Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
luulet..
 
Rex 27. september 2009, kl 19.29
kas mäletate vanasti tuli telekast selline saade: kuulus ja kummaline? seal oli hulk inimesi, kes püüdsid küsimusi esitades ära arvata kellegi hobi või ametit. tegelikult nad teadsid kohe õiget vastust, aga pidid säilitama saate jaoks mängu ilu ja leidma õiged küsimused. mul on praegu selline tunne, et ka teie siin mängite samasugust mängu:DDD
 
Anita 27. september 2009, kl 19.30
Just siis, kui kaugeks jäänud armuneim,
kui külmast küürus keha ja ka vaim,
sa sumadanist püstol võta
ja pandimajja sellega siis tõtta.

Ja saadud raha eest siis grammofon sa osta,
pill pane mängima, et kukal kajaks vastu!
Ning tantsi, tantsi kas või ilma otsa, et
sääl saaksid oma grammofonil suudelda sa kätt.

Jah, kuulake nüüd Viiuldaja nõu:
kuis sihtida, kui rinnus kärgib kõu?
Te ärge laske pähe, vaid nii umbes õlga,
me elule nii röökides kui nuttes ei jää võlgu.

Ma liuakesel südame teil toon
Ja jätan maha kuskil tagahoovis.
Eh, sõbrad, püüdke mõista minu näost,
et süda lahkunud on minu rinnavaost,

mis avatult on lahti teie ees.
On kõikjal grammofonid minu sees,
on sõrmlaud siin, on õige pingul keel,
ja kõrist alla voolab vesi punane.

Joseph Brodsky

* vene luule on hea, mu meelest..
 
la femme 27. september 2009, kl 19.31
Noh,
mitmes foorumis korraga muidugi võib osaleda, aga üks neist peab ju meie oma ikkagi olema. Seda tahtsin öelda, et siin peab ta ka omainimene olema!
 
panther 27. september 2009, kl 19.33
Las lollidele (meile siin) jääb oma lõbu... edaspidigi asju ära arvata.:)
 
Rex 27. september 2009, kl 19.35
olen 50+ foorumis olnud ja käinud. kuid paremat seltskonda kui siin, pole leidnud.
 
luna 27. september 2009, kl 19.37
Ja mul on nina täitsa püsti juba paljast mõttest, et mind luuletajaks peeti. Sel külmal sügispäeval on nii hea end sellise sära käes soojendada!
 
la femme 27. september 2009, kl 19.38
Vist olid see sina, luna, kes galantse žestiga pantrinahkse kasuka mu õlgadele tahtis heita? Ja millest mina kui võõrast riietusesemest viisakalt ent otsustavalt keeldusin! :)
 
panther 27. september 2009, kl 19.39
La femme, ma ei saanud nüüd küll aru või õigemini ei mõista hetkel, millisest uhkuseteemast sa rääkisid? Maidu omast või? Ma ise pidasin küll silmas seda seika, millest rääkisin ka pressikas.:))
 
luna 27. september 2009, kl 19.43
La femme
Sa võisid ju viisakusest keelduda, kuid mina juba tean kui hea meel sul selle pakkumise üle oli!
 
la femme 27. september 2009, kl 19.45
Sellestsamast jah rääkisin, mida sa praegu nimetasid!

Ja lausa šokeerisin sind selle teise seigaga? Miks? Sellist asja saab ju alati ümber lükata!
 
panther 27. september 2009, kl 19.49
Mul on vist pikad juhtmed, aga Maidu teemas ma küll end puudutatuna ei tundnud.:) Igaühel on õigus oma arvamusele ning nägemus teatud asjadest. Seda ei saa keegi talt ära võtta. Igaüks käis välja oma arusaama, ma ei saa aru, millest üldse end puudutatuna tunda?
 
la femme 27. september 2009, kl 19.53
Maidu teemas ma sind ei puudutanud, panther, vaid selle keskealise härrasmehe käest küsisin midagi, millele ta ei vastanud. Arvasin, et sulle kui kõrvaltvaatajale tundus mu küsimus liiga otsekohene.
 
Anita 27. september 2009, kl 19.58
ega te siin tülli pööra..et kes kus ja mis..pole vaja..! olgu kõik kasvõi salapärane, peaasi, et jamasid sellest ei tekiks..;));b
 
la femme 27. september 2009, kl 20.00
Mite sinnapoolegi, Anita! Ei pööra tülli!:)
 
Anita 27. september 2009, kl 20.02
siis ok:)
siia muusikat suti..Rex, millal spets su arvuti helisema paneb?;b
http://www.youtube.com/watch?v=usvUNEFoIPA
 
Rex 27. september 2009, kl 20.09
Anita, loodan, et okt.alguses leiab mu jaoks aega.
 
luna 27. september 2009, kl 20.14
Rex, su kannatlikkus on imekspandav! Mina oleks juba ammu ise sorkima hakanud arvuti kallal. Ja võib olla mul polekski enam arvutit selleks ajaks kui spetsialist kohale suvatseb ilmuda!
 
Rex 27. september 2009, kl 20.16
kui piisavalt palju raha kulutatud arvutile, siis peab kannatust jätkuma. mul ei oleks võimalik jälle uut muretseda:)
 
luna 27. september 2009, kl 20.22
Ju sellepärast mu rahakotis ulubki kogu aeg tuul.
 
panther 27. september 2009, kl 20.23
Seda programmi, millega muusikat kuulata saab, ei peaks ju olema eriti raske installida. Mu meelest annab arvuti ise ju võimalused, millist internetist endale alla laadida.:) Aga ma ei tea muidugi, ehk on asi milleski muus...
 
Rex 27. september 2009, kl 20.25
mul tütar proovis ka ise midagi alla laadida, aga arvuti ütles "erreo" ja ei lase. ehk on mingi blokk peal.aga usun, et küll ma ükskord veel kuulan kõiki neid lugusid.
 
panther 27. september 2009, kl 20.27
Oktoober pole enam mägede taga. Järgmine nädal juba paistabki...
 
Rex 27. september 2009, kl 20.28
error, ütles ikka, mitte erreo:)
 
Anita 27. september 2009, kl 20.43
Rex, võiks ju sulle miskit soovitada, aga pole su arvutit näinud, ega ka tea, mis ja kus.. nii et siis oktoobrini, ja anna teada kui juba kuulata saad!
 
mari 27. september 2009, kl 20.48
mul on sama jama, aga mulle pandi uus programm arvutisse, nüüd ma hakkan ise katsetama, kas saan muusikalinke kuidagi avama...siiamaani on vaikus
 
mari 27. september 2009, kl 20.49
Rex, kui sul õnnestub, siis ehk jagad mulle ka veidi tarkust
 
Rex 27. september 2009, kl 20.52
loomulikult, mari. mul on lap-top.
 
mari 27. september 2009, kl 20.54
mul ka lap-top
 
Rex 27. september 2009, kl 20.56
kui spetsialist ükskord tuleb, siis püüan olla ninapidi juures või vähemalt võimalikult lähedal.
 
mari 27. september 2009, kl 21.01
mul on poeg IT-spetsialist, aga ta üsna hõivatud ja mul endal pole aega ka tema juurde minna praegu, tahaksin ise hakkama saada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!