Unetute nurgake
kõik on õues tähti vaatamas...
 
Unetu 12. august 2013, kl 02.36
... ja mina siin üksi ekraani ees ning pole ei tähti ega ka und mitte.
 
noh 13. august 2013, kl 07.23
ja huvitav..millest su ...sõnad siis ...seatud on?:P
 
c-le 13. august 2013, kl 07.47
näen, et sa oled reisilt tagasi....:P jätan sulle siia ühe teate, sest teisiti ei saa:PP äda on selles, et ei saa gohtumispaiga tulla, guna mul praegu on ügs esimesi uunigume, ...mis on üles tuunitud:P a see liigub nagu tigu:P gardan, et gui haggan tulema, sureb puha gätte ära:PP seega ei ole su armastusgirjadel ga järel saanud gäia:PPPP ei teagi millal asi laheneb:P et millal see õige masin jälle gorda saab...no geerati jälle tugsi...on selliseid huligaane, ges armastavad mu uue masinaga gihutada...ja ongi jälle häda gäes:PP NB!nagu oled isegi aru saanud juba...et siinsel uunigumil on ga ügs gorralig täht gaduma läinud...aga güll sa aru saad:PPPPP
 
vaatleja 13. august 2013, kl 16.44
Nii see elukene veereb meil,
leidub paraku ka selliseid ...

Autoremontija tahab vinge uunikumiga kihutada ja valetab, et ei ole varuosi ning ei saa sellepärast masinat korda teha.
Maakler kolis müüdavasse korterisse ise sisse (ilmselt ajutiselt) ja valetas kliendile, et ostuhuvilisi pole.
Mida veel?

Veel mõtlesin, et härra teeb nalja, kui on kõik k-tähed g-dega asendanud, aga ei, see ikka massina viga. Vastasel juhul oleks kas või ükski k sisse lipsanud ...
 
c*) 13. august 2013, kl 16.50
kodanik, kes kirjutas c-le tahtis vist kirjutada hoopis mulle, või eksin? heal lapsel on küll mitu nime aga see c pole teps mitte minu nimi :PPP
 
c*) 13. august 2013, kl 16.56
sinu girjat sain gädde ja dunnen rõõmu ügsi olegusd ja sgoorimisesd ;-D
 
vaatleja 13. august 2013, kl 17.38
kodanik tahtis seda c praeahjus näha...
 
noh 13. august 2013, kl 17.46
te olete nii armsad:PPP...tunnen vasturõõmu:PPP
 
c*) 13. august 2013, kl 17.56
ei seal bole mitaki vaatada, enne beidis ta õunagoogi aka braekusegs on seeki odsas :-D
 
c*) 13. august 2013, kl 17.58
hea on jädguvald guulta ja deata, ed olen armas aka sinu gohda ma seta öelta ei või, ema ei lupa ;-D
 
noh 13. august 2013, kl 18.18
et..mis see ena ei luba:PP
 
noh 13. august 2013, kl 18.20
sul on igga paha ema...no gutta tema ei luba öelda, et ma armas...ja gallis ..ja gõige puha veel:PP gas pean teda seebitama minema:PP
 
noh 13. august 2013, kl 18.24
mulle ga palugs õunagoogi:P ..ise ei viitsi..aga täna mitte...täna on gõht head ja paremat juba täis...sai gohe tänasel tähtsal päeval peenemas gohas söömas gäidud:P
 
c*) 13. august 2013, kl 18.40
siiani elasin deatmises, ed sa naku mehegs dahat olla, nüüt aka dulep välja, ed dahat oobis isags aggada. õunagoog sai jupa odsa ja mis see odsa ei saanut, see sõidis linna ära. gas sa gäisit 10 minudi paaris bondsiguit söömas?
 
c*) 13. august 2013, kl 18.43
gasuda juhusd, olen braeku ügsi kotus, ema lägs boolegs dunnigs sauna güdma ja bilbait lööma
 
noh 13. august 2013, kl 18.44
ei...see oli gohvipaus...gümme minutit:PP...aga enna sieda paar tunnigest tagasi vaadatult...vat siis:PP..guule..mis mehega ma olla tahan..ega sa purjus ei ole:PPP..oh..grt..ma ei osga enam lugeda ga...egs see õigegiri tahab lugema õppida...harjutamist...na aga..migs ma ei võigs mõlemat olla:PPP
 
noh 13. august 2013, kl 18.46
aga äggi otsime siin privaatse nurga...parool sul lägs meelest?..ma annan vihje muinasjutt:P ei tahags väga siin niiviisi ..no jah...mõnele jälle ei meeldi...ja ons seda pahandust vaja:PP
 
c*) 13. august 2013, kl 18.46
suur dügg ajap hampad irevile, ema üdles enne gui välja lägs. gas sa dahat gibs smailinkuka rinki gäia?
 
noh 13. august 2013, kl 18.48
näd...ei ma saa siia sisse...see uunigum on igga täis uunigum..peagsin ehg selle guhugi muusiumile maha parseldama:PP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 18.49
gas sa dahat minuka muinasjuddu räägita?
 
noh 13. august 2013, kl 18.51
mis suur tügg...vaata, gui ma poja ja vanaisa eest tahags ga veel olla...no vat siis võib öelda ...suur tügg:PPP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 18.52
saata järelgasv õue, lombide sükavusd gontrollima ja siis võda nente rüberaal gasudusse
 
noh 13. august 2013, kl 18.53
ei taha..aga gusgilt jäi meelde...et su parool on meelest ära lennanud:PP...muinasjutt tuleb teisel lainel ja...hoopis teisel ajal:PPP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 18.53
egsole, naaprimeesd ei deeki?
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 18.54
gui sa mõdled seta 2 dähelisd gohda, siis sinna ma ei saa sisse, lugg gatgi
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 18.56
või oobis seta, mis aggap nõrka däheka? vihjed bliis
 
noh 13. august 2013, kl 18.57
naabrimaaest teegs güll...see on see gõigse ahvatlevam..ju neist gõigist:PPP
 
noh 13. august 2013, kl 18.59
ma mõtlesin siinset...igatpidi s tähega:P
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 19.01
ahahh, egs ma vaada aga muitu meil lopisemise eesd balga ei magsda, vähemald midde see gell
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 19.02
mis ma sinna lähen, gui sa sisse ei saa? ea mees igga güll :-D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!