Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Suhtleme
 
XXL n 20. august 2009, kl 17.20
ma polegi nii suur, 178/ 68 tegelt olen sportlik ja naerda mulle meeldib, eelkõige iseeenda üle. sul jällegi õigus ja milleks kellgi vajadusi rahuldada? ( no vastastikune ikka) aga iga täiskasevanu peaks elus ise hakkama saama, ma sel arvamusel.
 
43 20. august 2009, kl 17.29
naisele vanuses pealt kolmekümne, ära nüüd ärritu, kui kohtuda tahad, siis pane oma meiliaadress ja looda, et ma kirjutan ;) ise ma ei hakka ennast siin reklaamima, lihtsalt ei saa hetkel kurta pooleliolevate tutvusesobitamiste hulga üle.
 
xl 20. august 2009, kl 17.35
olen täitsa valmis...;)
 
XXL n 20. august 2009, kl 17.44
ma ka täitsa küpse ;))
 
Naine30+(XS) 20. august 2009, kl 17.51
Ei, ma lausa tuliselt ei põle soovist sinuga kohtuda. Kuigi võin tutvusesobitamiste hulga üle kurta küll, aga ega ma ennast ka kuskil afisheeri. Sa oled kindlasti inimesena, silmas-silma kohtudes märksa pehmem. Aga ma ei viitsi sul ülbe provokatsiooniga kaasa minna. Ehk mul pole ka tõesti mingit vajadust oma meiliaadressi siia jätta, sest ühe nahaaliga läks ütlemiseks :-) Sinu kaotus!!! Teinekord võta leebem poos. Siin on moore küll kes kohale jookseksid. Ma ei otsi hingesugulast, ega armastust, tutvun küll ja reaalis suhtlemist pean paremaks. Kirjutamise vastu pole ka midagi, kuid ma pole nii meeleheitel, et leppida mingi ennasttäis mehehakatisega. Sa parem vabanda ja jäta oma meiliaadress. Ehk andestan ja kirjutan sulle.
 
kle 20. august 2009, kl 17.51
aga pane endast vastavad pildid ülesse, vaatame üle ja võtame sobivuse korral ühendust....tänan
 
juhuslik 20. august 2009, kl 17.55
Eks ta olegi nii, et mehed otsivad eelkõige seksi. Aga mees kes nii kuulutab...? Tal kas ei olegi muid vajadusi või saab ta (võimalikud) vaimsed vajadused rahuldatud oma laste emaga (naisega).Aga kui ainult seksi vajab,siis võiks ehk mees esmajärjekorras lõbumaja poole pöörduda? Et ei taha maksta? Jah,naised on selle koha pealt küll rohkem arenenud,et neil on peale seksi ka muid ootusi vastassoo esindaja suhtes. Ja sellest nii palju traagikat, et peale seksi kaotab mees (seks)partneri vastu huvi! Ärme unustame naised,et mehed ei tunne nii nagu meie!Mis teab siga pärlitest, võiks ehk sel kohal küsida?
 
kle to juhuslik 20. august 2009, kl 18.02
mis selles halba on, et mees tahab ennast väljendada????
 
XXL n 20. august 2009, kl 18.00
mis delles halba on, et mees tahab ennast väljutada ????
 
Naine30+(XS) 20. august 2009, kl 18.03
Me oleme siin kõik anonüümsed. Huvitav, kas sama eneskindlus püsib ka siis, kui kogu grupp reaalselt koos oleks? :-)
Vaevalt :-) Lahkun nüüd ja loen huviga hiljem :-)
 
43 20. august 2009, kl 18.04
naisele vanuses pealt kolmekümne, nonäed, saimegi ilusti kokkuleppele :) mõnes mõttes on sul õigus, ma olen päriselus tõeliselt leebe inimene, või tegelikult mitte nüüd nii leebe, aga just ükskõikne. ei häbene seda siin tunnistada, sest ei otsi siit kedagi, vahel lihtsalt käin lugemas ja igavusest sõna võtmas. loomulikult jagan ka oma kogemustepagasist "tarka nõu", aga seda vaid erandkorras ;)
kusjuures ma ei välistaks üldsegi kokkusamist, aga seda mitte selle, vaid mõne muu tutvumislehe vahendusel :-)
 
XXL n 20. august 2009, kl 18.14
mees 43 alustagi siis kommentaare jutuga,et: " kahjuks ma ei tutvu vaid avaldan arvamust ja annan tasuta nõu", siis selge pilt ja ma ei hakakgi sind ära moosima. see siin tutvumisfoorum, kullakennne
 
kellad velled 20. august 2009, kl 18.19
Alati valmis...
 
43 20. august 2009, kl 18.49
XXX naine, mõttevahetus on ka tutvumine, ega siis ainult kohvitassi taga ja voodis tutvuta ;)
mulle tegelikult sümpatiseerikski eelkõige üks mõnus, terav mõttevahetus.
 
Naine30+(XS) 20. august 2009, kl 18.58
Kui inimesed oskavad öelda ja on nn teravad, siiss eda siiramad nad minu arust ka on. Olne pool, kuigi asi kiskus nagu käest ära. Nii , kus on su tutvumisleht kus sind leida hr 43? Mul on tõsine sportik huvi juba, hasart missugune :-)
 
43 20. august 2009, kl 19.01
naisele vanuses pealt kolmekümne, minu tutvumisleht on olemas ja täiesti vaadatav, aga ma seda siin ei avalda. see on siin anonüümne lobamiskoht, mitte tutvumiskoht (foorumi nimigi, et lase aur välja)
 
Naine30+(XS) 20. august 2009, kl 19.07
Hei, 43 aastane mees!
Mul lihtsalt aega napib. Anna endast parim :-)Ja see ei tähenda, et ma murdusin :-)
 
XXL n 20. august 2009, kl 19.25
ja kõik see vile läksiki auru peale??
 
43 20. august 2009, kl 19.30
mis mõttes auru peale? ma hea meelega veel õelutseks siin veidi, enne kui vennastuma hakkan ;)
 
XXL n 20. august 2009, kl 19.42
kirjelda siis ,millised naised sulle huvi pakuvad, @!#$, kinga ja rinna üm-du nr. milline?
 
43 20. august 2009, kl 20.05
mulle meeldivad sümpaatsed ja terava mõistusega naised :) mõõdud ei olegi nii tähtsad, kena naeratus muidugi peab ka olema
 
XXL n 20. august 2009, kl 20.13
oh jah siis ma sulle ei sobi. Mul mõistus nürivõitu ja naeratus pole ka suurim vaatamisväärsus
 
43 20. august 2009, kl 20.22
ma võin sind veidike lohutada, naiste mõistus ongi mõistatuslik ja sellest üks normaalne mees aru ei pruugi saada.
naeratuse saab aga alati korda seada, ma ise ka küll pigem muigav kui naeru lõkerdav inimene, aga ilus või salapärane naeratus on selline relv naiste arsenalis, mille vastu mehed ei saa ;)
 
XXL n 20. august 2009, kl 20.25
ma otsingi ebanormaalset, kes suudab mind sellisena võtta nagu olen. naer peab tulema südamest, kui ikka naljakas siis ma võin tilgad püksi naerda. relv on mul paremal puusal tavaliselt.
 
43 20. august 2009, kl 20.47
mina relva ei kanna, sain vene kroonus püssi nõrkemiseni lastud ja seepärast olen ülejäänud elu tõeline patsifist olnud. ka suhetes naistega olen ma patsifistlikel seisukohtadel, ei kipu sõdima, pigem meeldib läbirääkimisi pidada :)
 
XXL n 20. august 2009, kl 20.56
ega minagi kanna, 1 jõuvõte ja piisab. mille üle tavliselt tekib naistega vaidlus, et kuhugi minna aga koht ja suund pole õige? selles osas või?
 
43 20. august 2009, kl 21.06
pisiasjade üle ma ei vaidle, kes välja kutsub, see valib koha :) pigem on tegu eksistentsaalsete küsimustega, aga see on teine teema ja siin arutamisele ei kuulu.
 
XXL n 20. august 2009, kl 21.15
kas sa eeldad, et naine peab süüa tegama, koristama jne, kodu ja lapsed kasime? mina arvan, et see kõik ühistöö, kel aega ja võimalust see teeb aga muidugi mitte kogu aeg
 
Hilde 20. august 2009, kl 21.14
juba kodu, laste ja söögitegemiseni jõutud??? :)))
 
XXL n 20. august 2009, kl 21.17
virtuaalselt küll, ma loodan, et kunagi leian mehe, kes kokk-koristja-remondimees ühe mütsi all, mina hoian voodi sooja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!