Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Suhtleme
 
Hilde 21. august 2009, kl 22.05
näib, et siin vist jätkub juttu kauemaks? ;) või on otsas kõik juba ja mina jälle hiljaks jäänud?
 
43 22. august 2009, kl 12.27
Hildekene, ei maksa teiste sabas sörkida, tee aga omale teema ja tutvu ise ;) küll siis ka kenad kavalerid sind püüdma tuelevad.
Niisama lobiseda võib muidugi siin ka.
 
36 22. august 2009, kl 12.53
Huviatv kui kaua oleks võimalik seda teemat esi10-s hoida? :-)
 
44 19. august 2010, kl 19.06
Kuigi teema pole enam ammu esikümnes, on ta siiski mingil moel aktuaalne. Sellest on arenenud üks igati meeldiv suhe, millel nüüd juba pea aasta täis ja esialgu pole lõppu näha ka :)
Igatahes pean ma mõningaid omi väljaütlemisi korrigeerima ja suure häbiga tunnistama, et noored naised on vahvad küll ja ma isegi jõuan neid ka omas kõrges vanuses veel rahuldada ka :) Võib-olla ongi vanematele meestele seepärast noori naisi vaja, et elumahlad veel kehas normaalselt ringi käiks ja põdurus päris peale ei tuleks.


PS. kuna teema on aasta vana, siis ei maksa selles teemas olevatele meiliaadressidele igaks juhuks kirjutada, need ei pruugi enam kasutusel olla.
 
meesisik 39 19. august 2010, kl 20.01
Õnnitlen aastapäeva ja "delfivaala" puhul! Seda ma alguses loen, et mis jama, postitused on hommse kuupäeavaga. Hakkasin siis süvenema, on jah hommne kuupäev, ainult et aasta tagasi. Mind siin aasta tagasi ei olnud, siis ma alles lahutasin.

P.S. Tegelikult on see Delfi super "vaalapüügi" koht (õnnitlen nüüd salamisi ennast oma "vaala" puhul)
 
44 19. august 2010, kl 20.43
Kusjures see "vaal" on tõesti pisike (XS mõõdus)ja seepärast vaalapüügist ma rääkida ei saa. Kui siis ehk vaid pringlipüügist ;)
 
meie 19. august 2010, kl 21.04
Sellest me saime juba kõik aru.
 
Naine30+(XS) 20. august 2010, kl 16.20
Kusjuures pringel ehk harilik pringel (ka seakala) on toiduks haidele ja vaaladele. Tuleb tunnistada, et kohalikud "delfivaalad" on üritanud mu vett sogaseks ajada küll :-)
Püügi koha pealt peab Hr.44 oma oskusi kõvasti lihvima, sest sellise stiiliga saab vaid omasuguse "sportlike eluviisiga" järjekindla noore naise otsa kukkuda :-) Ma tema asemel enam ei üritaks :-)
Tegelikult ei olegi kõik siin liikuvad naised koledad ja paksud ning mehed on vägagi intelligentsed ja tegusad...või vähemalt üks mees siin oli...nüüd on ta minu ;-)
 
gytha 20. august 2010, kl 17.11
väga nunnu...igatahes õnne veel paljudeks aastateks...!;)))

ja ühtlasi olgu see õpetlikuks peatükiks paljudele siin vingujatele, virisejatele ja roppuritele, et häppiendid elus olenevad eelkõige meist endist...;)))
 
n 20. august 2010, kl 18.12
õnnitlused
 
meesisik 39 21. august 2010, kl 11.46
Minu ütlust "delfivaalad" tuleb nii mõistu võtta. Loen et siin on vaalad väga populaarsed ja koondasin kõik ühise nimetaja alla.
Minu vaal hüppas mulle korra sülle, kangi rebima harjunud inimesena pakun, kaalub umbes 58kg (pluss-miinus mõned kilod võin eksida)

Väike tähelepanek. Härra on kummalisel kombel aastaga aastavõrra vanemaks saanud, "delfivaal" on ikka 30
 
Naine30+(XS) 21. august 2010, kl 15.12
Täpsustan, et 30+! Ja ikka endiselt olen 30+, ei ole veel 40+ ;-)Saan veel mõned aastad siin 30 plussina olla :-)Lootetavasti ei teki sulgudesse XXXXL :-D
Eks hoomorimeelega inimesed mõistavadki "delfivaala" tõelist tähendust. Ega selle vastu protestida mõtet ei ole, pakun hoopis, et delfis käivaid naisi võiks hellitavalt Vaalakesteks kutsuda :-)
 
Naine30+(XS) 20. august 2011, kl 08.28
Ilusat vihmast hommikut suhtlejatele, neile kelle suhtlemised on lühemad ja neile kelle suhe on paari aastane ♥
http://www.youtube.com/watch?v=SsYIiY2wnyU
 
palju õnne aastapäevaks 20. august 2011, kl 11.14
Ma täna lugesin seda teemat esimest korda ja nii lahe on jälgida, kuidas teie suhe on alguse saanud. Ennasttäis mehehakatis jne :)
Meenutab natukene "Kevadet", kus Teele pärast Tootsiga "tantsimist" on Arno peale pahane ja sisiseb: "Kasi minema!" Ja hetke hiljem pöördub ümber ja küsib malbema häälega: "Noh, tuled või? Mis sa passid!"
 
46 20. august 2012, kl 08.35
aasta on jälle linnutiivul möödund ja kõik on ikka endine. seks pakub endiselt rahuldust, igapäevane suhtlus on endislt meeldiv ja sõbralik ning naine on ikka veel 30+. XS loomulikult ka :)
 
47 16. juuni 2013, kl 05.21
--- THE END ---
 
Hei 16. juuni 2013, kl 07.33
Kas õnnelik lõpp?
 
47 16. juuni 2013, kl 08.30
Hei, elu ei ole film, et seal saaks olla õnnelikke lõppe, kui on lõpp, siis ta on igal juhul õnnetu, vähemalt ühele poolele.
Elus on vaid üks asi tähtis - see on armastus. Kõik muu tuleb sinna juurde iseenesest. Ainult julgust peab olema seda tunnistada. Kui armastus otsa saab, siis pole enam midagi teha. Siis ongi lõpp.
 
Hei 16. juuni 2013, kl 10.29
Kas ei ole see üks asi, mis on tähtis elu ise?
Ma ei usu, et armastus otsa saada võib. Sel juhul ei olnud see armastus. Armastuse võib lämmatada egoga..
 
47 16. juuni 2013, kl 11.00
Hei, elu ei ole võimalik ilma armastuseta. Me keegi ei jääks ellu ilma ema armastuseta, siia ilma tehakse meid armastusega (reeglina), ainult et siin hakkamasaamiseks peab meil endal seda armastust jaguma. Jaguma nii vanemate, laste, kaaslase kui ka lähikondsete vastu.
Selles, Hei, on sul õigus, et armastus ei saanud otsa, vaid ta muutis oma suunda.
 
AnnaLiisa 16. juuni 2013, kl 18.17
Parem õnnetu lõpp kui lõputu õnnetus!
 
Hei 16. juuni 2013, kl 19.44
Elus on igasuguseid tundeid-kirg, hoolimine, füüsiline tõmme, iha, austus jne. Iga tunne ei ole veel armastus, aga selle tunnistamiseks peab tõesti julge olema. Mis asi on armastus, defineeri palun, sest oled kogenud :)
 
47 16. juuni 2013, kl 20.53
Vast oma viis tuhat aastat on poeedid ja filosoofid püüdnud seletada, mis armastus on ja ühest vastust pole nad siiani leidnud :) ei tea seda minagi.
Hei, armastus on kõik see mida sa nimetasid ja lisaks sellele vaikus. Armastatule sa ei pea midagi seletama, ta saab ka niisama aru, koos on ka hea vait olla. Karjumiseks ja seletamiseks läheb siis, kui armastus hakkab otsa saama.
Lisaks sellele on armastus isekas isetus. Sinu jaoks on armastatu osa sinust (isekas) ja samas sa oled valmis tegema mida iganes oma armastatu jaoks (isetus).

Said aru? Mina igatahes ei saanud :)
 
hea tarkus 16. juuni 2013, kl 21.40
47 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Karjumiseks ja seletamiseks läheb siis
> , kui armastus hakkab otsa saama.

Ei tea, kui ma nüüd suu kinnipanen, kas siis tuleb armastus tagasi?
 
47 16. juuni 2013, kl 21.52
hea tarkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ei tea, kui ma nüüd suu kinnipanen, kas siis tuleb armastus tagasi?


Nii lihtsalt see ei käi :) ja ei maksa seda kõike ka minu suhtele ekstrapoleerida, lihtsalt arutlesin :)
 
hea tarkus 16. juuni 2013, kl 22.02
kahju! Siis ilmselt läheb ka minu suhe metsa.
 
n35 16. juuni 2013, kl 22.03
Vaikuse osas olen sinuga nõus - kahe inimese vahel on midagi erilist, kui neil ka vaikides hea koos on olla ja nad teineteist ilma sõnadeta mõistavad. Kahjuks on see vaid vähestega võimalik, sest miskipärast eelistatakse tänapäeval kvantiteeti kvaliteedile ja varjamaks enda ebakindlust täidetakse vaikus mõttetu jutuvada või raadioga.
 
47 17. juuni 2013, kl 08.50
vaikus on tegelikult mõnus, hea oleks seda nautida koos armas inimesega, aga kahjuks ei ole see mul enam võimalik. aga eks ma poole aasta pärast olen jälle võimeline end kellelegi avama ja ehk ilmub mu ellu uus päiksekiir :)
 
hiir 17. juuni 2013, kl 09.02
Miski pole lõputu, ka juust ... :)
 
Hei 17. juuni 2013, kl 14.26
Aga, kui armastus ongi ainult ulmeline unistus millestki olematust ja seetõttu vastust ei leitagi?
Minu loetelu on eraldiseisvates tunnetest ja mõistetest, mis ei võrdu armastusega.

"Armastatule sa ei pea midagi seletama, ta saab ka niisama aru..."

Kassapidaja poes saab ka minust väga hästi ilma sõnadeta aru ja mina temast, arvad et see on armastus? Karjumiseks ja seletamiseks läheb, kui üks pool teeb vea- kassas viitsitakse lahendust otsida/leida jäädes viisakuse piiridesse, eraelus ei suudeta. Poeskäik on tähtsam suhtest?

Ma ka niisama arutlen. Ärge isiklikult võtke.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!