Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Vagla-Marge kohtuotsus õige?
 
ekm 25. mai 2011, kl 22.48
oopium.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana enne, kui tema kohta on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ega ma arvan ka, et ei ole vaja emotsioonidega antud juhust hinnata.
 
Keegi 25. mai 2011, kl 23.05
Seda ma ju rääkisingi, et hoiupaigas pannakse liiga palju magama. Sealt need tonnid tulevadki ju.
Sinu viga on see, et sa üldistad. Ei ole kõik varjupaigad või hoiukodud eestis sellised.
 
oopium. 25. mai 2011, kl 23.16
Eesti kohtusüsteemist on mul oma arvamus. hea, et ma omal ajal seda tööd tegema ei hakanud. oi kui palju on neid, kes lihtmenetlusega s.itta oma kaela võtavad ja tegelik ... laseb ringi... peaasi, et saaks uued punktid kaante vahele..., see selleks...!!!

lõpetuseks,
ekm, sa võid ju selle kohtu taha pageda...ja penist võib ka sul ükskõik olla,
a, sa unustad ühe asja, ta sõitis minu arust puhkama, mitte maavärina ohvreid abistama!
 
ekm 25. mai 2011, kl 23.17
Keegi

ega need tonnid ainult magama panemise arvelt ei tule.
kehvade hoiutingimuste tagajärjel saab nii mõnigi loom hukka.

ja seda, et kõik varjupaigad või hoiukodud oleks hullus olukorras, ma küll ei väida.
tähelepanu olen juhtinud neile juhtumitele, mida meie kõikvõimas ja kõiketeadev meedia kajastab.
 
ekm 25. mai 2011, kl 23.24
oopium.

vaata, kui sul on ketikoer ja sa käid tööl, siis jääb ju ka loom mingiks ajaks järelvalveta.
kes teab, mis see aeg kõik juhtuda võib.
koer keerutab keti kinni, teeb endale viga.
või siis tõmbab keti puruks, teeb naabrikoerale või siis lapsele viga.

või on sul arvamus, et sellised asjad on välistatud.

mis puutub puhkusesse, siis ma puhkan ka teinekord ainult päevakese, mitte rohkem.
 
Keegi 25. mai 2011, kl 23.27
Tõsi aga paljudes varjupaiakdes ja hoiukodudes sa ise isiklikult kohal oled käinud?
 
ekm 25. mai 2011, kl 23.31
Keegi

ühes...
karm vaatepilt oli. edaspidisteks käikudeks võttis isu ära.
 
oeh 25. mai 2011, kl 23.45
Koer ei saa ketti kinni keerutada, sest talle tagatakse vastavad tingimuse. On veel võimalus, mitte võtta endale koera kui pole võimalik tagada turvalisust. See on vastutus tunne mis peaks igal täiskasvanud täiemõistuse juures oleval inimesel olema.
 
keegi 25. mai 2011, kl 23.51
Novot aga ühe järgi ei saa veel otsustada. Ega inimesed, kes varjupaikades töötavad või on vabatahtlikud on ka erinevad. Nende hulgas on ka väga tublisid inimesi ja ma usun, et neid solvab see kui sa siin halvustad loomadega tegelejaid.
 
ekm 25. mai 2011, kl 23.55
oeh

vaata, koer on sinust niipalju targem, et isegi siis, kui sa arvad, et tagasid vastavad tingimused....,
oskab tema ikka ennast kinni keerutada.
ja küll on selle lahti harutamisega pärast tegu.
tegu inimmõistusel, mis siis koerast rääkida.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
On veel võimalus, mitte võtta endale koera kui pole võimalik tagada turvalisust.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

ma arvan, et siis ei peaks inimene üldse loomi pidama
sest garanteeritud turvalisust ei saa keegi lubada.
 
ekm 25. mai 2011, kl 23.58
keegi

ma kajastan ainult neid juhuseid, mida meedia kajastab.
ülejäänutel, kes tõesti oma tööga hakkama saavad ei peaks teiste tegematta jätmiste pärast piinlik olema.
 
baabajagaa 26. mai 2011, kl 00.22
kas baptistidel on lubatud valetada?

Üsna nadi mulje on jäänud tänu sellele arumäe juhtumile tervest sellest kirikust ausalt öeldes.
Ja mitte ainult minu - kui samuti kristlase - silmis. Paljud - väga paljud - imestavad, miks arumäe kogudus kui tema teine pere ei ole antud juhtumi kohta kommentaari andnud. Tean ka seda, et nii mõnigi liige ei ole sellise poliitikaga rahul ning et üldiselt valitseb seal suur rahulolematus sellisesse häbiväärsesse sundolukorda panemise eest.

sa ekm mõtle sellele, kas jumalale ikka meeldib, et sa siin kirjutad? Mina pakuks, et ei. Mõtle, äkki lähedki õkva põrgusse (kaudse) valevandumise ja keerutamise eest? Kaudse seetõttu, sest sa ei ole julgenud suures jumalakartuses kordagi otse väita, nagu oleks see naine kindlalt süütu. Keerutad ja tahad kaval olla. Aga noh, eks jumal teab paremini ja näeb paremini su tagamaid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati baabajagaa 26.05.2011 00.24.
 
ekm 26. mai 2011, kl 00.28
baabajagaa

sarvilisele, kes põrgut ei karda pole vist mõtet jumalajuttu ajada.
 
ekm 26. mai 2011, kl 00.36
baabajagaa

ja üldse, mis sa seda seda põrgut kardad?

isegi see va saadanas ütleb, et...
"Tapa loomi vaid söögiks või enesekaitseks!"
 
oopium. 26. mai 2011, kl 07.35
ekm, oled ainult väga julmade ja lohakate koeraomanikega kokku puutunud, sinu silmaring on sellel alal küll väga kitsas. minu silmad pole näinud, et ketikoer oleks keti kuhugi kinni keerutanud, aga ...
...aga sa küll keerutasid praegu ennast siin kinni :D
nüüd võid edasi pudrutada oma mõttetut möla....
sinu arust antagu aga vagla-moorile koer sinna ketti tagasi ja kõik on rõõsa ja rahul, sest kohtunik EI leidnud ju süüd ja jummal ka avitas!

ekm, järgmine jutt pole enam sulle ;) ma lasen siin nii, omaette.
pean tunnistama, et mina oma koera ei panek iialgi ketti- kahekordsesse orjusesse, tänapäeval on nii palju teisi võimalusi kuidas koera pidada, selleks ei pea üüratult rikas olema!
 
oopium. (sattus hoogu) 26. mai 2011, kl 08.24
ja jälle teemast täiesti välja!

...koeral koera koht. minu kodus koer, minu voodis EI maga ja diivanile ka EI roni. ühte asja ka ei poolda, seda teist äärmust, kui mõningatel on jäänud lapsepõlves mängud mängimata ja see elatakse koerte peal välja... mõistan, et mõningad koeratõud vajavad riideid, aga teha täielik tsirkus...teha seda show eesmärgil ja poosetamise pärast, mitte vajadusel. teatud asjad lähevad ikka loomade puhul täiest liiale!
 
ekm 26. mai 2011, kl 11.14
oopium.

pigem räägid sina kitsa silmaringiga.
paljud ketikoerad on ainult päevasel ajal ketis.
ja sedagi põhjusel, et omanik on sunnitud looma järelvalveta jätma.
minuarust...palju humaansem, kui loom jätta kuskil korteris oma hädasid kannatama.

või, et koer jookseb vabalt ringi ja ohustab inimesi ja naaberkoeri?
ma saan aru, et loomale see meeldiks, aga...
võimalusi on veel:

panna loom puuri...

minuarust võrdub selline...või on veel hullem kui looma korteris piinamine.

ehitada loomale aedik...

tõesti üks parimaid võimalusi, aga see...peab olema üks suur kindlus, et loom ennast kuskilt välja ei kaevaks või üle aediku ei hüppaks.
a kuna meil üldiselt inimesed siin riigis üsna vaesed, siis teadagi, et selline loomapidamise viis on väheste lõbu.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 11.36
üks asi on jäänud küll silma (jutt kisub ikka muule), kui inimene tunneb, et ta ei saa loomapidamisega hakkama ja otsib loomale uut kodu (see on ju parem, kui et loom ja inimene peaks kannatama), saab ta kaela kohutava sõimulaviini!
tegelikult jäävad kõik need inimesed karistuseta, kes oma 'lemmikud' sügisel saatuse hooleks jätavad, kui suvitamine läbi saab ja tundub, et neid pole vähe!

..., aga antud teemas olev koer ei keerutanud oma ketti korraks kinni, vaid teda sõid elusalt juba vaglad, eksole!
 
ekm 26. mai 2011, kl 12.04
oopium.

see sulle jõuab kohale, et momendist, mil sa oled looma endale soetanud,
hakkad sa tegelikult looma piinama.
see, et loom peab elama sinu tahtmiste järgi, ei ole ju normaalne?

kui sa korraks kümme sõlme teed, siis ega need ka ise lahti tule.

...ja kui sul nende vaklade kohta küsimusi on, siis vali üks suvine soe ilm ja hakka katsetama, kui kiiresti vaglad tekivad.
ära ainult seda unusta, et vaglad järavad ainult surnud kudesid.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 12.26
:D, mida sa nüüd selgeks üritad teha!? :D
 
ekm 26. mai 2011, kl 12.28
üks asi on ka natuke mõtlema pannud,

kuskil jäi silma, et varjupaiga pikaajalisel elanikul kutsikad sündisid.
ja tekkisid küsimused:

kas varjupaikades on emased ja isased koerad üksteisega kokku pandud või...
------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.rekkurescue.com/
TIEDOKSI
17.4.2011

Olemme huomanneet, että joku lisäilee Rekku Rescue ry:n kautta kotia etsiviä eläimiä mm. Keltaiseen Pörssiin. Yhdistyksellä ei ole tämän ilmoittelun kanssa mitään tekemistä ja toivommekin, että jatkossa näin ei enää toimittaisi.

Etsimme kodittomille eläimille koteja ainoastaan omien internetsivujemme kautta, emmekä halua ilmoituksia muille sivustoille. Ilmoitukset antavat harhaanjohtavaa tietoa eläimistä ja niiden sijoittamisesta.

Mikäli ilmoittelu jatkuu, teemme asiasta tutkintapyynnön. Nykyisistä ilmoituksista olemme ottaneet yhteyttä Keltaiseen pörssiin ja pyytäneet ilmoituksia poistettaviksi.

Jos törmäät vastaavanlaisilla internetsivustoilla yhdistyksen eläinten myynti-ilmoituksiin, ilmoitathan siitä hallitus@rekkurescue.com
 
muig 26. mai 2011, kl 12.32
Maril olid tellitud koera nahka puhastama vaglad, et nad surnud naha osakestest koera vabastaksid, uus meetod naha kosmeetiliseks hooldamiseks!irw
 
ekm 26. mai 2011, kl 12.35
muig

kui naljaga, siis...
http://www.tarbija24.ee/?id=96922
 
mölakas 26. mai 2011, kl 12.46
munast vaglani 12-24h harva 8 h
vaglast nukuni 3-4 päeva
koeral leiti vaklu eri arengu staadiumis ehk siis munejaid oli rohkem kui üks ja eri aegadel
suuremad vaglad millega oleks saanud juba kalale minna vähemalt 2 päeva vanad
pere lahkus kodunt pühapäeval olles veel väidetavalt jootnud ja toitnud koera
esmapäeval tundsid naabrid haisu ja läksid asja uurima, leides eest kokkuvajununud näginud ja vaklades koera
kui hais esmaspäeval juba naabreid häirima hakkas siis oleks peremees pühapäeval koera toites seda ka tundma pidanud
 
oopium. 26. mai 2011, kl 12.48
tuleb ekm ja seletab selle meile lingitades kenasti lahti!;)
 
oopium. 26. mai 2011, kl 12.49
...ainult, et lingid tulevad kõigest muust, mitte teemas olevast koerast! :(
 
ekm 26. mai 2011, kl 12.56
oopium.

http://www.ohtuleht.ee/425472
"Ei möödu päeva, kui ma ei mõtle selle peale. Ma ei saa seda nimetada enda süüks, kuid mul on tohutult kahju, et mind ei olnud sel hetkel Claudia kõrval," rääkis Arumäe kohtus. Nende sõnade juures jooksis tema umbes kaheaastane tütar kohtuistungit jälgima tulnud isa juurest tunnistajapuldi juurde ja Arumäe võttis tütre sülle. "Läksin kodust koos perega ära pühapäeva pärastlõunal. Minu abikaasa pani Claudiale süüa-juua ja vaatas, et kutsikatega oleks kõik korras. Vahetult enne ärasõitu pani ta Claudia ketti. Siis oli Claudia rõõmus ja hea tervise juures. Meie äraolekul pidi Claudia eest hoolitsema sõbranna. Sel hetkel ma ei saanud ette näha, et olukord võib nii muutuda. Oleksin ma kas või päeva hiljem ära läinud, ei oleks saanud sellist asja juhtuda. See kurb sündmus, kus Claudia põhimõtteliselt kokku kukkus, leidis aset esmaspäeval. Mina jõudsin tagasi kolmapäeval. Siis ei olnud enam koera ja ei olnud jäetud ka ühtegi teadet selle kohta, mis on juhtunud,"
 
mölakas to:ekm 26. mai 2011, kl 13.05
>Sel hetkel ma ei saanud ette näha, et olukord võib nii muutuda. Oleksin ma kas või päeva hiljem ära läinud, ei oleks saanud sellist asja juhtuda.
ilus vale mida on faktidele vaadates raske uskuda
 
ekm 26. mai 2011, kl 13.07
"Loomakaitse tegutseb meie riigis väga agaralt, kuid lastekaitset ma ei ole märganud. Koer on inimesest kõrgemale tõstetud. Olen saanud ähvarduskirju. Palun mõelda sellele, mis mina ja minu pere praegu tunneb,"


kas see on ilusam tõde?
 
oopium. 26. mai 2011, kl 13.07
http://www.ohtuleht.ee/425472
"Pealtnäha pisaratega võideldes. Kuid süüd tunneb naine mitte oma koduhoovist poolsurnuna leitud saksa lambakoera Claudia ebainimlikus kohtlemises, vaid oma laste ees."

ja loomulikult sinu arust valetab loomaarst, eksole!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!