Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mees ei lase rääkida
 
...... 27. august 2014, kl 18.24
Suhtlen mehega aga tundub et täitsa mõtetu üritus.mees ei lase üldse muret kurta, kuigi mees on vanem ja võiks tugevam olla. Mis mees see on,kes ei suuda moraalseks toeks olla.
 
mida imestad? 27. august 2014, kl 18.30
see on see mees, kelle valisid ju. vana papi ei viitsi enam su muresid kuulata, kondid valutavad ja erektsiooniprobleem põletab. kaduva elujõu taganutmine võtab ka aja. aga nähtavasti harimata plikana tegid hea partii? haritud inimene oskab tühikuid kasutada, sina ei oska.
 
...... 27. august 2014, kl 18.38
Mul on raske ilykirja teha. Aga mees on loll egoist
 
imestan 27. august 2014, kl 18.42
Mõne inimese elu ja arusaam seisneb tühikutes!
 
eelmsele 27. august 2014, kl 18.46
aga imesta edasi, kellele see korda läheb? kui ikka inimene pole suutnud endale selgeks teha, kuidas nii kirjutada nii, et oleks viisakas ja teistel mugav lugeda, no millise inimesega saab tegu olla? foorumis, kus sa ju inimest ennast ei näe, ütleb kirjastiil nii mõndagi.
 
....... 27. august 2014, kl 18.54
Ei ytle su kirjastiil midagi pista oma ilukiri tead kuhu. Sama hästi võib öelda ratastoolis inimese kohta,kõndimine kole halb tähendab inimene idioot.
 
irooniapõõsas 27. august 2014, kl 18.55
Nojah, võiks ju soovitada, et kui mees ei kuula, siis kirjuta talle.
 
to eelmisele 27. august 2014, kl 21.40
sinu viha ja põlguski ütlevad nii mõndagi...
 
...... 27. august 2014, kl 22.10
See mees ei oskagi suhelda.ta on teistega ka selline. Häirega mees vist.kahju
 
Ehhh.... 27. august 2014, kl 22.46
Midagi peale murede kurtmise veel koos teete? Keegi ei jaksa 24/7 su kurtmisele kaasa elada. Eriti veel, kui suhe on algusfaasis.. (ma ei tea kas on, su jutt on liiga üldine, seega eeldan..).
Samahästi võib see mees postitada kuskile meestekasse teema, et tal on suur mure, tahaks sellest rääkida aga ei saa, kuna naine jahub 24/7 oma pseudoprobleeme halvasti istuvatest teksadest vms..
 
to ........ 27. august 2014, kl 23.08
....... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ytle su kirjastiil midagi pista oma ilukiri tea
> d kuhu. Sama hästi võib öelda ratastoolis inimese
> kohta,kõndimine kole halb tähendab inimene idioot.


ilukiri? irw, jutt on õigekirjast. nii loll annab ikka olla.
 
ingrid 28. august 2014, kl 10.05
Oota nüüd. Mismoodi - ei lase rääkida? Kuidas? Et nagu sina hakkad millestki rääkima ja tema ütleb, et aholevait, võisiis teeb näo, nagu ei kuuleks. Või midamoodi?
Oleneb ka murest. Võibolla on su häda selline, millele ta ei oskagi kuidagi reageerida. Tule siis poolele teele vastu ja ütle kohe mustvalgelt, mida sa sooviksid, et ta ütleks või kuidas suhtuks. Teinekord võib sest abi olla. Kuigi, ei pruugi.
See, et mees on vanem, pole argument. Ta võib vanem olla, aga on ka rohkem elu näinud. Saanud tunda igasuguseid reaktsioone, mis on vastavalt teinud ta ehk ettevaatlikuks.
 
naine 28. august 2014, kl 11.48
pole vahet, kas mees on naisest vanem või lihtsalt vana, aga osa inimesi polegi nõus teise muret kuulama, pole suutelised üldse arutama kas pere, naise või enda probleeme.
Mul oli selline. Selle asemel et naisele haiguse ajal moraalseks toeks olla, ütles et tema jaoks on pereelu mõte kadunud. temal oli hirm mitte naise kaotuse ees, vaid et siis jääks 12-aastane laps tema kasvatada, kuigi tal oli plaan valmis mõeldud- plika läheb minu ema juurde.
Väga keerulisi aegu oli meie peres, aga mitte mingil juhul ma ei saanud neist mehele rääkida ega veel vähem koos lahendust leida. Tema viis oli kohe röökima hakata, ta teadis et siis jäetakse ta rahule, sest mina tõmbusin endasse ja tema leidis- vot nii lahendatakse asju, naine jäi vait, väga hea.
 
teada 28. august 2014, kl 16.06
See mees ei vajagi kedagi või oled ebameeldiv igav tema jaoks. Mõttetu aja raiskamine.
 
to naine 28. august 2014, kl 20.42
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole vahet, kas mees on naisest vanem või lihtsal
> t vana, aga osa inimesi polegi nõus teise muret ku
> ulama, pole suutelised üldse arutama kas pere, nai
> se või enda probleeme.
> Mul oli selline. Selle
> asemel et naisele haiguse ajal moraalseks toeks ol
> la, ütles et tema jaoks on pereelu mõte kadunud. t
> emal oli hirm mitte naise kaotuse ees, vaid et sii
> s jääks 12-aastane laps tema kasvatada, kuigi tal
> oli plaan valmis mõeldud- plika läheb minu ema juu
> rde.
> Väga keerulisi aegu oli meie peres, aga mi
> tte mingil juhul ma ei saanud neist mehele rääkida
> ega veel vähem koos lahendust leida. Tema viis ol
> i kohe röökima hakata, ta teadis et siis jäetakse
> ta rahule, sest mina tõmbusin endasse ja tema leid
> is- vot nii lahendatakse asju, naine jäi vait, väg
> a hea.

kas endal häbi pole, et elad koos mehega, kelle jaosk sinu surm oleks tühine sündmus ja kes juba sinu eluajal, haiguse ajal, mil vajad toetust, teatab, et laps läheb ema juurde? sinu ema, mitte tema ema, muidugi. kas sul pole enda pärast häbi, millise inimesega sa oma aega jagad ja sunnid ka ast sellise rämpsinimesega suhtlema. nii inetu inimene annab ikka olla, jäle kõnts.
 
naine 29. august 2014, kl 08.23
to-naine 20:42
aitäh heade sõnade eest ja soovin sama sullegi!
Jah, abielu ajal oli mul enda pärast häbi olla ja tundsin ka mina ennast nagu jäle kõnts.
Aga oli aeg, kus väljaspool meie kodu ei teadnud keegi, (ka minu ema mitte, sest tema mind ei oleks toetanud- ise sa läksid mehele, nüüd kannata ka), mis meil peres tegelikult toimus.
Saatus võttis otsustamise enda kätte- nüüd pole mul häbi olla jäle kõnts, sest ma olen lesk :) mees suri südamerabandusse, sest vihastas töö juures nii ägedalt
 
Armilde 29. august 2014, kl 10.14
Mina lahutasin mehest, kes raske haiguse ajal sõimas ja tigetses. See oli tema viis talle "minu poolt tekitatud" murega hakkama saada.
Aga mehed vist ongi üldjuhul sellised egoistid, et naise mured neile korda ei lähe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!