Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
nii 24. november 2013, kl 21.59
"või olin mina nii lihtsameelne ?"

Päriselt ka küsid nii või?
 
Piilule 24. november 2013, kl 22.01
Ma nagu tean sinust seda, et sul oli ka ühe suskija mehepojaga kana kitkuda, kirjutasid talle kirjakesi ja see mees tundis su sõbrannat hästi.
Kuidas nad küll koos sind alandasid sedasi.
Kole saatus sul tõesti, kõik susivad su kalla, keegi ei taha sinuga sõbrustada ja kõigele lisaks sõimatakse pugejaks ja nõmedaks ka veel.

Räägi meile sellest mehest ka veidike?! ja kuidas ta sind suskis...
 
Juhhuuu, 24. november 2013, kl 22.05
Eesti oma ''nii eluline'' Türgi järjejutt!!
 
P 24. november 2013, kl 22.49
Piilule
See meestuttav oli selles mõttes naiselik, et talle meeldis susida. "Sõbrannaga" koos saime temaga tuttavaks.

Kunagi käis "sõbranna" tema pool kurtmas, kui tal depressioon oli. Aga kui "sõbrannal" enesetunne paremaks läks, siis saatis selle meessõbra p-sse, et "suvaline vanamees". "Sõbranna" sõnad, mulle ütles meestuttava kohta nii.

Ma juba siis mõtlesin, et tema pool kõlbas käia küll, kui hing oli haige, aga hiljem oli "suvaline vanamees".

Meestuttav mind sellepärast susiski, et ma lasksin. Kui mul lõpuks üle viskas enda alandamine, siis läksime raginaga riidu.
Mulle ütles igasugu asju, aga ise ei kannata vähimatki kriitikat. Talle kirjutasin jah.
Enam me ei suhtle, vähemalt praegu mitte.

"Sõbranna" otsiski ullikesi, keda ära kasutada.

nii
Selgita palun.
 
P 24. november 2013, kl 22.54
NLKP
Vale inimese ees tundsin süü-ja tänutunnet, selles on häda. "Sõbranna" ju ainult naeris selle üle ja pidas mind haledaks pugejaks.

küsimus P-le
Ma ju ei tea ette.
 
hm 24. november 2013, kl 23.30
Mis teemad P-l veel siin on olnud? Maroko, rongisõit, lennuk ... veel mõni?
 
P 24. november 2013, kl 23.43
Kui "sõbrannal" häda käes oli ja tuge vaja oli, siis kõlbasid küll igasugu haledad pugejad ja suvalised vanamehed.
Siis tegi küll head nägu ja me lollikesed jäime uskuma.
 
jopa Kolla 25. november 2013, kl 00.19
Mida see jutt tähendab:
Meestuttav mind sellepärast susiski, et ma lasksin. Kui mul lõpuks üle viskas enda alandamine, siis läksime raginaga riidu.

Mingi eriline seksivorm või??
 
Ohh! 25. november 2013, kl 00.29
Kuule "süütu" süütunnetega ärakasutatu, kelle ees sõbranna hirmus suurt tänutunnet peaks tundma, kas su eesmärk siin on niikaua jaurata, kuni ta ka siia lugema juhtub ja arvad, et ta tuleb siis roomates su ukse taha vabandama või?
Kuidas küll üks inimene võib kogu oma elu untsu keerata nagu seda P teeb. Kusjuures kõik see, mis kunagi oli, see millest ta tuhandeid kordi siin pajatanud on, oli pisiasi kõige praeguse oma elu p-sse keeramisega võrreldes. Ainuüksi mõtetel on suur jõud, kui samu mõtteid rohkem mõelda, on jõudki suurem. Kui kogu kupatus kirja panna, veelgi suurem. Ebameeldivast lahtisaamiseks soovitatakse ebameeldivus kirja panna ning siis pidulikult ära põletada. Aga mida teeb P, kirjutab sama asja mitu korda päevas ja nii juba mitu aastat. Ta on kogu halva energeetika juba nii suureks paisutanud, et lahti saada sellest polegi enam võimalik. Käsikirjad veel koguks kokku ja põletaks, aga mida teha virtuaalsete tekstidega? Neid ju tagasi enam ei saa.
Siin kirjutamine vaid süvendab P kinnismõtteid ja ongi juba süvendanud. Ta ju tunnistab isegi, et kui ta ei kirjuta, siis mõtleb.
Kohutav, õudne, jube! Mõelda päevast päeva vaid sama asja, nägemata mööduvat elu. Minevikus elamine on täiesti võrreldav surmaga, sest uut elu ju peale ei tule. Jah, kest on alles, kuid inimest enam pole. Inimene jäi minevikku kinni ja sealt lahti lasta ei tahagi.
Ei tule sel kohalikul seebiooperil head lõppu, ainult hullemaks saab minna.
 
P 25. november 2013, kl 00.57
Ohh
Naistekas olen käinud 2 ja pool aastat, kirjutamine pakub kergendust ja hea on lugeda teiste arvamusi.

Sest ma algul ei saanud üldse aru "sõbranna" mõtteviisist. Näiteks, kuidas mina üksinda olin siis naiste poolt tõrjutu ta arust, me mõlemad ei leidnud ju sõbrannasid.

Mehele olles tekkis "sõbrannal" tohutu enesekindlus ja julgus, nii leidiski uue sõbranna.

Mõelnud olen sellele aastaid enne siin kirjutamist ja ei suutnud selgusele jõuda.
 
juku 25. november 2013, kl 01.27
See teema on juba 43 lehte pikk ja sa ei ole ju möhhigi aru saanud.
 
irwww 25. november 2013, kl 09.30
miks sa teiste arvamusi loed kui sa neist aru ei saa? sama hästi võid hiinakeelset piiblit lugeda.
 
Ohh 25. november 2013, kl 11.24
Kergelt huultele tulevad väljendid - sa oled ebanormaalne, oled sa idioot või, täitsa soe peast, kas unustasid rohud võtmata jne - mõjuvad öeldavale solvavalt, on üledramatiseeritud, kuid näitavad siiski selle, kellele nii öeldakse, tavapärasest/normaalsest eristumist.
Tavapärase ehk siis normaalse kohta kasutatakse väljendit "hall mass", mis suures plaanis välistab isikupära, teeb halli massi hulka kuuluja igavaks üldlevinud normide täitjaks.
Teha vahet, millal normaalsest erinev on isikupärane või millal ebanormaalne, pole eriti keeruline. Isikupärased, omanäolised inimesed (samuti väljamõeldud raamatu- või filmikangelased) tekitavad huvi, nendega tutvumine (ka kaudselt - meedia kaudu) annab midagi juurde, võimaldab võrrelda, erinevuste üle mõtiskleda jne.
Ebanormaalsus pole huvitav, õieti pakub see huvi seni, kuni vaatleja veendub, et omapärasus pole isikupära, vaid on kõrvalekalle.
P, kuidas sa end tunneksid, kui grammofon mängiks sulle vaid ühe vinüülplaadi üht kohta? Kui grammofon ei laseks plaate vahetada, kuigi sa seda pidevalt üritaksid? Kas taolist grammofoni, mis vaid ühest plaadist väikest lõigukest mängiks, saaks pidada terveks? Või viiksid sa grammofoni lõpuks parandusse?
Siin foorumis on terve rida inimesi, kes on üritanud sind kui katkist grammofoni kaudteel parandada. See pole õnnestunud. Tegelikult tunnevad paljud üritajad end praeguseks ebanormaalsetena, et nad üldse sellist lootusetut tegu korduvalt on teha proovinud. On meil miskit enda lohutuseks leida? Ega muud, et vahel harva on meie "parandamist vajav grammofon" mänginud ka pisut suuremat lõigukest, mis on andnud lootust, et ehk ometi saab nüüd isegi plaati vahetada.
Grammofonil puudub mõistus ja puuduvad tunded. Ise ta end parandada ei suuda. Sinul on mõistus ja tunded olemas, kuid sellest ei piisa, et ise end parandada suudaksid ehkki oled saanud lugematul arvul häid nõuandeid, kuidas seda teha saaksid. Sa oled nii katki, et vaid professionaalil ehk õnnestuks midagi päästa.
Mis kergendus see on, kui 2 ja poole aasta jooksul samast asjast kirjutades + varasematel aastatel samast asjast mõeldes pole sa natukestki sest asjast eemaldunud, hoopis vastupidi. Sa oled ühe väga vastupidava plaadi "valmis meisterdanud" ja selle mängimine kummitab nüüd ka teemaga seotud foorumlasi. Meil on siiski ka muu elu, mis aitab eemalduda, kuid sinul ... Sinu peas mängib sama plaat pidevalt. Nii võib hulluks minna ja ilmselt nii ongi juhtunud.
Kordan ja toonitan, asi pole möödanikus juhtunul, asi on selles, et sa sellest lahti ei lase.
Ainuke, tõesti ainuke võimalus sul enda olukorda kergendada on leida professionaalne parandaja, kes suudaks su peas mängiva plaadi ringi vahetada. Ise sa seda ei suuda, seda enam, et usud sest mingit kergendust leidvat.
Oled kirjutanud, et soovid suhteid naistega, mis tähendaks ühtlasi normaalset elu. Seni, kuni sa reaalselt aitavat abi pole otsinud ja mängitad sama plaati, pole sul vähimatki võimalust normaalset elu elada ja naissuhteid leida.
Mineviku koht on minevikus, elada tuleb hetkes. Ütleb vanasõnagi "Kes halba asja meelde tuletab, sel silm peast välja", mis tähendab seda, et halva meenutaja ei näe olemasolevat korralikult kahe silmaga, ei näe tervikut. Sinul on ka see ainuke veel nägev silm tõsiselt kannatada saanud. Ka see silm kiikab sul möödaniku halva asja poole. Vanarahva tarkused on ajaproovile vastu pidanud ja neid tuleb uskuda.
 
P 25. november 2013, kl 19.06
Ohh
Reaalis olen pidevalt "sõbranna" käitumise peale mõelnud, aga ma ei ole sellest rääkinud.
Ja kirjutamine tuleb mul palju paremini välja.

Esiteks ei ole mul kellelegi rääkida olnudki.
Ja nii olengi nuputanud, kuidas inimene küll sai nii absurdselt ja ebaõiglaselt käituda.

Näiteks ütles, et mu suhte ajal ei tahtnud minu pool üldsegi olla, tahtis olla oma sõbra juures.
Esiteks kui ta ei oleks tahtnud, siis ta ei oleks mu poole tulnudki. Ega ta siis vastu tahtmist mu pool ei passinud ja ei palunud suhet lõpetada.
Teiseks peale minu suhte lõhkumist läks ta kohe Tallinna meest otsima. Miks ta siis ei olnud oma sõbra juures, kelle juures nii väga olla tahtis ?????????

"Sõbranna" lõputu vassimine ja salgamine on nii eriskummaline ja arusaamatu.
Ta ju vassib ka asjus, mida ei ole vaja puudutadagi.
Vot sellest ma ei saa aru.
 
vaata 25. november 2013, kl 19.58
Sulle on arusaamatu, miks sõbranna selliselt käitus. Ju tal polnud peas kõik päris nii nagu peab. Ta ei saanudki ise päriselt aru, et käitus valesti, ta oli oma tões niivõrd kinni ja uskuski päriselt kõike, mida tegi ja rääkis.
Nii vahel on.

Samamoodi ei saa sina sinna midagi parata, et sa ei saa aru neist paljudest headest nõuannetest, mida sulle siin juba 43 lehekülge kirjutatakse. Sa oled oma tões nii kinni, sul on ükskõik, mida teised räägivad, sa pead ikka kordama kasvõi tuhandetat korda ikka sama ja sama.
Miks?
Sest sul pole ka peas kõik päris nii nagu peaks.

Niiet las see teine peast veidike imelik olla ja elab oma elu. Sina aga oma mineviku painajaga mine ja lase oma energeetika puhastada, lase ennast suunata hinge spetsialisil.

Sina ei saa ise oma olukorrast aru, aga võõrad, nagu me siin oleme, erapooletud, märkame asju selgemalt.
Usu, sa vajad abi, või sa jäädki käiama surmatunnini küsimust, miks sõbranna ikka oli selline ja miks ta ei lasknud sul õnnelik olla.

Püüa abi leida, siin sa vaid kütad end üles, oma enese peas kütad end üles, sest sa ise ei suuda end aidata ja sa ei usu ka seda, mida teised sulle siin räägivad ja mulle tundub, et sa ei saagi aru paljust jutust.
Aita ennast ja otsi abi.
 
P 25. november 2013, kl 20.32
vaata
Mul jäi ka selline mulje, et ta ise usub ka seda, mida räägib.
Ta nagu sisendas endale, et ei ole mu suhet rikkunud ja jäigi uskuma. Et tema on nii hea inimene ja passis mu suhte ajal minu pool hoopis minu palvel. Kuigi ma ei kutsunud teda.
Aga üldse ei imesta, et ta tahtis seda uskuda ja uskuski.

Tõenäosem on siiski, et rääkis meelega RISTI VASTUPIDI ja nautis seda täiega. Vot sellest ma ei saagi aru, mu meelest on see haiglane, ebanormaalne igal juhul.
Nautis minu põdemist, sest mind selline musta valgeks rääkimine väga riivas.

Kust ikkagi selline viha mu vastu, ma suhtusin temasse ju väga hästi ?
 
aga 25. november 2013, kl 20.34
Hoidke end vanameeste eest, kui lasete sisse, hakkavad terroriseerima, ähvardama, sõimama ja teisi lolliks pidama. Üks hull sattus siia sisse, mõelda vaid, kui terve kamp terroriste siia sisse oleks sattunud.
 
aga 25. november 2013, kl 20.35
Vaene sõbranna, lootis ehk sõprussuhet, aga sai mingi orja-orjapidaja suhte.
 
vaata 25. november 2013, kl 21.01
P
Ma tahaksin sind kallistada ja tahaksin siiralt, et sa ennast sedasi ei piinaks.
Muidugi on paha, kui sina oled tahtnud head, aga seda ei mõisteta. Muidugi on paha siis, ma mõistan sind.
Aga võib olla on sul kergem, kui ütlen, et iga inimese elus on olnud olukordi, kus neid on valesti mõistetud, neile on ülekohtuselt liiga tehtud...
Alati küll isegi mitte tahtlikult, aga asjad millegipärast on kiskunud inetuks. Usu, hiljem on mõlemal poolel halb sellest. Tihti on nii, et
Tahaks olnut olematuks muuta, kustutada oma elust, tahaks aega tagasi keerata ja teha uuesti ja õigemini, aga midagi enam muuta ei saa, sest mis tehtud, see tehtud ja nii las ta jääb...
Jääbki üle vaid edasi sammuda, tehes uusi samme ja vanad sammud kustutab aeg...

Vaata, kahel juhul me ei pea muretsema - 1) mineviku pärast, sest seda ei anna enam parandada 2) tuleviku pärast, sest see pole veel tulnud...

Oluline on OLEVIK ja see, mida sa praegu ja siin teed, sellest lood sa endale tuleviku, kas siis hea või halva, kerge või raske...

Niiet, kallis P, ma palun sind, lase minevik vabaks, see ei muuda mittekui midagi sinu jaoks enam. Mõtle praegusele hetkele nagu puhtale lehele ja loo endale ilus ja nauditav edasine aeg - TULEVIK.

Ma ei tea, kuidas ma saaksin sind aidata, aga kui muu ei aita, siis vähemalt tea, ma soovin sulle kõike kõige ilusamat, soovin, et su süda saaks vabaks ja sa märkaksid, kui imeline on see, et me siin maailmas oleme saanud võimaluse elada.

Elu on tegelikult lihtne, me ise krutime oma ego takka, juurdleme asjade üle, mis meist ei olene ja mässime ennast igasugu probleemidesse, mis meie hingerahu vahel sootuks viib.
Head sulle.
 
ww 25. november 2013, kl 21.47
Sul häbi ei ole siin vinguda mingi 100a loo pärast?? Mine ja tee parem annetus Riia lastele TV3 üleskutsel! Tee midagi head vahelduseks teistele ja unusta oma pseudoprobleemid! Maailmas on nii palju valu, aga sina vingud siin nagu siga aia vahel!
 
P 25. november 2013, kl 22.58
aga
Mina hoopis lootsin leida sõbrannat. Aga nn. "sõbranna" vaatas, et hea orja leidis.
Mina sõbrannana ei olnud talle vajalik, orjana küll.

Lihtsalt ma ei olnud sellist tüüp, keda ta omale sõbrannaks oleks tahtnud.
Mulle aga sobisid sel ajal pea kõik naised, peaasi, et suhelda saab.

vaata
Aitäh ilusa kirjutise eest! Tulebki unustada, see on õige.
Sellepärast ka kirjutan, et sellest lahti saada.

Kõige raskem on unustada mu ema mõnitamist.
Mu ema ta ju üldse ei tundnudki ja kellegi ema üle irvitamine on ju ülim solvamine.
Eriti kui see on ebaõiglane.

Tegelikult oleks "sõbranna" pidanud mu emale aitäh ütlema, et mind selliseks kasvatas, et hea ära kasutada.
 
kulla P 25. november 2013, kl 23.04
Kas sulle üldse ei lähe korda, mis maailmas toimub?
Ainult sina ja sinu sõbranna?
 
hmh 25. november 2013, kl 23.07
Ma küll aru ei saa, mismoodi täpselt samade fraaside korrutamine midagi unustada aitab, pigem on need sisendava mõjuga. Aga ilmselt see minevikus marineerimine on kuidagi turvaline.
 
Ohh 26. november 2013, kl 00.09
Vaata kirjutas sulle kenasti. Mina ütlen otse - ma ei taha lugeda mitte üht sõna su minevikust. Ainuüksi sõna /sõbranna/ kohtamine su kirjutistes mõjub kui punane riie härjale. Kas sul endal tõesti juba küll ei saa?
Ma tahan lugeda sellest, mis sa nüüd ette võtad, et endale ilusam tulevik tekitada. Olen nõus lugema ka ülevaateid su päevasündmuste kohta, aga ei ühtki sõna sellest, millest rohkem kui aasta möödas on.
Ainult selle nimel, et sa ükskord ometi olnu selja taha jätaksid, olen seda jura lugenud, kannatanud ning oma pahameelt vaos hoidnud.
Palun, kohe väga palun, valmista meile lõpuks ometi natukenegi heameelt ja kirjuta mõtetest, mis sa tuleviku heaks teha kavatsed. Su tulevikku suunatud mõtted on väga oodatud. Ja palun, kohe väga palun, ära kirjuta oma varasemast elust rohkem. Me oleme kõike sadu ja enam kordi juba lugenud. Rohkem ei suuda enam välja kannatada.
Lihtsalt eemalduda on ka raske, sest aastate jooksul on sinule kulunud suur tükk aega ja energiat. Kas kogu ponnistused on tõesti täiesti asjatud olnud?
Ootamatult tuli mõte pähe, et su tegevus võib olla kättemaks kõigile naistele - lased meil head ning sõbralikud olla ning siis lajatad järjekordse sõbranna-jutuga, sest tead suurepäraselt, kui vastukarva see meile on. Tahadki meid meelega pahandada? Loodetavasti sa ikka nii alatu ei ole, kuid mis põhjustel sa meid pahandada siis tahad?
Palun ära pahanda meid enam minevikust kirjutamisega! Nüüd on olevik ja varsti tuleb tulevik. Keskendume nüüd sellele, eks!
 
P 26. november 2013, kl 00.51
Ohh
Ei ole see mingi kättemaks siin kellelegi, ei ole ju mingit põhjust selleks.
Ma ei ole ju mingi haige, nagu see "sõbranna", kes tundis naudingut õrritamisest.
Miks peaksin süütuid õrritama ?
Mulle ei paku sellised asjad mitte midagi.

Saan aru küll, et tulevikule peab keskunduma.
Aga see on niiiiiii kole raske, sest tulevik ju hävis tänu "sõbrannale".
 
miia 26. november 2013, kl 01.03
Perekoolis tegutseb samasuguse hullu meesvariant. See otsib 24/7 naist, kõikvõimalikud teemad reostab ära oma naiseotsimise juraga. See on vähemalt omaette teema teinud.
 
P 26. november 2013, kl 03.54
Miia
Ei jõus ära kahetseda, et ühel manipulaatorist naisel lasin oma elu hävitada.
Kõige arusaamatum on see, et rikkus mu elu ja hiljem veel ilgub ka. Müstika.

Ei kujuta ette, et hakkas haiget tegema ja susima inimest, kes on minusse hästi suhtunud.
 
P 26. november 2013, kl 03.56
Vabandust
Ei kujuta ette, et hakkan haiget tegema ja susima inimest, kes on minusse hästi suhtunud.
 
juku 26. november 2013, kl 05.21
P, kas oled kuskil haiglas või hooldekodus ja pääsed arvuti juurde ainult hilisõhtul ja öösel?
 
Ohh 26. november 2013, kl 10.02
Põhjustasid järjekordse sügava ohke.
Sinu poolt siis enda kordamine, mis teistele teemaosalistele ärritavalt mõjub, pole tingitud ei kättemaksust, haigusest ega tahtest meid õrritada.
Sul on raske minevikku selja taha jätta ja seega võid kõigi heatahtlike abipakkujate suhtes hoolimatu olla. Võid meie püüdlustele sind aidata sülitada, võid meie tunnetest mitte hoolida. Enda õigustamine - niiiiii kole raske on minevik selja taha jätta - näitab su laiskust ja vaid enda tunnetest hoolimist. Meie tunnetel mängimine pole oluline, peaasi, et sina ise saaksid end välja elada. Mille poolest sinu teguviis sõbranna teguviisist parem ja õilsam on? Tema hoolis ka vaid iseendast ja sinu tunnete suhtes oli hoolimatu. Täpselt samamoodi suhtud sina siin ja praegu kõigi heatahtlike naiste, kes sind edenemisele loodavad suunata, tunnetesse.
Kas sa arvad, et me igavusest sulle siin kirjutame, et meil muud paremat teha pole? Ei ja veelkord ei. Nii mõnigi meist on võtnud südameasjaks sulle ilusam tulevik luua. Eilse päeva jooksul avati seda teemat umbes tuhat korda. Võib oletada, et vähemalt pooled lugejaist lootsid seda tehes su edenemist näha. Kuid kõik pidid pettuma.
Palun, ära rohkem oma minevikust kirjuta! On olemas sisulised mõisted nagu lugupidamine, viisakus, hoolimine. Kui sa ei taipa, kuidas oma hoolimatute kordamistega meie tundeid riivad, kui sul meie vastu lugupidamine puudub, on sellest väga kahju. Kuid vähemasti viisakusest võiksid siiski seda palvet kuulda võtta.
Kui sa ei suuda sel ühel ja samal teemal kirjutamist jätta, tee seda vaid oma arvutis ja ära levita seda rohkem. Veel parem oleks, kui prindiksid oma kirjutised välja ning põletaksid need. Nii oleks meie tunded säästetud ja põletamisega väheneks ka halb energeetika.
Palun sind südamest! Olen kindel, et selle palvega ühineb rohkem kui sada sinu pärast muretsevat heatahtlikku naist.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.