Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
Kadi 10. november 2013, kl 14.46
Olen aus ja ütlen - sellist "sõbrannatamist", mis teie vahel toimus, ei ole minu silmad elus näinud!!
 
P 10. november 2013, kl 14.55
Kadi
Ega me tegelikult EI OLNUDKI sõbrannad. Sellepärast paningi jutumärkidesse.

Sisimas tundsin seda suhtlemise ajal isegi, aga süütundest, et teine naine minuga suhtleb, SURUSIN SELLE TUNDE MAHA.

Me suhtlemine oli nagu idioodi ja aferisti suhe. Ja muide seda ilma liialdamata ja tõsiselt.

Kui küsisin, miks sadu kordi kordas, et "sõbranna kõige tähtsam", kui minuga hiljem enam suhelda ei tahtnudki ja miks mu suhte hävitas.

Tead, mida vastas: sõbranna ongi kõige tähtsam, aga ega me sellepärast SUHTLEMA EI PEA.
Ja et tema ei tahnud üldse minuga suhelda, kui mul suhe oli.
Aga ometi tuli ta ILMA KUTSUMATA minu poole ja jauras, kui tähtis ikkagi sõbranna on ja see mees jäta maha.

Saad aru, täiesti AJUVABAD vastused tulevad temalt.
 
Kadi 10. november 2013, kl 14.59
Ah nii ... üllatus, üllatus ... nüüd tuleb välja, et ei olnudki SÕBRANNAD ... järjest huvitavamaks see story läheb!
 
P 10. november 2013, kl 15.12
Kadi
Miks ma siis jutumärke kogu aeg kasutan ?
Me suhtlesime, jah, aga sõbrannad on ju need, kes TEINETEISEST HOOLIVAD, TEINETEIST AITAVAD, ON KOOS HEA JA HALVAS.

Me suhtlemises "sõbranna" ju minust ei hoolinud üldse, lausa vastupidi, talle meeldis, kui mul halvasti läks.
Samuti ta tegelikult ei sallinud mind ja pidas haledaks pugejaks.

Me suhtlemine oli tegelikult sellpärast, et ta väärt naistega suhelda ei saanud, nemad ei tahtnud teda.

Sain aru küll, et ta igatseb suhelda hoopis beibedega ( tema sõna ! ), nende ees tundis aukartust, mina olin ta silmis hale nõmedik.
See ei ole ju sõbrannade suhtlemine.

Lihtsalt aferist leppis ühe hakleda kujuga, sest tal ei olnud valikut. Muidu oleks me mõlemad üksinda olnud.
 
jeerum küll 10. november 2013, kl 15.21
issand jumal, see lugu on segane nagu hobuse unenägu ja järjest hullemaks läheb. kes kelle pool ööbis on ka segane, küll sina sõbranna juures, siis räägid, et sõbranna sinu juures..

jessuke ja seda sa lahkad juba üle kümne aasta. oi, ma ei tahaks sinu nahas olla. mingi jura seal peas, küll sul võib see elukene raske olla.
 
lollimaja 10. november 2013, kl 15.23
P kirjutab :Saad aru, täiesti AJUVABAD vastused tulevad temalt.

Vot ei saaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Ajuvabad vastused tulevad sinult, kui sulle see veel kohale jõudnud ei ole.
 
P 10. november 2013, kl 15.25
lollimaja
Miks korrutas "jäta peigmees maha, SÕBRANNA ON KÕIGE TÄHTSAM", kui hiljem minuga enam suhelda ei tahtnud ?
Eks ainult selleks, et mõjutada ming peigmees maha jätma.

Aga milleks pärast hämada, kui minuga nagunii enam suheldsa ei taha ?
 
P 10. november 2013, kl 15.28
lollimaja
Miks ta siis AUSALT ei ütle, et ei kannatanud, et mul suhe ja sellepärast ütles, et mu suhe hävitad ?

Milleks hämab ja vassib, saab ju ausalt öelda, talle mind nagunii enam vaja ei ole.
 
P 10. november 2013, kl 15.30
jeerum küll
"Sõbranna" ööbis mu pool siis, kui mul suhe oli.

Hiljem olin tema pool, kust ta mind öösel pakasega välja tahtis visata. Sest mind enam ei olnud vaja.
 
küsimus 10. november 2013, kl 15.31
missugused need väärt naised on, millest koguaeg jutt käib?
 
eh 10. november 2013, kl 15.34
Ei olnudki sõbrannad, aga ometi vajasid teda nagu õhku hingamiseks! Ei olnudki sõbrannad, aga tema määras sinu elu?!
 
teine küsimus 10. november 2013, kl 15.36
miks sa ketrad seda oma peas ringitratast, mida see sulle annab?

mina aru ei saa
 
uskumatu 10. november 2013, kl 15.38
ei olnud sõbrannad, aga muudkui ööbisid teineteise pool
 
ma võin vastata 10. november 2013, kl 15.46
No sõbrannal oli ilmselt alaväärsuskompleks ja ta leidis kellegi, kes temast veel allpool oli. Eks ta siis vaatas, kui palju ta sind mõjutada saab. Aga sa valmistasid talle üllatuse, olles veel suurem i.ioot ja kalts, kui ta ette oskas kujutada, mistõttu tal läks süda lihtsalt pahaks sind nähes või kuuldes. Ja vbl see idiootlik ohver, mis sa tõid, natuke kriipis ta südametunnistust ka. Keegi ei taha tegelikult selliseid ohvreid, sest need on haiged.
Ja loomulikult ta ei hakka seda tunnistama, sest esiteks on see alaväärsuskompleksiga inimese jaoks raske ja teiseks ta arvatavasti leiab, et sa ei ole seda väärt.
 
Katriina 10. november 2013, kl 15.46
P on puudega. vaimse puudega. sellisega mis takistab teda oma mõistust kasutamast. või on siis tegemist mingit sorti masohhistiga kes naudib omal veidral moel iseenda õnnetu olemist. mõtelmisvõimet ei ole, funktsionaalset lugemisoskust samuti mitte.
või siis on tõesti tegemist delfi poolt loodud tegelaskujuga, et hoida rahvast siin lehel. 25 lk seda jura on täielik fenomen.
 
ei ole usutav jutt 10. november 2013, kl 15.53
selline ei saaks ju tööl käia, kuidas sa sellisele mingi raha usaldad, kui ta poes töötab näiteks. või kuidas ta üldse saab töötada, kui ta mõtted ketravad mingit ulmet.
 
mõtlen 10. november 2013, kl 15.57
einoh, selliseid lolle võib ju olla, aga sel juhul ei oskaks ta kirjutada. kirjaoskus on perfektne sellel teemategijal.
isegi siin pakutud aspergeri sündroom ei ole selline. asperger on kas loll või tark, kui on tark, siis oskab kirjutada ja loomulikult ka lugeda.
 
ang 10. november 2013, kl 16.10
"TEINETEISEST HOOLIVAD, TEINETEIST AITAVAD, ON KOOS HEA JA HALVAS."

P, see on abikaasade definitsioon.

Sa oled tõenäoselt maailma ainus naine, kes "sõbranna" tähendusest niimoodi aru saab. Sinu sõbranna tahab olla koos nii heas kui halvas oma mehega, nii, nagu ongi normaalne ja nende elu segab, kui keegi segane naisterahvas, kes kogu tähelepanu endale nõuab, aastate kaupa helistab ja suhtlemist nõuab. Ma ütlen taas - mine arsti juurde, sa oled haige inimene.
 
nüüd on niimoodi 10. november 2013, kl 16.17
"ma võin vastata" ja "ang" on asja olemuse taas kokku võtnud. Nüüd on Sul vastus olemas. Pillekene, kui Sa nüüd ka aru ei saa, siis varsti ajad Sa inimesed tõesti närvi.
 
muig 10. november 2013, kl 16.40
MIKS te vastate talle koguaeg? Kui ta ei saaks siin vastuseid, otsiks ta omale mujalt tegevust.
 
@muig 10. november 2013, kl 17.03
See on omamoodi meelelahutus vist.
 
ang 10. november 2013, kl 17.06
Näe, uus MIKS inimene platsis, kes nõuab, et teised oma tegusid just talle selgitaks. :) Teretulemast, muig.
 
muig 10. november 2013, kl 17.36
Tere-tere. Ma ei nõua midagi. Vahest viskan siia pilgu peale, kuigi ei ole kõike stoorit läbi lugenud, vahepeal vaid paar kommentaari kribanud. Aga ma vaatan, et delfilik vaprate ja ilusate loganite seriaal käib edasi.
 
ang 10. november 2013, kl 17.54
Tegelikult hakkab saaga lõpule jõudma. Vähemalt siinpool. Seni oli huvi ja uudishimu, et mis ikkagi oli kogu selle jama tagamaa. Nüüd on selge, et tegu on haiglaselt klammerduva, ühepoolse armastusega.
 
P 10. november 2013, kl 18.19
Mul olid lapsepõlvest pärit süütunded, et ma ei tohi ennast hästi tunda, sest ma ei ole seda ära teeninud.
Kui keegi õiendas, mis sul viga, sul läheb nii hästi, siis tundsin ennast nii süüdi, et ma nagu teeksin teisele halba, kui mul on hea.
Ja see piinav süütunne sundis head hävitama.

See oli põhjus, miks ma "sõbranna" tahtmistele allusin.
"Sõbranna" muidugi ei saanud sellest aru, sest tal ei olnud mingeid süütundeid.
Tema arust olin lihtsalt haletsusväärne pugeja.

ang
Peale lahkuminekut ja aborti olin omadega täiesti läbi, tundsin ennast sisimas nii tühjana. 1.KORDA ELUS VAJASIN TÕSISELT SÕBRANNA TUGE.
Ja just siis, kui mul teda tõeliselt vaja oli, pööras ta mulle selja.

Kui sul näiteks on elus rasked õnnetused, lähedane jätab maha või sureb, elu läheb ummikusse, aga su sõbranna ainult irvitab selle peale ja ei taha sind enam tundagi, teda sinu tragöödia ei huvita.
Kas sa ikka ütled, et olite sõbrannad ?????????

Ega ilmaasjata ei öelda, sõpra tuntakse hädas.

ma võin vastata
Täpselt, mulle jäi ka selline mulje, et ma lihtsalt ei ole ta silmis seda väärt, et tõde öelda.
Aga see põlgus, mida mu vastu üles näitas, kui endale mehe leidis, oli täiesti shokeeriv.

Ja tundub tõesti, et ta ei taha endalegi tunnistada, et mu pereelu hävitas.
 
nope 10. november 2013, kl 18.30
Ei Pille, oma (võimaliku) pereelu hävitasid sa ikka ise.
 
P 10. november 2013, kl 18.45
nope
Ma ei oleks hävitanud, kui ei oleks olnud "abistavat sõbrannat".
 
nope 10. november 2013, kl 18.47
Vahet pole, täiskasvanu vastutab ise oma otsuste eest.
 
abi 10. november 2013, kl 19.04
Loe läbi see artikkel süütundest!

http://www.joogateraapia.ee/teraapia/uudised/suutunde-rohuv-koorem
 
ei ei 10. november 2013, kl 19.36
see artikkel meie peed ei aita.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.