Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Vagla-Marge kohtuotsus õige?
 
. 26. mai 2011, kl 19.06
Äkki lõpetaks selle lolluse? Las ekm ütleb oma viimase sõna ja rahu temaga. Ega ta muidu vait ei jäägi, kui kõige viimasena kommenteerida ei saa:) Vaevalt, et ta iseendale vastama hakkab...
 
ekm- 26. mai 2011, kl 19.09
ekmile

ainuke süüdistus, mis ma neile esitan on...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana enne, kui tema kohta on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anja-Nanja


arvad, et seadused sinujaoks ei kehti?
 
see tekst 26. mai 2011, kl 19.10
http://www.parnupostimees.ee/?id=295339

"Omanik viga ei tunnista

Lilette omanikud on Indrek ja Marge Arumäe ning Piiroja sõnul on tal nende Turu tänava koju varemgi asja olnud. Kolm aastat tagasi, kui Piiroja loomade varjupaigas tööd alustas, külastas ta perekonda, sest koera kuudipiirkond oli liialt mudane ja juba siis jäi tähelepanelikele naabritele omanike ükskõiksus silma."
 
ekmile 26. mai 2011, kl 19.11
Mis sa siis ütlesid, et sina ei süüdista kedagi kui tegelikult ikkagi süüdistad, mis siis, et ühes asjas.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.12
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.47.
 
;c 26. mai 2011, kl 19.13
"Omanik viga ei tunnista

Lilette omanikud on Indrek ja Marge Arumäe ning Piiroja sõnul on tal nende Turu tänava koju varemgi asja olnud. Kolm aastat tagasi, kui Piiroja loomade varjupaigas tööd alustas, külastas ta perekonda, sest koera kuudipiirkond oli liialt mudane ja juba siis jäi tähelepanelikele naabritele omanike ükskõiksus silma."


Just, vaglakas valetab nii, et vähe pole. Ka kohtus. Ainuke kes teda suub on ekm ja ehk mõni ekmi sugune veel.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.47.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 19.17
see tekst

ega see ajakirjandus....
umbes kolm aastat tagasi toda süüdistavat isikut ka paremini ei kajastanud.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 19.21
ma varasemaid teemasid siin pole lugenud ja jäin kusagilt lugema, et järsku on ekm-il midagi sellist öelda, mille peale ise ei tule. ma ei teadnud jah, et ta kommis ka seal teemas: "marge arumäe - koletis!", ma seal lugeda ei viitsi. ühest küljest jah, seadus kaitseb, et kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana... plinn plinn plinn...
aga avalik arvamus ja arutelu on vajalik, kui seadused meil on nii nagu on.
provotseerida ka ennast ei tasu lasta, mõni paistab seda lausa nautivat!
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.24
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 11.03.2016 11.27.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.26
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.46.
 
keegi 26. mai 2011, kl 19.26
Anja-Nanja, rahune nüüd maha! Seda veel vaja on, et sa ähvardad, uus kohtuasi tuleb!
 
ekm- 26. mai 2011, kl 19.28
http://www.terviseleht.ee/200118/18_massimeedia...
On leidnud kinnitust, et vägivaldse käitumise kutsub ennekõike esile varasem kokkupuude vägivallaga. Meedia on agressiivse käitumise ja vägivalla õhutaja. Üle 1000 teadusuuringu ja ülevaate jõuavad järeldusele sellise riski olemasolu kohta. Epidemioloogide arvates on muude vägivallaga seotud riskitegurite seas (vaesus, rassiline diskrimmeerimine, narkomaania, töötus, perekonna lagunemine) meedia kaudu saadud vägivallakogemus 10 000 igal aastal toime pandud tapmise puhul pooltel juhtudel arvestatavaks teguriks.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

jutt küll lastest, aga mine tea...
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.46.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 19.33
Anja-Nanja

ma tean põhjust, miks mina seda kohatu postituse nuppu ei vajuta.
sealjuures oleks huvitav teada, kui tihti sinu postituste juures toda Kohatu postitus! nuppu kasutatakse.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.37
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.45.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 19.45
Anja-Nanja, see pole enam vaidlemine ja arutlemine, see on tegelikult ka ähvardamine ja seda teha ei tohi. tal on õigus vastupidisele arvamusele, kahjuks!
mis juhtus 'pronksiööl', ei olnud kena vaatepilt. mina leian ikkagi, et seaduses on midagi väga mäda ja see vajab muutmist!
 
oopium. 26. mai 2011, kl 19.48
ja ma leian, et inimesed on ära teeninud korraliku selgituse sellise kohtulahendi pärast, seleta siis lastele seda!
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.48
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.44.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 19.52
Anja-Nanja, aaa selline leebe näpuga vibutamine, hallo huligaan! ;)

tegelikult on asi naljast kaugel, ilmselt teeb paljudele veel see viha, et tegemist on väliselt ülikorralike inimestega. inimesed ei oota, et ka väliselt 'õitsvate' seas, leidub essuseid hingi.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 19.55
oopium.

pronksiööl oli kari narkomaane ja vargaid, kes kasutasid väga hea võimaluse enda kasuks ära.
olid täitsa normaalsed inimesed, kes tulid lihtsalt meelt avaldama, ja korrarikkumistega kaasa ei läinud.
ja jällegi oli meedia see, kes püüdis näidata, et kõik see mass tegeles röövimisega.
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 19.57
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.43.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 20.03
loomapiinajatega on selge...
aga paluks põhjendust,
"miks sallimatus kristlaste ja pedagoogide vastu?"
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 20.04
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.42.
 
- 26. mai 2011, kl 20.07
Kuule "ekm" -
Ma pole küll selle teema kõikide kommidega kursis, aga eelmises (kustutatud) analoogses teemas ei lasknud sa kuidagi kaksipidi arvata, mis mulje endast jätad. Praegu kaldun juba arvama - seesama öigeksmöistev kohtuniku-mutt.

Kindlasti arvas sa ka, et Ida-Viru Mowglid olid samuti ise oma hädades süüdi. Kuidas ja keda sa ikka süüdistad, kui lastel oli peavari (roisuhaisuline pime üürikas), hoidjad ja kasvatajad (koerad) ja toit (ema okse). Milles probleem? Naabrid ja lastekaitsjad, va rumalad, ei saanud "mugavatest" tingimustest aru ja tegid sääsest elevandi.

Sama selle koeraga. Ja tema omanikuga. Kuniks sinusuguseid vankri tagasitirijaid leidub, ei muutugi üheski seaduses midagi, sest kivinenud arusaamisega süsteemid leiavad, et aga näe, kui selle koha pealt vaadata, siis pole jah häda midagi..

Claudia-saagas ei leitud pahatahtliku soovi loomaga nii käituda. Aga ometi käituti. Kas siis heast meelest või mida? Sel juhul on see proua ju püstihull! Ja koolid, kus ta töötas tuleks vastutusele võtta, et sellise tööle võtsid.

Sinu kaitsekõnest ja püüust midagi tõestada jääb vägisi mulje, et sa vaidled vaidlemise pärast ja paraku kurjategija kasuks/ poolehoiuks. Jah, ma tuginen meedia "faktidele", ma nägin telekast (õigemini arvutist) omaenda silmaga selle looma seisukorda, kuulsin selle poolemeelse õe õigustusi ja poetasin pisarakese, kui surnud kutsikaid näidati. Ma ei näinud topelt ega olnud deliiriumis, ma nägin FAKTE. Mis "tegelikkuse" moondamise juttu sa räägid? Siililegi selge, et selline olukord ei tekkinud üleöö. Õun ei mädane ka ühe ööpäevaga ära.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 20.18
-

kui inimene tunnistatakse kohtu poolt süüdi, siis on ta süüdi ka minu silmis.
siiamaani ei ole kohus leidnud, et tegemist tahtliku piinamisega, nii nagu seda juhust püütakse näidata.
nii eelmises, kui siin teemas oli näiteid, mille põhjal kannaks nii mõnigi inimene karistust, kui karistajaks oleks meedia või mõni isehakanud kohtunik.
õnneks on meil siiski riik, kus kohtunikud ei lase ennast mõjutada ja teevad tööd seadustele lähtudes.
ei ole sina, ei ole mina mõne seadusega nõus, aga parem nii.
igasugu ajakirjanike ebaeetiline ja emotsioonides oleva grupi seadused oleks palju hullemad. hullemad seepärast, et igaüks hakkaks omi huve ära kasutama.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 20.24
-

mis puutub surnud kutsikaid, siis minule arvuti näitab, et üks kutsikatest pandi varjupaigas magama, kuna koeraema ei olnud kutsikat suuteline toitma.

ei tea, kas kunstlik toitmine oleks lootusetu olnud?
 
Anja-Nanja 26. mai 2011, kl 20.28
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 11.41.
 
oopium. 26. mai 2011, kl 20.29
õnneks on edasikaebamise võimalus, aga tihti on need nii kulukad, nii aega nõudvad, nii närvesöövad ja võivad kuhugi kammitsasse toppama jääda. abiks on ka see hea-paha meedia, mis lükkab midagi liiast, aga midagi ka väga vajalikku.
 
ekm- 26. mai 2011, kl 20.34
Anja-Nanja

kordan sulle siis veel...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"kui inimene tunnistatakse kohtu poolt süüdi, siis on ta süüdi ka minu silmis."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...et sa ei võtaks minu arvamust hõiskamisena


ja püüa siis enda sõnade järgi käituda.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Oled kodanik, vastuta, mitte ära õigusta rumalust ja ebaõiglust
--------------------------------------------------------------------------------------------



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ekm- 26.05.2011 20.42.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!