Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
luulet..
 
Anita 28. september 2009, kl 21.06
la femme, kui jänni jään, küsin sinult üle, sest mine tea..elu on keeruline, tema käigud kummalised..vahel lööb pimedus näkku vahel valgus..mõlemad pimestavad, ja siis ma küsin alati targematelt nõu..;)));b
 
luna 28. september 2009, kl 21.08
Anita, su lause oli nii pikk ja keeruline! Ma ei taha nüüd sulle kahju tekitada, kuid pean tunnistama, et selle mõte ei ole veel kohale jõudnud. Mul on tegelt aeglane internet ka.
 
Anita 28. september 2009, kl 21.14
luna, need mõtted on keerulised nagu elugi..kummaliste lisanditega, kas pole? vahel mõtlen, et kas mu mõte on mõte või on ta ajas ekslev tõde.. /samas võiks ta täitsa luulevormi panna, aga see tüütab..vähemalt mind küll;b/
 
Anita 28. september 2009, kl 21.17
luuet on üritatud palju
vahel on see süüdanud ka mõne kalju
kauguses ta vibreerib kui ootus
lähedale vaadates sa märkad temas lootust

vingerdavad ussid sellel
üles-alla meel on tõrges

oma kalju varju sa end peidad
mida teine tunneb nagu oma kämmalt

susisedes karjud elult abi
siis kui ta on teinud oma rajad läbi

..;b;)))
 
luna 28. september 2009, kl 21.18
Mulle tundub, et sa lihtsalt igatsed nohi taga. Sellest see segadus mõtetes ja tõdedes.
 
Anita 28. september 2009, kl 21.20
luna - :))))
ma paneks selle kirja kohe ajaraamatusse.. mh, ega sa ise juhuslikult "noh" ole..?;b
 
la femme 28. september 2009, kl 21.24
Pean siia teemasse üle tulema, teises osutusin segavaks faktoriks!:)))

Mul ei lasknud server ennist üldse Delfisse sisse.
 
Anita 28. september 2009, kl 21.25
miks mulle pistetakse pähe võõrast ängi
unistusi vale sängi

ise ehk siis ollakse sest joobnud
olen kõik nad koju kainenema toonud
;b;))
 
luna 28. september 2009, kl 21.26
Kahju, et pead nüüd pettuma, aga ma olen kõigest luna. Ma ei tea, kus noh hetkel on. Päeval vilksas küll siin kuskil. Aga sind ju polnud. Nii ta siit kadus ka.
 
luna 28. september 2009, kl 21.30
La femme, ilmselt osutusid sa veel mitmel pool mujal segavaks faktoriks, et sind delfist lausa eemaldada püüti. Ära aja seda minu kaela! Oma tegude eest kannad ise vastutust!
 
la femme 28. september 2009, kl 21.33
Luna, ma ei aja midagi sinu kaela, vaid ikka Delfi kaela. Ju nad siis kontrollisid mu tausta!
 
luna 28. september 2009, kl 21.35
Ju nad nägid, et üritad mitme nime all esineda!
 
Anita 28. september 2009, kl 21.37
la femme üitas siis kameeleoni nahka pugeda
aga sai sest ainult lunalt sugeda..;b
 
luna 28. september 2009, kl 21.38
Olgu pealegi. Vähemalt kiitus kondi läbihammustamise eest!
 
Anita 28. september 2009, kl 21.41
nagu koerad
uluvad ja siis end segi soevad
hundilgi on parem elu
metslasega pistab savu
kutsub koera
laenab maru

iialgi sa ära usu naist
kes on armastanud ebamaist
susi teda söögu
liba võtku
et ei satuks tema sõgedusest teised ohtu

;b;))


aga enda
 
la femme 28. september 2009, kl 21.54
Mina ei taha kellegi nahka pugeda, luna topib mulle kord pantrinahkset kasukat selga, siis üritab kameeleoni kesta sisse pressida - olen lausa hädas temaga! Küll oli hea rahulik, kui ta ära oli, sain päris ma ise olla! Moderaatori abiga, muidugu! :)))
 
Anita 28. september 2009, kl 21.55
armastuse parem käsi
eal ei väsi
sigitama armurohtu
kui su habras eluke
on sattund ohtu

sa siis kiunudes end palud
ära viska ennast sohu
aga sugu, see ei adu
et sa sohu oled eksind radu

ja ta neelab sind
su kisas
su vallatuses visas
leides kõige sügavamas põhjas laugja lisa
kuhu poetasid sa oma kadund isage mädasemad õmbluses
su süda
see on visa
kinnikasvama su kisa
lainehajadel..

;b

vaikselt hääbuvad su tõmblused
kui on kinni kasvand kõi
 
Anita 28. september 2009, kl 21.57
einojah..arvuti on tõbras..paneb lõpud kuhu tahab ku ma ei jälgi..

ikka se koht on nagu peldikusein ma arvan..ausalt!
 
Anita 28. september 2009, kl 21.59
la femme, kas sul on soojad suhted selle modega? ta nii kõikvõimas ja kuulus siin..kohe selline aukartus tekib..;b

* ma tean et modeks saab iga tatt kui selleks soovi avaldab, ja tean ka seda et ta siin kommida ei või, kui teeb, ilma enesetutvustuseta, siis on ta samahästi kui ellimineeritud..;b
 
la femme 28. september 2009, kl 21.59
Sul vastu ööd nii sünge luuletus, Anita....prrr
 
Anita 28. september 2009, kl 22.02
la femme, mu meelest siiski sünge päev ka täna..siiski see laevahukk mind natuke puudutab, aga kuidas, jätan enda teada..;b nii et jah, sünge olen ma täna..kes soovib minuga maid jagada..?;b;)))
 
la femme 28. september 2009, kl 22.03
Ei ole mul mingeid suhteid modedega ja ega ma täpselt teagi, kas see oli mode, kes libateema kustutas, või hoopis toimetaja, sest saatsin ju e-maili naisteka postkasti. Eks neil ole seal palju tööd ja ei jõua kuigi kiiresti reageerida.
 
Anita 28. september 2009, kl 22.12
viskame siis luulet
eks ta lõpuks too ka naeratuse suule:)
mis me ikka tühjast jahume
tainas kerkib
niigi jahune;)))

la femme, mis tähendab palju tööd? tööd peaks olema just parasjagu, kui juba selline töö valitud..;b
tehku siis tööd, mitte ärgu aelegu teiste mõtetel..;))
 
Anita 28. september 2009, kl 22.22
ok, ööd sõbrad:)
http://www.youtube.com/watch?v=cLD-drHfStg

unustame halva
eeldame head
siis ehk püsivad
elus
me helged pead;)))
 
la femme 28. september 2009, kl 22.24
Ma kuskilt lugesin, et hästi palju kustutamist on! Ju siis tööd ka.
 
Anita 28. september 2009, kl 22.26
la femme, tegelikult see tänuväärne töö..kui ma aru saan, siis sa siin kau pole olnud ja näinud õelusi ja jubedusi, mida siin enam ammuaega näha pole olnud..vahel ikka oli tõesti tunne et hulludega ühte palatisse sattunud..eks ma siis tegin end hullumaja külastajaks, et vähegi terve mõistus säilitada, kohates "huvitavaid" inimesi..mnjah;)))
 
panther 28. september 2009, kl 22.46
Kui luuleteema, siis võib siia homseks mihklipäevaks ka midagi panna.:) Sõbrad ärgem unustagem, igal oinal oma mihklipäev...



Oina mihklipäev

Kakskend üheksa september
tuleb meile mihkliga
vara hommikul siis läheb
oinas sõitma tsikliga

sest ta eile kuulis kuidas
lõgistati trikliga
luges lehte mihklipäevast
rääkiva artikliga

kabuhirmus oinas kimab
kaugele meist tsikliga
õhtul otsime veel teda
kõikjalt välgumihkliga

ja kui käes on mihklipäeva
järgse päeva hommiktund
oinas tagasi on magab
tsikli kõrval õiglast und.


Contra
 
Anita 28. september 2009, kl 22.52
tea, kas tsiklimehed nüüd kõik oinad..või mõni tsiklinaine, kes alles lube teeb..;)))

Contra on lahe, alati!;)
 
Anita 28. september 2009, kl 22.55
panther, millise sõiduriistaga sina kimad..ega ometi tsiklia..?;b mul kunagi oli unistus /enne oma auto saamis loomulikult/ tsikliga kihutada, aga kuna ma ounapea, siis see mulle ei sibi..see rohkem plontufde ja värvitud mustpeade rida..küll on naised, ah!;)))

või su mihklipäev oli alatooniga..tea, millal ka sinu mihkel koju jõuab, sind suudlustega üle külvab..;b
 
Anita 28. september 2009, kl 22.57
üldiselt on tsiklimehed üsna pandavad..neil nagu see mõistus nii paigas, et ükski naine seda enam ei nihuta..no ikka päris tõelised mehed..aga kui naine..ma ei tea, ma ütleks ta kohta juba mees...õlleuimas ja omadega sees..;b;)))


irw
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!