Halb kogemus
Keskealise üksiku naise elu on põrgu
 
69 17. detsember 2013, kl 21.15
P, varem sa kirjutasin siin hilisõhtutel, nüüd enam mitte. Kas käid jälle üksi klubides mehi/naisi nillimas?
 
P 18. detsember 2013, kl 12.10
jätkuvalt
Kahjuks kõik nii, nagu kirjutasin. Minevikku muuta ei saa, kuigi väga tahaks.

Tegelikult ei mõista, kuidas see saab kedagi teist närvi ajada, kui see kedagi teist isiklikult ei puuduta ?
Sellised mõtted ei tule mulle pähegi. Mulle ei paku mitte midagi, kui keegi närvi läheb.

Kusjuures "sõbranna" tundis küll mõnu, kui sai mind piinata.
Vot sellest ma jälle aru ei saa.

69
Ei ole "sõbrannaga" 5a mingit kontakti otsinud. Kui sain 40, saatsin talle sõnumi MASENDUSEST, et jube nii vanaks saada.

Naiivselt lootsin leida mõistmist, ta ju ise sama vana. Vastuseks tuli sõnum SA OLED RÕVE VANAMUTT.
Olin täiesti traumeeritud ja ei saanud midagi aru. Ma kirjutasin täiesti sõbraliku ja neutraalse sõnumi, MIKS selline ülbitsemine ?

Siiani mõtlen, miks oli vaja mulle nii öelda, ise sai samuti siis 40.

See põlgus minu vastu on nii arusaamatu, selleks ei ole ju mingit põhjust.
Oleks ta siis ise 25a tibi.
Ise sama vana suure kondiga mehe moodi naine, aga sellist õelust ja põhjendamatut viha täis.
 
??? 18. detsember 2013, kl 12.23
palju sa P teenid oma kommenteerimise eest? kui sul oleks kõik see stoori elus juhtunud, siis oleks info mitmekesisem ja rohkem.
 
P 18. detsember 2013, kl 12.52
???
Olen ju vägagi detailselt kirjutanud, kuigi kardan, et inimesed ei jaksa nii palju lugeda.

69
Klubides-pubides käisin IGAVUSEST ja üksindusest, et inimeste keskel olla.
Ei läinud sinna tutvumise mõttega, salamisi lootsin küll endale sõbrannat leida, kellega igavust peletada.

Lõpuks ometi saan välja öelda, et mu elu suurim probleem on olnud IGAVUS.
 
fb 18. detsember 2013, kl 13.07
P, kas sul Facebook on?
 
P 18. detsember 2013, kl 13.11
fb
Ei ole. Ei ole ka pikaaegne neti kasutaja. Kahju, et juba varem ei taibanud siin käia.
Üksinduse leevendaja.
 
fb 18. detsember 2013, kl 14.00
Sa kunagi mainisid, et tutvumissaitidel ei käi ... aga seal sa leiaksid kirjasõbraks ka naisi, kellega saaksid siis näiteks Skypes suhelda. Proovi www.date.hot.ee - seal on ka jututoad.
Ja miks sa mehed oled välistanud?
 
P 18. detsember 2013, kl 14.38
fb
Meestega olengi suhelda saanud, aga naistega lihtsalt ei saa jutule.
Mind huvitab, kas on veel mõni naine, kellel ainult meestega õnnestub rääkida, aga mitte teiste naistega.

Naised on ehitanud enda ümber barjääri, millest mind läbi ei lase. Kohe tugev barrikaad on ees.
Naised on üldse reserveeritud ja tõrjtud olekuga, see on tõeline suursündmus, kui kellegagi jutule saan.

Liba - " sõbrannat " ei saa liigitada tavaliste naiste hulka, ta on ikkagi väga ebatavaline oma meheliku välimuse ja meheliku olekuga.
 
sinu kirjasõber 18. detsember 2013, kl 19.03
Ja mis neist nn suursündmustest, kellega siin delfis tutvudes meiliaadressi oled vahetanud ja mingi aeg ka kirjutanud, saanud on?
Ise oled nad kõrvale jätnud ja sada kümme põhjust leidnud miks kirjutada ei saa.

Vägisi tundub kõik see jura mingi tellimustöö olevat.
 
jätkuvalt 18. detsember 2013, kl 19.23
P
Ma lausa tahaksin sinuga silmast silma kohtuda.
Kui sa oled tegelikkus, siis kohtume. Kui oled vaid tegelane kujuteldavas probleemis, siis sa ei soovi ega saagi kohtuda.

No kuidas siis jääb? Saame kokku või?
 
P 18. detsember 2013, kl 20.47
jätkuvalt
Tahad tõesti mu sõbrannaks hakata ? Vot seda ei usu ma iial.

sinu kirjasõber
Mis sadakümme põhjust? Ma ise ei ole küll kellegagi kirjutamist lõpetanud.
 
NLKP 18. detsember 2013, kl 21.12
Tahan ka sinuga kohtuda. Kus ja millal kohtume? Kas südamesõbrannaks saan, ei oska raudpoltkindlalt ette lubada, aga mine tea. Olen sinu ealine ja ka üksik.
 
P 18. detsember 2013, kl 21.23
NLKP
Kas selles mõttes üksik, et ka kusagilt naistuttavaid ei leia ja teistega jutule ei saa ?
 
P 18. detsember 2013, kl 22.30
Miks üldse peaks keegi midagi välja mõtlema ?
Elus on küllalt olukordi, mis tekitavad küsimusi ja millest minu mõistus aru ei saa.

Aga kuna mul sõbrannasid ei ole, siis ei ole ka kellegi arvamust küsida ja asju arutada.

Jube masendav on, kui tekib mingi olukord ja kellegagi arutada ei ole.
Eks ma ka seetõttu helistasin nn. "sõbrannale " edasi, kuigi ta minuga suhelda enam ei tahtnud.

Telefonikõned kujunesid minu jaoks kulukaks ja masendavaks, sest " sõbranna " mind tihti üldse ei kuulanudki või itsitas oma uue sõbrannaga, et totakas helistab.

Imelik, et uus sõbranna ei küsinud, miks ta siis nii kaua TOTAKAGA suhtles, kui ise parem on.
Väärt inimene ju totakaga ei suhtleks.
 
lucinda 18. detsember 2013, kl 23.13
????
mis tähendab teenib?
kas sinu eest saab delfis kommimise eest raha või?
mis küsimus see üldse selline on:))
 
uih 18. detsember 2013, kl 23.15
aga hangi omale elu ning ela seda ja ära oota, et keegi seda sinu eest teeks !
 
jätkuvalt 18. detsember 2013, kl 23.21
P

näed siis, ma pakun sulle varianti kohtumiseks ja sa juba eos tõmbad sellele vee peale, sest väidad, et sina seda ei usu iial.

sa ju ise ajad inimesi endast eemale, kas sa pole seda märganud või?

Aga see, et sa sõbrannale aina helistasid ja ometi teadsid, et ta ei soovi sinuga enam suhelda, siis polegi ime, et ta sulle halvasti vastas ja itsitas.

Elu läheb edasi, inimesed muutuvad, olukorrad muutuvad, suhted lagunevad, tekivad uued rajad - selline elu ongi. Me kõik oleme liikunud ühest suhtest teise, sest olukorrad on seda tinginud, oleme olnud seotud inimestega olude tõttu või lihtalt antud hetkes. See ei tähenda, et peaksime elu lõpuni neid inimesi taga nutma ja kramplikult seda aega, mis läinud, tagasi tahtma või kasvõi mingitele tegudele või sõnadele eluaeg aina mõtlema ja seletust otsima.

Inimesed tulevad ja inimesed lähevad, olukorrad samuti.

Vaata, on ütlus - hoia alati inimeste poole, kes tahavad sinuga olla ja ära vägisi roni nende seltskonda, kellele sina tahad meeldida. Vägisi ei saa meeldida, vägisi ei saa armastada.
 
P 18. detsember 2013, kl 23.45
jätkuvalt
Sellisel juhul ei oleks ta pidanud mulle nagu luupainaja peale käima, et oma suhte lõpetaksin ja aborti teeksin.

Kõik see " jäta peigmees maha, sõbranna on kõige tähtsam " ja seda mulle lõputult heietada -- kui seda kõike ei oleks olnud, oleks tema suhtlemise lõpetamine normaalne.

Kuna eelnes minu külge klammerdumine ja mu isikliku elu hävitamine, siis on hilisem käitumine veider pehmelt öeldes.

Hoidnud siis kohe minu elust eemale, kui mul suhe tekkis. Aga ei.

Minu hilisem käitumine oli kõige eelneva tagajärg.
Ma jäin ilma mehest ja selle mehe lapsest tänu "sõbrannale".
 
P 18. detsember 2013, kl 23.50
jätkuvalt
Lisan veel. Kui seda eelnevat koledat lugu ei oleks olnud, ei näeks ma meie suhtlemise lõppemises mitte mingit probleemi.

Võib-olla natuke oleks kahju olnud, et kellegagi suhelda ei ole, aga see oleks ka kõik. Põdenud küll ei oleks.
 
jopa Kolla 19. detsember 2013, kl 00.31
Miks sa ei tunnista, et lesbi oled? Ükski normaalne naine ei küsiks:
NLKP
Kas selles mõttes üksik, et ka kusagilt naistuttavaid ei leia ja teistega jutule ei saa ?

Üksiku all mõtlevad norm. inimese ikka ilma abikaasa (vastassugupoole esindaja) ja lasteta inimest.
 
P 19. detsember 2013, kl 02.06
jopa kolla
Sa ei saa aru. Küsisin sellepärast, et teada saada, kas inimene TÕESTI tunneb vajadust suhelda või tahab kokku saada uudishimust.

Sest reeglina on naistel sõbranna või sõbrannad olemas ja nad ei vaja enam uusi.
 
P 19. detsember 2013, kl 11.55
Huvitav, et inimesed vahel saavad asjadest nii omamoodi aru.

Minu jaoks on näiteks iga noore inimese surm shokk. Kohutav mõelda, kui noor ilus elu jääb elamata.
Ütlesin seda 70+ meestuttavale, et see on nii kurb, ei saanud õieti magadagi.
Tema hakkas minuga pragama, et ma olen nagu turumutt, SELLISED asjad huvitavad.

Appi, mis arusaam. Mul on noortest elamata eludest nii kahju, alati tuju läheb nulli.
Mis turumutt ?
Ma ei suuda ükskõikseks jääda, mis inimene see on, kes suudab ?

Tal endal aga on lausa hea meel, kui mõni noor surma saab. Ükskord isegi ütles, et jääb talle rohkem naisi.

Olin sellisest nähvamisest ärritunud. Või mis teie arvate ?
Mul on nii, kui miski häirib või masendab, tahan sellest rääkida. Nüüd siis olen turumutt või, kui mul noortest kahju on ?????????????
 
to P 19. detsember 2013, kl 12.09
"Või mis teie arvate ?
Mul on nii, kui miski häirib või masendab, tahan sellest rääkida. Nüüd siis olen turumutt või, kui mul noortest kahju on ?????????????"


Ma arvan, et P mängib oma rolli siin juba väga-väga halvasti.
Kas Delfi adminil piinlik ei ole?
 
P 19. detsember 2013, kl 12.12
Eelneva kommiga ütlen ka seda, et alati ei sobi naised ja mehed suhtlema.
Mõned on minuga pahandanud, et ka meestega saab kõigest rääkida ja mis naistejutte mul vaja on.

Naised küll niimoodi ei oleks reageerinud, olgu pealegi naistel teised miinused.
 
P 19. detsember 2013, kl 12.17
to P
Kui sa vastata ei taha, siis mõttetut kommi ka vaja ei ole.
Olen tõsiselt ärritunud selle mehe reaktsioonist.
Kuidas saab selline olla, et noore inimese tragöödia jätab külmaks ?
Nii on varem ka olnud, olen sellest teises teemas kirjutanud.
 
niki 19. detsember 2013, kl 20.05
P

mis 70+ sa räägid siin? Kelle surmast?

Ma tahtsin aga öelda, et huvitav, mis inimestega sina kokku puutud?! Sõbranna täiega friik, mingid meestuttavad, kes rõõmustavad või jäävad ükskõikseks kellegi surma puhul jne.

Olen umbes sama kaua ilmas elanud, kui sina, aga no miskipärast ei saa ma teha etteheiteid ei oma tuttavatele, ei sõbrannadele, ei sõpradele, ei töökaaslastele. Kõik on normaalsed inimesed, lausa 5+ inimesed.
Ei usu, et üksi minule on sattunud elus vaid normaalsete ja toredate inimestega koos olla.

Kust sina küll korjad neid imelikke enda ümber, ma tõesti aru ei saa?!
Aga ehk on asi selles, et ütle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise.
No muidugi, sul ju sõpru ei ole, aga ütleme siis niimoodi - ütle, kellega sa läbi käid ja ma ütlen, kes oled sa ise.

Tõesti, väga paneb imestama, et sinu elus on kõik vaid halvasti. Küll sõbranna, olgugi, et liba, pressib su ellu ja mõnitab, surub sind põlvili ja sunnib tegema seda, mida sa ei tahaks tehagi. Siis need paganama mehed, pressivad end ligi, ise joogised ja rääkida ka sihukestega ei saa, sest lähevad tigedaks kätte või on kummalised muul moel.

Ja muidugi kogu ülejäänud naistevägi, kel pole sinu jaoks aega tilulilutada. No mida värki, kuidas pole ühel naisel aega sinuga suhelda?!

Vaene sina, kõik on nii halvasti, kõik on nii halvasti......ja see küsimus, miks sõbranna jaoks ori olid ka vaja selgeks saada lõpuks.......
Oh õudust küll, mis elu sel keskealisel naisel, st. sinul siis, enam olla saabki, see ju lausa põrgu valmis.

Milles siis ikkagi on sinu probleem?
No pole sul probleemi ju.
Kui sinu juttu siin lugeda, siis jääb küll tunne, et sa ISE tahaksid niiväga, et sul oleks probleem. Aga paganama kommentaatorid siin, näe ei tule su manipulatsiooniga kaasa.
Kuidas nad ometi ei saa aru, kui raske ja igipõline probleem sul ometi on, mis aina kestab ja kestab ja kestab... ainult miks keegi sellest aru saada ei taha...
On ikka mõistmatud kõik.
 
P to niki 19. detsember 2013, kl 22.07
niki
Minu jaoks on küll probleem, et "sõbranna" õhutusel aborti tegin ja ainsa võimaliku kooselu armastatud mehega hävitasin.
Kuidas see siis probleem ei ole ?

Kui keegi oleks sinu tuleviku ja su sündimata lapse hävitanud, sulle oleks see tühiasi ?
Ei usu seda iial.

" Sõbrannaga " suhtlesin, sest mul oli nii tugev alaväärsuskompleks, et uskusin, et toredad ja naiselikud naised minuga suhelda ei taha.
Uskusin lapsest peale, et kõik teised tüdrukud on minust paremad.

Kas sa ise ei ole elus üldse teiste tüdrukute või naistega suhelnud, kohe mitte üldse ? Kui oled, miks sa siis tilulilutasid ?????????????
 
ohoh 19. detsember 2013, kl 22.37
P hakkab ülbeks kätte ära minema:D Ühest äärmusest teise. Aga see on tõsi jah, et tõmbab ligi ainult halbu ja imelikke inimesi, huvitav küll, miks ...
 
P 19. detsember 2013, kl 22.45
ohoh
Ma ei ole üldse ülbe.
Ülbe on see, kes ütleb üksinduses vaevlevale sõbrannadeta suhtlemisvaeguses inimesele, et suhtlemine on tilulilutamine.

Kusjuures ütleja paistab, et ei ole terve elu erak olnud, olevat tutvusringkond enda jutu järgi.
Saan aru, kui inimene ise on terve elu täiesti üksinda olnud ja tõesti igasugust suhtlemist vältinud ja täielikku eraku elanud.

Aga ütleja ei ole ju kogu maailmast ära lõigatud erak, milleks ta õelutseb ?????????

Nii võib olla inimene, kes on elanud 20 aastat metsas ja ei ole üldse teistega suhelnud.
Aga siinsel susijal tema enda kommi põhjal on sõbrad ja tuttavad, miks ta nendega suhtlemist mõttetuks tiluliluks ei pea.
 
lucinda 19. detsember 2013, kl 22.47
meenutan praegu, et mitmes teema see Piilul juba olla võib tema pahast sõbrannast ja lollakatest meestest. kui ma ei eksi, siis Piilu räägib siin samal teemal juba aastaid. või mis teie arvate? sellest on möödunud ju tükk aega, kui need Piilu lood siin algasid.
kahju muidugi Piilust. ainuke, kuidas me teda toetada saame, on siin temaga lobiseda. ega Piilu ei olegi võimeline päriselus normaalsete inimestega suhtlema kahjuks.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.