Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
moosimadu 02. november 2014, kl 21.21
Haa, ma kahtlustasin kogu aeg, et siin on mingi konks!
(Hakkan kohe oma naiselikku A-d kandiliseks joonima)
 
-diip- 02. november 2014, kl 21.37
Ropp Raivo võiks uue tabeli teha. Kõigi vanused ja pikkused/kaalud ja mis kõik veel. Loomulikult tohib rämedalt valetada;)
 
Melilotus 02. november 2014, kl 22.37
Ja siis hakkame kõik koos kaalu jälgima.
moosimadu 02. november 2014, kl 22.43
Aga mitte oma kaalu, vaid teiste oma, sest nii on põnevam.
 
Melilotus 02. november 2014, kl 22.50
Otse loomulikult teiste kaalu ,mõtteid ja mida kõike võib hakata jälgima.Jalajälgi näiteks ka.
moosimadu 02. november 2014, kl 22.53
Mõtteid???
Kus mu fooliummütsike on.....
 
-diip- 02. november 2014, kl 23.16
Delikaatsete isikuandmete asemel võiks esialgu oma sünnitähtkuju avaldada. Kes kui tõsiselt horoskoope võtab, aga sünnipäevale saab sammukese lähemale;)

Mina olen kuulnud, et astroloogia ei ole teaduslike uurimiste tuleproovist läbi tulnud, seega ma seda kuigi tõsiselt ei võta.

Mina olen kaljukitse tähtkujust. Noist fantaasiategelastest, keda astroloogid pikalt ja põhjalikult kirjeldavad, on mu lemmik ilmselt skorpion (sõltumata soost).
 
Rexx 02. november 2014, kl 23.39
tegelt see vana nimekiri ei olnud juba siis päris õige. paar inimest kirjutas mitme erineva nime alt.
 
Melilotus 02. november 2014, kl 23.47
Tunnistan üles ,olen skorpion.See kuulub tegelikult delikaatsete isikuandmete hulka..Seda,et Skorpioni keegi lemmikuks peab ,pole mitte kunagi varem kuulnud.Nii et sündimise päev on tulekul.
moosimadu 02. november 2014, kl 23.56
Veevalaja, üsna kalade servas. Eks ma siis valan neile ka natuke.
 
-diip- 03. november 2014, kl 00.51
Skorpion on intensiivne, kirglik, sügav.

Veevalaja peaks olema leebe intellektuaal, filosoof. Üks mu sõber on veevalaja. Leebe küll, aga filosoofiast ei pea ta tuhkagi lugu.

Ainus eluline tähelepanek, et skorpionid kipuvad olema keskmisest lühemat kasvu.

Eks too vana tabel oli jah kahtlane ja küsimärke täis. Koostada oli seda päris lõbus:) Raivo pinnis, osad vastasid, osad põiklesid.
moosimadu 03. november 2014, kl 01.03
Ei tea midagi. Peab ikke kõike mäletavatelt vanainimestelt uurima, ega mind juhtumisi hällis kellegi teise vastu ära ei vahetatud.
Nii võõra inimese moodi tundub too kirjeldus.....
 
-diip- 03. november 2014, kl 01.13
Küllap kõike seletab kuu mõju, tõusumärk või marsi trigoon;) Õige astroloog ei anna kunagi alla, iseloom peab saama taevapildiga vastavusse seatud, kasvõi nui neljaks;)
moosimadu 03. november 2014, kl 01.19
Astroloogid said vist Prokrusteselt päranduseks voodi, kuhu nad oma kundesid "parajaks lõikavad" o_O
Olgu-olgu, ma kardan hambaarsti ja astrolooge: kõigega nõus, kõigega nõus.
 
noh 03. november 2014, kl 03.53
jajaa...siin hakkavad varsti kohe sünnipäevad pihta...hakake osalised juba valmistuma:PP..ühed kingitusi valmistama...ja no need peaosalised ise...et oleks kõvast viint ja õlut..ja lauad lookas söökidest:PP
 
p. 04. november 2014, kl 20.55
Eidele ja taadile meeldis väga peitust mängida.
Eit peitis viinapudeli ära ja kui taat seda kuidagi üles ei leidnud, pidi eit lõpuks ennast ära peitma.
 
c*) 04. november 2014, kl 21.53
moosimao veevalajaks olemine ei tulegi mulle üllatuseks, see paistab ta olekust kaugele välja :-D
 
p. 06. november 2014, kl 10.11
ETK nädalalõpu pakkumine: hakitud kalkuni kintsuliha.

Vaene kalkun! Kes sind küll ära hakkis?
 
p. 07. november 2014, kl 01.17
Öö on veel,
sest hommik magab
täiskuu suures süles.
Aga varsti, üsna varsti
hommik ärkab üles.

Olivia Saar
 
c*) 08. november 2014, kl 19.24
midagi nii tobedat pole ammu enam lugenud
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ukraina-ajaleht-duumasaadik-tahab-putini-spermaga-eliidi-luua?id=70112785
selle peale annab tulla :-D
moosimadu 08. november 2014, kl 19.38
Eugeenika uus level. Huvitav, ei sõduriinkubaatorite rassilist ja rahvuslikku kuuluvust veel karmilt mõõdikutega paika pole pandud.
Huvitav, kuidas Putin selle idee täideviimisele kaasa aitaks? Sest ütleme ausalt - tema roll oleks suur :D

Guugeldasin natuke Jelena Mizulinat, ordinaaarne wikipeedia ja paar vene-, üks tšehhi- ja üks serbiakeelne artikkel.
Hirm hakkas.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 09.11.2014 06.26.
 
-diip- 09. november 2014, kl 20.49
Milleks postiga saata? Putin on nii kõva mees küll, et võtab naised isiklikult ette;)
 
c*) 09. november 2014, kl 21.30
kommi tahaks. kes marti jooksmas käis? ;-D
 
noh 09. november 2014, kl 21.35
vuntsidega kommi on ainult..irw
 
viies 09. november 2014, kl 21.35
Kommid on lapsed pea kõik nahka pannud. Ainult enda tehtud poolik kohupiima-vaarikatort on välja pakkuda.:)
 
noh 09. november 2014, kl 21.37
selle pooliku pead küll la femmele pakkuma:P...ei tea, kas ta ongi meid ära unustanud
 
viies 09. november 2014, kl 21.37
Muide, mehed, kes siin lugemas käivad, kas teil on kõigil movemberi puhul pirakad vuntsid ette kasvatatud?:)
 
noh 09. november 2014, kl 21.38
olgu...ma igaks juhuks ei kommentaari seda:PPP
 
c*) 09. november 2014, kl 22.01
kommenteeri ikka :-D nii tahaks kuulda st, lugeda ;-D
 
-diip- 09. november 2014, kl 22.01
Ei ole vuntse, kõik maha kaabitud. Minu arust muutuvad näokarvad lahedaks jõuluvana tasemest alates. Nii palju aga kõigil ei kasvagi;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!