Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Rassism
 
irma 20. november 2006, kl 14.22
Kõik hutud armastavad tomateid süüa.
Irma armastab tomateid süüa.
____________________________
Järelikult Irma on hutu.

Ainult idioodid teevad järeldusi, mis põhinevad selgelt valedel eeldustel.
Kadri tegi järelduse, mis põhines selgelt valel eeldusel.
________________________________________
Järelikult on Kadri idioot.
 
irmale 20. november 2006, kl 14.23
Pidev võõrsõnade ja lad. keelsete väljendite kasutamine ei näita sugugi tarkust, vaid pigem tõusiklikkust ja väikekodanlikkust.
Pane nüüd see roosa markeriga ülejoonitud meelespea-paberike kõrvale ja räägi edasi lihtsate ja selgete sõnadega.
 
hall mass 20. november 2006, kl 14.23
lollidemaa moodustavad pigem kessu, lilleke ja irma siin teemas.
see au kuulub teile.
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 14.23
Järsku saaks nii heaks rahvuseks, et ei vajaks teiste halvustamist enda paremini tundmiseks?

Jõuetuse tunne - nüüd siis keeleoskused miinustena.
 
nõus 20. november 2006, kl 14.24
teemaalgatajaga. See oli ikka üle piiri küll.(missuguse piiri ?)Minu vastuvõtlikkuse.
 
cocci 20. november 2006, kl 14.24
Kui paljud eestlased võivad olla üldse kindlad, et nende soontes segatud veri ei voola? Esimese öö õigus ja sõjad on ainult vähesed näited.
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 14.25
Ma olen suurima hea meelega loll, kui see tähendab mitte rassist olemist.
 
kadri 20. november 2006, kl 14.25
üks asi on võõrkeelt osata, teine asi on sellega HOOBELDA, ja mitte üks eestlane ei tule hooplema venekeelsete väljenditega, ainult irma on selleks võimeline, järelikult vene keel on tal nii veres, et ta ei pane tähelegi, kui venekeelseid väljendeid jutu sisse poetab. Loomulikult võõrkeele oskus on suur asi, aga praegu jääb pigem mulje, et vene keel on irmale küll emakeel.
 
to cocci 20. november 2006, kl 14.25
kel ikka pea ja silm hele, see võib end suht rahulikult tunda.
 
cocci to to cocci 20. november 2006, kl 14.27
Oled sa ikka väga kindel? Hele pea ja sinisilm on iseloomustanud enam soomlast ja rootslast. Minu emakeele õpetaja tõi tõelise eesti vere näitena Hando Runneli välimust.
 
irma 20. november 2006, kl 14.28
Kõik, kes teavad ja pidevalt kasutavad võõrsõnu ja ladinakeelseid väljendeid, on tõusikud ja väikekodanlased.
paavst Johannes Paulus II, Albert Einstein ja Marie Curie teadsid ja kasutasid pidevalt võõrsõnu ja ladinakeelseid väljendeid.
_______________________________________________
Nii Johannes Paulus II, A. Einstein kui ka M. Curie olid tõusikud ja väikekodanlased.

Muhahaaa, lollide kulul on päris lahe nalja saada, tegelt. Ausalt ka.
 
eestlane 20. november 2006, kl 14.29
coccile
kindel või mitte, kuid ükski eestlane ei hoopleks sellega, et ta on suuremalt jaolt vene verega. ja ei teeks oma rahvust maha suu ammuli.
 
Kadri 20. november 2006, kl 14.30
irma on tõesti debiil - ei tee isegi vene ja ladina keelel vahet!
ole edasi, mul on vastik sinusuguse tiblaga siin rääkida, kao kurat koju ükskord!
 
irma 20. november 2006, kl 14.31
Kõik, kel on blond pea ja sinised silmad, võivad ennast rahulikult tunda.
Irmal on blond pea ja sinised silmad.
______________________________
Irma võib ennast rahulikult tunda.

Irwirwirw.
 
to irma 20. november 2006, kl 14.32
võlts ei lähe arvesse.
 
irma 20. november 2006, kl 14.32
Aga sina, Kadri, pane ennast põlema. Ja et oleks ilus hele leek, said aru, pooletoobine.
 
karbuss 20. november 2006, kl 14.34
labane tsurriraibete pe.rselakkuja oled sa, irma. Kõik!
 
lihasööja lilleke 20. november 2006, kl 14.37
Kes veel võib oma rahvust kritiseerida kui mitte oma rahvuse liige?
Ja just oma rahva seas?
Hetkel tundub rahvuslus väljenduvat enim labasustes.
 
viimane valge 20. november 2006, kl 14.40
Tegelikult on tõsiasi see, et valge inimene võib praegu neegreid kiruda, nii et suu vahus, aga mõne aja pärast seesama valge inimene on välja surnud, sest ta ei ole jätkusuutlik. Kahjuks kehtib ka siin sama tarkus, et kes pärast naerab, naerab paremini.
 
njahh 20. november 2006, kl 14.43
kahjuks jah mustad ja nõrgamõistuslikud paljunevad nagu tarakanid.

ja nagu näha, siis valgete mitte niiväga nutikate naiste seas on must liha hinnas. need siinsed narkoparunid said endale kohe tibid käevangu ja tited ka taha.
 
Kessu 20. november 2006, kl 14.45
Ma tegin selle teema siia, et vähegi mõistlikulmat disskusiooni sellel teemal arendada. Oma rumaluses lootsin ka mõnda veidigi ärksama mõistusega rassistlike vaadetega inimest kohata, et rassismi seisukohti veidigi arusaadavamaks saada.
Teema on aga kõigi oma "vändaimemiste", keeleoskuse järgi rahvuse määratlemise ja kõige muuga läinud lihtsalt naeruväärseks. Nii nagu seda on nii rassism oma olemuselt kui rassisitid.(eriti eesti omad)


Kui irma ongi venelane siis on ta väga tubli venelane, kes on eesti keele ära õppinud. Seega kiitus talle. Tahate inimest materdada, materdage ta arvamusi ja sõnavõtte mitte aga tema rahvust või silmade värvi.Eriti sina Kadri. Muidugi kui teie mõistus sinnani küündib.
 
pigid välja! 20. november 2006, kl 14.50
ära ürita siin midagi teemat lukku panna!
 
irma 20. november 2006, kl 14.50
Kessu, vaatasin, et oled arukas inimene, aga nüüd lõpus lähed ikka veits rappa küll omadega. Kas sind häiris, et see jobu kadri mu vene keele oskust mainis või mis? Noh, sulle lohutuseks, et pole see tegelt nii hea midagi. Jah, tööalaselt või olmetasandil mul vahet pole, kummas keeles ma räägin. Aga täiuslikust vene keele valdamisest ma olen küll sama kaugel kui Kuu Maast.

Ma arvan tegelt, et inglise keelt oskan paremini, huvitav, miks keenjus kadri mind inglaseks/ameeriklaseks/iirlaseks/austraallaseks/uusmeremeelaseks/lõunaafriklaseks/ukuleeleks, :))), ei pea?
 
Russkaja 20. november 2006, kl 14.55
irma, mõ russkije. Stõdno vrat.
 
Kessu 20. november 2006, kl 14.56
Ma tahtsin vaid seda öelda, et keelte oskus igatpidiselt on ainult tervitatav ja rahvus pole oluline vaid see mida inimene mõtleb ja räägib. Ega ma ei arvagi, et sa venelane oled ja vahet polekski tegelikult.
 
irma 20. november 2006, kl 14.57
Russkaja, no sa ära valeta siis. Isake Putin sunnib sind või, irw?
 
juhhuuuu 20. november 2006, kl 14.59
tänase päeva rekord!!!
 
lihtne 20. november 2006, kl 15.02
irma, sa ütled, et pole rassist, aga see, kui sind venelaseks peetakse, on sulle nagu häbiasi. Vahet ju pole? Või siiski on?
 
irma 20. november 2006, kl 15.03
Kusjuures sa, russkaja, peaksid rõõmus olema, et on eestlasi, kes teid hindavad, mitte ei löö okupandi- ja tiblalauaga kõiki. Selliseid siis, nagu mina.

Sellised, nagu sina, aga teevad selle meile raskeks. Õnneks ei kuulu sina enamiku hulka, ilmselt juba liiga kaua minu kallite rahvuskaaslaste hulgas elatud, on ilmselt diagnoos. Kahju, aga mis teha.
 
irma 20. november 2006, kl 15.06
Ei ole häbiasi. Vastupidi, mina ei kavatse midagi tõestama hakata, olen see, kes olen. Hutu, ameeriklane, venelane või eestlane.

Samas, see, et venelane näib olevat mõnele sõimusõna, näitab, kui haiged need inimesed tegelikult sügaval sisimas on. Niimoodi saab varsti eestlane sõimusõnaks, ja teenitult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!