Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Suhtleme
 
annike 19. august 2009, kl 22.44
Mehed 40+ -suhtleme...
 
jannike 19. august 2009, kl 22.51
ma ei saa ma võtsin viina kanteri auks lahti...
 
vana juut 19. august 2009, kl 23.43
kanter esines alla oma võimete, viinavõtmiseks nsgu põhjust pole :(
aa suhelda võib küll :)
 
mannike 19. august 2009, kl 23.57
ma ka suhtleks, meestega, kes 40+, aga see+ võiks suht.väike olla... .)
 
mannike 19. august 2009, kl 23.55
Hallooo!!! kas keegi siis suhtleb ka??Mõtlen, mehed vanuses 40 ja väike+ !!!!
 
i 20. august 2009, kl 00.03
ilmselt mitte, aga ma 10 aastat täpselt vähem 30 ja väike+
ainuke vahe vanemaga, kibestumist pole:)
 
41 20. august 2009, kl 09.03
a suhtleme hommikul hoopis!
 
42 20. august 2009, kl 09.25
stabiilne 17+
 
43 20. august 2009, kl 11.28
päriselus pole suhtlemise vastu midagi, virtuaalis muutub see juba lihtsalt tüütuks. käib üks ebalev kompamine ja enese tagala kindlustamine, ei ole julgust võtta ette otsustavaid samme reaalse kohtumise osas, kiim ja üksindus ajavad netti sugulushingi otsima, aga leitakse ainult argust ja hala, mõnitust ja ärapanemist...
 
me 20. august 2009, kl 12.56
oo, viimane postitus on küll täpne;))
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 13.35
To 43 - sa ära ütle nii. Ma võin enam vähem täpselt sama sisuga teksti postitada meeste aadressile!
Muidu kombatakse ja uuritakse kui paks ja kus elad, kui selgub et suur ja loll neine teisel poole ei olegi, siis läheb vist mõni mees peegli ette oma kasvu ja kaalu üle vaatama. Kurb lugu!
 
43 20. august 2009, kl 15.44
naisele vanuses pealt kolmekümne, ma ei kirjutanud seda juttu soost lähtudes, vaid üldistasin siinset tutvumistrendi üldisemalt. ega ma tegelikult ise ka alati ei viitsi ennast kuskile välja vedada, kui piisavalt ahvatlevaid pilte enne näinud ei ole. pimekohting on selline ekstreemsport, et võib hästi minna, kuid ei pruugi ;)
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 16.03
Ahvatlevaid pilte!!!! Tõesti ei kujuta ette, kui peaks endast võõrale mehele pildi saatma, siis milline oleks neist ahavtlev??!!:-)) ei oska kohe validagi :-))
Pimekohtingutega on kogemused napid. Suur julgustükk. eelkõige kardan ise pettuda.
Ma saan aru, et ise sa pilte ootad küll, aga enda omad paiskad kergesti teele?
 
43 20. august 2009, kl 16.17
ahvatlev ei pea olema tingimata paljas või muidu siivutu pilt, lihtsalt kui sulle vaatab suht räsitud ja mitte kõige tervislikumas konditsioonis naisterahvas pildilt vastu, siis ei kutsu kohe kuidagi kohtama minema.
oma pilti ma ei saada tavaliselt, sest koht, kus ma tutvun, on varustatud pildi ja muude isikuandmetega, seega saatmiseks puudub vajdus :)
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 16.23
Seega oled sa lahutatud mees?! Kui abielus, siis vist kuulutust üles ei riputa.
Ma tõesti ei kujta isegi ette, et saadaks pildi kus pole toppvormis. Aga eks selliseid peab ka olema.
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 16.33
Prandused: tippvormis. Ja peab olema ka räsitud ilmega memmesid, et normaalsed välja paistaksid :-))
 
m40 20. august 2009, kl 16.36
vajan vaid k.eppi!
 
XXL n 20. august 2009, kl 16.33
ma ka sellega nõus, et kui juba pilt on ebameeliv või ei tekita sinus miskit , no mida siis veel kohvetama minna. Ta võib ju kena ja normaalne inime olla aga kuijuba välimuselt ebasümpaatne, pole mõtet üritadagi.
 
XXL n 20. august 2009, kl 16.35
samuti välistan suhtlemisel mehed, kel jutt käib ainult ümber augu ja seda tutvuse alguses
 
43 20. august 2009, kl 16.40
eks need räsitud memmed peavad rahulduma meestega, kes ainult keppi vajavad. mul isiklikult on esteetiline väljanägemine üks kokkusaamise eeltingimus ;) tegelikult saab pildi järgi juba otsustada, kas on mõtet kokku saada või ei. mõni inimtüüp lihtsalt ei pruugi sobida, välisele ilule vaatamata.
 
XXL n 20. august 2009, kl 16.45
jah, nii palju kui arvamusi, nii palju maitseid ja nii palju ka inimesi. Pikad ja jõulised naised sulle vaevalt peale lähevad aga mul seeeest üksi julge pimedal tänaval käia
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 16.49
Kui sa oled nüüd see kellega ma siin jupp aega rääkinud olen siis....mulle selline otsekohene, terav väljaütlemine meeldib. jätab väga väga enesekindla mehe mulje ja kõlab kui väljakutse -no milline sa siis ka päris elus oled. äärmiselt provotseeriv. 90% olen kindel et siin on tallinna kodanikud ja paraku homme mul sinna asja ei ole, seega jätan ettepaneku tegemata, et homme oleks hea päev kurbmängu mängida - ilus või kole.
 
Naine 30+ 20. august 2009, kl 16.50
Sry, laupäeva mõtlesin.
 
mxxl 20. august 2009, kl 16.54
Tere, kõigile;)
 
XXL n 20. august 2009, kl 16.55
tere Sullegi! mulle megamehed meeldivad
 
43 20. august 2009, kl 17.01
naisele vanuses pealt kolmekümne, ma ütlen kohe, et see pluss peab seal kolmekümne taga väga suur olema, et ma üldse kaaluks sinuga kohtumist. nagu mu nimest arvata võid olen neljakümne kolmene ja vanusevahe üle viie aasta on minu jaoks juba liiga suur. ei maksa midagi isiklikku sellest otsida, lihtsalt olen omale sellised piirid seadnud.
 
XXL n 20. august 2009, kl 17.05
oledki täitsa hämmastavlt normaalne, suurem jagu 40-seid mehi vahib ja tahab 20-30, tahtamine taevariik muidugi aga saamine iseasi
 
Naine30+ 20. august 2009, kl 17.09
Täiesti uskumatu mees !!!! See on juba lausa nahaalsus!!! Kui vanusevahe on 7-8 mis siis on??? Mulle on täiesti vatuvõetamatud endavanused "poisid", täiesti arulagedad tegelased. Mul pole mingi probleem suhelda endast 15 a vanema mehega. Mind lausa huvitab kas sul üldse on õnnestunud mingil kohtingul käia.
Hetkel sa jätad mullitaja mulje.
Pean ka märkima, et enne tuuseldasid et siin käib kompamine ja hingesugulase otsimine. Õigus sul ju ongi. Aga su käitumine on ...ma ei teagi....vist närvi ajab :-)))
 
43 20. august 2009, kl 17.20
XXX naine, ma võin sind lohutada, mind suured naised ei hirmuta :)
180-se pikkuse juures mingi 90 kilo pole sugugi palju, peaasi, et kena naeratus oleks :-)
vanuse kohapealt veel niipalju, et ma annan oma võimetest praegu ja lähitulevikus endale selgelt aru ja ei usu mina, et jaksaks mõne noore tibi vajadusi rahuldada ;)
 
Naine30+ (XS) 20. august 2009, kl 17.20
jah, tähtis pole mitte välimine ilu, vai sisemine ilu ja mõni on lausa pärl, peaasi et hambad suus :-)))) kaalugu või 100 :-)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!