Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ennekuulmatu, miks kustutakse kogu aeg teemasid
 
vaatleja 26. veebruar 2017, kl 19.44
oma rahva mõnitajatele.
 
ohoo to vaatleja 26. veebruar 2017, kl 20.05
vaatleja
Õhtulehes kirjutab " sid " juba pikemat aega eestlasi mõnitavaid komme.
Juba umbes 10 aastat tagasi oli Õhtulehes artikkel, kuidas erakondade sekretäride peamine töö on netikommide kirjutamine.

Oli ka intervjuu 3 sekretäriga. Nimed olid Oksana, Jelizaveta, Anastassija.

Siis ma veel netis ei käinud ja mõtlesin, mis jaburad tööülesanded on sekretäridel ja milleks.
Kohe ei taibanud, mis komme nad ometi kirjutama peavad.

Seega sid võib vabalt olla ka mõne erakonna liige.

Imestan, et mõni peab sidi meheks.
Naine ikka on.
Ei kujuta ette ühtegi meest taolist teksti kirjutamas.

Milleks sellist absurdi tasuta kirjutada, nagu sid seda teeb ?
Inimene lihtsalt raiskab oma aega ja energiat mõttetuse peale ? Milleks ?
Ei usu, et sid niisama ja tasuta kirjutamas käib.
 
pole sid 26. veebruar 2017, kl 20.54
ohoo to vaatleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Inimene lihtsalt raiskab oma aega ja en
> ergiat mõttetuse peale ? Milleks ?
> Ei usu,
> et sid niisama ja tasuta kirjutamas käib.


aga sina ise?
 
sid kui vana lollkas vanamees 26. veebruar 2017, kl 22.06
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu jaoks on isamaa reetur juba see, kes oma info
> ammutab Sputniku lehelt. Sellega on kõik öeldud j
> a nüüd võite omaette edasi vigiseda ja araablasi t
> aga nutta. Ma lähen eestlase kombel sauna. :D

-----------------
googlesse sisestades tuleb tõesti sputnik vastu esimeste sea veebilehtedest. samas kas elamislubade arva ja immigrantide arv ja number sellest siis nagu muutuma peaks vä?
kas see vana mees on tõesti downi sündroomiga?
näojooned küll reedavad seda vana prilli ju.
 
Kle bitš fantasöör 26. veebruar 2017, kl 22.26
siin kusagil on teema "Mis on pärispatt"
mine sinna ja tunnista-teata - sina oled tõeline pärispatt, varbaküünteni pahatahtlik ja õel.
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 22.51
pole sid
Oma kodumaa pärast muretsemine on aja raiskamine ?

Kui sind enda saatus ei huvita, siis ära vähemalt tõmba kogu eesti rahvast endaga kaasa hukatusse.

Võitle üksinda iseenda vastu, kui elada ei taha. Miks sa kõiki eestlasi endaga kaasa tõmbad ?
 
ohoole 26. veebruar 2017, kl 23.29
kui sul omal lapsi pole, siis millest see suur mure tuleviku pärast?
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 23.33
Seda sina küll ei tea.

Miks sa oma laste ja üldse eestlaste tuleviku pärast ei muretse.
Miks oma lähisugulasi hukatusse saadad ?
 
ohoole 26. veebruar 2017, kl 23.38
kui sa ka päriselt eesti tuleviku eest hoolitseks, siis oleks sa vähemalt 3 last sünnitanud. kuna sa aga seda teinud ei ole, siis tuleb immigrante tuua, kes tööd teeks ja pensioni sulle maksaks. vot nii, kahepalgeline ekrelane!
 
ohoo 26. veebruar 2017, kl 23.56
Ei ole üldse vaimukas.

Immigrante peame meie kõik ülal pidama hakkama, ka sina ja sinu lapsed.

Miks nad peaksid tööle minema, kui saavad kuus 1000 euri toetust ?
Et lähevad 400 euri eest tööle, kuigi niisama kodus istudes saavad 600 euri rohkem.

Kui kaua me pisike riik jaksab üha suurenevat immigrantide voolu ülal pidada ?
Ükskord kukub see kõik suure krahhiga kokku.
 
ohoo to ohoole 27. veebruar 2017, kl 00.04
Miks sa oma ja üldse eestlaste lastest ei hooli ?
Miks tahad neile halba ?
Kas neil ei olegi õigus elada turvaliselt oma isamaal ?
Miks oma rahva vastu nii pahatahtlik oled ?
 
appi! 27. veebruar 2017, kl 00.08
Tulge ruttu, Leemetil...krt, ohhool on jälle hoog peal!
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 01.35
appi!
Kui sul oma rahvast täiesti ükskõik, miks võtad sõna teemas, mis sind üldse ei huvita.

Kirjuta ikka sellistes teemades, mis sulle südamelähedased.
On ikka mõnel tahtmist ja viitsimist käia mõttetusi kirjutamas, maru igav peab sul olema ikka.
 
appi! 27. veebruar 2017, kl 02.50
Head eestlased, muud Eestimaal elavad head inimesed ja ilus Eestimaa on mul südames, neid ma hoian ja armastan. Õnneks sind, ohoo, ei pea ma armastama, sest loll pole rahvus ja debiilsus pole maailmavaade, nagu teil seal ekres normiks on.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 03.49
appi!

Kuskilt ei paista sinu hoolivus välja.
Kui sa natukenegi hooliksid, tunneksid sa muret, aga kahjuks sa ei tunne ju ...

Kõigepealt ütle, kuidas sa kujutad elu ette tuleviku - Eestis, kus eestlast annab tikutulega taga otsida ning tänavapildid on täis lõuna poolt tulijaid, kes kogu aeg midagi nõuavad ?

Kui sa natukenegi hooliksid eestlastest, siis sa ei sooviks neile sellist õudsat tulevikku.
Aga sa ei hooli ...
Ja sinna ei olegi mitte midagi parata.

Kahjuks inimese loomust muuta ei saa ning kedagi ei saa vägisi armastama panna.

Kui sul isamaaarmastust ei ole, siis ei ole ja sinna ei saa midagi parata.
 
... 27. veebruar 2017, kl 06.37
see on ikka vinge isamaaarmastus kui kogu "isamaaline" tegevus piirdub kahe tuntud inimese halvustamisega foorumis. kui küsid mida isamaa päästmiseks tema partei soovib teha, siis valitseb vaikus.
sellise haige inimese üle irvitamine pole enam isegi mitte naljaks ja äng tuleb peale, et sellised ohoosid elab meie keskel päris palju.
 
Sid. 27. veebruar 2017, kl 09.32
ohoo Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui sa natukenegi hooliksid, tunneksid
> sa muret, aga kahjuks sa ei tunne ju ...

Üsna võlts hoolimine sul, peab mainima. Kui sa eesti rahvast hooliks, siis sa oleks teinud karja lapsi ja kasvatanud neist tublid eestlased. OK, kui on mingi meditsiiniline põhjus, et lapsi ei saa, siis oleks võinud võtta mõnest sõjakoldest või lastekodust orvuks jäänud lapsed ja need üles kasvatada.

> Kõigepealt ütle, kuidas sa kujut
> ad elu ette tuleviku - Eestis, kus eestla
> st annab tikutulega taga otsida ning täna
> vapildid on täis lõuna poolt tulijaid, kes
> kogu aeg midagi nõuavad ?

Mina ei otsi eestlasi tikutulega taga. Ma olen neli last üles kasvatanud/kasvatamas ja nemad jäävad ikka minuga. Kui sul aga lapsi pole, kes vanaduses su eest hoolt kannaks, siis peadki leppima kuskilt aafrikast imporditud hooldajaga, sest nii madala palgaga sa eestist enam tööjõudu ei leia.

> Kui sa na
> tukenegi hooliksid eestlastest, siis sa ei
> sooviks neile sellist õudsat tulevikku.

Tulevik on täpselt nii õudne, kui sa ise selle teed. Mul tuleb õudus peale, kui ma peaks ülejäänud elu sinusugustega siin eestis koos elama. Siis ei oleks küll muud võimalust, kui kuskile normaalsesse riiki emigreeruda, kus oleks normaalsed inimesed.

> > Aga sa ei hooli ...
> Ja sinna ei ol
> egi mitte midagi parata.
>
> Kahjuks inime
> se loomust muuta ei saa ning kedagi ei
> saa vägisi armastama panna.
>
> Kui s
> ul isamaaarmastust ei ole, siis ei ole ja
> sinna ei saa midagi parata.

Sinu isamaalisus on teistsuguste inimeste vihkamine. Kui sa vihkad enamust eestlasi (EKRE-lasi on kuskil 10% ringis vaid), siis kuidas saab sind isamaaliseks nimetada? Kui sa isamaaline oleks, siis sa võtaksid oma hoole alla mõne sõjapõgeniku pere ja kasvataksid neist tublid eestlased ja maksumaksjad, mitte ei iriseks siin foorumis ja ei levitaks kremli propagandat.
 
ka eestlane 27. veebruar 2017, kl 12.00
pole saanud ohoolt vastust, kas talle makstakse siin kirjutamise eest või teeb seda puhtast missioonist? südaöösel lõpetab ja varavalges jälle alustab.
 
Sid. 27. veebruar 2017, kl 12.31
Vahepeal uurisin natuke internetti. Esiteks sõna tolerast on pärit kremlimeelsete kommentaatorite sulest. Neid on siin Delfis palju ja ja nad ei varjagi seda. Ilmselt on see venemaalt pärit sõnavärd, kus tolereerima (sallima) on ühendatud venekeelse sõimusõnaga pederast (eesti keeles pigem meditsiiniline termin). Seega on selgelt näha, kus selle "rahvuslase" juured on.
Siis proovisin erinevate otsimootoritega (Google, Bing, Yandex) otsida eesti rahvastiku rändestatistikat ja ühgi otsimootori puhul ei olnud antud Sputniku artiklit esimese viie lehekülje peal. Kaugemale ei viitsinud lapata. See Sputniku leht võib tulla Googles välja vaid siis, kui inimene käib seal lehel tihti ja Google pakub talle personaalseid otsingutulemusi. Seega, järjekordne "rahvuslane" siin oma tarkust jagamas.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 14.38
Täiesti arusaamatud on inimesed, kes käivad netis iseenda ja kogu oma rahva eksistentsi vastu võitlemas.
Miks võideldakse on kogu oma rahvuse vastu?
Miks seda ollakse nõus tegema ?

Kas tõesti ainult raha ja poliitilise karjääri pärast ?
Kuidas saab raha olla nii tähtis, et selle nimel ollakse nõus ka iseennast hävitama ?
See tundub nii uskumatu, täielik ulme, mis toimub.

On ju palju muid võimalusi raha teenida.
Miks selleks valitakse iseenda ja kogu oma rahvuse hävitamine ?

Kuhu sallivad palgalised kommijad selle rahahunniku otsas lähevad, mida peale hakkavad, kui oma juured ja isamaa on hävitatud ?
Täiesti siiralt küsin.
Olete siis õnnelikud, kui ka teie huviga on eesti rahvus maakeralt välja juuritud ?
Mida te siis tegema hakkate ja kuidas elu siin maalapil edaspidi ette kujutate ?
 
ohioo 27. veebruar 2017, kl 14.39
mitte huviga, vaid abiga.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 14.42
sid
Miks sa siis ei mõtle oma laste ja lastelaste tuleviku ja turvalisuse peale ?

Emana peaks sulle olema kõige tähtsam oma laste heaolu.
Miks ei ole ?
 
Sid. 27. veebruar 2017, kl 15.17
ohoo, kust sul selline suurusehullustus, et sa ennast kogu rahvaks pead?


Mina olen sel juhul ka kogu rahvas ja nõuan, et sina, kui eesti rahva vaenlane koheselt vangi pandaks! :D
 
appi! 27. veebruar 2017, kl 16.12
Ohhoo lamiseb, et ma ei muretse Eesti rahvaja laste tuleviku pärast. Mina muretsen, mul on kolm eestis elavat last, kes viivad elu edasi. Ohoo sugusel räpasel eesti rahva laimajal lapsi pole, tema poolest võime me issanda rahus välja surra.
Teod loevad, panus loeb, Ohoo rõve sõim ei aita elu eestis edasi.
Tema laseb lastega perede seljas liugu ja tänutäheks sõimab veel lisaks. Ekre kremliit sihuke, hapu eit.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 17.07
eelmisele

Sinu isamaalisus ei paista küll mitte kuskilt välja.

Kui sul 3 last, miks siis soovid nende turvalise isamaa hävitada ?
Mõtle vähemalt oma laste peale, kui sind teised rahvuskaaslased ei huvita.
 
sid otsib googlest hermese kotte 27. veebruar 2017, kl 17.12
https://www.google.com/search?q=elamislubade+arv&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab
-------------------
siin ju neid elamislubade arve mitmel saidil.
kui sid otsib oma vanaeidekle hermese kotte, et nagu kõigil saabunud immigrantidel juba olevat.. siis jah muud numbrid ju muutuvad, kui neid vaadata erinevatel lehtedel.. irw.

kus googelst sidi vaimset diagnoosi võiks uurida? nio et väike daun või nii.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 17.13
sid
Kust küll ometi tulevad sinusugused inimesed, kellele oma rahva ja isamaa saatus üldse korda ei lähe ?

Mul on nii raske sinusuguseid mõista. Kuidas on võimalik, et inimene võitleb iseenda ja ka enda lähikonna eksistentsi vastu.

Tahad ennast hukutada, tee seda, aga ära tõmba kogu rahvast koos endaga hukatusse.
 
vaatleja 27. veebruar 2017, kl 17.14
jah ega lapsed ja praegused noored neid ohte ei mõista. nende jaoks on maailm valla ja neid see multikulti eriti ei häiri. nad ei tea selle pahupoolest midagi ega tahagi teada. nad ei mõista asja olemust, sest neil on oma elugagi palju tegemist ja tulevikuplaanid võtavad oma aja. selleks on vanemad, kes hoolitsevad laste turvalisuse pärast ja tuleviku pärast.
 
till peos 27. veebruar 2017, kl 17.22
kuna sidi pehme tillike on immigrandi käes, siis seda laulu ta laualabki, olenevalt kui kõvasti pigistatakse. irw.
 
ohoo 27. veebruar 2017, kl 17.30
vaatleja
Kuidas tänapäeva noored siis teistsugused on, kui nõukaaegsed noored ?

Nõukaaja noored olid küll sügavalt isamaalised, keegi ei armastanud ida poolt sissetungijaid.

Kuidas nüüdsed noored nii muutunud on ?

Mäletan oma noorust, kui patriootlikult olid meelestatud eesti noored, kuidas hooliti oma isamaast.

Aga siin ei kirjuta ju päris noored.
Sid vist ikka ei ole noor neiu, aga äkki on ka 25, kes seda teab.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.