Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
miks eestis ei ole inimesed õnnelikud
 
põhjus 18. aprill 2013, kl 12.17
suurem osa inimesed oli ülivaesed,sest neilt võetud kõik mida nad suudavad
 
riik ei mängi rolli! 18. aprill 2013, kl 13.12
Ei õnn küll riigist sõltu. Kõik sõltub väärtushinnangutest.
 
pohhuist 18. aprill 2013, kl 13.35
seda minagi, et mingi pahupidi majanduspoliitika käib. normaalne ehk nn "tavaline inimene" hakkab otsima ja leiab ka seaduse- ja muid auke, ja muidu susserdama, et maksuvaba raha saada, et endale ka midagi jääks. ons see riigile kasulik, et isegi minpalgast veel igast maksud maha võetakse? hämming:S

see on väike lohutus, et kunagi tuluka tagasi saad. see juhtub kunagi järgmisel aastal, aga elada tuleb täna.

mina ei virise ja välismaale ei kipu. mul need augud kõik üles leitud, aga kas see on riigi rahakoti seisukohast ka mõistlik, et nii on?
 
Ophelija b uduaarist 18. aprill 2013, kl 13.40
mina olengi see kommenteerija õnnelik :)
 
to Tiina 18. aprill 2013, kl 14.56
Tiina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naljakas, kuidas mõni ütleb "ma ei ole patrioot".
> Mina küll olen Eesti patrioot. Kuidas oleks üldse
> võimalik mitte olla oma kodumaa patrioot? Kui ma s
> eda ei oleks, siis ma ei kujutaks ette ka mingit õ
> nnelikku ega rahuldustpakkuvat elu. "First things
> first", nagu öeldakse, ega lossi liivale ei ehita.

Ma küll pean kõige tähtsamaks inimesi, keda armastan. Riik ja maa on teisejärguline.
 
to elanik 18. aprill 2013, kl 15.00
vägga õige, elu läinud kalliks palgad jäänud madalaks toimetulek sööb iga päev närve, seega kui pole tuleviku lootust hakkab masendus võimu võtma ei saa ju teha head nägu kui sa elamisest mõnu ei tunne
 
n30 18. aprill 2013, kl 17.22
Nõus vatsajaga "Variant"

Muide üks õnneliku inimese omadusi on see, et ta ei tee kellelegi haiget. Pole sapine, kahjurõõmus, parastav. Proovige korraks silmad sulgeda ja meenutada hetke mil olite tõeliselt õnnelik. Ja mõelge, kas te sel hetkel oleksite saanud kellegi halvatsi öelda vms? Ei saa! Seega õnneliku inimese tunneb ära tema suhtumisest teistesse ja ümbritsevasse, mitte sellest kas ta ise arvab et on õudselt rahul ja et tal on kõik asjad, inimesed olemas mis vaja...
 
Mulle on solvav 18. aprill 2013, kl 17.49
Mulle ei meeldi sellised üldistused et meie inimesed on kõik vissis nägudega ja õnnetud. Ei saa ka õnnelik inimene halvasti ütlemata läbi. Olen jah, õnnelik aga häbi lausa on lugeda sellist hädaldamist. Võtke end kokku ja muutke siis midagi kui õnnetud olete, ei suudeta midagi teha ainult vigiseda ja susiseda osatakse. Saamatutele ongi paras palk õnnetu olla.
n3o on ilmselt veel vähe elu näinud.
 
viimasele 18. aprill 2013, kl 17.55
Sa ju ka vigised siin, et kõik hädaldavad. Vigise vähem ja elu oma elu.
 
õnnelik to n30 18. aprill 2013, kl 18.49
n30 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõus vatsajaga "Variant"
>
> Muide üks õnneliku
> inimese omadusi on see, et ta ei tee kellelegi ha
> iget. Pole sapine, kahjurõõmus, parastav. Proovige
> korraks silmad sulgeda ja meenutada hetke mil oli
> te tõeliselt õnnelik. Ja mõelge, kas te sel hetkel
> oleksite saanud kellegi halvatsi öelda vms? Ei sa
> a! Seega õnneliku inimese tunneb ära tema suhtumis
> est teistesse ja ümbritsevasse, mitte sellest kas
> ta ise arvab et on õudselt rahul ja et tal on kõik
> asjad, inimesed olemas mis vaja...

sinu häda ongi selles, et sul on olnud vaid õnnelikud hetked. a la armunud olles on õnnehetk jne. vaata mõnel inimesel ongi selline tunne kogu aeg, et olen õnnelik. ja igapäevane probleemide lahendamine kuulub elu juurde, ka õnneliku elu. ja ka õnnelik olles on mul märkamisvõime tõiesti olemas ning absurdsete asjade ja inimete puhul pole mingi probleem ka halvasti öelda. siin tundub küll rohkem probleem selles olevat, et õnnetud loevad igast lausest välja, et nelie öeldi halvasti see on madala enesehinnangu tunnus. õnnelikud ei tee kellegi arulagedast ütlemisest numbrit ja on õnnelikud edasi.
 
õnnelik 18. aprill 2013, kl 19.06
ja veel, kõigile teadmiseks, et õnnelikud inimesed on ikka kõiuge arukamad ka mitte nagu need õnnetud, kes siin õigustavad enda lollust. ma juba ammu ütlesin seda buduaari foorumis aga seal on täiesti arulagedad kos. eriti need gootid.
 
mnjah 18. aprill 2013, kl 20.05
 
n30 18. aprill 2013, kl 21.34
Näha jah, et sa oled täiega õnnelik inimene! :)
 
hh 18. aprill 2013, kl 22.40
niisiis, kui juhtud olema õnnelik, siis sa kas valetad või oled lihtsalt kiuslik. kõik peavad õnnetud olema! muidu saad kohe peksa siin.
 
õnnelik 18. aprill 2013, kl 22.54
viimane kommentaar minu nimel pole minu kirjutatud, bu-duaariga ei seo mind miski.

ja hh-ga nõus, tõesti, vot ei tohigi olla õnnelik, siis kindlalt valetad. ja oled õel ja sõimad teisi ja teed välismaal elajaid maha.
 
Aga 18. aprill 2013, kl 23.08
Kas ei sõima siis ja ei tee maha?
 
Niina 18. aprill 2013, kl 23.54
Mina olen õnnelik ja mul on palju õnnelikke sõpru. On see siis halb? Lugedes komme,tundub see küll täiesti sobimatu,aga mina olen Eestimaal õnnelik!
 
Balk 19. aprill 2013, kl 00.48
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/lugeja-joukus-ei-tule-ise-meie-ouele-olgem-realistid.d?id=65986844
 
õnnelikule 19. aprill 2013, kl 08.41
õndsad on need, kes vaimust vaesed....
 
n30 19. aprill 2013, kl 11.47
aga see "õnnelik" ei ole vaimust vaene mumeelest...
 
mnjah 19. aprill 2013, kl 14.15
Vaimust vaene mitte, küll aga kitsa silmaringiga. Elab oma roosas mullis.
 
kui 19. aprill 2013, kl 14.35
mõelda, et kõik on halb, siis kõik ongi halb. On selliseid inimesi, kes onvaesed või/ja kehva tervisega, aga ikka naeratavad. Vaevalt, et nad just õnneliku on, aga mitte vihased. Mõni on ka vähesega rahul ja ei võrdle end teistega.
 
mnjah 19. aprill 2013, kl 15.10
Positiivne mõtlemine iseenesest ei too leiba lauale. Kui inimene ei tule oma eluga toime, kuigi käib iga päev 8,5 tundi tööl, siis pole siin midagi pistmist negatiivse mõtteviisiga, vaid põhjused on mujal. Miks peab inimene naeratades vähesega leppima? Elu on antud kõigile ainuke ja igaüks üritab seda võimalikult paremini elada. Vähesega leppimine ei tähenda seda, et inimene ei igatse soojamaareise, uhket autot jne. Inimesed, kes Eestis vähesega lepivad, suudavad oma palgast maksta üüri ja hankida viletsa kvaliteediga toitu, ülejäänuks enam raha ei jätku. Soovitused stiilis peske ennast vähem ja minge koos päikesega magama, et elektrit kokku hoida, ei ole 21. sajandil vastuvõetavad, kui siinsamas kõrval elavad inimesed priiskavas luksuses.
 
to mnjah 19. aprill 2013, kl 15.23
sotsialismi ootad? muul juhul peaks iga vähegi mõleda suutev inimene aru saama, et alati on elatud nii, et osad luksuses ja osad vaesuses ja alati jääb see nii olema. see ei muutu kunagi, mitte kunagi ei saa olema riiki, kus kõik elavad hästi ja osa midagi ei tee. sest osa niikuinii midagi ei tee, vaid otsivad võimalusi, kuidas teiste seljas liugu lasta.
 
kersti 19. aprill 2013, kl 15.57
no õnneks ei igatse soojamaa reise ega uhket autot.
 
tototajale 19. aprill 2013, kl 16.01
Mitte mina ei oota sotsialismi, vaid sina kardad paaniliselt olukorda, kus peaks oma hüvedest loobuma, et ka teistel pisut kergem elada oleks. Sotsialismiga ära mind hirmuta, ma tean väga hästi, mida selline ühiskonnakord tähendab. Minu jaoks ei võrdu sotsialism sõimusõnaga.
 
vean kihla 19. aprill 2013, kl 16.06
99% praegustest õnnetutest saaks hoobilt õnnelikuks, kui kõik ümberringi oleks sama vaesed ja hädised. Siis poleks enam ei "uhkeid autosid ega soojamaareise" vaja, sest neid pole ju niikuinii kellelgi peale parteinomenklatuuri!
 
fuu 19. aprill 2013, kl 17.05
Mõnele ülbikule kuluks kohe kindlasti ära olla vaene ja elada prügimäel. Paras oleks.
 
appike 19. aprill 2013, kl 19.12
tototajale! Sina vist tahaksid et osa inimesi oma hüvesid vaesematele jagaks et nendel ka kergem oleks elada.Puhas sotsialismus.
 
appi appi 19. aprill 2013, kl 20.25
nagu sinagi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!