Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naised, kuidas suhtute vanuse küsimisse
 
mutt 30. detsember 2017, kl 15.22
Lisaks kiputakse teravalt ütlema. Et kliimaks juba, rasedaks enam ei jää, ära kuivanud. Kohe selliseid asju öeldakse näkku.
 
mutt 01. jaanuar 2018, kl 14.25
59 läheneb, kohutav, tänavune aastavahetus on lein.
 
mutt 01. jaanuar 2018, kl 14.26
50 ikka läheneb.
 
mutile 01. jaanuar 2018, kl 14.34
mutt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 59 läheneb, kohutav, tänavune aastavahetus o
> n lein.

tunnen sulle kaasa, mutt:(
 
hea ettepanek 01. jaanuar 2018, kl 17.01
Mutike, sa vaheta oma tutvusringkonda. Kas liigud pubekate seas või, et selliseid ütlusi kuuled?
 
ettepanek 2 01. jaanuar 2018, kl 17.54
Asi kah, mille pärast muretseda. Las küsivad kui tahavad, pole vaja ju vastata. Kui ei taha.
Ütled lihtsalt vana ja kõik. Kes teavad need teavad.
 
Vaatleja 01. jaanuar 2018, kl 21.52
Kas tōesti 50 aastasel inimesel pole oodata lähiaastatel lapselapsi, kes meele rōōmsaks teeks?
Kas tegemist on üksiku inimesega?
Päriselt on see mure vōi ajaviiteks kirjutate nii siia foorumisse? Ma ei suuda aru saada, milles on probleem? Stress ja depressioon? See lihtsalt ei ole terve inimese jutt.
Mingeid asju elus tuleb ju suuta vōtta mōistusega, sest see on paratamatus.
 
tõsi ta on 01. jaanuar 2018, kl 21.54
See ei olegi terve inimese jutt.
 
mutt 01. jaanuar 2018, kl 23.35
Vaatleja, sa ise kirjutad, et paratamatu. Selles asi ongi, et midagi ei saa parata, midagi ei saa ju muuta.
Kui muuta saaks, siis ei oleks ju mingit probleemi.
Karl Kindermacher 02. jaanuar 2018, kl 00.08
Vaatleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päriselt on s ee mure vōi ajaviiteks kirjutate nii siia foorumis
> se? Ma ei suuda aru saada, milles on probleem?

Ringiga tagasi selles puntkis, et kui elu on liiga hea, saab ju probleeme välja mõelda.
 
mutt 02. jaanuar 2018, kl 01.56
hea ettepanek
Kliimaksi juttu rääkisid samaealised, umbes 50+ mehed, täpset vanust ei tea, aga minust nooremad nad pole.
 
lihtne 02. jaanuar 2018, kl 10.46
ütled enda vanuseks 10 a rohkem kui näed välja nagu oled,siis ei kadesta keegi ja keegi ei viitsi sind isegi taga rääkida, oled mutt ja jutul lõpp. rahustuseks vaata endast veel vanemaid mutte ja mõtle, vanad küll aga näe, elavad.
 
mutt 02. jaanuar 2018, kl 15.28
10 aastat vanemaks teha ka masendav, siis ahhetatakse, et oled ikka vanamutt. See vanus on ikka nii paganama tähtis siin ilmas.
 
auhh 02. jaanuar 2018, kl 19.05
mis pidev häda selle vanusega küll käib, ma aru ei saa.

pole olemas ei aega ega vanust...on vaid hetk, milles viibime.
abitu inimene, et paremini orienteeruda olemises ja tegemistes, määratles aja - vanused, aastad, päevad, tunnid, minutid, sekundid.
päriselt oleme kohal kogu olemises.
uuri sisu, mitte ära loe kortse.
arenda vaimu, mitte ära näita murenenud fassaadi.
 
Kohe 46 02. jaanuar 2018, kl 19.09
Ei meeldi öelda seepärast, et alati hakkab see jutt: eiii oleee, mis sa räägid, 35 oled võib-olla, jne. Eks ma võtan teadmiseks ja ikka komplimendina ka, sest seda öeldakse alati. Sisuliselt vihjatakse aga ju ka sellele, nagu oleks 35 kuidagi parem.
Samas mina ise tean, et olen 45, pean seda täiesti normaalseks vanuseks ja arvan, niimoodi mõtlen kuni kõrge vanuseni. See on minu oma värvikas elu, olen oma elu ja kogemuste üle uhkegi, ükski aasta pole olnud mõttetu, seepärast ei annaks ühtki neist ära. Aastatega on tulnud enesekindlus, julgus ja palju muid väärt omafusi.
 
mutt 03. jaanuar 2018, kl 22.23
Ise küll ei taha 50 saada, juba praegu leinameeleolu. Juba aastavahetus oli lein, juubeliaasta algas.
Seetõttu on igasugune vanusele viitamine ja küsimine ahastust tekitav.
 
aitab juba! 04. jaanuar 2018, kl 01.05
Leina siis terviseks.
 
mutt 04. jaanuar 2018, kl 10.56
Kahjuks aastad mööduvad välgukiirusel, nagu Kaljulaid ütles.
 
seda et 05. jaanuar 2018, kl 12.36
Eks nende kallal kiputakse aasima kellest on näha et vanus on hirmus asi ja suur saladus. On ju kaugelt näha kui inimene püüab iga hinna eest noorem olla kui aastad lubavad.
Seda veel et on olemas kirjutamata viisakusreegel oletada kaaslase vanust veidi vähemaks kui välimus näitab, üldjuhul naised on sellest meelitatud ja arvavad et nii mõeldakse ka. See jutt siis postitaja kohe 46-le.
 
seda etile 05. jaanuar 2018, kl 13.00
Õigust räägid, aga unustad selle et mõned näevad tõepoolest palju nooremad välja. mitte ei püüa iga hinna eest näida.
 
seda et 05. jaanuar 2018, kl 14.51
Küll tahaks teada kus on etalon et saaks mõõta, see inimene näeb noorem välja, see vanem, kus ja kes on see keskmine ja õige välimusega. Täpseid aastaid on esimese pilguga vaadates raske ütelda, pikemaajalisel uurimisel ikkagi näeb ära nii mõndagi, nii et veidi narr on oma vanusest numbrit teha. Kui on tervis hea pole vanusel mingit tähtsust, number ei muud. Head uut aastat ja ilusat nooremat välimust kõigile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!