Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
Ropp-Raivo 04. aprill 2014, kl 22.54
Ma räägin teile parem ühe loo.
Tutvusin hiljuti ühe venekeelse tutvumisportaali vahendusel toreda vene neiu Xeniaga. Ta oli hiljuti ostnud endale punase BMW (või oli vanaema talle selle kinkinud) ning see BMW vajas ülevärvimist. Xenia töötas ühes leedukate toiduainetekaupluses ja tema palk ei olnud just ülearu suur. Seega raha tal ei olnud. Mis edasi sai, seda juba homses järjejutus.
 
Pixie 05. aprill 2014, kl 00.12
hmmm...misajast mehed ei tohi pisarat poetada?
meestel on täiega lubatud sõbra õla najal nuttu löristada siis, kui:
- nende püha jalgpallimeeskond haledalt tappa saab.
- kui juttu tuleb erakordselt vaprast koerast, nt Hachiko´st v Lassie´st.
- jne.jne.jne.


horoskoobist - mina olin eksinud koera ja kassi vahele, kes sobiksid mulle tu-u-unduvalt paremini kui ettekirjutatu, mis polnud küll paha aga väga mitteminulik.

piiblipuust - oh, kõik tegelikult teavad ja kasutavad, igapäevaselt.
---------------------------
aga vihjan:
kodanik, kes 150 päeva merehädas oli, sai selle märgiks, et maa on lähedal.

:P
 
panther 05. aprill 2014, kl 00.40
Kas see polnud mitte Raivo ise, kes kunagi selle Olivia M.-i kõneks võttis?:)
 
Pixie 05. aprill 2014, kl 01.01
:P

noo-otse-loomalikult on see õige vastus.
("ясна лошадъ, раз рога!")
Ropp-Raivo 05. aprill 2014, kl 18.07
Kohtusime Xeniaga ühel kaubanduskeskuse parkimisplatsil. Neiu saabus sinna oma BMW-ga, mis minu arvates ei vajanudki täielikku üle värvimist, võimalik, et mõni roosteplekk leidus. Pean mainima, et välimuselt oli tegemist kena saleda neiuga, kes oleks võinud isegi Kaubamaja Osturalli kataloogis riidehilpe reklaamida. Istusime minu autosse ja asusime arutama, kuidas ma saaksin abiks olla, et BMW-le uus värvkate selga saaks. Mis edasi sai, seda juba homses järjejutus.
 
-diip- 06. aprill 2014, kl 18.19
Mul on teatud aimdus, kuhu see järjejutt võib tüürida;)

Nututuju läks üle. Eks ma ole ka mõnikord elus töristanud, ehk tuleb veelgi ette. Kes teab, mis tunded toovad;)

Sport ei ole küll kunagi silma märjaks võtnud. Eks ole olnud rõõmukesi ja pettumusekesi, aga alati saab ennast tulevikulootustega lohutada;) Sportlane peab ju kaotada oskama, ka tugitoolisportlane;)
Ropp-Raivo 07. aprill 2014, kl 13.27
Minu arvates ei ole auto see koht, kus tähtsaid ärijutte rääkida ning sestap tegin Xeniale ettepaneku sõita hoopis mullivanniga sauna asja arutama. Eks saunalaval ole ennegi tähtsaid otsuseid sündinud (venelastele muide meeldib saunas äriasju ajada). Sauna olin eelnevalt juba ära broneerinud. Ma üksikasjadesse ei laskuks, aga kokkulepped said sõlmitud ja juba ca poole tunni pärast hüpitasin ma (hop-hop-hop) kena näitsikut oma vembla otsas. Eks peale juttu kulus väike lõõgastus meile mõlemale ära.
Selline lugu siis seekord. Vahel võib mamba süsteemi saitidelt leida päris kenasid ja asjalikke tüdrukuid:))
 
-kuu- 07. aprill 2014, kl 17.31
ehhee! algavad need Raivo jutud kuidas nad algavad, lõpevad aga alati ühtmoodi :D

see vist on ikka rõõm kui ammust tuttavat üle pika aja kohates avastad, et ta polegi muutunud...
diip 07. aprill 2014, kl 19.03
Ma ei saa aga selgesti aru, kas neiu Xenia tasus värvimise eest hüpetega või kuulus saunatamine niisama asja juurde.
 
RR 07. aprill 2014, kl 20.10
Ma kirjutasin omast arust piisavalt selgelt. Kas sa diip ei ole kursis, kuidas kena näitsikut vembla otsas hüpitatakse (hop hop hop)?
 
salasilm 07. aprill 2014, kl 21.26
Ei olnud piisavalt selgelt kirjutatud.
Tegelikult ei tasunud neiu auto värvimise eest hüpetega, vaid härra tasus hüpete eest auto värvimisega.
 
-diip- 07. aprill 2014, kl 22.02
Noh, kui tehnilised nüansid jutuks võtta, siis mingisugust hüpitamist pole mu elus tõesti ette tulnud. Vististi kuulun traditsioonilisemate ja võibolla igavamate tehnikate austajate kilda.

Samuti pole ma ühegi näitsikuga saunas käinud. Tundub täiesti tore mõte, aga vaevalt ses leitsakus viitsiksin ägedamaid ja hüpitavamaid liigutusi teha;)
 
kuu 07. aprill 2014, kl 22.36
lihtne, mõnele meeldivad higised naised, teisele mitte
Ropp-Raivo 07. aprill 2014, kl 22.36
Tere proua kuu.

Alati kui foorumis Teid kohtan, tuleb mulle peale soov kuulata Meie Mehe Rekkamehe laulu (nailonsokk jne).

Kas selle aasta esimene Bulgaaria reis bussi roolis on juba tehtud?
Ropp-Raivo 07. aprill 2014, kl 22.38
Tegelikult ma lavale seekord ei jõudnud. Kuna saunal on kena eesruum nahkdiivaniga, siis selle peal on mõnus neiu endale sülle võtta ja siis teda vembla otsas hüpitada. Ei ole kuum ega midagi.
 
kuu 07. aprill 2014, kl 23.20
RR,kullake, su järjekindlus on muljetavaldav ja mälu lihtsalt fenomenaalne!
millal see Bulgaaria veel oli? kahjuks on (töö)elu vägagi siseruumidesse kolinud, nii et võid nüüd sinagi meelest lasta :)
su lauluoskuses ma muidugi üldse ei kahtle ja maitse üle pole mõtet vist ka vaielda ;)
 
kuu 07. aprill 2014, kl 23.22
sauna mittesihipärane kasutamine on selle tegevuse nimi :)
Ropp-Raivo 07. aprill 2014, kl 23.36
Millega siis tegeled, et sa enam bussirooli ei keera?

Sauna mittesihipärane kasutamine ta ju tõesti on, kui laval ei käida. Samas mulle meeldib vahel saunas vallatleda, mullivann on eelmänguks isegi parem kui magamistoa voodi. Suguakt mullivannis seevastu ei olegi nii põnev, sest kloorivesi kipub viima libeduse suguelunditelt, aga vahel mõned tõuked teha siiski võib.

Ära ütle kuu, et sa ei ole nooruses saunas vallatlenud:))
 
kuu 08. aprill 2014, kl 00.00
praegusel töökohal üritan inimesi oma tervisest hoolt kandma panna. seksuaalse tervise hoidmisega on sinul igatahes asjad vägagi korras. regulaarselt üheöö suhted ;) mullivanni ja sauna propageerimisega pean kahjuks klientuuri eripärasid arvestades tagasi hoidma, aga eks iga isend jõuab ise ükskord ikka oma lemmikpooside, kohtade ja muude valikute juurde.

huvitav kui vana peab olema, et vallatlemise endale ära peab keelama?
Ropp-Raivo 08. aprill 2014, kl 12.15
Ma ise arvan, et kui saan 60 täis, siis enam noorte neidudega mullivannis ei vallatle:)

Ma päris selline üheöösuhte mees ka ei ole, aga ei hakka siin avalikus foorumis rohkem südant puistama. Privaatsus eelkõige.

Sina kuu oled end sisse seadnud spaa teenindajaks?
 
-kuu- 08. aprill 2014, kl 15.57
jajaa, oma südame võid lahkesti endale hoida :D

kas tõesti hakkad kuuekümneselt endavanuseid vaatama. või pidasid silmas, et mullivann asendub lihtsalt kuivema keskkonnaga. sõna "vallatu" ei pea ju alati mingit hirmsat rapsimist tähendama, vallatused ikka vastavalt vanusele ;)
 
RR 08. aprill 2014, kl 20.18
Ma ei tahaks jah rohkem konkreetsemaks minna, Eesti on tegelikult väike:)

Mine tea, mida ma 60-selt teen, eks siis näha ole, kui aeg sealmaal. Hetkel olen veel tunduvalt noorem ja pingsalt selle peale ei mõtle.

Mida siis Teie jaoks proua kuu tänasel päeval "vallatused" tähendavad?
 
kuu 08. aprill 2014, kl 21.53
RR, sinust on vahepeal ikka üliviisakas poiss saanud, teietad ja lausa suure tähega. mis juhtunud on? :D
konkreetsemaks minnes tunnevad su arvukad naistuttavad su ära? :D
kui sa seal Tallinnas nii äratuntav oled, siis väikses idamaises eesti kogukonnas on lõugade laiutamine veel keerulisem :)

ei tahaks siinkohal rääkida vaid suguelust, aga siiani pole vanus millegi tegemist piirama hakanud.
hea küll, nukkudega tõepoolest enam ei mängi ja kahekümnestega võidu jooksma ei kipu :)
onju, et mõni memmestub-ätistub kohe peale gümnaasiumist lahkumist, teised suudavad säilitada mängulisuse elupäevade lõpuni.
kurat seda teab muidugi millal see lõpp tuleb, ehk veab vähemalt kuuekümneni ära ;)
Ropp-Raivo 09. aprill 2014, kl 18.32
Eks ma olen enamjaolt kogu aeg viisakas olnud. Ma ei armasta vulgaarset kõnepruuki. Ma ei usu, et mu naistuttavad mind kohe ära tunnevad, aga mine sa tea...
Kas sa oled selline tagant gümnaasium, eest muuseum tüüpi naisterahvas (sõna gümnaasium sinu postituses oli mulle vihjeks)? Rõõm ühtlasi kuulda, et ka sinu puhul ei takista sinu kõrge vanus regulaarset suguelu elamast:))
 
-diip- 09. aprill 2014, kl 22.10
Mulle meenus nüüd elurõõmus vanahärra Hugh Hefner;)

Kuulsin teooriat, et kõige raskem ja pingelisem olevat keskiga. Noored on enamasti rõõmsad ja ka vanas eas pidavat kergemaks minema. Kui palju vanad inimesed "vallatlevad", seda ma ei tea, aga eks elus ole muidki rõõme;)
 
kuu 09. aprill 2014, kl 23.50
RR, gümnaasiumi koha pealt on sul vägagi õigus, selja tangant olen sestsaadik ühesugune välja näinud :D
aga ma ei tahtnud siinkohal isiklikku välimust või "vallatusi" rõhutada vaid pidasin silmas inimesi meie ümber üleüldse.

regulaarse suguelu mainimisega meenub alati ähmaselt mingi anekdoot, kus regulaarseks kutsuti ka kaks korda aastas (jaanipäev ja jõulud loomulikult) toimunud akti. nii et mine siis võta kinni kuidas on :D

diip, sul vist andmed vananenud. praegustel noortel on stress, toitumis- ja ärevushäired, keskendumisraskused, identiteedikriis jms jamps kallal. no mis rõõmu sellistel on. enne vananemist pole parenemist lootagi :D
ei jõua seda kerget vanuri-iga ära oodatagi:D
 
-diip- 10. aprill 2014, kl 00.36
Jah, eks stressi ja muret ikka on, aga ehedat rõõmu ja hetkes elamist leiab ka. Vähemalt on noorel inimesel see tunne, et kõike veel jõuab ja millekski pole hilja. Unistada võib!;)
 
-kuu- 10. aprill 2014, kl 17.16
noortel unistused, vanadel mälestused. hindamatud mõlemad ;)
 
-diip- 10. aprill 2014, kl 20.37
Ammu pole ühtki jutukest ilmunud. Ei tea, kus peidab end unimüts-la femme?

Tahtsin üht vana mängu mängida (Elder Scrolls: Arena), aga esiteks ei saanud heli käima ja siis selgus, et niikuinii jookseb liiga aeglaselt. Võibolla saab veel midagi kruttida, aga praegu ei viitsi. Ega vist mängidagi eriti viitsiks.

Maadlen inimelu kurbuste ja iludega. Jumalat ma otseselt ei tunneta, aga ikka loodan, et midagi on, mingi lepitus ja lohutus ja õnnelik lõpp.
 
noh 10. aprill 2014, kl 20.51
diip...mida vähem sa selle üle pead murrad...seda kergem on elada:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!