Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kui paljud on juba registreerunud?
 
registraator 03. oktoober 2010, kl 16.17
Kas olete juba registreerinud kasutajaks?
 
janne 03. oktoober 2010, kl 17.40
registreeriks, aga ei lase. valitud kasutajanimi on 5 tähemärki, see annab veateateks kogu aeg, et sorry, aga peab olema vähemalt 3 tähemärki. vot sis
 
nipsik 03. oktoober 2010, kl 17.52
registreeritud....aga tykk aega läks,et omale nimi siia saaks.kes siin nips-nimega tegutseb?identiteedivaras... :)
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 18.12
ma pidin ka omale 1 juurde lisama, et registreeritud saaks, sest vihmaussi enam pikemaks venitada ei tahtnud:)
 
möh 03. oktoober 2010, kl 18.20
janne kirjutas:
-------------------------------------------------------
> registreeriks, aga ei lase. valitud kasutajanimi
> on 5 tähemärki, see annab veateateks kogu aeg,
> et sorry, aga peab olema vähemalt 3 tähemärki.

Huvitav, mis see minimaalne märkide arv siis ikkagi on? Mina sain 3-märgilise registreerimisproovil veateateks: "Vale kasutajanime formaat. Nimi peab olema vähemalt 4 tähemärki pikk".
 
Styg 03. oktoober 2010, kl 19.09
registreeruks, kui saaks. teist nime ka ei kavatse endale registreerida. olgu siis nii.
 
kommenteerija 03. oktoober 2010, kl 19.45
Ei tahagi siin registreeruda. Kasutaja olen teistes kohtades.
 
Liisa 03. oktoober 2010, kl 21.33
Ei taha registreeruda. Mulle meeldib mu privaatsus. Asi pole üldse selles, et tahaksin siin anonüümsena läbustada ja ropendada - ei taha.
 
janne 03. oktoober 2010, kl 23.02
hah :D armas ju. ilmselt pole nad isegi veel suutnud otsustada, kui palju tähemärke siis ikkagi lubatud võiks olla :D
 
erapooletu 03. oktoober 2010, kl 23.13
Tähemärkidega on nüüd üldrahvalike katsetamiste teel niipalju saanud asi selgemaks, et kui teete omale Delfi ID konto mitte siin foorumi juures vaid Delfi Pildi või Delfi Video keskkonnas (sellega saate samamoodi pärast siia foorumisse sisse logida), siis saate seda teha kindlalt pikkusega alates 4 tähemärgist (kaasa arvatud). Kuid ärge jumala pärast tehke seal pikemaid nimesid kui 32 tähemärki (max), siis võite sattuda ettenägematutesse jamadesse, kuigi teha lubatakse seal ma ei tea kui pikki nimesid.
 
iu 03. oktoober 2010, kl 23.15
ilmselt mul pole lootustki regisreeerida ;D
 
norija 04. oktoober 2010, kl 00.11
Olen ilmselt kunagi ammu end selle nimega mingis Delfi keskkonnas ära registreerunud. Igatahes olen olemas, kahjuks küll väikese tähega.
 
päh 04. oktoober 2010, kl 02.27
ma vist ei saa registreerumisega hakkama.
 
nipsik 04. oktoober 2010, kl 08.36
ära plärtsu @ nips.ma olen selle nime all yle 7aasta eksisteerinud erinevates kohtades.kasuta nime,kui tahad,ära ainult sellele marki täis lase.
 
mnjah 04. oktoober 2010, kl 08.51
Huvitav, kas kuskilt saab seda arvu või loetelu ka näha palju registeerunuid juba on või on see kokkuvõte suur saladus?
 
nipsik 04. oktoober 2010, kl 14.54
seda ma margi täis tegemise all mõtlesingi.kahju,et meie seas selliseid ajuinvaliide eksisteerib....mine arene veidi.ja saa täiskasvanuks,tittedega pole mul miskit rääkida.
 
* 04. oktoober 2010, kl 16.09
et miks peaks registreeruma, sest kirjutada ja lugeda saab ka ilma, ei saa sellest aru
ja pildi koht ka...kas tõesti leidub keegi;DDDD, kes oma pildi siia riputab...ei usu;)
 
to * 04. oktoober 2010, kl 16.37
Mine vaata Lollikluppi, igaüks on end peaaegu pildiga reginud. Ei maksa alahinnata inimedevust.
 
Hanna 04. oktoober 2010, kl 17.25
Ei ole, kas tõesti on nii rumalaid inimesi olemas?
 
möhh 04. oktoober 2010, kl 17.32
pildiga küll aga mitte mingi portreepildiga. vähemalt ma ei leidnud ühtegi sellist.
igatahes näeb parem välja kui see hall või registreerunutel sinine msn-inimene seal ikoonil.
 
ah 04. oktoober 2010, kl 18.31
On ikka, lolliklubis kommenteerijad ju elavad siin
 
anonymus 04. oktoober 2010, kl 18.48
Ei registreeri. Tahan olla anonüümne, ei tunne vajadust mingi "virutaalse identiteedi" järele - reaalne elu on piisavalt huvitav. Ja lugeda ja kirjutada saab siin ka ilma regamata, nii et ei näe asjal pointi.
 
Shadow25 04. oktoober 2010, kl 22.57
* kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et miks peaks registreeruma, sest kirjutada ja
> lugeda saab ka ilma, ei saa sellest aru


Reganud kasutaja kommentaar(Eriti kriitika.) on palju tõsiseltvõetavam. Hea on teada, et kommenteerija on sama inimene, mis näiteks muus teemas.

Teemasse:
Mina ei reganud selle foorumi jaosk eraldi. Konto oli juba aastaid tagasi mingi muu delfi teenuse jaoks tehtud, aga seisis siiani kasutult.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
naeruväärne 04. oktoober 2010, kl 23.40
Kui palju siin neid tõsiseltvõetavaid kommentaare üldse on? See foorum on siin teada tuntud peldikusein.
 
mina 05. oktoober 2010, kl 07.40
ei tule mõttessegi registreeruda. peale perekoolis registreerumise jama alustamist kolisin siia. kui siin sama jaburaks läheb, kolin mujale. ma ei soovi omale naisteka identiteeti, kasutajanime ja kõige vähem veel pildiga kontot :S netifoorumis võtan ma sõna ainult minana. ja ilmselt on minasid palju.
 
Shadow25 05. oktoober 2010, kl 09.11
Mina, just minasid on palju ja kui sa kunagi vastad mulle, siis kust mina tean, kas oled sina või keegi teine? Ja see vähendab tõsiselt sinu kommentaari väärtust - sama hästi võiks kirjutada peldikuseinale. Kui aga tean, et see sama inimene oled ja olen varasemate kommentaaridega juba tutvunud ja oled endast hea mulje jätnud, siis näiteks kriitika korral paneb kohe mõtlema, et kui juba see inimene midagi sellist väidab, siis peab ikka mingi jama olema. Iga suvalise kommentaar sellist efekti ei tekita.

Mis puutub regamisse, siis mis anonüümsust te oma arust kaotate? Ei mingit nime, isikukoodi, aadressit, mobla numbrit, maili(See oleneb juba kasutaja valikust seadete all.) jne avalikustata. Asi tehakse hoopis mugavamaks - ei pea iga kord kommenteerides nime ega mailiaadressit kirjutama. Lisaks saate regamisel väikese postkastikese, mille vahendusel saate vajadusel privaatselt kirju saata ja seda üksteise mailiaadressit teadmata. Regada võib ju kasutajanimega, mida pole kunagi varem kuskil kasutanud. Täpselt samasugune privaatsus olemas, ainult mugavam ja kasutaja on tõsiseltvõetavam.

Mina ei saa aru, miks mitte registreerida.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
? 05. oktoober 2010, kl 09.25
Kas Shadow25 on delfi palgal? Miks ta muidu igas teemas nii ägedalt tõmbleb.
 
Jah, seda küll 05. oktoober 2010, kl 10.11
Olen ka pettunud. See regamise värk... nojah. Las ta's olla. Ma lootsin, et tuleb midagi sellist, nagu delfi foorum, kus näha ühes teemas ühe kasutaja kommentaarid (a la sellelt kasutajalt on X kommentaari) ja kus saaks kommentaare hinnata, ei peaks midagi kirjutamagi :D Lihtsalt on ütlemisi ja mõtlemisi mis mulle väga meeldivad. Miks mitte neid siis esile tõsta.

ps väidan siiski, et regatud kasutaja või anonüümse kasutaja kommentaari n-ö tõsiseltvõetavust siin keskkonnas küll hinnata ei maksa. Kui regamine just ID-kaardipõhine pole.
 
Täpitriin 05. oktoober 2010, kl 10.15
Shadow25, kas registreeritud Täpitriinu ja registeerimata Täpitriinu sõnavõtu väärtusel on tõesti üüratu vahe?
 
mina 05. oktoober 2010, kl 10.23
ma ei kirjuta siia kuldpärleid, mis klassikasse lähevad ja mida Shadow25 tsiteerima peaks :) igaühe oma asi, kui tõsiselt võtab ja kuidas suhtub ;) aga registreerida ei kavatse. mul ei ole ka kontosid avalikel internetisaitidel ja ma ei registreeri ennast kusagile kasutajaks. põhimõte selline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!