Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
luulet..
 
Anita 26. september 2009, kl 22.36
Rex, koiba ei tohi anda..kui suur koer, siis muu ei peaks probleeme tekitama..?
 
panther 26. september 2009, kl 22.36
Igatahes tore on... nurgakeses pole vaja kogu aeg seda vaikust taluda.:)
 
Anita 26. september 2009, kl 22.37
panther, armund jah..;b
 
Rex 26. september 2009, kl 22.39
Anita, eks sa ise tead oma koera. olen lihtsalt kuulnud, et kanakondid pidid sellised kiulised olema ja teravad ning võivad looma sisikonna ära lõhkuda. võib-olla suurele koerale see tõesi ei mõju.
 
panther 26. september 2009, kl 22.40
Aga ma nüüd tänaseks loobun teie toredast seltskonnast. Õhtut ja ööd!
 
Rex 26. september 2009, kl 22.41
rikkusin teie ilusa luuleteema ära. aga
võib-olla näen ma selles ainult tonti,
et koerale ei tohi anda kanakonti:)))))
 
Anita 26. september 2009, kl 22.48
Rex, /mult lullat enam ära oota, kõht täis ja pea tühi;)))/ pole sa siin midagi rikkunud..;b see kondi teema, see om kindlalt paika andud..koerale peab konti andma, kindlasti aga mitt ekeedetut..kui sa seda ei tee, mõnitad koera..;b ja kui ta iseloomustuses-tutvustuses on kirjas, et ainus, mida talle anda ei või, on kanakoib, siis nii me ka teeme..nii et koer saagu konti, inimene armastust!;))))
 
Rex 26. september 2009, kl 22.54
ega täis kõhuga mõte tõesti väga kõrgele ei liigu.
 
Anita 26. september 2009, kl 22.58
Rex, kõht hakkas hoopis valutama..su kanakondi jutu peale..;b
 
Anita 26. september 2009, kl 23.05
nüüd aga küll..head ööd..õhtu hiline ja unetud ju unised..;)))
http://www.youtube.com/watch?v=NNfWC4Sgkcs
 
Rex 26. september 2009, kl 23.10
sorry, Anita:))))
 
Anita 26. september 2009, kl 23.16
Rex, ah lõpeta ära! midagi mul ei valuta ja häda pole keskit..armund aint..;))) ööd siis:)
http://www.youtube.com/watch?v=aKHY6B21dVg

noh, mu arm, sulle ka..;*
 
Rex 26. september 2009, kl 23.20
kena ööd minugi poolt. aga armuvalu võib vahel veidike häda ka teha:)
 
Anita 26. september 2009, kl 23.23
Rex, ei ta tee, kui armastus südames..;b
aga kas sul kah mõni lemmiklugu on? pane julgelt /<> lingi algusesse ja lõppu, ja vali oma lemmik et siin ta kajaks;)/!
 
Anita 26. september 2009, kl 23.31
ilus lugu! <link> - Rex..pane muusikat!
http://www.youtube.com/watch?v=FQTifkxs2F0&feature=fvst
 
Rex 26. september 2009, kl 23.31
eks mul ikka ole neid lugusid, mis väga meeldivad ja linke oskan ka panna, aga mul praegu selline arvuti, mis ühtegi muusikalinki ei ava. asjaga hakkavad (loodan, et peatselt) tegelema asjatundjad.praegu vaatan vaid vesise suuga pealt teie pandud linke ja loen teie kommentaare nende lugude kohta:(
 
Rex 26. september 2009, kl 23.34
ja veel loodan et neid muusikateemasid ei kustutata ja ma jõuaksin ka ikka ükskord kõike kuulata.selleks kulub siis ilmselt mitu õhtut, aga usun, et see on aega väärt.
 
Anita 26. september 2009, kl 23.36
Rex, kuidas nii..proovi parema klõpsuga lingil..ehk avaneb..mis see arvti sul siis on, et linke ei ava..mh..
 
Rex 26. september 2009, kl 23.38
arvuti on väga uus, arvan, et seal mõni programm vms asi puudu ja ise ei julge sorkima hakata, pärast ei saa siiagi enam sisse äkki.
 
Anita 26. september 2009, kl 23.39
selge, siis jah spetsi abi sul vaja..aga nüüd, Rex, und:) muusikat ma siis täna rohkem ei pane;)
 
Rex 26. september 2009, kl 23.41
ilusaid nädalavahetuse unenägusid, et hommikul oleks rõõm ärgata!
 
noh 27. september 2009, kl 07.17
hommikul, kui kireb kukk
ruttu tõmban jalga sukk:D
et saaks netis tuhnida
infot juurde ammuta:D
mis on ööse toimund siin
kas on olnud luulekriis
tere ruttu ütlen ma
et saaks edas rännata
 
luna 27. september 2009, kl 07.48
Anita tahtis luuletada,
ka nohil tuli kuuletuda.
Kaasa lõid veel rex ja panther,
kes olid nagu päris tandem!
Kuid la femmest saanud tähtis miss,
kes veedab aega tutvustes.
Pessimistist luna aga
küll ei oska luuletada.
 
la femme 27. september 2009, kl 08.37
Mida ei oska, seda ei hakka proovimagi. Aitab mulle sellest küll, et nende loomingut loen, kel see hästi välja tuleb! Nagu käisest raputatakse ridu!
Luuleannist ja joonistamisoskusest on loodus mind täitsa ilma jätnud. Ei mäletagi enam, kus ma sel ajal olin, kui neid jagati! Igatahes tutvustes küll mitte! Sest sel ajal ma ei olnud veel tähtis miss! :)))

No-noo, luna, sa ei luuleta sugugi kehvemini kui teised, ära ole nii tagasihoidlik! Sul on hästi lihvitud riimid, lausa lust on lugeda!:)Jätka samas vaimus, ära hoia küünalt vaka all!
Nüüd ma usun küll, et sa oskad ka häid lugusid iseseisvalt kirjutada, mille ma vahepeal kahtluse alla seadsin, igavene kahtlustaja ja umbusklik nagu ma olen!

Minul tuleb nüüd kahjuks teie tegemisi-toimetamisi mõnda aega kõrvalt vaadata, kuna ma ei ole samal tasemel. Kahju!:(((
 
panther 27. september 2009, kl 11.15
La femme! Küll nüüd alles ütles... tema ei oska... ja tema vaatab kõrvalt.:) La femme, viska kohe sellised mõtted peast. Kuhu on kadunud sinu enesekindlus? Kas sa üldse proovinud oled? Või on asi selles, et oled isegi niivõrd osav, et me sind selles nädalapäeva nimelises luuletajas kahtlustama hakkame?:) Mina kahtlustan teda kord lunaks, kord Liisiks ja ei tea kelleks veel...:) Aga see saladus on küll nii kiivalt varjatud, et pole vist kunagi võimalik seda teada saada.
Kui just mitte mõelda Liisi poolt välja käidud lausele, et tõde ei jää kunagi kalevi alla...
 
la femme 27. september 2009, kl 11.54
Panther, analüüsi eilseid luuletusi ja sa saad teada nädalapäeva nimelise luuletaja. Vaga vesi, sügav põhi! Vaata kelle riimid on kõige täpsemini paigas ja see ta ongi! :)))
Asi ei ole sugugi enesekindluses, kuid mul tõesti ei tule välja, samas teiste omi ma oskan hinnata küll!

Tore on teada, et tõde on lõpuks kalevi alt välja tulnud...
 
noh 27. september 2009, kl 12.10
mina arvan sama,
et la femme oma annet
varjata siin tahab:D
aga pantril rexiga
luule jooksis sujuvalt:D
luna luule tundub hea
panter on ka sama hea
anita luule pole see
kes neid laupäeviti siin teeb
selleks on ta veidi laisk
et analüüsida meid siin vaid:D
 
la femme 27. september 2009, kl 13.00
Päev hakkab taas kulgema luulelainel! :) Noh on eriti hoogu läinud, temalt ei tule vist jutustavas vormis tükil ajal ridagi. See kõik on muidugi igati mõistetav, sest uus hobi on ju alati niivõrd põnev, et ainult sellega tegelda tahakski.

Ärge nüüd ainult laske sel päris sõltuvuseks kujuneda, sest kõrvaltvaatamine võib pikapeale siiski igavaks muutda ja mul ei jää siis muud üle, kui tuleb Tutvustesse kolida, mida ma aga sugugi teha ei tahaks...! :)

Noh, käsi südamel, ma ei varjaks sellist luuleandi nagu see on nädalapäeval, kui mul see vaid oleks!
Mõelge natuke laiemalt, no umbes nii, et kes siin muidu võib-olla suhteliselt tagasihoidlikult esineb, korvab seda hoopis ühel teisel moel! Ja väga meeldival moel! :)))
 
la femme 27. september 2009, kl 13.04
Anita ei ole laisk, vastupidi - tema mõte jookseb nii kiiresti, et tal ei jää piisavalt aega peensustesse süvenemiseks!
 
pühapäev 27. september 2009, kl 15.01
Mida teha siis, kui sügis
uksest-aknast sisse trügib?
Kuidas meel veel rõõmsaks läheks,
kui on valgust jäänud väheks?
Õige jah, siis aitab luule,
mis toob naeratuse suule!
Algus hea on me Anital,
selle eest võib ainult kiita!
Kui ta luule-teemat pakkus,
igaüks siis külge haakus.
Vaid la femme oli tõrges,
sest ta "latt" on liialt kõrgel,
et võiks luules väljendada
igapäevast jutuvada.
Uskuge, et toob vaid lõbu
kõik see, mis rutiini lõhub.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!