Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
-diip- 09. mai 2014, kl 19.29
Mul on aga idee, et KÕIK sissetulek makstakse maksudeks ära. Kõigi inimeste raha läheb ühele arvele, kust siis igaüks vastavalt vajadusele ja südametunnistusele kulutab.

Seda ei pea kohe riiklikul tasemel läbi viima, vaid vabatahtliku kommuunina. Tuleb teha üks pangaarve, millele ligipääs tagada kõigile, kes teatud kokkuleppele on nõus alla kirjutama. Ja ei mingit nuhkimist ja näägutamist! Eraviisiliselt molli anda võib küll.
 
panther 09. mai 2014, kl 19.36
Jah, muidugi, ideel poleks viga sel juhul kui kõigil inimestel oleks olemas südametunnistus.:) Paraku näitab igapäevaelu, et see puudub väägade paljudel ja ahnus on üks suurimaid inimkonna pahesid.

Ja mis puhul eraviisiliselt molli antakse? Kui keegi liiga palju sõna võtma hakkab või kui ühiskonto kiiresti tühjaks teeb ja kaugele maale, üksikule saarele su kommuunirahadega putkab?:))))) Siis vaja uuesti raha koguda, et see tüüp üleüldse kätte saada nii kaugelt.:))))
 
see 09. mai 2014, kl 19.47
tuleb tuttav ette. kommunism?
 
panther 09. mai 2014, kl 19.55
Nii see näib tõesti.:)
 
c*) 09. mai 2014, kl 23.17
olen kahes kommuunis külas käinud ja ütlen ausalt, mina sellist elu ei taha. pealegi ei kujuta ma ette, mis saab, tegelikult, mis ei saa neist lastest tulevikus, kes neisse kommuunidesse sünnivad
 
-diip- 10. mai 2014, kl 08.36
Kommunism neh:)

Molliandmise jätaks siiski ära, see oli halb mõte. Vaja on hoopis, et süsteemi kuritarvitajal ei oleks kuhugi peitu pugeda. Tarvis on avalikku veebilehte, kus kõigi panus ja kulutused on kõigile nähtavad. Nii et kui keegi kogu papiga jalga laseb, on ka uues kohas teada, et tegemist on pasatskiga. Näiteks poemüüja saab kohe vaadata, et ahhaa, pasatski, talle ei müü.

Vaidlen vastu, et südametunnistuseta inimesi on palju. Alatuid tegusid tehakse tavaliselt kellegi ässitusel. Ega palju ässitajaid vaja ei ole, et süsteem pekki keerata. Osavam ässitaja ei hakka inimestele ükshaaval auku pähe rääkima, vaid kirjutab raamatuid või leheartikleid. Kui sulg hästi jookseb, saab oma rikutud mõtlemist laialt levitada.
 
Rexx 10. mai 2014, kl 15.38
südametunnistuseta inimesi on piisavalt palju, et kogu seda diibi ühiskassat ruttu tühjendada, tuues põhjuseks, et neil lihtsalt oli seda rohkem vaja.
 
panther 15. mai 2014, kl 12.01
Massidega saab manipuleerida siis, kui need massid on mõtlemisvõimetud ehk ajupestud.

Diibil on ilmselt vedanud, et tema silma alla pole sattunud pea ühtegi ahnusest rikutud inimolendit või ta siis ei oska neid ära tunda või ta lihtsalt ei taha neid näha.:)
 
-diip- 16. mai 2014, kl 22.05
Ma arvan, et ka vägagi mõtlemisvõimelise inimesega saab manipuleerida. On vaja kas veel vägevamat mõistust või mingit lihtsat eelist.

Manipulaatorid ei ole tingimata targad inimesed. Nad ainult teavad õigeid nuppe, millele vajutada. Ja selle vastu on ohver kaitsetu. Näiteks meelitamine mõjub isegi siis, kui pettus on arvatav. Inimesele lihtsalt meeldib enda kohta häid asju kuulda.
 
panther 16. mai 2014, kl 22.11
Ühesõnaga, on vaja olla ülimalt hea psühholoog ja leida inimeste kõige nõrgemad kohad ning neile rõhuda. Ülejäänu on juba kukepea.:)
 
panther 16. mai 2014, kl 22.14
Järelikult oleks vaja ühiskonda, milles elavad inimesed oleks läbinägelikud igasuguste manipulaatorite suhtes ning suudaks ise üle olla erinevatest inimkonnale omastest nõrkustest.:)
Ropp-Raivo 20. mai 2014, kl 16.29
Vahetan veidi teemat. Mul oli kindel plaan esmaspäeval ühte toredat neidu suksutama minna. Leppisin reedel veel täpse kellaaja kokku ja siis esmaspäeva hommikul (kui mul kube juba meeldivast ootusärevusest kergelt pungitas) teatas ta mulle:
Привет.. слушай.. у меня месячные начались..

Säh sulle kooki moosiga:)
 
noh 20. mai 2014, kl 18.53
nonii...müüd läheb andmiseks:PPP...voodi alla pugema...ajalehte lugema:PPPP
 
noh 20. mai 2014, kl 19.10
nii ruttu see käiski...kanamunad alla ja ..hooga edasi:PP
 
c*) 20. mai 2014, kl 23.07
ära jama, neid hapuks läinud munadest ei saa pärast kukepoegagi ;-D
Ropp-Raivo 20. mai 2014, kl 23.37
Eks ta ole jah. Kunagi paar aastat tagasi oli jälle selline juhus. Olin Pelgulinnas suksutamas üht nooremat vene tütarlast ning käsil oli parasjagu ratsapoos. Otsustasime asendit vahetada ja kui vembla selleks välja tõmbasin, nägi see välja nagu ristirüütel Ümera lahingus. Punane. Tütarlapsel olid päevad alanud ootamatult. Egas midagi, kondoom vembla otsast maha ja vemmal põske (verist kondoomiga vemmalt oli nagu imelik pista). Lõpetasin suhu, mis oli tütarlapse jaoks ootamatu, kuid ta elas selle vapralt üle.
 
c*) 21. mai 2014, kl 06.25
mida päev edasi, seda kallimaks mälestused muutuvad, vanadus on selle nimi, ei midagi muud ;-D
Ropp-Raivo 21. mai 2014, kl 07.25
Eks ta õige ole, et vanemas eas tuleb seda suksutamast harvem ette kui kahekümneselt, aga eks vana hobu tahab ka kaeru:) Lihtsalt üks vana lugu tuli meelde ja jutustasin selle ära.
 
Pixie 21. mai 2014, kl 10.40
Vanad lood päevakorras, ooo-kei.
Ühe tsiviliseeritud riigi kodanikke -ei, mitte eesti - raputas paar aastat tagasi järgmine kohtuasi:

Lahutatud naise uus kallim leidis, et kõikide lõbude paketti kuulub koos emaga ka tolle teismeline tütar.
Ema lasi asjal sündida ja üritas seda saladuses hoida, asi tuli avalikuks kooli?sugulaste?tuttavate? kaudu.

Kohus mõistis alaealise(st.alla 18-aastase) lapse vägistajale 31(kolmkümmend üks) aastat vanglat.
Ema, kelle kohus oleks olnud oma last kaitsta, sai selle eest, et ta oli asjast teadlik ja vägistajat võimudele üles ei andnud, 21(kakskümmend üks) aastat vanglakaristust.

Mulle meeldib riik, mis kaitseb oma lapsi. Reaalselt ja seadustega, mis peaks võtma ära igasuguse isu lastega .... misiganes.
 
c*) 21. mai 2014, kl 10.41
nii, et varsti hakkame siis kuulma neid lugusi, kuidas täisautomaadist on saanud poolautomaat? ;-D
 
noh 21. mai 2014, kl 16.25
krt...mul ei tule ühtegi lugu enam meelde:PPPP
 
c*) 21. mai 2014, kl 17.30
järelikult igane veel ;-D
 
kuu 22. mai 2014, kl 20.55
kas või miks
-vene naised on paremad kui eesti omad?
-vanasti rohi rohelisem oli?

vanaduse kohta niipalju. et kui saaks valida alzheimeri või parkinsoni vahel, võtaks igal juhul viimase. pigem kannatan ära paar tilka punast veini põllel kui unustan kuhu pokaali jätsin :)
 
-diip- 22. mai 2014, kl 22.43
Nad ei peta. Putin ei luba sellist amoraalsust;)

Praegu ei olegi mingisugust rohtu. Kui kuskil peaks tärkama, on trimmerdaja kohe platsis ja nudib maha.
 
salasilm 22. mai 2014, kl 23.07
Tegelikult ei hakanud sellel eespool nimetatud toredal vene neiul ka "päevad", vaid hirm Putini ees võttis võimust.
 
RR 23. mai 2014, kl 08.48
Ma ei hakkaks lahterdama, kes on paremad. Kõik on ikka konkreetses naises kinni. Kuid ühte ma mainin. Vene naised teevad meelsamini minetti ja kui soovid suhu lõpetada, siis enamikul juhtudel ei ole see vene naise jaoks probleem.
Ropp-Raivo 23. mai 2014, kl 23.23
Mul endal on praegu tunne, et ega enne esmaspäeva asjaks ei lähe. Kuid tänane telefonivestlus andis lootust, et esmaspäeval saab jälle neidu "nõelama minna".
 
Tom 27. mai 2014, kl 22.18
teisipääv on kääs, sai siis slaavitarist asja või ei?

kusjuures mineti suhtes on sul õigus, ei ole veel mina kohand vene neidu, kes seda mõnuga teinud poleks, aga eestlaste protsent kipub sinna 50 lähedale jääma :(
Ropp-Raivo 28. mai 2014, kl 15.13
Vastuseks Tomile.
Ma ei hakkaks seekord üksikasjadesse laskuma, aga mõned märksõnad siiski. Kotid on tänase päeva seisuga tühjad, kuid esmaspäevane slaavitar selleks kaasa paraku ei aidanud, sest ta oli jõudnud vahepeal ära armuda ning astunud oma sõnul püsisuhtesse. Andis mõista, et kui püsisuhe peaks mingil põhjusel läbi saama, siis võiks mõelda jälle minuga suksutamise peale.
 
-diip- 28. mai 2014, kl 22.29
Kuradi loomaaed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!