Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kogemata kanti raha
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.54
ei maksa midagi tagasi,loll oled,kui maksad.nende supp,las söövad.ja kui siiski kavatsed maksta,siis maksa osade kaupa.mis pagana firma ei saa sellist kopikat kuludesse märkida.las hoiavad end ise veepeal,ära hakka sina neid rikastama.ütlen mitmendat korda.ole rahulik ja mine magama,sul pole miskit süüd.muidugi saan aru,et paha tunne,aga sind ei saa milleski süüdistada.kas selles,et kulutasid oma arvel olevat raha.ärge tehke nalja.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.55
tagant järgi mõeldes muidugi mitte,aga lihtsalt on hetkei kus tõesti ei jälgi palju arvel raha on,ex jah keegi peab ju maxma ka vigade eest
 
kuule jurist 25. aprill 2006, kl 21.56
kui nii tark oled,kas siis on inimesel süüd,et talle raha kanti?
 
tigekala 25. aprill 2006, kl 21.56
nii, mind hakkas probleem täitsa huvitama :)

helistasin hansapanga klienditoe telefonil ja sealt öeldi, et eksituse teinud kas firma või eraisiku avalduse põhjal võetakse see raha saaja kontolt maha ka juhul kui saaja on summa ära raisanud ehk siis vajadusel võetakse konto ka miinustesse.

nii et pole siin hõisata midagi ja kahjurõõmutseda teiste vigade arvelt :)))
 
epp 25. aprill 2006, kl 21.57
räägin lihtsalt,kuidas minul oli.kandsin inimesele rohkem raha,kui vaja ja pidin siis ise kinni maksma.küsisin küll,et äkki on ta nõus raha tagastama.ta ei olnud ja kuna oli minu viga,maksingi ise kinni.
 
pirn 25. aprill 2006, kl 21.57
Sa ei maksa ju oma rahast midagi. Sa oleksid ju selle 10000 nagunii ka oma rahast ära raisanud. Nii et maksa tagasi ja ei mingit jama.
 
appi 25. aprill 2006, kl 21.58
kusjuures seda pole tehtud panga poolt,loll jutt
 
pankur 25. aprill 2006, kl 21.59
keegi ei võta 10000 miinustesse.vale vastus.sellega võib vabalt kohtusse minna,aga ei usu,et firma,kes mingit 10000 nii pingsalt nõuab,seda ka teeb.ja mis inimesed seal veel töötavad,kes oma tööd ei tunne.lahti lasta ja normaalne raamatupidaja võtta.
 
appi 25. aprill 2006, kl 22.00
arvan et firma omanik ei teagi asjast
 
epp 25. aprill 2006, kl 22.01
neil pole alust sinult midagi vastu sinu tahtmist nõuda.ükskõik kelleks keegi siin ennast ka nimetab.lihtsalt tundub see kümme tuhhi mõnele jube suur summa,sellepärast küll pole mõtet jama teha.
 
tigekala 25. aprill 2006, kl 22.01
hea pankur,

võetakse küll miinustesse. ka deebetarve, mis idee poolest ei saa kunagi miinustesse minna, on minul läinud teenusepakkuja eksituse tõttu miinustesse (kaardimakse läks topelt ja teenustasu veel otsa).
 
pipi 25. aprill 2006, kl 22.02
arvan ka ,et ei tea,ning see kes eksis,proovib igal moel oma nahka päästa.see on tema viga ju.kes eksib,see maksab.
 
pankur 25. aprill 2006, kl 22.04
firma pole avaldust teinud.järelikult pole seda otsust ka kohtusse läinud.mille alusel võtab pank arve miinusesse.kas nii,et raamatupidaja helistab ja ütleb,kuule ole hea,ma kandsin raha valesti,võta nüüd sellel tädil arve miinusesse.kui üldse kunagi jääd miinusesse,siis mitte enne,kui seadus ette seda näeb.
 
geena 25. aprill 2006, kl 22.05
Kui sul endal juhtuks raha ülekandmisel valele arvele minema, kas siis oleksid ka rõõmus, kui raha saaja teatab, et tema pole sul püssiga kõrval seisnud ja tagasi midagi ei saa?
Arusaamatu minu jaoks, kuidas inimesel saab üldse tekkida küsimust, et kas maksta tagasi või mitte.Vähemalt ausal inimesel probleemi ei oleks.
 
to epp 25. aprill 2006, kl 22.05
No kui see firma kus töötad leidis, et laseb sinul vastutada, siis nii oligi. Muidu on muidugi võimalik kohtu kaudu tagasi nõuda. Alusetu rikastumine ja muud ei midagi.
 
icc 25. aprill 2006, kl 22.05
küll tigekala käseb raha miinusesse võtta.
 
appi 25. aprill 2006, kl 22.06
lihtsalt ma just kujutan olukorda ette kui ise kannan,ma ei usu et sisi raha tagasi saaxin,never noh
 
Noh, aga 25. aprill 2006, kl 22.07
kui oleksid tänavalt leidnud rahakoti?
Aga kui Sa ise oleksid sellise summa kaotanud?
 
pille 25. aprill 2006, kl 22.08
inimene ,kes rahadega tegeleb võtab omale kohustuse oma eksimused ka heastada.nii on igas firmas.kes siis ikkagi peab vigade pärast vastutama,kui mitte inimene,kes vea teeb.see on ju loomulik.
 
appi 25. aprill 2006, kl 22.08
olen kaotand ja pole tagasi saanud ei kuskilt,mis läind see läind,
 
kui 25. aprill 2006, kl 22.09
sa ise oleks eksinud,poleks sa mingit raha tagasi saanud.sest sa ei oskaks nõuda.see on inimese jama,kes selle tekitas,mitte sinu.
 
murka 25. aprill 2006, kl 22.10
epp elab siin välja oma ebaõnnestumist ja loodab, et teise firma raamatupidajat sunnitakse ka viga kinni maksma. ei ole ilus teistele halba soovida.
 
--- 25. aprill 2006, kl 22.10
tigekala: et teed aga avalduse ja tehing nö keeratakse tagasi?
 
epp 25. aprill 2006, kl 22.12
kuule see minu eksimus maksis 2000kr ja selle raha pärast ma nüüd küll siin ei kribaks.
 
mühk 25. aprill 2006, kl 22.13
Kuulge, paljud teist siin üldse jagavad asja? Või lahmite niisama, et võõras raha on kulutamiseks ja pole minu asi miks ja kust tuli?
Raha on võimalik tagasi nõuda. Pole siin midagi nii, et keegi teeb vea, kannab üle paar milli ja mina süütult kulutan.
See kui firma otsustab raamatupidajale vastutuse panna - see on firma enda asi ja sealt edasi juba raamatupidaja asi, kas maksab ise või nõuab inimeselt välja.
 
tigekala 25. aprill 2006, kl 22.14
nii nad ütlesid jah. eks nad muidugi kontrollivad ka, ega see niisama lihtsalt vast ei käi, et avaldus sisse ja naksti raha tagasi.
 
pankur 25. aprill 2006, kl 22.14
igassugune tagasipööramine vajab kohtulahendit.nii ka ikka pole,et oi makandsin katile raha,aga tahtsin hoopis annile anda.pöörake nüüd ümber ja pange kohe raha õigele arvele.
 
--- 25. aprill 2006, kl 22.18
ei tahaks siiski uskuda et see tagasikandmine nii kergelt käib, pank võib sealt räigelt kohtuasju saada ju. kasvõi mingid tehingud kus kaup antakse üle peale raha laekumist ja kui see raha tagasi võetakse? absurd ju.
 
lembit metsast 25. aprill 2006, kl 22.19
einoh,siin ikka kõige õigem koht nõu küsida.siin kõik töötud koduperenaised nimetavad end jumal teab,mis äritegelasteks ja juristideks.elavad ainult end välja ja sinust ja sinu rahast ei ole neil sooja ega külma.siinsed inimesed saavad praegu end tänu sinu murele tähtsana tunda ja lahmivad igaüks eri suunas,teadmata asjast midagi.tark inimene teeks nüüd nii,et paneks arvuti kinni,läheks magama ja hoiaks südame rahul.pole sa varas ei pätt.küsi homme targematelt nõu,aga tee seda kuskil mujal.need koduperenaised las arutavad parem,kes ja kui palju neile ja nende lastele raha hakkab maksma.kus on nende mehed ja kui kodus ,siis õige naise koht on praegu mehe kõrval.
 
P 25. aprill 2006, kl 22.26
Autor: lembit metsast
Aeg: 04-25-06 22:19

Ega Sa ise parem ei ole ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!