Halb kogemus
täitsa paljaks raseerimine on normaalne ja eluterve suhtumine?
 
?? 20. juuni 2004, kl 23.07
Minumeelest alt täiesti paljaks kaapimine nii, et veri taga on rohkem tiinekate pärusmaa. Huvitav, kas ilma mingite naiselikkuse tunnusteta (rinnad ju ära näljutatud) naisolevus ongi siis meeste eluterve unistus?
 
anna 21. juuni 2004, kl 00.58
sama küsimus, minule kui naisele see ei ole täiustlik naisekeha, aga äkki mehed oskaksid rohkem kommenteerida...
 
Tädi 21. juuni 2004, kl 10.08
Mina hakkasin ennast alt paljaks raseerima eelkõige sellepärast, et mul esineb küllalt tihti vooluseid ja kuna alati ei ole võimalik mitu korda päevas alumist otsa pesta, siis nii on lihtsalt puhtam tunne.
Mehele meeldib see eelkõige sellepärast, et keelekat tehes ei lähe enam karvad suhu ja pääseb kenasti, ebameeldivusteta, igale poole ligi.
 
nimetu 21. juuni 2004, kl 10.44
Aga nii on ju puhtam.
 
// 21. juuni 2004, kl 11.24
parem, ja putam
 
-kk- 21. juuni 2004, kl 11.47
ei ole ju kõik ära näljutatud ja minu meelest on ka normaalne, kui ikka mokad paljad on.
 
a 21. juuni 2004, kl 11.54
Appi! Miks te vaevate end sellega, kuidas teised inimesed end raseerivad. Ühele meeldib karv, teisele mitte, mis vahet seal on?

Mulle näiteks meeldib halvaa, mu ema hakkab halvaa lõhna peale ka oksendama. Kumb siis õige on? Laske nüüd ometi inimestel endal valida, milline nede sabaalune välja näeb!
 
jeesus 21. juuni 2004, kl 12.38
Karvad on üli rõvedad ja ei ole üldse mingi naiselikkuse näitaja,mulle jätavad karvad räpase mulje,nagu ei viitsiks naine enda eest hoolitseda vuihh. Raseerimine naistel on normaalne ja vajalik!
 
Mara 21. juuni 2004, kl 12.57
Normaalne ja eluterve on see, kui naine on puhas.
Raseerimist ja/või karvade kärpimist pean samuti igati normaalseks -
1. isiklikult pean inetuks, kui päevitusriiete vahelt mingid patsid välja turritavad. (samas võib olla ju ka eriarvamusi selles osas - ilu on vaataja silmades)
2. on lihtsam hoolitseda puhtuse eest, kui karvu tiba vähem on ja need väga pikad ei ole

AGA konkreetne soeng, mille keegi omale pügada otsustab, olgu igaühe enda asi. Täiesti paljas, koeranina, "hitleri vunts", tagasihoidlikult kärbitud (et ei oleks patse).. see olgu ikka kandja valik.

Ja eks mehi ka erisuguseid - mõnele meeldib 100% naturaalne karvapuhmas (a la Scary Movie), mõnele rohkem või vähem piiratud ja mõnele päris paljas.

Aga kommentaatorile "jeesus" 12:38 ütleks, et kuna teema on täiesti paljaks ajamisest, siis on kohatu hakata rääkima, et karvad räägivad hoolitsematusest - kõigi maitse-eelistus EI PEA olema nn "titetussu".
 
räpakoll?! 21. juuni 2004, kl 14.14
egs muud ei ütlegi, et mõnele ei meeldi päris paljas olla ja mõni vbla ei saagi päris paljas olla. mina nt hakkan hullu moodi sügelema ning kokkuvõttes jubevastik on. aga raseerimise vajalikkusest nüüd küll rääkida ei saa - maitseasi nagu rohkem.
 
appi 21. juuni 2004, kl 15.40
no kuule, teemaalgataja!
see, kas naisel tutt on karvane v. karvad puuduvad, ei tee teda ei rohkem ega vähem naiseks. et kui väike rind ja bikiinipiirkond paljaks aetud, et siis pole naine?!
on ikka teised kriteeriumid naiseks olemisel.
kasva suureks v. hakka oma elu elama.

mina olen alakaalus ja seetõttu mu rind on 70A. mulle meeldib mu keha ja mulle meeldivad mu rinnad ja ka mu mees jumaldab mu keha.
bik.piirkond on mul kah täitsa paljas, sest nii on minu arvates (ja ka mu mehe arvates) ilusam ja puhtam jne. suvel ei kujuta muudmoodi ettegi.
sellele vaatamata olen naine, mis naine- vägagi naiselik.
naiseks teeb ikka see, kuidas käitud, mõtled.

aga kokkuvõtteks- las igaüks raseerib end nii palju kui tahab v. jätab üldse raseerimata. see pole kellegi asi. jah, kommenteerida ju võib, aga hakata inimesi sellepärast lahterdama, on puhas lollus ja väljaarenemata teismeliste pärusmaa.
 
Vaarika Milda 21. juuni 2004, kl 16.43
ojaaa...ilu etalon on ju karvu täis kasvanud häbemekink ;) jälk!!!
 
Külli 21. juuni 2004, kl 19.18
Suht haige on selle üle pead murda, miks mõnele karvane, teisele paljas @!#$ meeldib ja selles veel mingeid tõsisemaid tagamaid otsida.
 
* 21. juuni 2004, kl 19.29
vot ei saa aru, miks mõnele see, mis teine oma tussuga teeb, nii suureks probleemiks on?

ja ammugi ei saa aru, mis niimoodi kraapima peab, et veri taga on. sul, teemaalgataja, on seal traadid või? minu karvad tulevad küll suurema pingutuseta ära ja pärast nii ilus pehe olemine ja puhas tunne. ja minu mehe eluterve unistus on minu paljas jalgevahe ja kobedad rinnad mu saleda keha (mitte näljutatud) küljes.

aga noh, kui meeldib karvanäss olla, ole edasi - küll sinusuguselegi tahjaid leidub.
 
eneL 21. juuni 2004, kl 21.14
Nojah, miskipärast see suhtumine tuletab meelde sellest Seks ja Linnast nähtud suhtumist ümberlõikamata meestesse. Et on küll eksootiline, aga ikka nii vastumeelne, et paljud naised ei suuda sellise mehega olla. Huvitav, millal meil sellise suhtumiseni jõutakse? :P
Veel sajand tagasi polnud raseerimata naine küll jälk. Arvata võib, et minu enda emaemagi... ;-)
 
Kai 21. juuni 2004, kl 21.18
Sajand tagasi? Veel 10 aastat tagasi raseerisid ainult lõbutüdrukud, nüüd siis ka lõbutüdruku mõttelaadiga naised.
 
elvira 21. juuni 2004, kl 22.22
Mul mingi triip on, juhul kui kedagi huvitab ;) Mees pole midagi öelnud, ma ei tea ka, mis naised tal enne on püksis kandnud (ma 22, mees 27, nii et tal elukogemust nagu on). Päris paljaks ma ajada ei tahaks, kuidagi imelik tundub jah.
 
* 22. juuni 2004, kl 09.01
kai, mina olen ennast raseerinud rohkem kui 10aastat - no vot ei pea ennast lõbutüdruku mõttelaadiga inimeseks.
kust kuradi kohast tulevad sellised idiootlikud lahterdajad? mingi pisiasja põhjal pannakse inimesi paika ja otsustatakse nende elukommete üle?
 
daah 22. juuni 2004, kl 10.02
no kui paljas on lõbutydruk, siis see, kes mehel suhu võtab või midagi muud voodis peale tavalise misjonäri nõka-nõka teeb, on ju veel hullem!!

appi!!
 
Külli 22. juuni 2004, kl 12.09
Närvidele käib, miks @!#$( tussu) rumal sõna on.
 
mh the second 22. juuni 2004, kl 12.10
Et mittepalja künkaga naisterahvas ei teegi muud peale misjonäri? Mingi füüsiline takistus on ees teistel asenditel või? Et karvad jäävad ette? Ja ainuke seks on suhuvõtmine? Või, kallis daah, selgita lollikesele, kuidas need täiskasvanud inimeste asjad siis käivad.

*Jääb huvi ja kaustikuga seksiguru õpetussõnasid ootama.
 
daah 22. juuni 2004, kl 12.13
mh the second, kirjuta sinna kaustikusse: ma ei saa irooniast aru!

*yritasin tõmmata sama tobeda paralleeli nagu oli karvadeta=lõbutydruk.
 
mh the second 22. juuni 2004, kl 12.15
Sain aru küll muuseas. Lihtsalt tuli hirrrrmus norimise tuju. No lihtsalt oli vaja jubedalt norida. Sinu kommentaar oli viimane. :)
 
daah, ei saa pidama:P 22. juuni 2004, kl 12.20
pealegi, kallis mh see teine, ma ei ole kuskil väitnud, et misjonär ja karvad või nende puudumine omavahel seotud on. Sul on ikka väääääga suur vajadus alati midagi nähvata. nii suur, et ei jõua isegi syveneda mitte.

samasuguseid tobedaid arvamusi on veelgi: blondiin on kõlvatu naisterahvas, kui koledal mehel on ilus naine, siis on mees järelikult rikas jne. yks viimael ajal parimaid, mida kuulnud olen, on see, et naised jäävad rasedaks kah sellepärast, et kõik näekisd, et teda on vähemalt yks mees pannud! (kuigi tänapäeval saab ju ilma ka juba...)

* enivei, kui palju karvu on ja mida magamistoas tehakse, on minu meelest ainult vastava kahe inimese asi.
 
daah 22. juuni 2004, kl 12.21
ahah. ok siis. suht mõttetu tegelt minu meelest...
 
mh the second 22. juuni 2004, kl 12.34
Tavaliselt nii suurt vajadust ei olegi, aga täna pole ainumastki teemat, kus mingit huvitavat diskussiooni tekitatakse. :( Sul oli lihtsalt nii hea kahtpidi mõistetava ehitusega kommentaar.

ALATI ma nüüd küll nähvanud pole... Hakkavad mingid stambid sul välja lööma või?
 
eneL 22. juuni 2004, kl 13.16
daah,
noh see, kas karvad on kahe või rohkema inimese asi, sõltub paari monogaamsusest.
Tuleb ikka meelde "Seks ja linnas" see lause, et monogaamsus on hea asi ja raseerima peab ka harvem.
 
daah 22. juuni 2004, kl 13.38
eneL, vat olen vist liiga vanamoelise mõtlemisega inimene:P tõesti ei tulnud see pähegi..
 
KuiHale! 22. juuni 2004, kl 16.27
irw....eesti naised elavad Seks ja linna järgi.....kui ajuvaba....see on täielik saast seebikas!!!!!:D
 
sorry 22. juuni 2004, kl 16.47
väike täpsustus: karvad vast pole kahe inimese asi, bikiinipiirkond väljaspool püksikesi PEAB puhas olema; see, mis on püksikeste sees, kas paljas või mitte päris, on juba kahe inimese asi. või, kuidas kellelgi: minu mees mulle ettekirjutusi ei tee, meeldin talle igasugusena (iseasi, et ise ei kannata mingit mätast)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!