.

õnne valades kees lina,
lauda kattis tume tina.

kogu "Nobe" ära joodi,
nõudepesuks "Fanta " toodi.

Kõik see alguse sai isalt,
kes see tuppa tulles visalt
teatas, et on näärimees -
tuttav auk ju soki sees!!
moosimadu 07. detsember 2014, kl 23.44
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 29.12.2016 21.16.
 
c*) 07. detsember 2014, kl 23.52
teemasse tagasi minnes, läheb nüüd c*) tänase päevapakkumisega s.o. noore mardi ja tema vägitegudega unedemaale nagu korralikule unetule kombeks ;-D
moosimadu 08. detsember 2014, kl 00.03
Muig... uni on nõrkadele.. (ütlevad "tugevad" pisut kadedalt).
 
p. 10. detsember 2014, kl 20.15
Nimeta praegu valitsuses olevaid ministreid.

Medvedev
Simson
Kallas
Annus
Paet

Naera ribadeks!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
la-femme 10. detsember 2014, kl 22.46
"Luuleliselt: Annus, Annus, Rosimannus!" nagu Kristjan ütles.
Neid ministreid oli veelgi:
Putin
Ansip
:D
 
c*) 18. detsember 2014, kl 04.02
kui te vaid näeks, millist jõululund praegu taevast alla langeb! aga te ju ei näe, sest üks korralik unetu magab praegu õiglast und, kui karu koopas, käpp suus ;-D
moosimadu 18. detsember 2014, kl 05.52
Kus on lumi?
Vihm, vihm, vihm..... aga vihma hääl on armas.
 
p. 18. detsember 2014, kl 10.21
Ma arvan, et c*) on praegu Lapimaal, kust ta varsti naaseb jõuluvanana...:)))

Vihm on aknad nii halliks uhtnud, et peab neid vist pesema hakkama.
moosimadu 19. detsember 2014, kl 01.56
Jõuluvana tuleb pärast sellist vihma kuivatist läbi uhta, saab ta kuivaks ja kohevaks.
 
p. 21. detsember 2014, kl 11.56
Toomapäev on käes.
Vii kõik laenatud asjad tagasi.
 
c*) 21. detsember 2014, kl 13.04
tuba roogi kah puhtaks, muidu kolib must mees sisse elama ;-D
moosimadu 21. detsember 2014, kl 16.21
Tuba ammu puhas, toa keskele puistasin pihutäie kommipabereid ja pähklikoori ja kõrvale veel ka MustaMeheLõksu, nüüd luurame mehega kahekesi teine teises toanurgas - lapselapsed on päkapiku lõksust vabastamist juba näinud, aga Tahma-Toomase olemasolusse nad, pisikesed skeptikud, üldse ei usu, vaja teaduslikult tõestda, et toa koristamata jätmisel on tagajärjed.....
Mõhk Metsavana 21. detsember 2014, kl 16.52
Valesse kohta tegid lõksu. Tahma-Toomas tuleb välisuksetaha kollitama. Tahma-Toomas pole vaim ega tont. Seda nime kannab ränd-auhind kõige räpasemale külaelanikule ja tema majapidamisele.
moosimadu 21. detsember 2014, kl 19.00
Pagan...ma ju teadsin küll, aga selle kõigega on nagu kadunud asjade otsimisega- ikka tahaks otsida kusagilt, kus mugavam ja valgem, kuivem ja puhtam....
Nii pisike küla nagu meil - ainumas suits varem tosina taluga külas - peab vist ise omale Tahma-Toomase ukse taha suskama, rohkem meid polegi. Olla korraga küla puhtaim ja räpaseim tare... raskeks läheb.
 
c*) 21. detsember 2014, kl 19.06
mis siin rasket? lase namsatikad korraks puhtasse tuppa mürama ja ongi küla räpasem tare olemas ;-D
moosimadu 21. detsember 2014, kl 23.46
See on üks omamoodi fenomen tõesti - lased nad kasvõi vastselt vannist tõstetuna valgete seintega tühja tuppa, paned ukse hetkeks kinni, teed kohe lahti .... ja tuba meenutab bituumenitsehhi külastavate neegrite piknikku porisel kartulipõllul.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 22.12.2014 00.54.
 
c*) 21. detsember 2014, kl 23.47
jehhuu, elagu unetud! pidu meie tänavas, täna siis kõige pikem öö :-D kui ei usu, lugege ise http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/elu/tahelepanu-tana-tuleb-uks-koigi-aegade-pikemaid-oid?id=70414913
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!