Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
Kadi 06. november 2013, kl 13.56
Nüüd tuleb hoopis välja, et tegelikult sõbranna hoolis sinust ja tahtis, et sa halvast või ebameeldivast mehest loobuksid ... ehk nägi tema meest kainema pilguga kui sina armununa. Aga sina undasid jätkuvalt sel teemal, kaitstes meest ja ei kuulanud teda, vihastades sõbranna välja, ja nii võis ta hakata sind põlgama. Aga nagu sulle on siin juba kordi soovitatud - unusta see minevik juba ära!
 
P to jeerum 06. november 2013, kl 13.58
Olen küsinud niimoodi, et miks minuga siis suhtles, kui ma nii nõme olin või kui mul suhe oli.
Vastas, ta ei ole iial minuga suhelda tahtnudki ja kui mul suhe oli, tuli mu poole, sest mina tahtsin, TEMA EI TAHTNUDKI.
Appi, ta tuli ju omal algatusel ja selleks, et mind lahku ajada.

Ahastus tuli peale, see oli ikka nii räige vale. Sest ta ei ole iial midagi teinud, mida ta ei tahtnud.
Kui ta ei oleks tatnud tulla, siis ta ei oleks tulnudki.

Kui küsisin, miks mulle sellist soga räägib, kas peab mind päris lolliks ?
Jälle vastus, miks arvan, et KÕIK INIMESED mind lolliks peavad.
Appi, jutt oli ainult temast, mitte teistest.

Mingit vastust temalt ei tule, ainult hämamine ja vassimine.

Aga ma päriselt ei mõista, kust oli temas nii palju viha mu vastu ? Ma ei olnud talle midagi kurja teinud. Täiesti tühjalt kohalt oli selline viha.
 
P 06. november 2013, kl 14.02
Kadi
"Sõbrannale" väga see mees meeldis.
Ma ise ka siiani ei suuda uskuda, et nii väärst mees mind tahtis. Naistele läks ta väga hästi peale.

Aga kui mõni viimane parm või asotsiaal oleks olnud, oleks ta lausa peale käinud, et abielluge.
Kunagi käis peale, et ühe paksu joodikuga abielluksin, kes mulle üldse ei meeldinud ja kellega ei olnud mitte millestki rääkida.
 
Kadi 06. november 2013, kl 14.10
""Sõbrannale" väga see mees meeldis.
Ma ise ka siiani ei suuda uskuda, et nii väärst mees mind tahtis. Naistele läks ta väga hästi peale."

..................................................

Läks naistele hästi peale - seal ongi point - mees oli elumees ja sõbranna soovis, et sa temast loobuksid, kui sa ei taha edaspidi õnnetuks saada ja lapsega üksinda jääda ... tuleta meelde, et ta nimetas meest ka vaimuhaigeks!!
 
loll lugeja 06. november 2013, kl 14.30
miks peab koguaeg seda sõbranna värki lahkama ikka niipidi ja naapidi ja teemaalgataja nopibki kommentaaridest ainult need, mis tiirutavad sõbranna ümber. head nõuanded ta lihtsalt ignoreerib.
kas teile, head lugejad ja nõuandjad, ei tule juba pähe, et teid lollitatakse? mitu lehekülge seda ühtejasama jama teile veel vaja on, et sellele arusaamisele jõuda?
 
P to Kadi 06. november 2013, kl 14.30
Just nimelt ei olnud elumees.

Ja ma ei mõistnud üldse, miks ta üldse vedu ei võta, kuigi naised talle ennast peale pressisid. Selline väga haruldane inimene oli.

" Sõbranna" vahepeal kaotas lausa enesevalitsuse. Õiendas, et miks ta sinuga on, kas teisi naisi ei olegi.

Kuna mees oli noorem, siis "sõbranna" ka ütles, et tema ei rikuks noore mehe elu ära.
Mis on aga vale, sest kui me lahku läksime, siis "sõbranna" hakkas kohe noori mehi taga ajama, tegi lausa 12a(!) nooremale abieluettepaneku.

Aga mulle peale käia, et abiellu alkohoolikuga, kes oli füüsiliselt ebameeldiv -- nii öelda oli ikka tase.
Kusjuures ütles veel, et abiellu ruttu PRIMITIIVSE JOODIKUGA, muidu sa ei saagi kedagi - vot selle lausega näitas "sõbranna", kui põlglik suhtumine tal minusse oli.
 
P to Kadi veel 06. november 2013, kl 14.33
Unustasin. Vaimuhaigeks nimetas ta sellepärast, et muud ARGUMENDID PUUDUSID, tal lihtsalt ei olnud midagi muud öelda.

Ta ei saanud öelda, et mees kole, joodik või käib naistes või rumal, sest seda kõike ta ei olnud. Oleksin kohe öelnud, et naistes ta ei käi ja ei joo.
Aga vaimuhaigus selline umbmäärane mõiste, sellega hea spekuleerida. Igaühe kohta võib öelda vaimuhaige.
 
absurditeater 06. november 2013, kl 14.34
ma veel imestasin, et kellele neid türgi seepe vaja on, et kes neid küll vaatab.

seda teemat lugedes saad aru küll, kellele neid vaja on. teiega manipuleeritakse ja te sellest aru ei saa, lähete liimile. teemaalgataja jutt pole ju muutunud, on täpselt sama, mis 1-sel leheküljel.
 
Kadi to absurditeater 06. november 2013, kl 14.44
"Türgi seepe" vaja ei ole ja neid ka ei vaata, ära muretse ... aga oleme siin kõik nõu ja jõuga püüdnud seda õnnetukest aidata ...
 
kummipea 06. november 2013, kl 14.45
Mulle sõbranna ütles, et pista pea ahju ja ma pistsin ka. Miks tal oli vaja seda öelda? Pärast veel irvitas ja mõnitas.
 
P 06. november 2013, kl 14.48
absurditeater
Sest mind väga häirib, et lasin ühel naisel ennast lolliks teha, kes mind peale mu elu rikkumist tundagi ei taha.
Ma ei suuda sellest üle olla.
 
absurditeater 06. november 2013, kl 15.02
P
ega sa teise inimese aju sisse ronida niikuinii ei saa, sellepärast pole ka mingit mõtet aaastakümneid üritada sõbranna ajusid lahata.
minu arust oled sina ise üks huvitav juhtum, kuid mis see annab mulle, kui ma su diagnoosi teada saan. kuidas see minu elu nagu paremaks teha saab? sama sinul su sõbrannaga. mida see annab sulle see sõbranna elu lahkamine. see sinu elu pole mitte kuidagi paremaks teinud. ikka istud ja kiunud siin päevast päeva. sa keskendu oma elule, sul on see piisavalt vilets ja vajab nagu muutmist. sõbrannal on erinevalt sinust kõik korras, mis teda ikka lahata.

kuid seda on sulle juba öeldud küll ja küll, see sind ei huvita. kindlasti on öelnud sulle seda ka psühhiaater ja psühholoog.
vbl ei allu sa ravile või ei võta rohtu või oled muudmoodi peast leo ja kõik on sulle käega löönud.
praegu on mul kahju nendest, kes sinu peale siin oma aega raiskavad.
 
P 06. november 2013, kl 15.10
absurditeater
Tal on kõik korras jah, sest leidis lõpuks mehe, sai perekonna ja kindluse mõttes võttis koos mehega KOHE pangalaenu, et mees jalga ei saaks lasta.

Aga mind huvitab, miks tal minu elu vaja ära rikkuda oli ? Milleks talle see nii vajalik oli, et mul normaalset pereelu olla ei tohi ?????

See huvitab, MIKS ta seda tegi ? Miks teda sel ajal nii häiris, et mul ilus suhe oli ?

Ta ju minuga suheldes keskendus ainult minu elu rikkumisele. Miks ?????????????
 
hii 06. november 2013, kl 15.19
Sain absurditearilt uue killu: peast leo :) minu meelst väga hea ikka.
 
absurditeater 06. november 2013, kl 15.21
istu ja kuluta kogu oma ülejäänud elu selle peale mõeldes, ega seda välja niikuinii ei mõtle. kuid see on sinu elu ja sul on õigus see ära raisata.
jäta teised inimesed rahule!
kõik, side lõpp!
muidu keerad sina teiste elu oma vingumisega tuksi, vähemalt osa sellest.
 
miks miks miks 06. november 2013, kl 15.22
sest sa oled nii loll, et see on lihtsalt valus kohe. sest sa ise lasid seda kõike teha. kui see üldse tõsi on. ole P hea ja loe siin päris mitmete inimeste soovitusi. väga pikalt on siin eelmisel lehel üks inimene kogu asja ära lahanud, kas tõesti ei piisa??? igalühel meist on olnud mida iganes, aga inimesed lähevad oma eluga edasi.
 
P 06. november 2013, kl 15.27
Mehele minnes muutus "sõbranna" nii enesekindlaks, et leidis endale uue sõbranna, kes hakkas mind telefonis mõnitama, kuigi ta mind ei olnud näinudki.

Eks "sõbranna" oli talle öelnud, et ma olen mingi hale lollike.
Ainult kuidas uus sõbranna ei imestanud, miks siis nii arukas ja tark naine sellise totakaga suhtles nii kaua, mis ta siis ise parem on. Või "sõbranna" valetas, et ei olegi minuga õieti suhelnud.

Igatahes on ta osav manipuleerija ja valetaja, üldse ei imesta, kui tema valesid usutakse.
 
ju, Peee 06. november 2013, kl 15.27
ma arvan, et te seal selle sõbrannaga, kes tegelt oli su armuke, ikka olite just omavahelise nikerdamise pärast koos. seepärast sinu suhe mehega peeesse läkski.
tead, vahel on need omasooliste suhted vastikud tõesti, hullemad kui vastassooliste omad. ja tõega, mida sa siis tirisid seda korralikku meest mingisse omasooliste suhtele lisaks. õigesti tegid, et aborti tegid ja õigesti tegid, et mehe normaalse näitsiku juurde suunasid. vähemalt oled tubli olnud ja heateo teinud. küll jumal sulle tasub heategude eest, oota õiget aega.
 
teater ilma absurdita 06. november 2013, kl 15.32
Aga oled sa üldse mõelnud, miks kõik sinusse niimoodi suhtuvad? Ka Marokos olid ainult sina see, keda mõnitati isegi tänaval?! Kas mitte sina ise jälle oma halaga seda ei põhjustanud? Suhtlemispuuduses nagu sa alati oled ...
 
irw 06. november 2013, kl 15.33
Rahvas, me peame ikka veel pingutama, kuidagi ei õnnestu pakkuda P-le seda vastust, mis talle meeldiks :D
 
P 06. november 2013, kl 15.34
miks miks
Aga ei olnud üldse vajagi minuga suhelda, kui mind päris idioodiks pidas. Olnud siis üksinda ja käinud üksinda endale meest otsimas.

Vähemalt ei oleks saanud mu elu ära rikkuda.
Ega mina ei sundinud teda endaga koos käima.
Tavaliselt ta ise kutsus, lähme sinna ja sinna, kus lootis oma meest kohata.

Nagunii käisin üksindusest pubis üksinda istumas. Ma tundsin "sõbrannaga" suheldes ka üksildasena.
Sest kutsus mind ainult siis, kui tal vaja oli.
Suhte ajal küll muutus "suureks sõbrannaks" äkki.
 
P 06. november 2013, kl 15.38
teater
Teiste naistega ma ei ole suhelnudki, ei usu, et teist sellist nii pahatahtlikku on, kui see "sõbranna" oli.

Ei usu, et on veel olemas naisi, kes näevad nii palju vaeva kellegi elu rikkumisega ja siis panevad jalaga p-sse ja irvitavad. Tõsiselt usun, et ta on AINUKE selline.
 
teater ilma absurdita 06. november 2013, kl 15.43
Kuidas saab 45 aastane naine nii naiivne olla? Oled sa ikka kindel, et sa 20 aastane ei ole??
 
sul on õigus P 06. november 2013, kl 15.51
See sõbranna on KÕIGE õelam inimene MAAILMAS, absoluutselt ainulaadne. Lihtsalt ongi puhas kurjus ja kogu lugu. Sina aga oled väga hea ja ohverdav, ka täiesti UNIKAALNE. No lihtsalt juhtus nii, et valed inimesed said omavahel kokku.
Edasi?
 
ei saa aru 06. november 2013, kl 15.51
Maakleril on ühiselamutuba ja korter väga si..as kohas??? Kuidas see võimalik on? Pealegi teenivad maaklerid suht normaalselt ja ülalpeetavaid ka pole, seega ei saa nagu probleem rahas ka olla.
 
P 06. november 2013, kl 15.56
teater
Miks naiivne ? Mida silmas pead ?
Olen kindel, et "sõbranna" on üks haruldaselt õel eksemplar, ma tõesti ei usu, et teisi selliseid on.

Inimesed võivad olla õelad või kadedad, aga tema läks kõvasti üle piiri.
Samas ta ise ei tunnista midagi, pöörab kõik risti vastupidi, kusjuures naudib seda täiega.

Peamine mõnitamine algas 34a. Kuidas nii vana inimene käitub nagu 10a koolilaps ? Koolis ju kiusatakse nõrgemaid, aga üle 30 peaks sellest east väljas olema.
 
P-le 06. november 2013, kl 15.57
armas, P, on veel palju hullemaid naisi ja seepärast suhtlegi meestega, sest Loodus on ikka loonud naise mehe jaoks ja mehe naise jaoks. Teised emased on konkurendid kõik omavahel, sest nende töö on leida see õige isane enda kõrvale, kellega inimsugu jätkata.
Naised on kõik ussisugu ja omavahel veel eriti. Tehakse imenippe, et teist hävitada või eemale peletada. Meestega on hoopis teisiti.
Aga see veel, et küll Loodus teab, kellele ta lapse annab ja kellelt ta selle ära võtab, niiet inimesel polegi siin eriti kaasa rääkida.
Kui tunned, et oled vaimult piisavalt tugev ja terve, aga meest ei leia ja last ei saa ise enam, aga tahaksid ehk aidata neid paljusid õnnetuid väikesi inimolendeid, kes igatsevad tõelise armastuse järele iga päev, iga tund, iga minut, siis aita neid lapsi.
Usu, see tunne, mida vastu saad, teeb sind õnnelikuks ja täidab su elu mõttega.
Sulle on lihtsalt määratud tavalisest veidike erinevam elukäik, rõõmusta sellest, sest ilmselt oledki sa erilisem enamusest.
 
P 06. november 2013, kl 15.57
ei saa aru
Kirjuta täpsemalt, ma ei saanud küsimusest hästi aru.
 
P to P-le 06. november 2013, kl 16.02
Olen kaua mõelnud kuntsliku viljastamise peale, iga naine tahab ikka oma last.

Miks ta ei või tunnistada, et oli kade jah ? Nagunii ju minuga enam suhelda ei taha, midagi tal ju kaotada ei ole.
Aga ei, valetab ja vassib ja oma valedega teeb mulle väga haiget.
 
P to P-le 06. november 2013, kl 16.08
Olen juba vana, aga sisimas loodan, et äkki juhtub ime ja jään veel loomulikult rasedaks, muidugi mõistan, et tõenäosus peaaegu null.
Aga loodan ikkagi.

Pealegi olen pidevas deprssioonis ja masenduses.
Eelseisev üksildane elu hirmutab, aga ennast ära tapma ka ei hakka.

Huvitav, palju on kasvõi Eestis lastetuid naisi ja kui üksikuna ja tühjana nad end tunnevad.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.