Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
69 08. november 2013, kl 21.16
kuidas sõbranna ja ta laps said helistada kui number oli ammu ära muudetud?
 
ohh 08. november 2013, kl 21.21
Neid vastuolusid on hulgim, ma ka pettunud. Jutuvestjal hakkab järg käest ära minema.
 
P 08. november 2013, kl 21.31
69
See oli vahepeal, natuke enne suhte päris lõppu, kui ma uuesti "sõbrannaga" suhtlema hakkasin. Sellest kirjutasin ka varasemas kommis, et hakkasin uuesti suhtlema.

Samuti helistasin "sõbrannale" ise päris kaua ja üritasin edasi suhelda ja küsida, et miks nii käitub. Mõnitamine ja irvitamine hakkas pihta.
 
P 08. november 2013, kl 21.33
ohh
Nii täpselt oligi. Vahepeal leidsin jõudu mitte suhelda, aga siis hakkasin jällegi suhtlema.
Aga suhe oli juba enne nii ära lörtsitud.
 
uus 08. november 2013, kl 21.37
P
küsin veel kord: MIDA SA MEIST SIIN TAHAD?
 
P 08. november 2013, kl 21.43
uus
Arvamust, miks mind nii vihkas, kuigi ma polnud talle midagi teinud.
 
uus 08. november 2013, kl 21.44
ja mida sa selle arvamusega peale hakkad?
 
uus 08. november 2013, kl 21.48
me vihkame sind juba ka, kas see sind ei huvita?
 
P 08. november 2013, kl 22.10
uus
Tahan asjas selgusele jõuda, kuidas inimene suudab nii julm olla.
Ja kui mind niimoodi vihkas, miks siis ikkagi minuga suhtles? Saan aru, tal ei olnud teisi naisi võtta, üksinda oli ka paha olla, väljas üksi imelik käia, ma olin nagu tugi, kellele toetuda ja kes oli alati kõigega nõus.
Aga ikkagi?

Samas, kust see viha tuli, kui ta ise oli täpselt samasugune naiste poolt tõrjutud ?
Kuidas saab vihata inimest, kes on sinuga samas seisus ?

Me just oleks pidanud kokku hoidma, sest meil olid osaliselt sarnased mured. Nimelt see, et teised ei võtnud meid omaks.
Peale mehele minekut läks nii õhku täis, et ainult mina olen nõme, tema oli igati populaarne.
 
uus 08. november 2013, kl 22.17
edu sulle siis sellel selgusele jõudmisel!
 
uus 08. november 2013, kl 22.20
oot, üks küsimus veel: mis sa siis teed, kui selgusele jõuad?
 
P 08. november 2013, kl 22.25
uus
Usun, see annab mulle natuke hingerahu, praegu ei saa temast üldse aru.

Ma võtsin ta kahel käel vastu, kui mul suhe oli ja ajasin peigmehe minema. Kui aga tema mehe leidis, läksin talle külla ja siis järsku hakkas mind, mu ema ja tädi mõnitama.
Nii haiget tegi, et mu ema üle ilkus ja veel alusetult. Siis käratasin vastu.
Selle peale käratas mulle keset ööd, kao välja.
Olin siis rahatu, oli talv, väljas pakane ja teda üldse ei huvitanud, kuhu ma öösel lume ja pakasega lähen.
See oli ESIMENE PAUK ja sealt minu mõnitamine pihta hakkas.
 
P 08. november 2013, kl 22.26
Olin ta pool Tallinnas siis, kui tahtis mind öösel pakasega välja visata.
 
uus 08. november 2013, kl 22.30
kas sul on mingi invaliidsusgrupp või puue? kuidas sa muidu saad päevad läbi siin kirjutada?
 
P 08. november 2013, kl 22.41
uus
Küllalt on töid, kus töö juures jääb aega üle arvutis käia. Tead seda isegi.
Kunagi olin kutsekooli poes müüja ja pool päeva istusin niisama, arvutit siis ei olnud.

Ja passaazis müüjana ei olnud üldse ostjaid, hiljem see poeke pandi üldse kinni. Jube igav oli päev otsa tühja passida, kahju, et siis arvutit ei kasutanud.
Olen märganud, et odavate kaupade, coffee in müüjad tihti netis, oled ise ka ilmselt näinud.
 
69 08. november 2013, kl 22.52
no see ajaarvamine sul ikka üldse ei klapi. Käid vist sõbranna peret siiamaani terroriseerimas ja seepärast kõigil sinust nii siiber?
 
teater ilma absurdita 08. november 2013, kl 22.53
Sa vaene vanemateta laps, okkaline saab sinu elutee olema ... Sind kiusati ja mõnitati, sinu ema ja tädi mõnitati ... sinu sõbrannat ka mõnitati! Kas sa ise ka aru saad, mis jama sa siin ajad? Või olite/olete te kõik mõnelt teiselt planeedilt?! Aliens?
 
P 08. november 2013, kl 22.53
Ei taha mingil juhul kedagi pahandada.
Aga liba - "sõbranna" alatu käitumine, elu ilsaima suhte hävitamine ja abort mind väga häirivad.
Mõtlen sellele pidevalt ja tuleb tõesti välja, et "sõbranna" oligi mu elus tähtsaim inimene, sest tal on mulle nii suur negatiivne mõju.

11 aastat tagasi hakkas minu tõrjumine ja mõnitamine pihta ja ma ei saagi sellest üle.
 
uus 08. november 2013, kl 22.53
ei saa niimoodi üheski poes enam arvutis passida. need ajad on möödas. ülemused on ammu ära keelanud. mööblimajas pandi feispukile ja delfile lausa blokk peale.
sa ilmselt enam ammu pole tööl käinud. kui sul nii palju seda vaba aega on, siis kuidas pole sa veel välja mõelnud, miks sõbranna sinuga niimoodi käitus?
 
P 08. november 2013, kl 22.57
69
Ja temal oli õigus minu juurde lausa elama kolida, käia nagu uni peale, et lahku läheksime ja veenda mind aborti tegema ?????

Ei, ma enam ei helista.
Sest tean, milline mõnitamine ja mu valusate haavade susimine hakkab pihta.
 
P 08. november 2013, kl 22.58
uus
Mine kasvõi hambaarsti registratuuri, seal näed, kuidas töötajad loevad ja kommivad Õhtulehte. Olen näinud.
Käin tööl, millest su arust elan siis.
 
uus 08. november 2013, kl 23.03
endast sa nagu ei taha eriti midagi kirjutada, ainult sõbrannast. me tahame sinust rohkem teada, sõbrannast oleme juba küllalt kuulnud.
miks su ema ja tädi ennast sõimata lasid? noh, sina oled toss ja vilets, aga ema ja tädi, mis neil siis viga on?
 
uus 08. november 2013, kl 23.09
kui sind keset talve ilma rahata välja viskas, kuhu need ema ja tädi siis jäid? nemad olid ju ka sõbranna juures ju.
 
uus 08. november 2013, kl 23.21
kui sa tööl käid ja sellega elatist teenid, siis pole sind ju haigeks ega hulluks tunnistatud. sel juhul pead sa ju ometi aru saama, mida sulle siin on kirjutatud ja mis nõu antud. miks sa siis hullu mängid ja vastad ainult nendele küsimustele, mis sulle meeldivad?
 
P 09. november 2013, kl 00.37
uus
Püüan kõikidele küsimustel vastata.
Ma ikkagi välja minema ei hakanud, kõva külm oli. Aga see, et ta mind öösel külma kätte valmis välja viskama oli, lõi ikka pahviks.

Ei olnud ema ja tädi seal.
Lugu oli nii, telekas vene kanalil oli saade, kus 2 vanemat naist kritiseerisid noori naisi.
"Sõbranna" hakkas järsku võika häälega irvitama ja näpuga näitama "sinu ema ja tädi".

Solvav oli seetõttu, et mu ema ja tädi just nimelt kõiki kiitsid taevani. Lapsena kuulsin pidevalt, kui tublid ja targad kõik tüdrukud on ja mina nendeni ei küüni.
Kui oleksid käitunud nii nagu seal vene kanalil, siis mul ei oleks sellist kompleksi tekkinud.

Alaväärsus ja "sõbrannale" allumine tuli just sellest, et ema ja tädi teisi pidevalt kiitsid ja ma uskusin, et ma ei küüni nendeni.
 
appike 09. november 2013, kl 01.29
Kas sa, P, oled lasteaia tasemele kinni jäänud? Ma lihtsalt suren naerust varsti! :D
 
P 09. november 2013, kl 01.42
appike
Kui sulle midagi lapsest peale sisendatakse, siis see jääb sügavale alateadvusse ja välja saada sealt on väga raske.

Sain mõistusega aru, et "sõbranna" on mu suhte pärast kade, sest siis tal suhet ei olnud.
Sain aru, et suur lollus on suhet hävitada, aga ometi tegin seda "sõbranna" soovitusel.

Kui nooremana oli hea enesetunne, siis kunagine tuttav hakkas minus süütundeid tekitama, et tal nii halb ja ma kohe tundsin ennast süüdi, et mul peab ka halb olema.
 
kaak 09. november 2013, kl 01.46
Sellest sõbrannas pettumisest on üle 10 aasta möödas ja siiamaani päevast-päeva mõtled sellest??
 
P 09. november 2013, kl 03.13
Jah, ei suuda sellest üle olla. Nii haledalt kukkusin orki.

Masendav on see, kuidas pöörab kõik vanad asjad risti vastupidi, et aga mulle võimalikult haiget teha.
Kust küll ometi selline õelus ja viha peale seda, mida tema heaks tegin ?
 
ang 09. november 2013, kl 09.08
A sa mine käi sekka taas Marokos, siis saab vähemalt teisel teemal ulgu kuulata, vanus või välimuse või miks keegi inimene justnimelt nii küsis, nagu küsis. Veits vaheldust ikka. Meile, ma mõtlen, sina paistad igati rahul olevat.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.