Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
See vist nali siin 15. detsember 2013, kl 18.26
Huvitav mitu lehekülge veel kirjutama peab, et alandus enam ei piinaks :D
 
ang 15. detsember 2013, kl 21.49
Vaata, P, sa ei saa aru sellest, et keegi siit oleks ehk soovinud sinuga reaalis suhelda, aga enam mitte. Me oleme siin kõik reaalsed inimesed.
 
NLKP 16. detsember 2013, kl 00.12
Kuna P on tampinud siia 47 lehekülge sõna sõnalt sama teksti nagu masin, siis ta peab ka teisi masinateks.
 
P 16. detsember 2013, kl 15.27
tüdinud naine
Noorena ei olnud veel liba- "sõbrannas" pettunud, ei tundnudki teda ja põhjust kurta ei olnud, aga ikkagi EI LEIDNUD SUHTLUSKAASLASI oma soo seas.

Olin igati valmis teistega suhtlema, ennast teiste järgi sättima, aga ei tekkinud mitte mingit kontakti.
Samuti nn. "sõbranna" ei saanud teiste naistega kontakti ja nii me suhtlema hakkasimegi.

Kui mul peigmees, siis tundsin ennast teiste naistye ees süüdi, et nende eest kena mehe ära võtsin.

Kui ma oleksin enesekeskne olnud, siis ma ju ei oleks "sõbrannale" allunud ja oma elu tema järgi sättinud.
Siis seda teemat ei oleks.

Sellest loost on tekkinud tohutu närvipinge ja alandus, sellepärast siin kirjutangi.
Sest reaalis on jäänud välja elamata.
 
nunu 16. detsember 2013, kl 15.49
P

Kas sellest sul pole alandust ja häbi, et siin käiad nagu vaimust haige ja arengut ja edasiminekut ei paista kuskilt veel, kui üldse hakkab paistama...

Nüüd siis mõne aasta pärast teed teema, et appikene, ma tervelt 47 lehekülge püüdsin siin oma alandusest rääkida ja siis süüdistati mind, et olen enesekeskne ja tembeldati vaimust haigeks, et issand milline alandus ja mitte enam sõbranna poolt üksi vaid lausa sadade naissoost inimeste poolt.
Äkki vandenõu????
Milline alandus, miks kõik minu vastu on ja ei jookse mind lohutama ja minuga suhtlema. See pole ju võimalik, et kellelgi ei ole aega minu jaoks, mida nad ometigi teevad, et neil pole aega reaalis minuga suhelda..

vaata, P, ma lausa siin mõtlesin, et kui ma tõesti pakuksin ennast sulle seltsiks ja suhtluseks välja, jätaksin oma koordinaadid siia, et sa saaksid mulle kirjutada ja edasises kokku leppida, siis miks ma olen kindel, et sina seda võimalust ei kasutaks, sa jätkaksid järjekindlalt siin oma alanduse maandamist.

Sa väidad, et sa ei ole enesekeskne?! Oled ju ja oi, kuidas oled.
See ongi enesekesksus, kui sa siin juba 47 lehekülge jahud üht ja sama, punnitagu teised sinu heaks palju tahes, kulutagu oma aega sulle kirjutamiseks palju tahes jne. Sul jääb sellest ikka väheks, sest sina tahad jaurata ikka vaid sõbranna ümber, tahad kükitada ammu möödunud ajas ja keeldud edasi minemast.
Nagu tõrges kits.

ps
kui tahad reaalis välja elada, siis muretse endale poksikott ja peksa seda kasvõi mitu korda päevas, peksa nii, et kukud sinna kõrvale kasvõi maha, sest jõud saab otsa, siis EHK hakkab su ajus miski muus suunas liikuma.

Tead, need, kes kõiges end püüavad vaid teiste järgi sättida, neid ei tahetagi, sest nad on pugejad ja kaltsud, nad poevad võõra maski taha ja iial pole teada, kes nad tegelikult on ja milleks nad valmis on. Parem ongi sellistest eemale hoida, igaks juhuks, et vältida hilisemaid probleeme.
Kas sa oled AHVI aastal sündinud?
 
novot 16. detsember 2013, kl 15.50
Sa pead siis eelduse teisiti sõnastama: mitte keskealise naise elu pole põrgu, sõbranna pole (kõiges) süüdi, teistel naistel pole liiga kiire, vaid sinul endal on midagi viga. Sellega tegelegi.
 
K 16. detsember 2013, kl 16.52
"Olin igati valmis teistega suhtlema, ennast teiste järgi sättima, aga ei tekkinud mitte mingit kontakti."

..................................................

Sa pead ikka ise isiksus olema ja enda arvamust omama - muidu jäädki austuseta ja teiste tallata!
 
P 16. detsember 2013, kl 20.01
nunu
Olen sündinud 1968, ahvi aasta jah. Nn. "sõbranna" samuti.

K
Sel "sõbrannal" oli väga kasulik, et ma selline olin, minu allaheitlikkus oligi me suhtlemise alus.
Kui ma ei oleks talle allunud, siis tõenäoselt me üldse ei oleks suhelnudki, vähemalt siis kindlasti mitte, kui mul peigmees oli.

Seepärast oli eriti veider mu pugejaks sõimamine, kui talle endale oli see väga vajalik.
Ei kujuta me suhtlemist ette, kui oleksin olnud teistsugune, enesekindel, me ei oleks suhelnudki, talle oli vaja minusugust orja.
 
HALLOOO 16. detsember 2013, kl 21.07
ME RÄÄGIME PRAEGUSEST AJAST. mille kuradi pärast sa koguaeg sõbrannast jälle rääkima hakkad. PRAEGUSEST. keri per.se juba ükskord oma sõbrannaga.
 
P 16. detsember 2013, kl 21.49
HALLOO
Reaalis ei olegi kellegagi sel teemal rääkinud, selleks ei olegi mingit võimalust.

Samas on kõik inimesed üksteisele vajalikud: tossikesed ja sõnakad, orjad ja orjapidajad.
Orjapidaja ongi orjast sõltuv, kui orje ei oleks, kes siis talle alluks.

"Sõbrannale" olingi vajalik kuuleka orjana, teisiti me ei oleks saanudki suhelda.
Ja hiljem irvitada oma vajaduste üle ( mind pugejaks sõimata ), on pehmelt öeldes imelik.

Irvitas ta ju tegelikult iseenda vajaduste üle.
Mina oma orjameelsusega tegin ainult endale halba.
 
HALLOOO 16. detsember 2013, kl 22.25
PANE ENNAST PÕLEMA
 
jutukas 16. detsember 2013, kl 22.36
Vahelduseks lühikokkuvõte ühest raamatust.
Jõukast perest pärinev Nicole abiellus mehega, kelle põhiliseks sihiks oli naise raha. Neil sündis tütar. Raske sünnituse tagajärjel N rohkem lapsi ei saanud loota.
N töötas galeriis, kuhu palkas abiliseks Anna. Anna kadestas oma tööandjat. Ta käitus ülemusega imearmsalt ning temast sai N arvates hea sõbranna. Tegelikult võrgutas A Nicole abikaasa, mitte armastusest vaid ikka raha pärast. Veelgi hullem, selleks et meest täiesti omale saada, kahjustas ta autot, millega 8 aastast tüdrukut sõidutati. Laps hukkus.
Anna jäi lapseootele ja lahkus töölt. Poja sündides helistas ta endisele tööandjale ning häält moonutades teatas: "Õnnitlen mehe isaks saamise puhul!"
Nicole sai kõigest teada mehega sel teemal vesteldes. Suures masenduses olles sõitis ta autoga end peaaegu surnuks.
Füüsiline paranemine võttis aega ligi aasta, psüühilist paranemist ei paistnud esialgu kuskilt. Lähisugulasi Nicole`l enam ei olnud, oli vaid kauaaegne koduabiline, kelle tagant-tõukamisel N asus omale uut elu looma.
Ta lahkus aastaks kodust, tegeles vaimsete ja füüsiliste harjutustega, leppis vähesega (toit, riietus, elutingimused) ja hakkas lõpuks taas olevikus elama.
Koju jõudes oli ta väga muutunud, lausa niipalju, et teda ei tuntud ära (kaalulangus, treenitus, vaimne sära). Mehest, Annast ja nende pojast ei tahtnud ta midagi teada. Vaid tütre haual käis ta edasi.
Oma säraga ta lausa tõmbas inimesi endale ligi. Kõik tahtsid ta soojusest osa saada. Ta tutvus toreda mehega, vastastikune armastus viis nad kokku.
Annal polnud süümepiinu, kuid jõudeelu ei mõjunud talle hästi. Alkohol, narkootikumid laastasid ta välimust. Ühel joobehetkel näis talle, et mehe surnud tütar tuleb ta juurde ja karjus: "Sa oled surnud, ma ise lasksin pidurivedeliku maha voolata." Tulijaks oli mees, kes taipas kõike. Joobnud mees tappis Anna.
Nicole sai omale poja, Anna lapse. Selgus, et Anna oli N onutütar (väljaspool abielu sündinud).

Miks ma kirjutasin sellest siin? See on vaid raamat väljamõeldud tegelastega. Aga päriselus juhtub ka selliseid asju. Anna tegevus sõbrannana oli märksa hullem võrreldes P omaga. Nicole võttis end kätte ja sai raskustest üle. Veelgi enam, ta muutis end seesmiselt säravaks, ligitõmbavaks.
P aga ei viitsi endaga midagi teha, ei füüsilisel ega vaimsel tasandil. Palju mugavam on oma hädades kõiki teisi süüdistada ja ennast haletseda. Selline laiskus ja lisaks veel ümbritsevate inimeste kahtlustamine, neisse eelarvamuslik suhtumine peletabki kõik tast eemale. Kes tahaks sellise inimesega sõbrustada? Ei keegi.
 
krabi 16. detsember 2013, kl 23.28
Kuule P, kas sa oled nulliga paljaks aetud peaga priskem 1,5m naine Tartus? Üks selline käib ringi õnnis naeratus näol ja vahib naistele "kelmikalt" otsa.
 
P 17. detsember 2013, kl 11.23
krabi
Ei ole pea nulliga paljas ja mulle ei ole küll ükski naine kelmikalt otsa vaadanud.
Ise ka ei julge nii vaadata, sest teised naised on minuga nii TÕRJUVAD ja AJAPUUDUSES ning siis ma ainult põeksin.

jutukas
Ma ei kahtlusta ju teisi naisi. See "sõbranna" juhtum on suur ERAND, olen kindel, et sattusin SUURE ERANDI otsa ja see teeb kurvaks.
Miks just mina sellise otsa sattusin ?

Ei leia, et Anna tegevus hullem oli, "sõbranna" ju hävitas minu ja mu sündimata lapse elu. Mitte midagi hullemat ei olnud, pealegi sai Anna selle eest karistada, aga "sõbranna" õitseb ja irvitab mu üle siiani ning peab ennast lollidest targemaks.

Ta ongi selline, kes kogub ümber haavatavaid ja nõrku, et neid ära kasutada.
 
tead mis 17. detsember 2013, kl 12.53
Sa P valetad ikka täiega. Sa ei tahagi oma "alandusest" välja saada ega midagi muuta, vaid ainult lõpmatusena jahuda sellest, sest see on su elu ainus sisu. Kuna sõbranna sind kuulata ei viitsi, siis tüütad võõraid.
 
K 17. detsember 2013, kl 12.55
Ära süüdista alati kõiki teisi ja eriti seda sõbrannat! Põhjused, miks sinuga nii käituti, peituvad sinus endas ... siin on korduvalt sellele tähelepanu pööratud, aga lootusetu ettevõtmine - sa lihtsalt ei näe endas mingit viga!
 
K 17. detsember 2013, kl 13.03
Ja ma ei suuda aru saada selle "suhtlemise" definitsioonist kui sellisest ... Suheldakse ju päeva jooksul mitmel moel - tööalaselt, poes, naabritega, sugulastega jne. Pidevalt on inimesi, kellega vahetatakse mõned sõnad ... Aga sinu "suhtlemine" vist tähendab klammerdumist kellegi külge, et ainult halada! Sa vajaksid palgalist seltsidaami hoopis ...
 
P 17. detsember 2013, kl 13.24
K
Oligi minu viga, et "sõbranna" sai mind ära kasutada. Ma ise lasin ennast ära kasutada.

Kui ma ei oleks lasnud, ei oleks ta saanud mulle pähe istuda. Mina oma vigu tunnistan.

Vastupidiselt "sõbrannale", kes ajab kõik tagasi ja pöörab risti vastupidi, ta saab sellest mingi haiglase rahulduse.
Kui pööras midagi vastupidi, siis itsitas vastikult, jube võigas oli !
 
urri 17. detsember 2013, kl 13.37
tead, lase ennast kokku pakkida, jõuluvana kotti panna ja siit minema transada. teist sellist vingukotti pole maamuna peal olemas, kes nii hirmus hea meelega naudib omenese loodud negatiivses maailmas marineerimist. midagi sa ei taha muuta ega mõista. ainult vingud ja virised ja raiskad netiruumi. nende inimeste energiat raiskad ka, kes siin on sulle püüdnud nõu anda. tänamatu energiavampiir oled.
 
K 17. detsember 2013, kl 13.55
tead mis
Ütle nüüd ausalt, kui keegi oleks sinu tuleviku, sinu ja su sündimata lapse elu HÄVITANUD ja pärast sulle näkku irvitanud, et HALE PUGEJA, kas suudaksid ükskõikseks jääda ?????????

Kas sa tõesti ei tahaks teada, MIKS see isik su ja sündimata lapse elu hävitas ja enamgi veel, mis VAJADUS tal veel hiljem su hea suhtumise ja õnnetuse üle irvitada ?

Sind see tõesti ei huvitaks, miks sinu elu hävitati ja ka hiljem sinuga nii alatult käituti ?
EI USU SEDA IIAL.
 
K to P 17. detsember 2013, kl 14.04
Miks sa minu K nimega nüüd kommid siin??
 
tead mis 17. detsember 2013, kl 14.04
Kle sulle on sada korda öeldud, et sinu MIKS MIKS MIKS küsimustele ei saa ükski teine inimene vastata peale selle isiku enda. Kui sa temalt seda vastust ei saa või sa ei ole mingil põhjusel vastusega rahul, siis käitu nagu normaalne inimene, kes juba enesealalhoiu mõttes otsustaks, et see isik ei ole väärt, et tema pärast terve elu põdeda ja tuhandeid postitusi teha.
Seda kõike on sulle soovitatud, sina aga jahud ikka edasi, järelikult on niii mõnus aeleda selles enesehaletsusmudas, sest midagi targemat sa oma eluga nähtavasti ei suuda ette võtta.
 
urri 17. detsember 2013, kl 14.16
K või P või mis iganes täht sa oled, sa
ISE killisid oma sündimata lapse ära
ISE lõpetasid oma suure armastusega suhte
ISE hävitasid oma elu (sinu enda väljend)

ISE, saad aru? igaüks elab ISE oma elu. teeb ISE oma elus valikud ja otsused. kui need ei meeldi, vaata ISE peeglisse.
 
jutukas 17. detsember 2013, kl 17.17
Mis tähendab, et sa ju ei kahtlusta teisi naisi? Korduvalt kirjutad, kuidas keegi sinuga suhelda ei taha, järelikult kahtlustad kõiki naisi sinuga mittesuhtlemise soovis.
Korduvalt imestad, kuidas siis naistel üldse aega pole, mõtlemata, et asi pole naiste ajapuuduses, vaid sinu isikus.
Korduvalt oled kirjutanud, et sa reaalis suhtleksid naistega teisiti kui virtuaalis seda teed. Paraku ei usu seda keegi, sest kui sa siin nii tundetu teiste suhtes oled, pole sa paremaks ka reaalis võimeline.
Võrdsustad 8 aastase lapse mõrva abordiga, mida ise ja ainult ise tegid. See, et keegi seda soovitas või lausa peale käis, pole üldse oluline, haiglasse läksid sa ise. Anna allakäik sai tublisti hoogu just sellest, et Nicole kõigi raskuste kiuste muutus seesmiselt ja ka väliselt säravaks ning ilusaks inimeseks. Sina aga kopitad seesmiselt ja levitad sellega kaasnevat aina suuremas ulatuses, tahtmata ise endaga midagi ette võtta. On enam kui kindel, et su enda madaldamisega vürtsitatud enesekesksus ja empaatiavõimetus ongi põhjuseks, miks sinuga sõbrustada ei soovita.
Lugu saab pidada nendest, kes ise endast lugu peavad. Sina endast lugu ei pea, olles samas jäärapäiselt enesekeskne, hoolimata vähimatki kaaskodanike tegelikest tunnetest. Arvad, et kui sa teistele alt üles vaatad, oled sellega toonud nii suure ohvri, et teisi kuulata ja mõista polegi enam vaja. Kui palju on sult palutud, et lõpetaksid sõbrannast kirjutamise, aga mida sina teed. Justkui meelega ja teadlikult õrritad siin kõiki oma sõbrannatamisega.
Muidugi olen mina ja teised ise süüdi, et ikka siia lugema tuleme ja kirjutame ka veel. Oled sa tõesti nii nutikalt kaval, andes tiba-haaval lootust, et miskit on sulle kohale jõudnud või on su vaimne olukord kõikuv, ei tea. Aga tõesti tahaks näha, et hakkad ise omale paremat tulevikku üles ehitama.
 
P 17. detsember 2013, kl 17.32
K
Kogemata kirjutasin K.

tead mis
Mulle ta ei vastagi, pöörab kõik asjad vastupidi ja naudib seda.

Näiteks ütleb, et tal oli hea meel, kui mul peigmees oli. Aga tegelikult käis nagu uni peale ja pidas pikki loenguid, et ma peigmehe maha jätaks.

Või ütleb, et ei tahtnudki mu pool olla. Tahtis küll, sest mind oli vaja ju peigmehest lahku ajada.

Tema vastused on hämamine ja musta valgeks rääkimine.
Mitte mingil juhul ta mindagi ei tunnista ega ei selgita.

jutukas
Nii 20a tagasi ei osanud ma enda soovide peale mõeldagi, mind oli kasvatud käituma nii, nagu teised tahavad.
Aga ikka ei tekkinud mul teistega mitte mingit kontakti.

Tundub, naised tahtsid ka siis suhelda enesekindla isikuga, kel oma arvamus, millest ei tagane.
Tossikest ei tahetud, paistab nii.

Mida mul õrritada, ma ei olegi mingi õrritaja tüüp nagu nn. "sõbranna".
Kirjutan, sest hingel on valus.
 
jutukas 17. detsember 2013, kl 17.46
Tahad, et su hingel oleks elu lõpuni valus?
Tead, su kirjutatud sõna "sõbranna" mõjub kui härjale punane rätik. Äärmiselt marru ajab. Kui sa jätkad tast kirjutamist, on kaks võimalust - sa ikka tahad õrritada või siis ei hooli sa absoluutselt oma virtuaalsestest vestluskaaslastest.
 
kle P 17. detsember 2013, kl 17.53
Aga sa muidu põhimõtteliselt arvad, et sa oled nii normaalne ja tore inimene, et teistel peaks olema tahtmine sinuga sõbrustada?
 
justnimelt 17. detsember 2013, kl 18.59
vot mul tuli ka selline küsimus, et kas see P arvab, et on normaalne inimene ja päriselt ka ei saa aru, miks keegi temaga suhelda ei taha.
 
jätkuvalt 17. detsember 2013, kl 21.02
arvan, et see on provokatsioon siin algusest lõpuni olnudki.
Kui inimene ajab P ja K segamini ja väidab, et kogemata, siis no ei juhtu nii. Kui ikka olen tõste probleemidega siia teema teinud ja nt olen "Juta", siis ei kirjuta ma oma nimeks kogemata "Maali".

See teema ongi siin meie närvide saagimiseks välja mõeldud, lihtsalt, et näha, kui palju suudab üks delfi külastaja välja kannatada.
Lisaks pange tähele, et sõbranna ja P on mõlemad ahvid. Ahvi aga ei saagi tõsiselt võtta, lisaks ta on valetaja.
Tean üht meesAHVI, kes katsetas ja eksperimenteeris nii meeste kui naistega, lihtsalt omaks rõõmuks, et saaks nalja.
 
69 17. detsember 2013, kl 21.07
Sain aru, et sõbrannast lahkuminekust on kuskil 10 aastat möödas ja P käib siiamaani sõbrannalt aru pärimas, et miks, mida, milleks, kuidas. Ta küll seda keeldub tunnistamast, aga kui ära unustab, siis kirjutab selgelt OLEVIKUS.
Peab sellel sõbrannal ikka kannatust olema. P on selge näide sellest, et vaimselt häiritutega EI TOHI reaalis vähimalgi määral suhelda.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.