Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
jestas 09. november 2013, kl 10.40
P on ju maakler. aga see selleks, muudkui jahub et tahab vastust. krt küll, P , 100 inimest sulle siin juba ju vastuse andnud. ikka ei piisa?
 
irw 09. november 2013, kl 10.59
No talle EI MEELDI need vastused. Rääkimata sellest, et kuidas saab vastata inimese kohta, kelle versiooni pole kuulnudki. Ju tal enda sees on vastus teada, aga see ei ole meeldiv.
 
:-DD 09. november 2013, kl 13.34
Täpselt sama teemaarendus oli siin aasta alguses ... :-D


http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,12102535
 
justnimelt 09. november 2013, kl 14.09
siis piirdus see ainult 6 leheküljega, aga eks P ole vahepeal arenenud ka. ja on ikka näha, kus suunas.
 
P 09. november 2013, kl 14.15
irw
Ma tundsin inimest pikka aega, aga tuleb välja, et ei tundnud üldse.
Sest enne meheleminekut käitus ta hoopis teisiti. Siis kui mind vaja oli.

Nii kui mehe juurde elama kolis, siis kohe hakkas minuga ülbitsema ja musta valgeks rääkima. Kohe HÄÄLETOON muutus, sest enam ei olnud mulle vaja head nägu teha.

Sõimas mind, et ma pugeja ja hale, aga tema käitumine oli ju pugemine, et ma talle ikka kasulik oleks.

Olen väga tänulik, et mulle vastatakse, aga osad vastused ei näita õiget olukorda. Mõistan, sest mina olin selle ebameeldiva loo sees, aga vastajad ei olnud.
 
kle 09. november 2013, kl 14.21
Kas sa saad aru, et me pole näinud ei sind ega su sõbrannat ja ei saa anda seda vastust, mis sind rahuldaks? Ehk loodad oma lõputu kerimisega, et sõbranna lõpuks ise siia satub ja sulle vastuse ütleb? Saada talle link siis kuskilt suva-aadressilt.
 
Kadi 09. november 2013, kl 14.36
Sulle ei ole vaja mingeid vastuseid ... sa vajad ainult pidevat "jahumist" sel teemal! Saan aru, kui reetmine oleks toimunud hiljuti, sel juhul oleks inimene veel shokiseisundis ja vajaks väljarääkimist ... aga kedrata oma mõtetes aastatetagust lugu ja ajada sellega kõik inimesed enda ümber (ka foorumis) hulluks?! Miks sa ei kuula head nõu, et sa vajaksid teraapiat??

Saades teada ka sinu mitmest teisest teemast siin aastate jooksul, on kõikidel teemadel ühine nimetaja - MIKS!!! Sa oled nagu väike laps, kes tahab iga asja kohta teada "miks"! Täiskasvanud inimene peaks teadma, et kõikidele küsimustele ei olegi vastust!
 
irwadi-irw 09. november 2013, kl 14.41
P näitab oma taset. "Olen väga tänulik, et mulle vastatakse, aga osad vastused ei näita õiget olukorda."
mida sa tahad kuulda? seda, et sa oled igav? seda, et sa oled ennast käest lasknud ülekaaluline mammi? seda, et sa ei oska reaalses elus inimestega suhelda? seda, et sa ei oska tulevikku vaadata ja oma elu korraldada? seda, et sa tekitad delfise iga natukese aja tagant selle sama joruteema?
masendav inimene oled. sellisega ei tahagi keegi suhelda. pugejaid ja allaheitlikke inimesi pole kunagi armastatud.
 
Kadi 09. november 2013, kl 14.53
Oled sa kunagi mõelnud oma loomuomaduste peale? Sa oled alati tõsine, morn, vinguv, hädaldav ... täielikult puudub huumorimeel, kergelt lõõpiv stiil (naljadest ja nöökimistest ei saa sa absoluutselt aru!) ... vähemalt sellisena paistad sa siin meile ... kui sa oled ka reaalis samasugune, siis anna andeks - keegi ei soovigi sinuga suhelda!
 
seda et 09. november 2013, kl 14.57
ega ta ei tahagi kedagi teist, kui ainult seda sõbrannat, kellest ta jahub.
 
P 09. november 2013, kl 15.00
Kadi
Selle "sõbrannaga" koos olles ei hädaldanud ma üldse, EI OLNUDKI PÕHJUST. Mul oli hea meel, et saan naisega suhelda, suhtlemine oli väga suur asi mu jaoks.

Olin talle tänulik, et minuga suhtleb. Naiivselt arvasin, et temagi on tänulik, aga ta hoopis irvitas mu üle.

Mu meelest on pugeja see, kes poeb omakasu eesmärgil. "Sõbranna" tegi mulle head nägu, kui talle kasulik oli. Mina aga olin SIIRALT suhtlemise eest tänulik. Kes tegelikult oli pugeja ?

Kui keegi sinu ainukese suhte hävitaks ja sunniks sind kavalusega aborti tegema, nii et jäädki üksinda, kas suudaksid rahulik olla ?
Sa tegelikult ei tea, sest sellist olukorda sul olnud ei ole.

Me ei tea alati, mismoodi teatud olukorras käitume või hiljem tunneme enne, kui asi toimunud on.
 
Kadi 09. november 2013, kl 15.08
"Kui keegi sinu ainukese suhte hävitaks ja sunniks sind kavalusega aborti tegema, nii et jäädki üksinda, kas suudaksid rahulik olla ?
Sa tegelikult ei tea, sest sellist olukorda sul olnud ei ole."

.........................................

Küsimus - kas sa ise olid siis koomaseisundis ja absoluutselt mõtlemisvõimetu, kui sulle abort peale suruti??
 
irwadi-irw 09. november 2013, kl 16.26
kindlasti lõi see sõbranna kõige peale Pee oimetuks, siis sidus nööri kaela ja vedas abordile. sa tegid aborti ISE. ise ronisid lauale, ise lasid enda sees sorkida.
ole siis edasi tänulik, et ta sinuga suhtles. vähemalt niigi palju sinu elus helgeid momente, on mida saja aastasena meenutada.
ah et olid suhtlemise eest tänulik. teadupärast on suhtlemine kahepoolne kommunikatsioon. kui sa olid sama igav ja mõttetu, nagu paegu siin, siis peadki tänulik olema. omalt poolt pole sul suhtlemisse midagi anda peale vingumise ja kaasa noogutamise.
 
P 09. november 2013, kl 17.10
irwadi-irw
Siis olin tänulik, kui me suhtlesime.
Praegu tunnen, et seda suhtlemist ei oleks tohtinud üldse olla või oleks pidanud ära lõppema õigel ajal, kui kogu halb oli veel olemata.

Mina sättisin ennast "sõbranna" meele järgi, olin talle igati mugav ja kasulik ori.
Kui tal kuhugi vaja minna oli või midagi vaja oli, olin mina ALATI nõus.
Kohusetundest, et minuga suhtles.
Oleks ma seda teadnud, et kõik see aeg minu üle sisimas irvitas...
 
anna õhku 09. november 2013, kl 18.03
Mida tähendab "sunnib kavalusega aborti tegema"???
 
ang 09. november 2013, kl 18.10
Sa, P, hämad siin veidi. Mitte suhtlemine kui selline polnud (pole) sulle oluline, vaid suhtlemine ühe konkreetse isikuga. Sul oli valida, kas suhelda kallima või sõbrannaga ja sa otsustasid sõbranna kasuks. Sul on valida, kas suhelda praegu ja reaalselt, või tuhnida sõbrannat sisaldavas minevikus ja sa valid sõbranna.

Kallid kaaskannatajad, kujutage ette, millistes olukordades naised oleks võimelised kallima jätma ja oma perelootuse hävitama teise inimese pärast? Kallimat ei jäetud mitte seetõttu, et ta oleks halb vpi ülekohtune või alkohoolik olnud. Ei, kallim jäeti, et saaks kellegi teisega koos olla.

P üritab siin selgeks teha, kuidas ta sõbranna nimel ennast ohverdas, aga see ei ole tõsi. Tema ohvrid olid vaid ühe eesmärgiga - sõbranna süütunde läbi igaveseks enda külge köita. P kujutas ette, et kui ta teeb seda, teist ja kolmandat, siis jääb sõbranna alatiseks temaga. Vägagi sarnane sugudevahelistes suhetes, kus üks pool on nõus andma mida iganes, et teine vaid temaga jääks.

P ei taha suhelda teiste inimestega, sest mehed teda e huvita. Ta ei taha suhelda teiste naistega, sest teda huvitab vaid üks naine.

Kui sõbranna oleks olnud mees, siis me saaks P-st palju paremini aru - armastus teeb kummaliseks vahel. Aga ehk P on lihtsalt veidi teistsugune naine? Võimalik, et aseksuaalne sealjuures?

Sõbranna tahtis normaalset elu, meest, peret. raske on seda elada, kui armuvalus naine end kogu aeg kukile sokutab.

Igatahes, selge on see, et oma "ohvrid" tega ta selleks, et sõbrannat enda külge siduda, mitte selleks, et sõbrannal parem oleks, Altruismist asi kaugel, egoistlik ja manipuleeriv käitumine. Loomulikult ajab tigedaks, kui teed kogu panuse ühele kaardile ja selgub, et vastave bluffis.
 
arendame teemat edasi 09. november 2013, kl 18.11
P, aga kuidas su ema sind muidu kasvatas, peale selle, et ei lubanud tüdrukutega rääkida? Kas poistega lubas? Ja koolis ta ei saanud sind ju valvata. Kuidagi veider see asi.
 
angiga nõus 09. november 2013, kl 18.26
jah oleme lõpuks asjale pihta saanud.
 
sama siin 09. november 2013, kl 19.07
ang kirjutas asjast väga hästi, P õpi see nadale pähe.
 
naljanurk 09. november 2013, kl 19.30
Täitsa huvitav teada, mitukümmend lehekülge see teema veel edasi kerib ... :D
 
noh 09. november 2013, kl 21.49
P on juba mitmed tunnid vait, millegi asjaga ta ometi sel ajal tegeleb. Telekas?
 
69 09. november 2013, kl 22.18
Ju kraabib sõbranna ukse taga. Ma mõtlesin just, et küll võib ikka hull olukord sellise psühhopaadi sõbranna olla. Ei usu ilmaski, et ta sõbranna rahule on jätnud. Kindlasti aina nõuab, et miks ikka selle sõna ütlesid ja miks selle... Ei ole siis ime, et sõbrannal närvid nii läbi, et talle halvasti ütleb.
 
P 10. november 2013, kl 06.53
ang
"Sõbranna" oleks minuga suhelnud edasi ka siis, kui ma peigmehega kokku oleks jäänud.
Aga teda häiris, et minusugusel nõmedal ( tema arust nõmedal ! ) meeldiv peigmees on ja temal ei ole.
Et kuidas minul on, kuigi olen temast viletsam ? Tema mõtted, ma pidasin meid võrdseteks.

Ja see, et "sõbrannat" mu suhe häiris, tekitas minus süütundeid, et teen "sõbrannale" liiga, sest tal ju halb teise õnne vaadata, kui ise õnnetu .....

Ei olnud mu eesmärk "sõbranna" enda külge köita. OLIN KINDEL, ET SUHTLEME NAGUNII EDASI.
See, et ta minuga suhtlemise mehele minnes lõpetas, oli mu jaoks nii ootamatu ja uskumatu.

Kordan veel, mulle ei tulnud see mõte üldse pähegi, et "sõbranna" minuga enam suhelda ei taha.
Olin kindel, et suhtleme surmani, sest olime sellised erandlikud veidrikud, kes teistega ei sobinud.

Kui mehe leidis ja minuga suhelda ei tahtnud, olin üllatusest ja ootamatusest oimetu, midagi taolist ei osanud unes ka näha.

Kui ma "sõbraanna" soovidele ei oleks allunud, oleks see minus väljakannatamatuid süütundeid põhjustanud.
Nii nagu ma noorena teiste tüdrukute ees süüdi tundsin, et elan ja hingan.

arendame teemat edasi
Kuna mul ei lubatud teistega suhelda, siis ma koolis ka ei osanud ja ei julgenud midagi rääkida.
Kartsin suud lahti teha, et äkki ütlen midagi valesti ja siis minnakse mu emale kaebama ja tuleb kodus pahandus.
Kartsin seda nagu tuld.
 
P 10. november 2013, kl 07.04
69
Olen küsinud küll. Vastuseks tuleb ainult irvitamine ja vassimine ja mulle haiget tegemine. Kõik pöörab pea peale ja mingit asjalikku vastust ei tule.
Ei, ma enam ei helista talle, sest tean, milline mõnitamine ja musta valgeks rääkimine hakkab.

Isegi helistasin "sõbrannale" aastaid, kuigi teadsin, et minuga suhelda ei taha. Püüdsin viisakalt ja heaga asja klaarida, aga mida ilusamini ma rääkisin, seda ülbemalt vastas tema. Ja mina olin ta arust haletsusväärne pugeja, aga ometi ju suhtles selle haleda kujuga kunagi. Lõpuks suutsin lõpetada helistamise.

"Sõbranna" ei raatsinud mulle helistamise peale 1 senti ka kulutada. Ütles, tal ei ole aega ja kõne maksab !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mina aga kulutasin aastatega nii palju talle helistades. Selle eest oleks mitu reisi saanud.
 
seda et 10. november 2013, kl 10.10
kuule P sa oled ikka jube ahistaja, ime, et sa sõbranna käest veel peksa pole saanud.
küllap sa oma sisimas tead, et oled pealetükkiv ja selle eest sõbranna sind sõimabki. ega vägisi armsaks ei saa.

Ps. uskumatu, et selliseid inimesi nagu teemaalgataja olemas on. ma siiamaani ei usu :)
 
Katriina 10. november 2013, kl 10.29
ei saa aru mis teema arendamist see P siin ootab. ise käiab oma joru nagu katkine gammafon, idee fix on endine sõbranna ja siis veelkord endine sõbranna. tunneb ennast hästi oma minevikku lahates, tulevik teda ei huvita.
mina ka ei kulutaks P-ga rääkimise peale mitte sentigi. sellel lihtsal põhjusel, et niisama heietamist ei viitsi kuulata, vingumist veel vähem.
 
Kadi 10. november 2013, kl 14.20
"Kui ma "sõbraanna" soovidele ei oleks allunud, oleks see minus väljakannatamatuid süütundeid põhjustanud.
Nii nagu ma noorena teiste tüdrukute ees süüdi tundsin, et elan ja hingan."

..................................................

Mul ei ole enam sõnu - sõbranna ees olid süütunded, aga mitte oma lapse ees, kelle elu hävitasid ... kes oleks ka tahtnud elada ja hingata!!!!

Ja see sõbranna telefoniga ahistamine ... aastaid ... sa olid ikka tõeline PUUK!

MINE, PALUN, JA SAA RAVI!
 
Kadi 10. november 2013, kl 14.26
Ettepanek: kutsu oma sõbranna siia foorumisse kaasa rääkima ... siis ta näeb, milliseid kannatusi ta on sulle põhjustanud, ja saad ka ise vastused oma küsimustele!
 
P 10. november 2013, kl 14.36
seda et
Mu meelest "sõbranna" ahistas mind, käis nagu uni peale, et suhte lõpetaksin ja aborti teeksin. Pidevalt tuli minu poole, ööbis minu pool, et peaksin peigmehe ära saatma.
Mängis mu süütunnetega, et suhte lõpetaksin.

Pidas pikki loenguid, et " SÕBRANNA ON KÕIGE TÄHTSAM, JÄTA SEE MEES MAHA, LEIAD UUE".
Palju kordi kordas, et sõbranna on kõige tähtsam, sest sõbranna oli VAREM !!!!!!!!!

Kuidas "sõbranna" minu tuleviku hävitamine, minu süütunnetega manipuleerimine ei ole sinu meelest ahistamine ??????

Kui leidis, et hiljem minuga suhtlemine on ahistamine, miks siis mulle nii tugevalt külge kleepus ja mõjutas suhet hävitama ?

Mul ei oleks suhte ajal sellest mitte midagi olnud, kui "sõbranna" oleks SIIS SUHTE LÕPETANUD. Aga ta ei lõpetanud, sest tossikese suhe oli vaja hävitada.

Miks sa minu elu hävitamist normaalseks pead ?
Mina ei oleks "sõbranna" suhet rikkunud, ei oleks palunud tal aborti teha, nagu tema minul.

Ta oleks saanud rahus oma perega edasi elada ja ma ei oleks iial talle meelde tuletanud, et minu pere hävitas !

Kadi
Ütle AUSALT, kas see ei olnud puuk, kes VÄGISI minu koju tungis lõptult korrutas "SÕBRANNA ON KÕIGE TÄHTSAM, JÄTA SEE MEES MAHA".
Ole nüüd aus ja ütle, kas teise elu hävitamine ja igapäevane ahistamine "sõbranna" on kõige tähtsam" on normaalne ?

Kui ta leidis, et minugas hilisem suhtlemine on ahistamine, oli tal ÜLIHEA võimalus minuga suhtlemine täielikult lõpetada, kui mul armastatu oli.
MIKS TA SIIS MULLE PINDA KÄIS JA SUHTLEMIST EI LÕPETANUD ? Oskad vastata ?
 
V 10. november 2013, kl 14.43
P, oh kui palju Sa oled elus kannatama pidanud. Vaene Sina. Mis sõbranna see küll oli, kes Sulle niimoodi liiga tegi ja Sind verest tühjaks imes. Sul veel praegugi raskus hinges. Ja siin ka keegi ei mõista ja ainult kiusavad Sind.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.