Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
oh issand 08. november 2013, kl 16.42
Sa, P, oled ausõna haige. Ikka täiega. SEllist inimest polegi olemas, kellele pole elu jooksul midagi halvasti öeldud. Oled Sa näinud teisi siin kiunumas??? Loe need leheküljed kõik läbi, Sulle on korduvalt öeldud, et Sa oled nõdrameelne, idioot, sooda. See ei häiri? Lõpeta oma virin ära juba.
 
ang 08. november 2013, kl 17.08
Uskumatu, kui tark ja läbinägelik sa, P, oled. Sa tead, mida kõik teised naised sinust mõtlesid, mida kõik teised naised sõbrannast mõtlesid, ja nüüdki tead, mida kõik naised vastaks, kui sa teeks ettepaneku nendega sõbrustama hakata. Nad kõi k arvasid, et oled nõmedik ja arvasid, et sõbranna on nõmedik ja nüüd ütleks nad kõik sulle, et neil pole aega.

Inimestele tegelikult ei meeldi, kui neile kellegi teise mõtteid külge poogitakse ja sõnu suhu pannakse.

Mine astu mõnele naisele juurde ja ütle: "Kutsuks sind kohvile, aga sa arvad, et ma olen nõme ja sul pole min jaoks aega". Vaata, mis ta vastab. Sest kõigile siinsetele oled sa seda ju tegelikult juba öelnud. Pole vahet, mida inimesed sinust tegelikult mõtlesid, SINA TEAD PAREMINI.

Sa tead kõike kõige paremini.

KÕIGI keskealiste üksikute naiste elu on põrgu. Kes ütleb, et tal ei ole, valetab.
KÕIK naised tahavad lapsi. Kes ütleb, et ei taha, valetab.
KÕIK naised tahavad sõbrannasid ja "naise moodi lobiseda". kes ütleb, et ei taha, valetab.

Mine arsti juurde. Sinu depressioon on teistele inimestele kurnav.
 
ingel 08. november 2013, kl 17.18
arvasin,et mul vähe tuttavaid aga siit lugedes näen,et naised väga üksikud ja kurvad.Tehke ennast korda ja otsige endale keegi.Ka mina olen siit netist palju tuttavaid leidnud ja väljas käind.Peate ise aktiivsed olema.Edu......Ärge norutage üksi .
 
P 08. november 2013, kl 17.27
ang
Tarkusest olen ma väga kaugel, siis oleksin "sõbranna" käitumist ette näinud ja sellist absurdi ei oleks juhtunud.

Ei osanud unes ka sellist tulemust näha.
Kui oleksin tark olnud, oleksin õigel ajal suhtlemise ära lõpetanud ja ei oleks oma suhet hävitanud.

Just nimelt "sõbranna" tõmbas mu haneks.

Me mõlemad oleksime teiste naistega ka suhelnud, aga naised hoidsid meist eemale.
Me olime teiste naiste silmis veidrikud, seda on meile nii otse kui selja taga öeldud.

"Sõbranna" igatses suhelda ägedate beibedega, need olid ta arust väärt naised, aga ta ei pääsenud nendele löögile.
Huvi suhelda kihvtide naistega näitas ta välja pidevalt.

oh issand
Oleneb, KES ütleb, MIS OLUKORRAS, kuidas ütleb.
Kas ütlus on ebaõiglane jne.

Näiteks ütles, et pean talle aitäh ütlema, et mu pool lausa elas, kui mul suhe oli.
Appiiiiiiiiii, pean aitäh ütlema selle eest, et mu ilusa suhte hävitas ja mõjutas aborti tegema !!!!!!!!

Siis andis oma lapsele telefoni ja lasi lapsel ka mu kallal haukuda, et ütle emmele aitäh ja vabanda emme ees, et veel aitäh öelnud ei ole.
Siis oli veel nii uhke, et nii äge laps tal, pani muti paika.
Tunnistan, olin nii shokeeritud, et pisarad voolasid.
 
P 08. november 2013, kl 17.34
ausõna
Hakkad siis mu üksindust leevendama ja mulle sõbrannaks ? Ei usu kahjuks seda, kahjuks.

Ja võluvitsa ka ei ole, mis muudaks 15a nooremaks, et saaks uuesti alustada. Ei saa.
 
uus 08. november 2013, kl 17.36
ärge segage, las inimene räägib.
loeme seda nagu järjejuttu või jälgime nagu seepi. ega muud ju kelleltki ei oodatagi.
 
ausõna 08. november 2013, kl 17.38
vaja kinnisesse asutusse panna, tõsiselt
huvitav, nõukaajal oleks sellised hullumjas olnud.
 
uus 08. november 2013, kl 17.40
ta ju lollitab, kuidas te küll aru ei saa.
 
uus 08. november 2013, kl 17.44
seep läheb ju koguaeg edasi, väga aeglaselt, aga läheb.
alguses oli jutt, et sõbrannaga suhted katkesid, kui too talt mehe ära tõmbas. nüüd tuleb välja, et sõbrannal juba ammu lapsed ja suhted kestavad edasi.
vaatame, mis edasi saab.
 
suunav küsimus 08. november 2013, kl 17.47
Millal sa selle sõbrannaga siis suhtlesid, et laps telefonis "haukus"?
Hea järjekas tõesti :D
 
P 08. november 2013, kl 18.05
uus ja suunav küsimus
Ei suhtle enam, lapse kätte telefoni andmine oli mõned aastad tagasi, laps praegu 10 aastane.
Arvestasin, sünnitas 35a.
Seda ei tea, kas tal rohkem lapsi ka on.

Ega "sõbranna" seda meest endale ei saanud, neil polnudki omavahel midagi, sest "sõbranna" ei olnud selle mehe maitse.

Mina oleksin "sõbrannaga" edasi suhelnud igal juhul ja ei oleks iial talle öelnud, et mõjutas mind suhet hävitama ja aborti tegema.
Mitte iial ei oleks seda maininud.

Aga "sõbranna" ise leidis endale mehe ja ei tahtnud minuga enam üldse suhelda.
Mind ei olnud enam vaja.
Olin vajalik ainult siis, kui ta üksik ja õnnetu oli.
 
uus 08. november 2013, kl 18.08
oi kui põnev. mis siis nüüd edasi?
jääme põnevusega ootama.
 
ang to uus 08. november 2013, kl 18.08
Oh, sa oled uus jah. Süžee sulle - sõbranna ei tõmmanud meest ära. P ise jättis mehe maha, sest sõbranna leidis, et võiks. P ise tegi aborti kah, sest sõbranna leidis, et võiks. Siis leidis sõbranna omale mehe ja sai lapse(d). Ehk siis, P eluarmastus sõbranna jättis ta maha ja me keegi ei pääse enam iial selle hala kuulamisest.
 
uus 08. november 2013, kl 18.11
kas teile ei tundu, et kirjanik on vahetunud?
stiil on hoopis teine, palju külmem jutt.
 
uus to ang 08. november 2013, kl 18.19
alguses oli selles seebis ju jutt, et kõik see pull kestis palju aastaid tagasi, 15 või nii. aga nüüd tuleb välja, et ei see pole veel lõppenud, enne oli teemaalgataja ema segatud, nüüd on sõbranna laps, ootame, vbl tuleb veel midagi.
väga terane seebika kirjutaja on igatahes. loe seda 17.27 kommentaari. no nii ajaga kaasaskäiv ja kaval kui soorebane.
 
Orango 08. november 2013, kl 18.19
Siin ei mõista enam tõesti midagi öelda. Kui inimene ise ei taha midagi muuta, siis ei saa seda muutust kahjuks teised teha.

Mis puutub siia vanus? Olen ise 46 ja mul on elus olnud küllalt olukordi, mis on olnud vägagi keerulised ja rasked. Olen matnud ühe oma lastest, jäänud alla kolmekümneselt leseks, matnud oma venna ja isa. Vahel on tervisega probleem. Mu lähedane sõbranna jäi Estoniale, mõned aastad tagasi kolis teine hea sõbranna eestist ära. Kas peakski nüüd seda kõike ketrama hakkama?

Kuule, P, iga olukorraga harjutakse ja leitakse uusi väljundeid ja tullakse sellest välja ju. Seda enam, et see kõik pole ju olnud Sul kuu aega tagasi, see pole ju üldse värske probleem Sul.

Elan ka üksi. No ja mis siis? Mul on küll visiitsuhe, aga koos ei ela. Mul on palju hobisid, mis mind köidavad: loon ehteid ja disainin riideid, maalin, restaureerin mööblit, käin vahel väljas, tegelen loomadega. No mida iganes.

Mul ei tule pähegi hoolitsemata välimusega välja minna, usu, aga sellest oleneb palju. Ja ma ei pea silmas firmariideid. Kes siin kõiki postitusi jäginud, teab, mida ma silmas pean. Ikka võib depressiooni ja masendust olla, kui midagi juhtub. See on loomulik. Aga sellest hakatakse välja tulema. Muidugi kui tahetakse. Aga kui olla vanas kinni ja korrutada seda nagu mantrat, ei muutu midagi.

Jah, P on mulle kirjutanud ja olen vastanud. Aga ega sellisele negatiivsele jorinale midagi vastata ei oska. Ma saan seda soovi korral siit ka lugeda. Nüüd mul ongi küsimused:

Palun konkreetselt (seda on siin Sinult küsitud ka juba)- mida Sa kavatsed asja muutmiseks ette võtta? Kui mittemidagi, siis lõpetame selle siin ära.
 
P 08. november 2013, kl 18.27
uus
Ikka ise olen, olen lihtsalt nii tüdinud ja igavusest tülpinud.
 
uus 08. november 2013, kl 18.30
kunagi üks naine ühes foorumis tunnistas, et olles haiguslehel tegi ta delfis selliseid teemasid ja naeris, kuidas inimesed on nii naiivsed ja lähevad õnge. sellepärast suhtun mina väga skeptliselt sellistesse teemadesse.
kirjutaja ju ei taha kellegagi konkreetselt tutvuda, ta tahab ainult justnimelt selles foorumis tegutseda ja siin tähelepanu saada. mida talle ka konkreetselt pakutakse rohkem kui küll. aega paistab tal olema hommikust hilisõhtuni välja.
 
uus 08. november 2013, kl 18.33
P
huvitav, et nüüd said sa küll aru, mida ma kirjutasin.
lase aga edasi, ega siin paberipuudust ei ole ega tule.
 
uus 08. november 2013, kl 18.36
edasi ta kindlasti hakkab jälle soiguma, kui paha tal on oma deprekaga. see on selleks, et unustaksime natuke tema sõbranna pulli, mis kipub metsa minema.
manipulaatorid tunnen ma kilomeetri kauguselt ära.
 
Orango 08. november 2013, kl 18.41
No peab vist kordama. P, palun konkreetselt mida Sa kavatsed asja muutmiseks ette võtta? Kui mittemidagi, siis lõpetame selle siin ära.
 
P 08. november 2013, kl 19.21
uus
Raske uskuda, et keegi siin tegelikult mõne teema välja mõtleb.

Kas olen rumal, aga minus tekitab elu pidevalt küsimusi, millele ma ise vastata ei oska. Võib-olla on viga selles, et olen ülimalt vähe saanud naistega rääkida ja ei tunne naisi.
Aga loen kasvõi mõnda artiklit ja kohe tekib nii palju küsimusi.

Mitt midagi välja mõelda nüüd küll vaja ei ole või olen ma üks väheseid rumalaid, kellel nii mõnigi asi arusaamatu.

Olen üksik inimene ja vaba aega on mul alati ülearu olnud.
Elan üksinda, keegi külla ei tule, endal ka kuhugi minna ei ole, suhtlemisvaegus.
Seetõttu on mul palju aega meenutada, kui alatult "sõbranna" mulle ütles.
Need ütlemised sõna-sõnalt meeles.

Orango
Aga ma teengi ju praegu. Püüan selgusele jõuda, miks mind niimoodi vihkas, kuigi ma suhtusin temasse hästi.
 
muig 08. november 2013, kl 19.22
Varsti tuleb "lõunavaheaeg" ja Pee läheb jalutama. Iga päev samal kellaajal. Tal on range reziim:)
 
uus 08. november 2013, kl 19.52
räägi, kullake, räägi.
 
roheline aed 08. november 2013, kl 19.56
Orango küsib: P, palun konkreetselt mida Sa kavatsed asja muutmiseks ette võtta?

P vastab: Aga ma teengi ju praegu. Püüan selgusele jõuda, miks mind niimoodi vihkas, kuigi ma suhtusin temasse hästi.

Mõelga rahvas nüüd kaasa, P´lt küsiti, mida ta kavatseb asja muutmiseks(muutmiseks!!!!!!!!!!) ette võtta, aga mida P vastab? Täiesti absurd.
 
johhaidiiii 08. november 2013, kl 19.58
ja kuidas selle teadasaamine Su elu muudab, P?
 
uus 08. november 2013, kl 20.03
minul on Peele veel üks küsimus. mida sa meist siin praegu tahad?

oletame, et Pee tahab selgusele jõuda, miks sõbranna tegi nagu tegi. aga milleks meid vaja on, saab sellest keegi aru või?
 
nohh 08. november 2013, kl 20.09
isegi Orango küsimusele ja väga konkreetsele küsimusele vastab P sõbranna soigumisega. täitsa jube ja egoistlik eit.
 
jajah 08. november 2013, kl 20.20
päevad läbi suhtleb meiega st naistega ja kirjutab, et pole naistega suhelda saanud. megairw ikka.
 
ang to jajah 08. november 2013, kl 20.39
No kuidas sa aru ei saa, meie ei lähe arvesse, meie aeg ei maksa, meie pingutused ammugi mitte. Kogu maailm kahvatab sõbranna kõrval. Kui sai mees jäetud ja võimalikust lapsest loobutud sõbranna nimel, siis kes oleme meie?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.