Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kogemata kanti raha
 
pipi 25. aprill 2006, kl 21.14
ei saa mingi firma sult raha tagasi nõuda,ega sa nailt võlgu ju küsinud.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.21
oh jah igatahes mitte pank ei kandnud vaid firma ex ma pean vist tagasi maxma sest tõestus on et mullew kanti,mis siis et ma ei palund seda,lihtsalt nõme olukord,on alles idioote firmasid küll,ex selle asjag aongi nii et võib jama tulla ja ei või ka:(
 
barbs 25. aprill 2006, kl 21.21
sobib teemasse, samane lugu: http://www.saaremaa.ee/uudised/?article=12975&id=article
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.23
mis jama saab tulla,mõtle nüüd loogiliselt,päästavad oma nahka ja ajavad hirmu.kui vaja läheks kohtusse.mitte ainuski inimene ei pea jälgima oma arvet,et äkki keegi on mulle mingi summa valesti kandnud.eks neil nüüd jama majas ja püüavad kurjaga hirmutada.kui veel kurja juttu ajavad,ütle ,et annad kohtusse ja kõik.las ise klaarivad oma jamad.
 
pipi 25. aprill 2006, kl 21.26
seal on ju kirjas,et kui saaja teab,et makse on alusetu,siis kohustus tagasi kanda.aga kui ma ei tea,siis pole ka kohustust.inimesed ei oota ju ainult lasteraha,et täpselt teavad,kuna ,palju ja mis.kõik tõesti ei uuri kust ja kuna raha liigub ja see pole mingi süü.panga kliendiks hakates ei pea sa andma allkirja,et jälgid kõiki ülekandeid ja teiste apsakaid.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.29
vot seda minagi et mina ei jälgind kust ja kuna tuli,ma raiskasin ära ja siis nädal hiljem tuli kiri,ei taha maxta ausalt teiste vigade eest...
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.29
kas kiri tuli firmast?
 
fff 25. aprill 2006, kl 21.30
sa räägid nagu sul oleks kahju seda raha tagasi maksta!
kui räägid,et sa ei vaata palju sul raha arvel on,siis nagu peaks sul suurem summa olema,kui said midagi suurt omale lubada(ja kindlasti oli see suurem summa,mis sulle üle kanti) !
no mina ikka omale midagi ennem ei osta,kui ei tea palju mul raha on ja mingi ülevaade oma rahast ikka peaks olema ju !
 
tegelt nii 25. aprill 2006, kl 21.30
see kes eksib,see ka maksab.ära pelga,sinul pole miskit süüd.
 
tigu 25. aprill 2006, kl 21.32
vat mina ka ei vaata,kes mulle raha kannab,kui midagi osta tahan.vaatan ainult palju mul seda on.ja kus on mu süü.suur summa on igale erinev,mõnele on 10000ka suur raha.
 
nonii 25. aprill 2006, kl 21.35
seda raha ei hakata nõudma. Pole õigust nõuda. Kui eksituse tegi nt teller, siis maksab tema selle kinni jne jne Sinuga muidugi peetakse läbirääkimisi aga ühelgi pangal pole õigust seda raha sinu kontolt lihtsalt tagasi võtta! Sinu luba peab olema. Aga ausa inimesena võiksid siiski raha tagastada.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.35
ütleme nii et õnnelikux see papp mind ei teind,nüüd süümepiinad
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.36
aga põdema ka ei pea.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.36
kahjuks ei teind seda teller vaid firma raamatupidaja ikka
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.39
siis pigem õnneks ei teinud teller,sest pangaga ikka raskem neid asju klaarida ja peaks tagasi ka maksma,muidugi graafiku alusel.aga firma raamatupidaja vastutab ikka ise oma apsaka eest.neile jäi muidugi lootus,et äkki maksad tagasi.sul pole kohustust.mine nüüd rahulikult magama,sest sul pole süüd.süüdi peab end tundma hoopis see,kes apsaka tegi.
 
t 25. aprill 2006, kl 21.40
selle asja nimi on alusetu rikastumine, see firma läheb kohtusse ja kui sina ära ei tõesta, et sul mingi alus oli neilt raha saada, siis MUIDUGI MAKSAD TAGASI. nende kohtukulud maksad ka veel kinni.
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.42
t,sa ajad jama.ära hirmuta inimest.kui mina raha valesti kandsin,siis pidin küll ise maksma,kuigi lootsin,et inimene,kes rohkem sai maksab.aga kuna viga oli minu tehtud,siis kes pidi ikka vastutama,kui inimene,kes eksib.see kes raha saab,ei eksinud,vaid raamatupidaja.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.43
neil pole alust,ma ei seisnud püssiga kellegia pea kohal et kanna nüüd pappi mulle,ma pole palund seda
 
Juuli 25. aprill 2006, kl 21.44
copy: ei taha maxta ausalt teiste vigade eest...

Sa ei maksa ju omast taskust midagi, see raha mille sa ära raiskasid ei kuulunud sulle ja see tuleb tagasi maksta.
Loe VÕS läbi, saad targemaks. On küll neil õigus kohtu kaudu see raha sinult välja nõuda.
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.45
ma ju räägingi,et see jama rikub su närve,mitte ei tee sinust süüdlast.sa lihtsalt pole ju milleski süüdi.sa pole nõudnud neilt raha ja varastanud,ega ise omale kandnud.neil põleb seal ja siis kisa lahti ja väike lootus,et äkki maksad.
 
pipi 25. aprill 2006, kl 21.46
aga kui pole saladus,kui suurest summast jutt?
 
tigekala 25. aprill 2006, kl 21.47
minuarust olenemata sellest kas sa oled palunud või mitte, alusetult saadud ja raisatud raha peab tagasi maksma. minuarust on selleks isegi menetlusprotsess olemas ja arvet avades peaks sul lepingus olema kohustus teatada ettetulevatest vigadest pangale. kui raha istub sul arve peal mingi aeg (ei mäleta, kas oli pool aastat või kauem) ja keegi selle vastu huvi ei tunne ning pank ei suuda tuvastada, kust raha tuli, siis saad selle endale. aga mitte ennem.
 
klge 25. aprill 2006, kl 21.47
Siin mingi aeg oli kõva kisa, kui Hansapank vist võttis kontodelt ekslikult raha.. kas siis oleks võinud ka pank öelda, et te ei saa seda tagasi nõuda?
 
asd 25. aprill 2006, kl 21.49
Juriidiliselt saavad nad vaid kohtu kaudu tagasi nõuda seda, lihtsam on ilmselt mingitesse kuludesse kanda. Ei saa see firma küll mitte kuidagi võõra arve kallale, ikka kohtu määrusega vaid. Niiet kui südametunnistus kannatab võib jätta reageerimata ja vaadata mis saab.

Ise ilmselt helistaksin aga sinna firmasse ja kannaksin tagasi.
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.50
võttis siis teemaalgataja kellegilt alusetult raha või,ikka sai.see pole kuritegu.peab teatama,kui märkad,et mingi jama raha arvel,aga kui sa ei saa aru,siis pole ju süüd.kõik tõesti ei jälgi,kas mõni tuhat siia sinna.vaatavad esimese nr ära ja korras.muidugi kui mitu milli,siis iseasi.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.50
10tonna oli summa,aga siin teadjad koos ja mul tunne tõesti et lihtsalt ma see loll ohver,ja ex ma siis maxan tagasi,oma närve tõesti ei viici jebida
 
asd 25. aprill 2006, kl 21.51
pank võttis valelt arvelt raha, antud juhul kanti valele arvele. need väga erineva iseloomuga lood ju.
 
vastik vastik vastik 25. aprill 2006, kl 21.51
Kui su arvele raha pidevalt nii palju laekub, et ülevaadet ei ole, siis pole sul ka raske järgmisest laekumisest tagasi maksta. Häbi peaks olema nii ahne olla.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.52
lihtsalt nõme keiss muud ei midagi...
 
Jurist 25. aprill 2006, kl 21.53
epp, lolli inimesena ei tohiks sa üldse arvuti juurde pääseda, veel vähem inimestele halba nõu anda.
appi, ära kuula seda rumalat inimest, kasuta oma pead ja mõtle hoolikalt järele, kas see raha ikka oli sinu oma?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!