Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
inimene 29. mai 2014, kl 15.39
Õige!
Issanda loomaaed on ka suur.
 
mp 29. mai 2014, kl 23.43
see elu lihtsalt..
Ropp-Raivo 30. mai 2014, kl 00.30
Mina arvan, et igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja. Kui oskad oma elu põnevaks elada, siis sul ongi põnev. Hea pensionipõlves meenutada, mis tehtud sai. Ainult vinti ei tohi üle keerata ja endale suuri probleeme tekitada.
diip 05. juuni 2014, kl 00.35
Mul siis on vist vanaduspõlv käes, sest kogu aeg meenutan vanu aegu;) No kõik vindid said ikka kõvasti üle keeratud;)
Ropp-Raivo 14. juuni 2014, kl 15.04
Nurgakeses on nii vaikne. Kõik vaatavad jalgpalli ning on jaanipäeva ootuses vist:)
 
mhhh 14. juuni 2014, kl 18.49
Ei huvita see jalgpall. Tulin just kahetunniselt rattaretkelt. Väga mõnus enesetunne on hetkel. Jaanipäev... sinna on ikka ilmatu aeg veel. Mis tast oodata. Ennustuste kohaselt saab end jälle vihma käes leotada ja sääski sööta.
 
c*) 14. juuni 2014, kl 19.14
pole aega lobiseda, vaja plagusi teha, et homme nõrgema ehk siis palli eest protestima minna, ei tohi palli jalaga taguda!
ei tea, millise jaani eel vihma pole lubatud? ;-D
diip 19. juuni 2014, kl 01.59
Pall ei tee teist nägugi, kui virutatakse. Aga mõni mängija viskub iga väikse toksu peale pikali.
la-femme 19. juuni 2014, kl 19.30
Nüüd, mil España on mängust väljas, kes astub tema kohale suures nelikus? Holland?
diip 22. juuni 2014, kl 03.39
Mis nelik see on ja kes sinna kuuluvad?

Holland on ammugi tippe vallutanud. Mäletan 1988. a EM-i, mille Holland võitis. Oli selline kuldne põlvkond: Gullit, van Basten ja mitmed teised. Olin Hollandi fänn aastani 1994. Siis hakkasin Itaalia fänniks. See lõppes 2006.-ndal, kui nad tulid maailmameistriks. Vahepeal olin veel Prantsusmaa fänn, kui neil oli superpõlvkond.

Nüüd polegi erilist lemmikut. Suurimat rõõmu teeb, kui mõni üllataja suurtele varbale astub;) Aafriklased või pilusilmad või näiteks Costa Rica;)
la-femme 22. juuni 2014, kl 17.46
Eks see ikka favoriitide nelik ole, kelle seast võitja peab tulema.
Mis sa ise arvad, kes need järelejäänud kolm on? Sinusugusele proffile ei tohiks äraarvamine raskusi tekitada. Mina olen seda meediast kuulnud.

Arvestades senist mängude käiku ei tohiks ka musta hobuse ilmumine nüüd enam eriline üllatus olla.

Prantsuse vutimeeste hulgas näib seekord ülekaal valgete käes olevat. Mõni aasta tagasi vaatasin suure imestusega, et peaaegu kõik olid mustad ja mõtlesin, miks prantslased ise ei mängi.
diip 24. juuni 2014, kl 18.47
Kuidas läks? Hüppeid, laulmisi, sugutungi väljaelamist?

Praegused üldised favoriidid peaksid olema Saksamaa, Brasiilia ja Argentiina. Aga miks mitte Holland. Finaalis juba olid, nüüd siis sammuke edasi;)

Võiduhimu on liiga suureks läinud. Võitmiseks tehakse igasugust sohki ja poolsohki, sealhulgas ka võõramaalaste "kodustamine".

Ma tuletaks rohkem meelde, et kõige tähtsam pole võit, vaid osavõtt.
 
mis krdi autor 24. juuni 2014, kl 19.46
Ma mõtlesin täna esimest korda, mida teevad need inimesed, kes on pidanud nende pikkade pühade ajal näiteks iga päev igasuguste tolbajoobadega jagalema oma töö tõttu. Kuidas nad oma stressi leevendavad?

Mul on hetkel pärast tänast tööpäeva tunne, et tahaks stressist lõhki minna. Nii kuradima sant maik jäi suhu, et tahaks suisa kõva häälega vanduda! Aga mis sest kasu oleks? Kasutegur oleks null.

Ja sina, diip? Kargasid püksid ribadeks lõket ületades või elasid oma jaanipäeva teleka ees vaikselt ja vagalt õlut limpsides ning jalgpallilahinguid jälgides?
 
-diip- 25. juuni 2014, kl 08.07
Ma usun, et korrakaitsjad võtavad kergemaid juhtumeid omajagu huumoriga. Viiakse rahurikkuja "puhkama" ja kogu moos.

Mul olid vagused jaanid. Lõket ei hakanud tegema, märjavõitu. Jalgpalli ikka ja õlle asemel seekord vahuveini;)
la-femme 27. juuni 2014, kl 18.54
Saksamaa, Brasiilia ja Argentiina. Need nad on!:)

Naljahambad ka jaol:
Sa oled see, mida sa sööd.
Luis Suarez
 
-diip- 28. juuni 2014, kl 07.32
Mis siis alagrupiturniiril oli? Palju väravaid. Palju kohtunike vigu. Mitu korda tuldi kaotusseisust välja ja võideti.

Sama jätkumist vist arvata ei ole. Mängitakse ettevaatlikumalt. Juhtima läinud meeskond hakkab mängu tapma. Kehvas vormis kohtunikud on (loodetavasti) koju saadetud.
Ropp-Raivo 28. juuni 2014, kl 10.43
Vahelduseks jalgpallile. Käisin eile kohvikus kohtingul ühe slaavitariga, kellega tutvusin interneti vahendusel. Osutus teine meeldivaks naisterahvaks, kes oli palju reisinud. Tema kehakeel reetis mulle nii mõndagi (juuste kohendamine, pea selga heitmine jne). Lahkudes kallistasime üksteist ja ma suudlesin teda kaelale. Eks näis mis järgmine kohting toob:)
 
-diip- 29. juuni 2014, kl 12.00
Üks ülioluline märk ja signaal on lühikese seeliku allapoole kakkumine. Mida see aga võiks tähendada? Kas seda, et ära vaata, ma peidan ära? Või seda, et vaata just siia, kus mu käed? Või siis on tekkinud mure, et miskit juba paistab:p
 
RR 29. juuni 2014, kl 17.41
Eks näis, mis järgmine kohting toob.
 
diibile 01. juuli 2014, kl 19.09
A äkki on tegemist neiuga, kel vestluse käigus sinuga tekib mingil põhjusel madal enesehinnang ja kes arvab, et pead tema sääri või mini alt paistvaid reisi liiga jämedaiks ja kakub seepärast oma seelikut meeleheitlikult allapoole.

See teooria ei kehti muidugimõista nende kohta, kel seelik nii mikromini, et emakakael paistab. Kindel see, et selline madala enesehinnangu all ei kannata.
 
-diip- 01. juuli 2014, kl 22.11
Märkide otsimine ja tõlgendamine on väga humanitaarteaduslik lähenemine;) Loodusteadlane teeks eksperimendi. Käpake külge ja kas saab vasta lõugu;)
Ropp-Raivo 04. juuli 2014, kl 16.17
Slaavitar sõitis paraku komandeeringusse paariks nädalaks ning diibi soovitus käpake külge jääb ootama õiget aega. Eks elu näitab, kas saan k*ppi või vastu vahtimist.
Ropp-Raivo 06. august 2014, kl 15.14
Kuumus tahab ära tappa ja seetõttu olen laisk olnud viimasel ajal. Slaavitariga on praegu "nullseis", teist kohtumist ei ole veel toimunud. Eks näis, kas see saab kunagi toimuma või siirdun uutele jahimaadele:))
 
-diip- 06. august 2014, kl 18.26
Kes viitsib sellise ilmaga veel mingeid slaavitare jahtida. Saaks jääkoti pea peale, on hea küllalt.
 
c*) 06. august 2014, kl 19.54
ja nii nad välja surevadki ;-D
 
hahhh 06. august 2014, kl 20.18
vananedes testosteroonitase langeb. ei torma eriti keegi ringi nagu kahekümneselt.
 
c*) 06. august 2014, kl 20.35
jajahh, selle peale meenus mulle üks anekdoot meestest ja nende langustest. kes teab, see naerab, kes ei tea, see ei ole ka midagi kaotanud
 
noh 06. august 2014, kl 22.39
eks ikka tormab küll:PPP...vahetevahel:PP
 
viies 07. august 2014, kl 18.34
Episoodiliselt võid ju tormata, aga pidevalt keel vestil ringi lehvida vist enam ei viitsi, või mis?:)
 
noh 07. august 2014, kl 19.38
no eks ma terve aasta ei viitsigi...aga puhkuse ajal torman:PP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!