Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ennekuulmatu, miks kustutakse kogu aeg teemasid
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 17.05
sid
Eestis on juba ametlikult nn. " pagulasi " 2000, Euroopa piiril ootab momendil ülesaamist 6 miljonit.

Milleks levitad valeinfot ? Mis mõttega ?
Oled mõne erakonna liige või makstakse sulle selle eest ?

Pealegi, kes teab, kui suur on " pagulaste " arv Eestis tegelikult, pidevalt näeb jälle uusi seljakottidega tumedanahalisi inimesi.

11. 45 teine ohoo

Keegi ei sunni sind valge nahaga inimeste keskel elama.
Piirid on lahti, kes sind siin kinni hoiab ?

küsimus ekrelastele

Sallijate ja palgaliste komme ongi küsimiustele mitte vastata ja hakata aiaaugust rääkima.

Küsin veelkord.

Sallijad, kuidas kujutate ette elu Eestis, kus enamus elanikest on lõuna poolt tulnud sisserändajad ?

Kuidas valitsus nende inimestega hakkama saama, milliseks kujuneb elu ja majandus Aafrika osariigis muutunud maalapil ?
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 17.20
sid
Aga mine Euroopa piirile ja küsi nende miljonite sissetungijate käest, miks nad nii väga Euroopasse pressivad.
Terve Aafrika ainult elust Euroopas unistabki.

Euroopa on nende silmis paradiis, seda nad ise ütlevad.

Sid, sa oled ka Õhtulehes palju eestlaste vaenulikke komme kirjutanud.

Pane nüüd käsi südamele ja mõtle, kas oleksid araablaste Eestis õnnelik.

Ausat vastust sinult nagunii ei tule.
Kirjutad seda, mida partei käsib ja mille eest makstakse.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 17.35
ohoo, kelle käsul sina kirjutad? ;)

Aga kui sa mingeid numbreid siin välja tood, siis too ka oma allikad välja. See, et naised saunas midagi rääkisid, ei ole mingi näitaja. Netist viide otsida ei ole ju raske. Kui mina ütlesin 80, siis see on viimane number, mis mulle raadiost kõrva on jäänud. Isegi,kui see oleks 2000, oleks see umbes sama palju, kui eestis on välisüliõpilasi, aga vähem, kui siin on eesti firmade poolt siia kutsutud töötajaid. Miks aga töötajaid siia kutsutakse, siis lihtsalt sellepärast, et ekrelased ei suuda ju ajudega tööd teha ja selle jaoks on vaja mujalt maailmast siia "murjameid" importida.

PS. Saa aru, Õhtuleht on minu jaoks mõttetu kõnts, kui välja arvata mõni paberlehes olev spordireportaaž. Seepärast ei käi ma ka nende veebis.
 
statistika ütleb isegi ONU SIDILE 26. veebruar 2017, kl 17.48
Enim ehk 1969 luba väljastati mullu püsivalt Eestisse elama asumiseks. 1807 elamisluba väljastati töötamiseks, 1513 pererände eesmärgil, 1297 Eestis õppimiseks, 106 välislepingu alusel ja 18 ettevõtlusega tegelemiseks.

Enim elamislube ehk 1727 väljastati Ukraina kodanikele, Vene kodanikele väljastati 1696 elamisluba. 1100 elamisloa saanud inimese puhul on kodakondsus määratlemata. USA kodanikele väljastati 221, Nigeeria kodanikele 200, India kodanikele 187, Valgevene kodanikele 186, Gruusia kodanikele 128 ja Türgi kodanikele 118 elamisluba. Muude riikide kodanikele väljastati kokku 1147 elamisluba. Töötamiseks said mullu enim elamislube Ukraina kodanikud, kellele anti 1030 elamisluba ehk üle poole kõigist töötamiseks antud elamislubadest. Järgnesid Venemaa kodanikud 302, USA kodanikud 82, India kodanikud 65, Valgevene kodanikud 63, Hiina kodanikud 30, Brasiilia kodanikud 26, Türgi kodanikud 25 ja Tai kodanikud 18 elamisloaga. Muude riikide kodanikele anti 166 töö tegemiseks mõeldud elamisluba. Elamisluba pikendati mullu 4342 korral, seejuures 2474 korral neil, kes olid seda taotlenud pererände eesmärgil. 903 korral pikendati Eestisse õppima tulnute elamislubasid, 680 korda siin töötavate inimeste elamislubasid, 241 korral välislepingu alusel Eestis elavate inimeste elamislubasid, 34 korral ettevõtlusega tegelevate ja 10 korral legaalse sissetuleku omamise alusel Eestis elavate inimeste elamislubasid. Aastail 2004-2016 on riik kokku välja andnud 16 459 tähtajalist elamisluba töötamise eesmärgil. Kui näiteks 2010. aastal anti välja 941, 2012. aastal 835 ja 2013. aastal 863 säärast luba, siis 2014. aastal anti välja juba 1237 ning 2015. aastal 1659 tähtajalist elamisluba töötamiseks. Kokku on riik aastail 2004-2016 välja andnud 53 989 elamislu

Read more: https://sputnik-news.ee/estonian_news/20170125/4614575/valismaalastele-antud-elamislubade-arv-kasvas-aastaga-36-protsenti.html
---------------------------------------------

see, et sid isklikult pole peale ühe vana vene immigrandi kodustanud, ei tee ju numbreid olematuks.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 17.49
sid
Kuula raadiot ka natuke, kui su tööandja lubab.
Ametlikult on see arv 2000, tõenäoselt muidugi suurem.

Sa kohe naudid oma soga. Araablased ei tule meile tööle ja ei hakkagi iial siin töötama.

Ära valeta, kasutada sid pikemat aega käib Õhtulehes isamalisi eestlasi sõimamas.
 
peenisemassöör 26. veebruar 2017, kl 17.53
ega neid venemaalt tulnud vanu peenisemasööre pole ka ju kokku loetud.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 17.57
kasutaja sid, mitte kasutada
 
jälk vana mees sid 26. veebruar 2017, kl 18.03
pole nii jälki tegelast siis foorumis kui sid, just oma imala libeduse, teiste paikapanemise soovi ja lõpmatau valetamise tõttu.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.08
statistika ütleb isegi ONU SIDILE Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Read more: http
> s://sputnik-news.ee/estonian_news/20170125/4614575
> /valismaalastele-antud-elamislubade-arv-kasvas-aas
> taga-36-protsenti.html

Ausalt öeldes näitavad juba allikad, kust tuul puhub :D
Kogu selle statistika oleks saanud ka EESTI statistikaameti leheküljelt siia kopeerida, mitte vene propaganda saidilt. :D

PS. Kus need tuhanded araablased on?
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.09
jälk vana mees sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pole nii jälki tegelast siis foorumis kui sid, jus
> t oma imala libeduse, teiste paikapanemise soovi
> ja lõpmatau valetamise tõttu.


Kas Hermese kotid jälle pigistavad? :D
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.12
Mulle tundub küll, et sid on palgaline naisterahvas, mitte mees.
Mõne erakonna ( reform, irl, sotsid ) sekretär.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.14
ohoo, eks igaüks mõtle oma rikutuse tasandilt. Kui sina oled palgaline EKRE troll, siis sinu vastased peavad tingimata samasugused olema?
 
jätke nüüd! 26. veebruar 2017, kl 18.14
Jätke nüüd see õnnetuke rahule. Näete ju ise, et tal täit oidu peas pole. Milleks sellisega vaielda? Ta ei saa ju isegi aru, mida taotleb. Kui enam ei vastata, siis rahuneb ehk maha.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.17
Miks? Nii tore on siin aega veeta. Kui saun soojaks saab, kaon kohe minema. Ma luban. ;)
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.19
sid
Tee silmad lahti, sisserändajaid kohtab pidevalt, järjest uusi nägusid näeb.
 
peenisega mõtlemine 26. veebruar 2017, kl 18.28
ja kui palju neid veel poliitikas ja riigikogus on...enamusel ju peenised küljes..

hmm, immigrnadil eesti mehe peenis peos ja koha see mees hakkabki pooldajaks..
 
number on number, tohlakas sid. 26. veebruar 2017, kl 18.30
ei teadnudki, et numbri väärtus ja suurus nagu muutub, kui lugeda neid erinevatelt veebilehtedelt.

aga muidu oledki kerge vaimse puudega, nagu tekstidest aru saada võib?
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.30
sid
Näen, sa ei salli eestlasi ega Eestimaad, miks sa ikkagi eestikeeleses netis käid, kui kõik sulle nii vastik on ?
Miks sa tuled nende sekka, keda põlgad ?
Araabiakeelseid foorumeid net täis, mine sinna.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.30
Ma küll meelde ei jäta, milliseid araablasi-neegreid-hiinlasi ma juba näinud olen. Mind ei sega nad mitte üks raas. Kui keegi tänaval tüli tuleb norima, siis on see mingi kohalik narkar, aga mitte pagulane. Kui sind aga esteetilistel kaalutlustel võõra nahavärviga inimesed segavad, siis pigista silmad kõvasti kinni - usu mind, nad lähevad ruttu sust mööda.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.37
peenisega mõtlemine
Sid on naine, väga naiselik tekst, ükski mees niimoodi ei kirjuta.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.39
Sid
Palun, tee teene, mine Eestimaalt hästi kaugele ja ära enam kunagi tagasi tule.
Ei ole vaja reetureid ja sinusugust rahvavaenulikku elementi siia.
Piirid on lahti, mis sind siin kinni hoiab.
Head teed.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.39
ohoo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid
> Näen, sa ei salli eestlasi ega Ees
> timaad, miks sa ikkagi eestikeeleses netis
> käid, kui kõik sulle nii vastik on ?
> Mi
> ks sa tuled nende sekka, keda põlgad ?
>
> Araabiakeelseid foorumeid net täis, mine sin
> na.

Sinu jaoks on ju kõik vastik. Ära aja asju jälle segamini! Mina ju ütlesin, et mul ei ole isegi lollide ekrelaste vastu midagi, mulle teevad nad nalja ja ma suhtun neisse samasuguse heatahtlikusega, nagu araabia põgenikkugi. Vahet ju pole.

PS. Ma olen siin (tutvumis) foorumis ka nime طالب (Talib) kasutanud. See muuseas tähendab vaatlejat, õpilast, järgijat.
 
lükkab tuti laiali 26. veebruar 2017, kl 18.42
lükkab tuti laiali ja sidist saabki immigrantide pooldaja.. irw.mehed on nii manipuleeritavad kesise sexi lootusega..
 
käivad koos 26. veebruar 2017, kl 18.45
sid ja vana lesk lehm käivad netis koos. kas nad on nagu ühe perssse kaks vana kannikat?
sama möga kahest torust?

mõlemad vähe totakad?
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.49
ohoo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid
> Palun, tee teene, mine Eestimaalt häst
> i kaugele ja ära enam kunagi tagasi tule.
>
> Ei ole vaja reetureid ja sinusugust rahva
> vaenulikku elementi siia.
> Piirid on lahti,
> mis sind siin kinni hoiab.
> Head teed.

Täpselt nii lollid ja isekad inimesed mõtlevadki. Kui sul jõudu rohkem oleks, siis sa lööks mu igaks juhuks maha, kuna sul jõudu ei ole, siis lihtsalt saadad minema. Kõik kes ei mõtle nii, nagu sina mõtled, on saatanast ja tuleb hävitada-välja saata.
Ma ju räägin sulle, et minu jaoks on kõigil inimestel õigus elada seal, kus nad tohivad-tahavad. Isegi EKRE ei tule mulle ütlema, mida ma tohin teha, mida mitte. Ma olen nii vana küll, et ma veel mäletan, kuidas seda partei poolt tehti.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 18.50
Palju sa täna oma kommide eest palka said ?

Ei tule keegi tasuta sellist täiesti mõttetut ajuvaba jura kirjutama, pealegi oma rahva ja isamaa vastu.

Oled mõne erakonna sekretär / noorliige või palgaline.

Ükski eestlane ei tule lihtsalt niisama netti oma isamaa vastast propagandat tegema.

Isegi lõunamaalastest vaimustunud noored neiud ei kuluta oma energiat ja aega selliste mõttetuste kirjutamise peale, nagu sina sid.

Mingil juhul ei kirjuta sa siin tasuta. Kas sulle makstakse või edendad siin oma poliitilist karjääri.
 
ohoo to sid 26. veebruar 2017, kl 18.55
Milleks Eestile eestlaste vaenulik element ?

Meid, eestlasi on isegi armetult vähe, oleme kääbusrahvas, peame kokku hoidma.

Kõige hullemad vaenlased on vaenlased meie endi seast. Kõige ohtlikumad.

Isegi araablaste hordid ei ole nii ohtlikud me rahva turvalisusele, kui sidi - sugused sisevaenlased.

Sinusugused inimesed on eestlastele palju suurem turvalisuse risk, kui sisserändajad.
 
Sid. 26. veebruar 2017, kl 18.56
Minu jaoks on isamaa reetur juba see, kes oma info ammutab Sputniku lehelt. Sellega on kõik öeldud ja nüüd võite omaette edasi vigiseda ja araablasi taga nutta. Ma lähen eestlase kombel sauna. :D
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 19.27
sid
Sa ei ole ju eestlane.

Ükski õige eestlane ei tule netti oma rahvast kahjustama, ei võta vastu oma isamaale vaenulikku palgalise kommija ametit.

Kui sa oleksid eestlane, hooliksid oma rahvusest.

Sina aga teed kõik, et see pisike rahvas siin väikesel maalapil hävitada.
Pane käsi südamele ja ütle kasvõi iseendale ausalt, miks sa seda teed.

Foorumis sa ausalt nagunii midagi ei tunnista, aga ütle vähemalt iseendale.

Ilmselt oled vereliini pidi segatud ning seetõttu sul ka rahvustunne puudub.
Kui sul natukenegi südametunnistust on, lõpeta ära see eestlastele vaenulik tegevus.

Kardan, seda on palju palutud.
Mõnel lihtsalt puudub südametunnistus.
 
vaatleja 26. veebruar 2017, kl 19.42
ei usu, et Sid palgaline on. tavaline netitroll.
õige ta on, et omade eestlaste seas on vaenlasi rohkem, kui arvata oskame. isegi muulane vaatab viltu reeturitele, oma rahva münitajatele. selline on müüdav rämps ja neid on igas rahvuses, kuid eestlaste seas torkab ta rohkem silma ja on kahjulik, sest eestlasi on, ja on alati vähe olnud. väga nukker teadmine:(
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.