Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.27
tupp, mulle su naljad meeldivad...mees oli maia näoga...väga stiilne :D

jupp, me oleme sinuga ju laua teemas kinni, ära kaldu kõrvale. küll jõuame.
 
kadakatupp 28. detsember 2014, kl 19.31
pole siin midagi naljakat kui kogu aeg vänt vinnas. maias nägu ka mitu korda päevas peas.
panin täkkesse, et keradest saab ainult tupp tähtsam olla?
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 19.31
hmm, mul üldiselt pole plaanis külalisi võõrustada lähiajal. pigem pakun cateringi teenust, aga ilma lauateeninduseta. lobi kühveldate ise ette, eks.
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.35
olgu, ma jätan su rahule. võib juhtuda, et sel aastal enam ei kohtugi, soovin sulle head vana aasta lõppu!
 
kadakatupp 28. detsember 2014, kl 19.40
jupats, labasus ei sobi sulle. peletad selle viimasegi pulgajuku eemale, kes siin arglikult kiibitseb.
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.42
ole nüüd tupp, see on kõigest ajaviide.
ma ei viitsiks 15 mintigi autoga sõita, rääkimata kahest tunnist....
 
kadakajupp 28. detsember 2014, kl 19.44
ehh, alles ma olin kuivik teises teemas ja mul polegi plaanis siin tutvuda. ega hooli ka skoorimisest arvamuste osas. aga labasus on suhteline, enamasti ei sobi jah mulle. vahest sobib, võta nüüd siis kinni...

mees - ma arvan, et vara veel soovida.
 
palun 29. detsember 2014, kl 21.49
räägi veel endast.
 
kadakajupp 29. detsember 2014, kl 22.13
sohh, mis siis huvitaks?
 
* 30. detsember 2014, kl 18.31
Jupike, see tärn puu taga tahaks teada, et mida sa homme-ülehomme süüa teed :) Siiralt huvitab.
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 18.48
irw... sorry, kui mu tõlgendus su öeldust tundus pisut..liig:D.

vat ma siin olengi dilemma ees, suurt seltskonda pole vaja toitlustada (no thank god for that), aga paar kodanikku on jah, kes pretendeerivad. mul on palju asju sisse tehtud - silmud, mulgi kapsad, pasteet... hoidiseid nagunii. seega loodan peenemalt läbi ajada ja vist teen ahjuaedvilju köömnete ning meega, kapsaid ja liha osas on veel lahtine.

kuna homme pean paariks tunniks siiski tööle silkama, siis ei tahaks end pärast hulluks kokata - kaalun hunnikut kotlette enda tehtud hakklihast koos rõõsa koore-karulauguvõi kastmega ja specialy for me - mingi kreisi toorsalat ohtra tšilli-küüslaugu-sidruni kastmega.

ahjaa... täna teen kilojagu marineeritud sisefileed, sealihast.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 30.12.2014 18.49.
 
m20 30. detsember 2014, kl 19.45
Siin kogenud naised koos. Mul küsimus. Libistasin täna eelmängu käigus käe noore neiu jalge vahele. Hiljem näppe nuusutades lõhnasid nad nagu "värske lõhe" järele. Kas selline kerge värske kalalõhn on normaalne või viitab see bakteriaalsele vaginoosile. Või oleks mu näpud pidanud olema ilma mingi lõhnata. Kordan, tegu ei olnud roiskuva heeringa lõhnaga. Paluks spetside arvamusi.
 
:-)) 30. detsember 2014, kl 19.53
m20, sa küsi Täitsa Blondi käest, ta tundub siin kõige efektiivsem näppupanija olema , tõsi , ta pole enam noor - mingi neli korda vanem kui see sinu noor neiu,
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 20.02
oi, siin on dr.noormann-annab-nõu teema?

vastan kah - igasugune kala meenutav nüanss ilmselt viitab bak.vaginoosile - kui sul just ülielav kujutlusvõime pole.
 
oim jajahm, oi 30. detsember 2014, kl 20.23
oi pissi tuli
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 20.41
mhmh, juhtub ikka. kuidas vaheaeg möödub, lõbusalt või esineb neid pissi pähelöömise episoode sageli, lapseke?
 
kepimees 30. detsember 2014, kl 20.48
naise tuss peab lõhnama nagu niiske värske varajane hommik kadakatukas. lõhn peab nii hea olema, et selle saab koju kaasa võtta.
 
kadakatupp 31. detsember 2014, kl 01.16
kepimehe probleem on, et see hommikulõhnaline tupp pole huvitatud tema pissiaroomiga kabjaga kontakteerumisest. koju kaasa võtab ikka tühjad pihud, tussist pole haisugi.
 
kabjavõie 31. detsember 2014, kl 06.52
on eriti aroomirikas;)
 
Riho55 31. detsember 2014, kl 10.13
Ma arvan, et selline värske lõhefilee lõhn ei ole midagi hullu. Lõhnatu tuss peaks olema ideaalis, aga väheke lõhna ei tee kabjale midagi halba.
 
n55 31. detsember 2014, kl 13.26
Minu meelest pole normaalselt kalaga mingit sarnasust, aga kedagi nuusutamas ei käi, vbl on mingites piirides individuaalne. Või siis mõni mees jätab endast kalalõhnalist ollust maha.
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 17.37
ilusat alanud aastat kõigile, kalalõhnatut :D.

 
kadakatupp 01. jaanuar 2015, kl 20.30
mis sul kala vastu on, jupats? täna just neljapäev ja kalapäev.
 
kadakajupp 01. jaanuar 2015, kl 20.32
mul pole midagi kala vastu, tupsik. aga las kalalõhn jääb kala juurde, eksole. ja mul on täna hoopis marineeritud liha päev.
 
kadakatupp 01. jaanuar 2015, kl 20.53
eks ta õige ole, mereelukate aroomist vaba tutt omab suuremat turuväärtust. välja arvatud jaapani kõrgklassi gurmaanide jaoks, kes sushit otse tupest eelistavad ampsata.
 
tupele 04. jaanuar 2015, kl 22.36
kas lõhnastad oma tuppe kadaka lehtedega?
 
fuih 06. jaanuar 2015, kl 18.19
tupele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas lõhnastad oma tuppe kadaka lehtedega?


issand kui matslik sõnakasutus.
 
trnx19@hot.ee 06. jaanuar 2015, kl 18.23
Heips,Tartu neiu 19 õpilane tutvub!
 
`?` 06. jaanuar 2015, kl 18.40
to trnx19: kadakajupp peaks olema naine aga ma ei ole ka päris kindel,võibolla sa otsidki naist,see on ka muidugi võimalus....
 
kadakajupp 06. jaanuar 2015, kl 18.57
naine jah :D. järelaitamise tunde ei paku :D


aga tudengid võivad ikka tutvuda ka siin teemas, lihtsalt mitte minuga :).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!