Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Rassism
 
tõrjeks visata 20. november 2006, kl 13.18
granaat ja eemaldada splint!
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.19
Õnneks on eestlus väljasurev.
Tõesti õnneks.
 
ÕS 20. november 2006, kl 13.20
kepp ja vänt on täitsa normaalsed sõnad.
 
ui 20. november 2006, kl 13.22
lihasööjale
mul on sinusuguse pärast häbi. tõesti
 
to Kessu 20. november 2006, kl 13.23
aga MIDA üks valge naine siis neegrist TAHAB, kui mitte vänta? Mis on neegril, mida eesti mehel pole???????????????????????????????? Mis kuldaväärt omadus see on, mille pärast eesti inimene peab neegreid armastama? Neegrid on samasugused täid krae vahel nagu venelased, kui korra on ennast kuskil maha pannud, siis enam ära ei lähe. Vaadake pranstsusmaad või hollandit - kas seal enam valgeid ongi????? ja saksa rahvus kaob ka varsti ära, sest türklane neelab ta alla
 
cocci lihasööja lillekesele 20. november 2006, kl 13.23
Miks õnneks?
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.24
ui,
selle üle on mul ainult hea meel. muig
Häbene kohe palju ja mõnuga.
Peida silmad ja punasta.
 
:/ 20. november 2006, kl 13.25
eestlaste kadedusest ja tuimusest jahuvadki siin need musta liha armastajad.
jalgupidi üles puua sellised
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.27
to cocci

Selliseid kommentaare lugedes ei ole tõesti kahju.
Pealegi surevad paljud rahvused välja, miks see peaks mingi eriline katastroof olema?
Inimene võib olla ka ilma selleta, et eestlane oled - oleksi aeg seda tõestada:)
 
simple 20. november 2006, kl 13.27
coccile
sest ilmselt on lihasöödik vant, kes kepib neegreid.
 
To to Kessu 20. november 2006, kl 13.28
Ja, mis need mustanahalised siis Hollandi ja Prantsusmaaga halba on teinud? Mõlemad riigid on (näiteks majanduse poolest) Eestist väga pikalt ees.

PS. Rassistide kommentaarid on tõesti ääretult labased.
 
irw 20. november 2006, kl 13.29
ma arvan ka, et põhiliselt tänu mustanahalistele ongi holland ja prantsusmaa oma majandusega mäel
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.29
Jaajaa, kui maailmapilti mahub ainult kas armastamine või vihkamine, ei ole kerge elada. Mõtlemisest rääkimata.
Nii nunnu ja tark tähelepanek - kuna ma ei pooks musti jalgupidi ülesse, siis järelikult ma armastan neid ja mind tuleks jalgupidi ülesse puua.
 
? 20. november 2006, kl 13.30
lihasööjale
miks nii? miks väänad? sa ju pooks kõik eestlased üles?
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.31
Kaks mõistet, pagulaspoliitika ja rassism - suudate vahet teha?
Vaevalt.
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.32
Küsimärk, osunda!
 
? 20. november 2006, kl 13.33
sa ju ootad õnnevärinal, et eestlased välja sureks? mida rutem seda parem.
kui saaksid, siis ilmselt lööksid ise ka käed külge. juhul kui vangi ei peaks minema..
 
Kessu 20. november 2006, kl 13.33
Nii nagu kõik naised maailmas tahab ka eesti naine leida armastust kellega pere luua. Sama tahab ka eesti mees (loodetavasti) kui ta võtab naiseks oma rahvuskaaslase või venelanna või kuubalanna või jaapanlanna. Kelle iganes.
Armutakse ikka inimesse mitte mingi rahvuse või rassi esindajasse. Rassistidel on vist hirmsad kompleksid ja kardavad enese konkurentsivõime pärast. :D (Appi kui madal eneseväärtustamine mõnedel ikka on. Ise ei tuleks selle pealegi)
 
To irw 20. november 2006, kl 13.35
Kes ütles, et tänu neile? Ma küsin, et kas nad on siis midagi oluliselt halba teinud nendes riikides? Kas nende riikide heaolu ja majandus on selle pärast kannatanud?
 
irma 20. november 2006, kl 13.35
Minu üle võite ka häbi tunda.

Andke aga minna, tegelt. Tunne on täitsa vastastikune, minul on ka sügavalt häbi teie pärast, kelle kõrgeim pingutus, milleni te aju on võimeline jõudma, on "vända imemine". Arvan, et siit kukub nii mõnigi noobel veel.

Suck my dick tõesti, idikad.
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.38
Küsimärk, hetkel ei ole mul lihtsalt eriti kahju eestluse kadumisest.
Aga sina oma suures ettenägemises ja tarkuses ju juba tead, et ma lööksin käed külga?! Tegelikult ma teen juba pomme, ja oma lastele õpetan neegripärase hääldusega hiina keelt, aga kasutavad salaavi tähestikku.
See on see eestlaslik "tarkus"??muig
Et hää eestlane olla, peab lollusi kiitma ja rahva üle ka siis uhke olema, kui häbeneda tahaks?

Kui rahvus oma mõtlemisvõimelt ikka masslolliks läheb, on aeg lehva lehva teha:)))
 
juhkam 20. november 2006, kl 13.39
to To irw
Aeg: 11-20-06 13:35

see oli iroonia!
 
irw 20. november 2006, kl 13.40
To irw 13.35
sul on nii särav mõistus ja terav keel, et ma ei julge sulle mdagi vastata.
sa paned mu nii peenelt paika ja näitad koha kätte et.. oma raudpolt argumentidega ;)
 
Kessu 20. november 2006, kl 13.41
Eestlased on ise sajandeid alamaks rahvaks peetud ja nälga, peksmist ja alandusi talunud. Nüüd kui veidi on selga sirgu aetud hakkaks, aga kohe ise ka peksma. Ja eestlasel on ju neegreid ja juute põhjust peksta, venelast ei julge selle käest saab ise peksa ja saklasega lävida on kasulik. Eesti rassism on naljanumber, pigem ajuvaba.
eestlaste väljasuremist ma ei oota, küll aga ootan, et Riisalu ja Kojamees saaks oma sõnade eest, euroopa riikidele kohase karistuse. Või elame me ikka veel võsas, eks aeg näitab?
 
irma 20. november 2006, kl 13.43
Hähh, suhtlen palju venelastega, mitte rassistidega, vaid tavaliste, intelligentsete venelastega, ja mis teha, kui inimlikkuse ja mõistmise poolest üks keskmine eesti jobu, kojameestest üldse ei räägi, jääb neile ikke kõvasti alla.

Mida üldse hüppate sii, vändaimejad, endal pole mõistust ega käitumisoskust ollagi.
 
muinasjulle 20. november 2006, kl 13.45
kui juudid kokku hoiavad ning naljalt oma sekka võõrast verd ei taha lasta, siis see on igati ok ja koššer.
kui eestlased eelistavad valgeid inimesi, siis see on paha? sellised on 6 klassi haridusega?

btw neegrid sõimavad valgeid redneckideks ja see on lubatud? vaene muistne orjarahvas, las räägivad?
mis vahe siin on, öelge?
 
hah 20. november 2006, kl 13.45
seda, et irma on vant, seda teavad küll siin kõik
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 13.48
Eelistamisel ja rassismil on vahe.
Kui neeger sõimab valget, sellepärast, et see on valge, suhtun temasse samasuguse põlgusega nagu siinsetesse "eestlastesse".
 
irma 20. november 2006, kl 13.49
Kessu, no öeldaksegi ju, et pole hullemat peremeest kui endine ori.

Seda oli Tallinki case'i puhul ka näha, selmet rotsad väärikalt paika panna, hakati rusikatega vehkima ja neid tagumikust näpistama, makstes nii ilmselt omast arust kätte mõisatallis saadud vitste ja öitste rehepeksukordade eest, tegelikult aga jällegi pükse rõemsalt alla lastes, et piits tagumiku peal tantsida saaks, seda küll vaimses mõttes. Aga seda halvem, sest sundust ei olnud, oleks võinud ka klassi näidata, aga oli vaja ikka mark korralikult täis teha. Sama käib siinsete kojameeste kohta.
 
irma 20. november 2006, kl 13.49
Ja isegi kui ma oleks, kas see teeks mind halvemaks inimeseks?

Lollakad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!