Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kui paljud on juba registreerunud?
 
totu 05. oktoober 2010, kl 10.30
Täpitriin, on või?
 
Täpitriin 05. oktoober 2010, kl 10.39
Selles on vahe, kas Shadowile meeldin mina rohkem või sina.
 
Täpitriin 05. oktoober 2010, kl 11.16
Tänud libale tõlke eest, see oligi kogu mu üllatunud oleku mõte :p

Ma küll ei näe vahet, miks kellegi registeerunu tekstile enam kaalu osutada, aga eks igaüks leia enda valikule ise põhjendused :)
 
Täpitriin 05. oktoober 2010, kl 11.23
Kust sa võtad, et mina liba olen?
 
viimasele 05. oktoober 2010, kl 12.16
Vaevalt, et sa suudad originaali koormat kanda.
 
ei registreeru 05. oktoober 2010, kl 14.02
Ei registreeru sest see foorum siin ei ole mu jaoks nii tähtis koht. Kui käiksin siin päevast päeva mitu tundi päevas siis vast peaks registreerumist vajalikuks.
 
njäu 05. oktoober 2010, kl 18.12
Täpikas, kui sa regitreerid oma nime "Täpitriin", siis keegi ei saa enam Täpitriin nime postitamisel kasutada. Asi seegi?
 
to njäu 05. oktoober 2010, kl 18.30
See on talle küll suur uudis!
 
Shadow25 05. oktoober 2010, kl 18.50
Täpitriin, nüüd küll sunnid mind kordama, aga sinu heaks teen seda. :)
Nagu njäu mainis, kui sa regad, siis ei saa keegi teine sinu nimel esineda. Kui kasutaja pole registreerinud, siis võib selle nime all olla kes iganes. Kui aga registreerid, siis aja jooksul lood siin nö oma persoonibrändi, mis kahtlemata mõjutab arvamuse väärtust ühes või teises suunas. Siin eeldame, et keegi suvaline pole su parooli teada saanud ja ei esine sinu nimel.

Muidugi kui kõik püsiksid oma nime juures ja nimed ei korduks, poleks seda regamist selles osas vajagi. Kuni aga pidevalt ilmuvad libad(Kas teid ei aja närvi, kui keegi paneb teie nime all liba? Regamine väldib seda.) välja ja kasutatakse suvalisi nimesid, on registreerimine vajalik. Just selleks, et see foorum poleks varem mainitud peldikusein. Tegelikult iga vähegi tõsisemalt võetavas foorumis on regamine kohustuslik. Võiks ka siin olla.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Shadow25 05.10.2010 18.56.
 
tototo 05. oktoober 2010, kl 18.50
Las olla pigem Triin, tühja neist täppidest. Ka ühes teises teemas pakutud nimed olid väga loovad :)
 
tototo 05. oktoober 2010, kl 18.54
tegelikult tahtsin õelda löövad, ah need täpid ununesid. Triinu ka ilus lühike nimi, enamus tunneb mõnda Triinut ja hea kodusem vestelda, nagu tuttavaga.
 
ei saa aru 05. oktoober 2010, kl 19.17
"Muidugi kui kõik püsiksid oma nime juures ja nimed ei korduks, poleks seda regamist selles osas vajagi. Kuni aga pidevalt ilmuvad libad(Kas teid ei aja närvi,.."

On ikka ajud, kes suudab pähe õppida iga delfika nime kui siin käid vähe ja kust paljud pidid teadma, et selline nimi juba kellelgi on.
Kõik uued tulijad pidid tundma täpilist.
 
anne 05. oktoober 2010, kl 19.22
ei registreeri ka oma nime ja vaevalt see enam saadavalgi on. kui võtan sõna ja tekst on mõttega, küll siis tõsiselt võetakse. mõnes väga üksikus kohas olen registreeritud. siin ei pea vajalikuks, kuna ei taha siin mingit erilist identiteeti omada. kirjutan vaid siis, kui on huvitav teema.
uus kujundus ei meeldi, nii et hakkan ilmselt väga harva siin käima. eriti häirivad regatute need all olevad - mis need ongi? - jäta oma reklaam siia - 100 krooni kuus. mõttetu ruumiraiskamine, mis ei anna mulle midagi.
 
Näh 05. oktoober 2010, kl 19.23
Olen ma vist ainuke lollakas, et ei leia kohta kus seda web id kontot luua saab? Kui paned registreeru siis viskab ette "Selleks, et saada Naisteka foorumi registreeritud kasutajaks, tuleb sul luua Web ID konto!" ja kogu lugu. Noh see teadmine mul juba on aga kus kohast seda teha saab???
 
Shadow25 05. oktoober 2010, kl 20.02
Regada saab siin:
http://www.webid.ee/cm/public_ctrl.register...

Anne, tõsi, eks muidugi on igal kommentaaril oma väärtus, sellele vastu ei vaidle. Tuntud meeldiva kommenteerija kommentaar aga ikka omab rohkem väärtust. Ja on ju tore, kui saan näiteks sinu profiili alt vaadata, kus veel kommenteerinud oled, kui mõned sinu kommentaarid mulle juba meeldivad.

Ei saa aru, selleks ongi regamine vajalik.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
dziis küll 05. oktoober 2010, kl 20.23
"Muidugi kui kõik püsiksid oma nime juures ja nimed ei korduks, poleks seda regamist selles osas vajagi. Kuni aga pidevalt ilmuvad libad(Kas teid ei aja närvi, kui keegi paneb teie nime all liba?"

Kas see foorum on tõesti mingi elu ja surma küsimus, et see nii oluline probleem on?
Ma saan aru kui oma eesnime ja perekonna nimega siin kirjutaks aga mingi tiesti suvalise nimega anonüümselt. Mõne jaoks on vist tõesti see foorum elu.
 
to Shadow25 05. oktoober 2010, kl 20.24
Sa unustasid selle osa vastamata, et miks sul see 100-krooni reklaam seal postituse all olema peab, kui see teist kasutajat häirib?
 
vari 05. oktoober 2010, kl 20.36
Shadow25 on delfi tegelane. Ta on huvitatud, et uuendus jääb ja midagi muutma ei pea. Ta on ainus " foorumlane," kes seda uut jura kiidab ja promob.
 
huvi 05. oktoober 2010, kl 20.42
Shadowlt küsiks:

Mida üks 25 aastane noormees üldse naisteka foorumis näeb? Kas muud põnevamat teha ei ole?
 
arvaja 05. oktoober 2010, kl 21.05
arvan, et näeb püksata naisi tutvuses ja siia oma elu matab, sest reaalsl turul tal lööki ei ole.
 
tototo 05. oktoober 2010, kl 21.07
Triinu on hea jah, mulle isiklikult meeldivad nime Triinu juures Kõige enam need i- täppidega tähed ;)
poolloll 05. oktoober 2010, kl 21.16
regasin, aga mu kaunist pilti ei lasta laadida ja seega - möttetu üritus.
jutu lugemiseks ma ei pea kuhugi ennast sisse pressima ja kes libada tahavad - andku minna.
 
? 05. oktoober 2010, kl 21.17
Miks nii- lolliklubis sobib küll
 
Shadow25 05. oktoober 2010, kl 21.22
Huvi, ma lihtsalt väga abivalmis inimene. :) Meesteta võiks nii mõnegi alamfoorumi kinni panna.

Vari, mina lihtsalt ei näe hädaldamiseks põhjust. Mõned soovitused olen juba omalt poolt lisanud ja loodan, et need rakendatakse.

to Shadow25, pole minu probleem. :D Kuni delfi seda ei eemalda, seni see ka sinna jääb.

Rohkem personaalsetele küsimustele ei vasta. Selleks on postkast.

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
tototo 05. oktoober 2010, kl 21.24
Kui uksest sisse mahud ilma pressimata, siis täitsa vinks- vonks loll. Oleks sa täisLOLL siis veel libaks, aga poolik...mõttetu üritus.
 
Shadow25 05. oktoober 2010, kl 21.24
poolloll kirjutas:
-------------------------------------------------------
> regasin, aga mu kaunist pilti ei lasta laadida

Mis veateate annab?

------------------------------------------------------------------------
http://www.assolea.ee - Giid, tõlk ja soome keele õpetaja
 
ütlemata tobe 05. oktoober 2010, kl 21.43
See reklaami siiajätmine 100 krooni eest kuus on ikka sellises foorumis ütlemata tobe!
 
to ütlemata tobe 05. oktoober 2010, kl 22.45
See näitabki otseselt kasutaja Shadow25 enda olemust ja ego ;) Tema saaks selle rea sealt ise kohe ära võtta, kuid näete ta ei võta, selle asemel hämab, et "kuni Delfi seda ei eemalda"...
 
ja ikkagi 06. oktoober 2010, kl 08.22
"Tuntud meeldiva kommenteerija kommentaar aga ikka omab rohkem väärtust."
Tulge nüüd oma roosa mulli seest välja ja vaadake ümberringi. EI OMA. See nn "rohke väärtus" on 100% subjektiivne hinnang.

Teine asi (see ka see põhjus, miks lõpetasin Perekoolis käimise):

"Ja on ju tore, kui saan näiteks sinu profiili alt vaadata, kus veel kommenteerinud oled, kui mõned sinu kommentaarid mulle juba meeldivad."

Ei, see pole tore. See on lihtsalt nuhkimine. Ja kui siiani on suutnud vaid väga üksikud (delfiga seotud??) isikud siin kedagi "tuvastama" hakata - juhin tähelepanu muide sellele, et netis loodud kuvand võib olla midagi muud kui reaalne elu - ning netiidentiteedi per*** keerata (mõni lausa tugib eraellu välja, väitega: ise ju rääkisid ja tahtsid) siis nüüd võib seda rahulikult igaüks. Nii et - muresid (eriti voodifoorumites) ärge regatuna kurtke - teie kommentaare vaadatakse ja visatakse hiljem nina peale.

Mõistlik on rääkida ka regamise OHTUDEST, mitte ainult nn positiivsusest. Igal asjal ON kaks poolt.
poolloll 06. oktoober 2010, kl 11.48
veataeteks annab, et antud faili (avatari...) alla (või üles?)laadimine ebaõnnestus, proovige hiljem uuesti.
proovisin, kuni uni tuli peale, rohkem ei viitsinud. a mulle pole see pilt oluline ka, nagunii nii pisike, kui karbsekaka. pole maitsmistki väärt.

tototo -
vaata, POOL lollist on siiski pool, loota annab, et asja saab parandada. TÄISlolliga on juba lootusetu juhtum.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!